Pagal
Žyma: vonia

Skalbimo mašinos: ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant?

Skalbimo mašinos: ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant?

skalbimo mašinaNei vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo be skalbimo mašinos. Tai vienas būtiniausių buitinės technikos prietaisų. Įsivaizduokite, jog neturite skalbimo mašinos ir viską reikia skalbti rankomis. Skamba siaubingai, tiesa? Kaip džiugu, kad skalbimas rankomis yra seniai pamirštas. Taigi, svarbu aptarti kaip išsirinkti geriausią prietaisą ir ką reikėtų žinoti prieš jį įsigyjant.

Svarbiausia išsirinkti skalbimo mašiną atitinkančią individualius jūsų poreikius. Įsivertinkite, ko jums labiausiai reikia ir pagal tai rinkitės savo svajonių skalbimo mašiną, gal tai „Miele“, „Bosch“, „Beko“, „Lg“ skalbimo mašina? Pradėkite nuo skalbimo mašinos funkcionalumo.

Kokios skalbimo mašinos yra svarbiausios?

 

Atkreipkite dėmesį į keletą svarbiausių funkcijos. Atsirinkite, kurios iš jų jums svarbiausios ir aktualiausios. Reikėtų pasidomėti šiais skalbimo mašinos bruožais:

  • Skalbimo programos. Galbūt jums reikia daug įvairių skalbimo programų, nes turite didelę šeimą, o gal priešingai, jums nereikia įmantrių programų, nes skalbiate pats vienas. Pavyzdžiui, naujo modelio skalbyklėse galite rasti labai patogių skalbimo programų:  greito skalbimo funkcija, antialerginė programa ir kt. Drabužius išskalbsite vos per 15 minučių ir pašalinsite iš jų visus alergenus. Pastaroji funkcija ypatingai tiks jei jūs arba jūsų vaikas esate kam nors alergiški.
  • Drabužių pasvėrimas. Kai kurios skalbimo mašinos gali pasverti jūsų drabužius. Žinia, kuo mažiau skalbinių skalbiate vienu metu, tuo geriau jie išsiskalbs. Tokia skalbyklė pasvėrusi drabužius apskaičiuoja reikiamą vandens kiekį, tad sutaupysite vandens. Šis prietaisas puikus jei norite tausoti aplinką.

 

 • Skalbimo mašinos su džiovyklės funkcija. Jei savo būste turite mažai vietos skalbimo mašinai ir džiovyklei, rinkitės skalbimo mašiną su integruota džiovyklės funkcija. Tai itin patogu atvejais, kai  namuose drėgna, ir išskalbti drabužiai džiūna net kelias dienas, turite mažai vietos ir nenorite jos užkrauti rūbų džiovykla. Galbūt turite mažus vaikus, kurių drabužius reikia nuolatos skalbti ir dėvėti ir norite sutaupyti laiko. Skalbimo mašinos su džiovyklės funkcija yra puikus sprendimas visiems.

 

 • Skalbinių pridėjimas skalbimo metu. Tai ypatingai populiari ir naudinga funkcija. Jei pamiršote ką nors įdėti į skalbyklę ir jau prasidėjo skalbimo procesas, ne problema! Atidarykite specialias dureles ir pamir6tus drabužius įdėkite į skalbykę. Tokiu atveju nereikia laukti, kol vėl planuosite skalbti, o dar blogiau – valyti drabužio rankomis.
 • Išmani skalbyklė. „Protingais“ tapo bene visi namų apyvokos prietaisai. Ne išimtis ir skalbimo mašinos. Tokią skalbyklę galėsite valdyti programėlės pagalba nuotoliniu būdu.

 

Ką reikia žinoti apie techninius skalbyklės parametrus?

 

Aptarkime svarbiausius skalbimo mašinų techninius parametrus. Geriausią skalbimo mašiną išsirinksite suspažinę su skalbyklės techniniais duomenimis. Pasidomėkite apie:

