Namų remontas ir elektriniai Makita įrankiai: ko reikia namų apdailai?

Namų remontas ir elektriniai Makita įrankiai: ko reikia namų apdailai?

Jei nusprendėte, kad laikas atnaujinti pasenusias namų sienas ir „įkvėpti“ naujos gyvybės savo būstui, jums prireiks įrankių namų apdailai atlikti. Tiesa, namų meistrui tikrai nereikia brangių elektrinių įrankių rinkinio, nes pakaks turėti pačius pagrindinius. Kita vertus, jūsų remonto pagalbininkai turi būti geros kokybės, nes kelis eurus kainuojantys ir mėgėjiški elektriniai įrankiai paprastai netinka jokiam darbui arba su jais dirbti yra gerokai sudėtingiau. Tad vertėtų rinktis, gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Makita ar Ryobi, produkciją.

Joks remontas namuose neįsivaizduojamas ne akumuliatorinio suktuvo. Renkantis akumuliatorinį suktuvą, svarbiausia daugiausiai dėmesio skirti jo galingumui ir akumuliatoriaus talpumui, kad vidury darbų įkarščio jis paprasčiausiai neišsikrautų. Be to, svarbu ir suktuvo išorinė kokybė, jei suktuvas išoriškai atrodo tik patenkinamai, tai galite būti tikri, kad ir viduje jis tikrai nebus geresnis, todėl specialistai rekomenduoja per daug nesvarstyti ir nesukti sau galvos, o pirmenybę teikti Makita įmonės akumuliatoriniams suktuvams. Jie itin galingi, kokybiški ir patogūs, todėl jau spėjo užkariauti ir profesionalių statybininkų simpatijas.

Be to, remontuojant namus, rekomenduojama įsigyti ir tokius įrankius kaip grąžtas, diskinis pjūklas bei kampinis šlifuoklis. Šie įrankiai patys svarbiausi, nes be jų bet kokį darbą bus sunku atlikti arba užtruksite begalę laiko ir darbai užsitęs. Visų elektrinių įrankių pačios svarbiausios savybės: galingumas, judesio tikslumas, dydis ir svoris. Pavyzdžiui grąžtas arba diskinis pjūklas neturėtų būti mažesnio nei 800W galingumo. Tiesa, jei galingas, tai nereiškia, kad sunkus ir nepatogus, pavyzdžiui, Makita grąžtai tiesiog „limpa“ prie rankos, juos patogu laikyti, o svarbiausia, kad speciali rankena neleis grąžtui išsprūsti iš rankos. O štai kampiniam šlifuokliui pakanka ir 400W galingumo. Jei nesate tikri, kokio įrankio jums reikia, visada pasikonsultuokite su profesionalais, kurie atsižvelgę į jūsų norus ir tikslus, pasiūlys optimaliausiai jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius produktus.

Tegul namų remontas neapkartina jūsų kasdienybės, o visi darbai vyksta sklandžiai ir pagal grafiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.