Savo namuose biurą įsirengti gali pigiau nei įmonės

Savo namuose biurą įsirengti gali pigiau nei įmonės

namai

Visada svajojote pradėti verslą ir pagaliau tam ryžotės? Šiuo metu labiausiai nerimą kelia artėjančios išlaidos dėl veiklos įteisinimo ir biuro pasirinkimo? Jeigu norite viską daryti taip, kad išlaidų būtų kuo mažiau (ta turėtų būti vienas iš tikslų), tuomet teks nemažai mokytis ir domėtis alternatyvomis. Ne paslaptis, kad daugelis naujų verslų tiesiog žlunga pirmais metais. Ekspertai teigia, kad taip neretai nutinka dėl prastų skaičiavimų ir labai blogo pasiruošimo.

Kaip pavydį galima imti grožio paslaugų teikimą. Tam reikia patalpų ir veiklos įteisinimo. Lengviausias kelias į bankrotą – registruoti įmonę pačioms ir pirkti biuro patalpas. Viską reikėtų daryti kiek kitaip. Geriausia būtų gerai apmastyti ar naujas verslas visada turi būti kuriamas įmonės vardu. Tam kuo puikiausiai tinka individuali veikla, ypač jeigu ketinate dirbti be jokių darbuotojų t.y. tik jūs būsite vienintelis ar vienintelė darbuotoja.

Kas liečia biuro įsigijimą, tai vėlgi – nėra išmintingas sprendimas. Jo nebūtina pirkti. Jeigu jums reikalingos patalpos, tai jas gali nuomotis arba įsirengti patys. Tarkime, jeigu viską darysite įmonės vardu, tai natūralu, kad įmonė turės būti kažkur registruota.

Įmone galite registruoti savo namų adresu. Pažiūrėkite į būsto išplanavimą – galbūt patalpas galite įsirengti namie?

Daugelis naujų verslininkų patys įsirengia biurus bei kitas patalpas verslui, o svarbiausia – įrengimas nekainuoja tiek daug, jeigu viską darote patys. Įmonės, kurios samdo specialistus tam, kad įrengtų ar renovuotų kažkokias patalpas, neretai sumoka didžiules pinigų sumas vien dėl to, kad jos yra įmonės, o ne fiziniai asmenys.

Įrenginėjant patalpas namie, būtinai rinkitės tik legaliai dirbančius specialistus. Matote, net ir namuose įrengiamo biuro ar verslo patalpų išlaidos gali būti įtraukiamos į apskaitą. Tokiu atveju, išlaidas tiesiog kompensuosite per mokestinę sistemą.

Namuose įrengti biurą ar kitas patalpas yra pigiau nei kreipiantis įmonė vardu. Tad, būtinai gerai apgalvokite ar jums iš tiesų reikia juridinio statuso. Pavyzdžiui, individualios veiklos registravimui jums nereikės jokių registracijos adresų – veiklą vykdysite iš namų ir niekas prie jūsų negalės kabinėtis. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į veiklos pobūdį, nes kai kurios veiklos yra licencijuojamos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.