 • Energijos klasė. Daugelis gaminamų skalbimo mašinų gali pasigirti bent jau A+ energijos klase. Ieškant kuo ekonomiškesnės skalbyklės, galima rinktis A++ ar netgi A+++ klasės prietaisus. Pastarųjų elektros sąnaudos, lyginant su A+ klasės skalbimo mašinomis, sumažėja dar 1,5 karto. Šios skalbyklės yra puikus būdas tausoti ir rūpintis aplinka bei sutaupyti pinigų. Tokios skalbimo mašinos pajungimas taip pat bus paprastas. Šią funkciją turi „Miele“, „Bosch“, „Beko“, „Lg“ skalbimo mašinos.
 • Gręžimo greitis. Jeigu jūsų drabužiai ilgai neišdžiūsta, jums bus aktualu patikrinti, kokį gręžimo greitį turi jūsų skalbyklė. Gręžimo greitis yra matuojamas apsukomis per minutę. Dažniausiai jis būna 600 – 1200 apsukų per minutę. Šią funkciją turi „Miele“, „Bosch“, „Beko“, „Lg“ skalbimo mašinos.
 • Skalbyklės talpa. Skalbyklių talpa kaip ir skalbimo mašinų pajungimas gali skirtis. Renkantis skalbimo mašiną internetu atkreipkite dėmesį į kiek kilogramų drabužių telpa skalbimo mašinoje. Skalbimo mašinos talpa matuojama kilogramais, ją galite pasirinkti atsižvelgdami į savo poreikius bei šeimos dydį. Šią funkciją turi „Miele“, „Bosch“, „Beko“, „Lg“ skalbimo mašinos.

 

Kokie gamintojai yra geriausi?

 

Ypatingai jei perkate skalbimo mašiną internetu, galite lengvai palyginti skalbimo mašinų gamintojų tokių, kaip „Miele“, „Bosch“, „Beko“, „Lg“ skalbimo mašinų techninius duomenis ir funkcijas. Pirkdami skalbimo mašiną internetu galite pamatyti visas teikiamas skalbimo mašinos akcijas. Galbūt rasite svajonių skalbyklę pigiau. Lietuvoje populiariausi skalbimo mašinų gamintojai yra  „Bosch“, „Beko“, „Lg“. Jų parametrai yra pakankamai panašūs. Gali skirtis išvaizda ir skalbyklių pasiūla. Atkreipkite dėmesį skalbyklės montavimą ir pastatymo būdą. Pavyzdžiui, „Bosch“ ir „Ig“ gamintojai turi ypač platų profilių pasirinkimą. Rinkitės „Lg“ skalbimo mašinas jei norite išskirtinio dizaino produkto.

 

Vonios kambario ir virtuvės interjero keitimas: darbai, kuriuos tenka atlikti

Vonios kambario ir virtuvės interjero keitimas: darbai, kuriuos tenka atlikti

interjeras

Nemenka dalis gyvenamųjų būstų savininkų kapitalinio būsto remonto imasi nedažniau kaip kartą per dešimt ar penkiolika metų. Per tokį laikotarpį būstas, kuriame yra kasdien gyvenama, pakankamai nusidėvi, todėl darbų, kuriuos tenka atlikti remonto metu, taip pat būna daugybė. Be to, tokiais atvejais įprastai yra atnaujinamas ir būsto vidaus interjeras, kadangi interjero tendencijos keičiasi bene kiekvienais metais ir norint savo būstą paversti šiuolaikiškesniu, tenka pritaikyti modernius ir naujus sprendimus. Žinoma, dažniausiai žmonėms didžiausią galvos skausmą kelią vonios kambario ir virtuvės interjero keitimas, todėl verta pakalbėti apie darbus, kuriuos jums teks atlikti.

Virtuvės interjero keitimas

Prieš pradėdami virtuvės remontą ir jos interjero atnaujinimą, jūs turite pagalvoti, ką norite pasiekti. Galbūt jus domina klasikinis virtuvės interjeras? O gal jūs visuomet norėjote labai modernios virtuvės? Norite klasiką derinti su modernu? Lūkesčiai kaskart gali būti labai skirtingi. Todėl svarbu, kad nuspręstumėte, koks virtuvės interjeras jums patiktų labiausiai.

Kai būsite nusprendę, ką norite pasiekti, pradėkite nuo sienų, grindų ir lubų. Atlikę kosmetinį virtuvės remontą, pasirūpinkite virtuvės baldais. Jų pasirinkimui reikia skirti pakankamą dėmesį, nes nuo to labai tiesiogiai priklauso ir patogumas, kuris bus jaučiamas virtuvėje. Stenkitės pasirinkti baldus, kurie nebūtų didelių gabaritų, tačiau taip pat suteiktų ir pakankamai vietos maisto gaminimui.

