Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros tai yra pats paprasčiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas, kuris gali aptverti jūsų sklypą. Nors ši tvora neapsaugo teritorijos nuo kitų žmonių žvilgsnių, tačiau yra sukuriama 1,5-2 metrų aukšto kliūtis, kuri gali būti labai sunkiai įveikiama tiek žmonėms, tiek ir gyvūnams, jūsų kaimynų katinams ir šunims. Tvoros, kurios yra gaminamos naudojant tinklą puikiai tinka teritorijos aptvėrimui ir jūsų sklypo ribų aptvėrimui, jūsų kiemas visada bus apšviestas saulės, tai be jokių abejonių bus labai naudinga jūsų augalams. Pasislėpti nuo pašalinių žmonių žvilgsniu ir dulkių padėti vijokliniai augalai, pavyzdžiui,  laukinės vynuogės, kurios apsivis aplink jūsų tvorą. Be jokių abejonių galima pasakyti, kad būtent tinklinė tvora teisėtai yra laikoma vienu populiariausių pasirinkimu tarp galimų variantų. Tai nulemia visų pirma tai, kad etvoros- tinklinė tvora turi labai daug privalumų palyginus su kitomis tvoromis. Kokius privalumus jums gali suteikti tinklinės tvoros? Jums bus garantuota, kad į jūsų teritoriją pateks saulės švies, kuri bus naudinga pasodintiems augalams. Puikios tvoros naudojimo savybės, kurios nepriklauso nuo klimato sąlygų. Jei tvora buvo pastatyta protingai, tokiu atveju šeimininkams nereikia bijoti, kad sumažės tvoros kokybė, kai ją veiks drėgmė ir stiprus vėjas, temperatūros svyravimai. Taip pat šios tvoros yra montuojamos labai greitai, jų kainą palyginus su kitomis medžiagomis palyginus yra labai žema. Tai yra vienas iš populiariausių variantų, kuris atitinka visus šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Tokiu atveju galima padaryti išvadas apie tai, kad šiuo metu tinklinės tvoros visiškai teisėtai yra laikomos geriausių variantu, kai reikia aptverti teritoriją, jūsų sklypas bus apsaugotas arba uždarytas nuo neteisėto įsiskverbimo į namus. Tvora yra montuojama naudojama cinkuotus tinklus, kurie yra įtempiami ir visi darbai yra atliekami pagal tam tikrus etapus. Stulpai turi būti įkišami iki 1 metro gylio, gali būti įkasami apvalūs arba profiliuoti vamzdžiai, kurie bus tinkamo dydžio. Cinkuota tinklinė tvora turi būti montuojama su specialiais kabliukais. Atliekamas suvirinimas naudojant specialią armatūrą, kad tvorai būtų suteiktas tvirtumas. Turi būti sumontuojamas vartų karkasas, naudojami sustiprinti profiliuoti vamzdžiai. Tinklinės tvoros turi tvirtą ir patikimą konstrukciją. Tvoros yra gaminamos už prieinamas kainas. Kad ir kokie projektai būtų naudojami, kai yra gaminamos tokios tvoros užsakovas gaus originalią teritėjos puošmeną ir apsaugą. Šios tvoros montavimas yra atliekamas labai atsakingai, kadangi reikia, kad konstrukcija būtų tvirta ir patikima. Viskas, be išimties, tai gaminiai, kuriuos jūs galite įsigyti, jie yra patikimai apdorojami, todėl tvora jums tarnaus ilgai ir bus reprezentatyvi, be jokios papildomos priežiūros.

Visų pirma, reikia labai kruopščiai pakeisti ilgius. Su specialių stulpelių pagalba yra sumontuojami tinklinės tvoros stulpai. Optimalus atstumas tarp tvoros stulpų yra  ne daugiau nei 3 metrai. Po pažymėjimo iš karto bus aišku kiek jums prireiks stulpų. Stulpų ilgis priklauso nuo to kokio pločio tinklas bus naudojamas. Pavyzdžiui, jei bus naudojamas standartinio ploto tinklas, tokiu atveju stulpo ilgis turi būti 2,5 metrų. Kampiniams stulpams, o taip pat stulpams ant kurių bus montuojami vartai ilgis turi būti didesnis 50 cm, kadangi stulpams atitenkantis krūvis bus didesnis, nei tas, kuris atitenka kitiems. Tinklinės tvoros tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori turėti ekonomišką, tačiau praktišką variantą savo teritorijoje. Juk tai bus patikima kiemo apsauga, bei tinkamas variantas jūsų augalams. Rinktis reikia jums.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.