Gręžtiniai pamatai – naudingas pasirinkimas statantiems namus

Gręžtiniai pamatai – naudingas pasirinkimas statantiems namus

Svajojate apie namus, kuriuose leidžiamas laikas būtų kokybiškas, kuriuose galėtumėte jaustis visiškai saugūs ir tuo pačiu džiaugtis, kad pastatytas namas savo tvirtumu džiugins Jus ilgus metus ir nekels jokių problemų? Tokiu atveju reikia samdytis profesionalus, kadangi jų kompetencija, jų atsidavimas darbui – geriausias įrodymas, kad kartą suprojektuoti bei pastatyti namai ne tik atrodys labai puikiai, tačiau tuo pačiu ir bus saugūs ilgus dešimtmečius.

Namo statyba prasideda nuo pamatų. Jeigu jie bus išlieti tvarkingai – visas namas bus tvirtas. Lietuvoje bene pats populiariausias pasirinkimas yra gręžtiniai pamatai. Kadangi egzistuoja ir daugiau galimybių – trumpai nurodysime esminius niuansus, kurie turėtų paskatinti ir Jus rinktis būtent šio tipo pamatus.

Bene didžiausias šių pamatų privalumas yra tai, kad jų kaina – prieinama. Natūralu,kad statantis namus norisi kuo daugiau sutaupyti, tačiau tuo pačiu džiaugtis kokybe bei ilgaamžiškumu. Kadangi gręžtiniai pamatai salyginai su kokybe nėra brangus pasirinkimas – siūlome tai įvertinti ir rinktis kokybę, kuri labai neištuštins piniginės, tačiau leis ilgus metus džiaugtis tvirtais namais.

Kodėl kaina yra maža? Paprasčiausiai komplektuojant šio tipo pamatus reikalingas optimalus betono kiekis, tad sutaupyti yra gana paprasta.

Dar vienas privalumas, kuris dažniausiai paskatina rinktis šiuo pamatus – greitas įrengimas. Namų bei kitų pastatų statybos reikalauja daug laiko ir detalių įvertinimo, tad kuomet galima kelis procesus padaryti kuo trumpesnius ir kuo greičiau įgyvendinamus – tokia galimybe pasinaudoti paprasčiausiai būtina. Svarbiausia, kad greitesnis įrengimas nereiškia, kad pamatai bus ne tokie kokybiški. Jų kokybė – puiki, tad įvertinkite tai.

Gręžtiniai pamatai yra universalūs ir puikiai tinka bet kokiems statomiems pastatams: tiek mūriniams namams, tiek karkasinio tipo namams.

Ir pats svarbiausias šio tipo pamatų privalumas yra tai, kas jie labai tvirti, tad saugumas – daugeliui svarbiausias niuansas, tampa kasdieninis ir įprastas. Pasirinkę šiuos pamatus galite būti ramūs, kad namas stovi ant pagrindo, kuris Jums tarnaus ne dešimtmečius, tačiau šimtmečius.

Žinoma, kad ir kaip norėtųsi gręžtinių pamatų, kadangi tai atrodo geriausias pasirinkimas, tačiau ne visada viskas priklauso nuo žmogaus poreikių. Siekiant statyti šiuo pamatus reikia, kad gruntas būtų labai tvirtas. Jeigu Jūsų esamoje teritorijoje jis minkštas – tokiu atveju geriausiai tinka juostiniai pamatai. Bet kuriuo atveju įvertinimui visada naudinga kreiptis  specialistus, kurie apžiūrėję teritoriją, kurioje bus planuojamas namas – pateiks rekomendacijas bei pasiūlymus. Jomis pasinaudojus galėsite jaustis ramus, kad pastatyti pamatai – tvirti bei ilgaamžiai.

Svarbiausia pamatų tiesimui rinktis profesionalu, kadangi dažnas norėdamas sutaupyti bando pamatus tiesti pats. Deja, to rezultatas yra paliktos klaidos, kurios vėliau gali brangiai kainuoti. To išvengti galite radę gerus specialistu, tad būtinai įvertinkite šią galimybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.