Vonios kambario interjero atnaujinimas

Kiekviename būste esantis vonios kambarys labai skiriasi. Visų pirma skiriasi jo plotas ir bendras išplanavimas. Dėl šių priežasčių nėra vieno universalaus sprendimo, kuris galėtų būti pasitelkiamas kiekviename būste. Turėtumėte įvertinti savo vonios kambario plotą ir nuspręsti, kokie vonios kambario baldai būtų patys būtiniausi, kokią vonią ar dušo kabiną jums vertėtų pasirinkti, kokios vonios plytelės tiktų geriausiai ir kt.

Lygiai taip pat, kaip ir jau minėtos virtuvės interjero kūrimo atveju, vonios kambaryje turi būti palikta pakankamai laisvos vietos – priešingu atveju šioje būsto erdvėje negalėsite jaustis komfortiškai.

Svarbus su buitine technika susijęs klausimas

Kuomet yra atnaujinamas vonios kambario ir virtuvės interjeras, nemaža dalis žmonių ima svarstyti, kaip jie turėtų pasielgti su savo turima buitine technika – kaitlente, gartraukiu, indaplove, orkaite, šaldytuvu, skalbimo mašina, džiovykle ir kitais buitinės technikos prietaisais. Tačiau jei būsto remonto ir interjero atnaujinimo darbų metu jūs nuspręsite pakeisti visą buitinę techniką, galite patirti labai dideles išlaidas. Ir net jei jūsų buitinė technika nebeveikia taip, kaip veikė vos tik ją įsigijus, tai nėra priežastis įsigyti naujus buitinės technikos prietaisus. Vietoje to, atsiradusius buitinės technikos gedimus galima pašalinti.

Jei šio klausimo sprendimui jūs pasitelksite buitinės technikos remonto paslaugų teikėjus, pvz., https://www.vilniausmeistrai.eu/, galėsite reikšmingai sumažinti savo vonios kambario ir virtuvės interjero atnaujinimo kaštus.

 

 

2 svarbūs veiksniai atnaujinant vonios kambarį

2 svarbūs veiksniai atnaujinant vonios kambarį

santechnika

Svarstote apie visapusišką savo būsto remontą? Tačiau labiausiai jus neramina ir gąsdina jūsų vonios kambario atnaujinimas ir interjero kūrimas? Manote, kad ši namų erdvė pareikalaus labai didelių pastangų, begalės laiko ir privers patirti dideles išlaidas? Nors iš pirmo žvilgsnio dažniausiai būtent taip ir atrodo, vis dėlto viskas gali būti kur kas paprasčiau, jei jūs pasirūpinsite būtiniausia kokybiška santechnika internetu ir iš anksto sudarysite svarbiausių darbų planą.

Santechnikos prekės internetu – šiuolaikiškas pasirinkimas

Vis daugiau pirkėjų šiomis dienomis santechnikos prekes perka specializuotose elektroninėse parduotuvėse. Ir tam yra ne viena labai svarbi priežastis.

 • Daug patogiau. Naudotis šiuolaikinėmis el. parduotuvės yra gerokai patogiau. Santechnikos prekes tokiu atveju galima įsigyti nuotoliniu būdu, naudojantis savo kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Tai leidžia pamiršti apie fizinę kelionę į vieną ar kitą pasirinktą parduotuvę ir susidūrimą su dažnai fizinėse parduotuvėse kylančiais nepatogumais.
 • Lengviau surasti santechnikos prekes. Jei pasinaudojama internetu, surasti mums aktualias santechnikos prekes tampa nepalyginamai lengviau. Internetinėse parduotuvėse skirtingų rūšių prekės yra suskirstytos į atskiras kategorijas ir subkategorijas. Taip pat visuomet galima pasinaudoti ir prekių filtravimo sistema, veikiančia atsižvelgiant į konkretų gamintoją arba prekių kainos diapazoną. Tai taipogi sukuria daug palankesnes sąlygas panašių prekių palyginimui.
 • Nesudėtinga sutaupyti. Dažniausiai internete siūlomos prekės pasižymi palankesnėmis kainomis, todėl pirkėjams nėra sudėtinga išvengti didesnių išlaidų. Be to, el. parduotuvių pagalba galima daug greičiau pastebėti vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Tam tereikia užsiprenumeruoti patikusios internetinės parduotuvės naujienlaiškį arba reguliariai apsilankyti pasirinktoje el. parduotuvėje.
 • Nereikia rūpintis prekių transportavimu. Daugelis santechnikos kategorijai priskiriamų prekių pasižymi dideliais gabaritais ir dideliu svoriu. Tai reiškia, kad jų transportavimas nėra labai lengvas. Tuo tarpu, jei naudojamasi internetu, visu tuo patiems rūpintis nebereikia. El. parduotuvės pačios pasirūpina savo klientų užsakytų prekių transportavimu.

