Kodėl verta rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje?

Kodėl verta rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje?

nauju butu statyba Klaipedoje

Kiekvienas suaugęs žmogus svajoja apie savo būstą, kuriame galės jaustis jaukiai, saugiai ir užtikrintai. Juk ne veltui sakoma, kad didžiausia laimė – turėti stogą virš galvos. Todėl namo statybos arba buto įsigijimas yra laikomas vienu svarbiausių gyvenimo tikslų. Deja, faktas, kad turite nuosavus namus dar neapsaugo nuo to, kas jiems gali nutikti ateityje. Dažnai gyvenimo kokybę sugadina įvairūs defektai ir didelių investicijų reikalaujantis brokas arba seniems pastatams nuolat iškylančių problemų tvarkymas. Todėl šiuo metu populiaru rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje. Kokiais privalumais išsiskiria gyvenimas naujos statybos name?

Ekonomiškumas

Naujos statybos butai dėmesio verti todėl, kad juose gyventi kur kas ekonomiškiau. Šiandien visiems gyvenamiesiems pastatams taikomuose reikalavimuose numatoma, kad jie turi atitikti tam tikrus energinio efektyvumo standartus, kurie užtikrina mažesnes šildymo ar kitas eksploatacines sąnaudas. Nors lyginant vieno mėnesio komunalines išlaidas skirtumas gali atrodyti ne toks ir didelis, paskaičiuokite, kokią sumą sutaupysite per visus gyvenimo metus.

Kokybė

Dar vienas nenuginčijamas faktas, kodėlyra geresnis pasirinkimas – jų kokybė. Prie jūros esantys pastatai turi kovoti su nuolatine drėgme, tad jei statant gyvenamuosius namus nepritaikomos atitinkamos medžiagos, butai gali būti neapsaugoti nuo pelėsio ar kitų pernelyg didelės drėgmės padarinių.

Garantijos

Ne paslaptis, kad anksčiau statybos nebuvo itin prižiūrimos, todėl senesniuose namuose dažnai pasitaiko didelis brokas, pro sienas švilpia vėjas arba jos yra tokios plonos, kad girdite net kaimynų kvėpavimą. Dabar nekilnojamo turto vystytojai ir generaliniai rangovai turi dirbti pagal Europoje ir Lietuvoje nustatytus standartus ir įsipareigoja ištaisyti bet kokias padarytas klaidas.

Priežiūra

Šiandieninis nekilnojamo turto vystytojų požiūris į klientą yra visai kitoks nei anksčiau. Naujos kompanijos padeda ne tik įsigyti būstą, bet ir konsultuoja jo priežiūros klausimais ir gali pateikti reikiamą informaciją dėl eksploatacijos. Tai yra dar viena svari priežastis, kodėl naujos statybos butai Klaipėdoje atneš kur kas daugiau naudos už seno būsto įsigijimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.