Svarbiausių darbų plano sudarymas

Jei norite, kad jūsų vonios kambario atnaujinimas eitųsi daug lengviau ir būtų efektyvesnis, neturėtumėte pradėti tokių darbų įgyvendinimo neapgalvoję svarbiausių detalių ir visos tokio proceso eigos.

Visų pirma pagalvokite apie tai, kokia yra jūsų vizija, o tuomet bandykite atrasti sprendimus, kurie jums padėtų tai pasiekti. Be to, jei jūs neturite pakankamos patirties, vonios kambario remontas ir interjero kūrimas turėtų būti patikėtas specialistams. Tai leistų būti tikriems, kad pro savo akis nepraleisite nei vienos svarbios detalės ir galiausiai bus pasiektas šiuolaikinius standartus atitinkantis rezultatas.

Kaip sukurti mažą rojaus kampelį vonios kambaryje?

Kaip sukurti mažą rojaus kampelį vonios kambaryje?

Vonioje prasideda ir baigiasi mūsų diena, todėl norisi laiką leisti malonioje aplinkoje, kuri pakrautų teigiamos energijos. Jei pagaliau pribrendote generaliniam vonios remontui, keletas patarimų, kaip įsirengti vonią nepriklausomai nuo to ar ji dviejų ar dešimties kvardratinių metrų ploto. Tikslas – jaukus rojaus kampelis.

Vonia yra kambario karalienė. Jei renkatės naują, turite itin platų pasirinkimą – didelės, mažos, kampinės, pastatomos, ketaus, plieninis, akrilinės. Ir visos turi savų privalumų ir trūkumų. Dažniausiai, renkantis vonią riboja nedidelis vonios plotas, tad pagrindinis akcentas skiriamas dydžiui. Atminkite, jog aptakių formų vonios, dažniausiai yra didelės, tačiau vidus gan mažas – užims daug vietos, o jūs negalėsite nė kojų ištiesti. Tad rinkitės atsargiai. Jei erdvės kambaryje daug , o jums patinka retro stilius – rinkitės retro stiliaus pastatomą vonią.

Kokios spalvos vonia? Atsakymas – balta? Ne, klystate. Šiuo metu galite pasirinkti iš kone visos vaivorykštės paletės – tad vonios spalvą rinkitės žinodami kokios bus kambario, grindų sienos – derinkite visą paletę. Nepamirškite ir apie kitus vonios daiktus – kilimėlius, rankšluosčius, indelius dantų šepetėliams, kabyklas rankšluosčiams – sukurkite harmoningą spalvų simfoniją. Rinkitės šviesias spalvas, jos vizualiai didina erdvę bei garantuoja geresnę nuotaiką.

„Čia trūksta kažko žalio“ – dažnai kyla mintis užėjus į vonią? Nebijokite augalų vonios kambaryje, jie čia ne tik dera, bet ir sukuria jaukią atmosferą. Jei kambaryje yra kiek drėgniau ar tamsiau, pasidomėkite kokie augalai nebūtų tokie lepūs ir išgyventų net ir ne itin palankiomis sąlygomis. Vasarą nepamirškite pamerkti puokštę lauko gėlių – juk taip malonu išvysti ramunių žiedus prie veidrodžio, kuomet vėsus vanduo galutinai pabudina iš saldaus miego.

Aromatas! Vonia turi kvepėti švara, gėlėmis, o ne kanalizacijos valikliu. Tad pasirūpinkite, jog bet kuriuo metu užėjus į vonią čia dvelktų gaivus ir neįkyrus aromatas. Norint pasilepinti šilta vonia prieš miegą, panaudokite papildomas priemones – aromatines žvakes, vonios druskas ar puta s- juk ne tik šiluma atpalaiduoja, didelę reikšmę turi ir kvapai.

Kurdami jaukią aplinką nepersistenkite, ypač jei gyvenate ne viena. Juk jūsų vyrui ar draugui gali visai nepatikti rožinės sienos ir vienaragiai. Tad subtilumas ir atsižvelgimas į šeiminykšių skonį bei pageidavimus visuomet reikalingas.

Kartais reikia tiek nedaug, kad diena prasidėtų su pakilia nuotaika. Tereikia jaukiai susitvarkyti vonią. Tad pirmyn, nedelskite, jei nedarote remonto, bent jau įsigykite patinkančios spalvos rankšluosčius ir pastatykite ant palangės ar kriauklės krašto vazą su gėlėmis.