Pagal
Žyma: vonia

2 svarbūs veiksniai atnaujinant vonios kambarį

2 svarbūs veiksniai atnaujinant vonios kambarį

santechnika

Svarstote apie visapusišką savo būsto remontą? Tačiau labiausiai jus neramina ir gąsdina jūsų vonios kambario atnaujinimas ir interjero kūrimas? Manote, kad ši namų erdvė pareikalaus labai didelių pastangų, begalės laiko ir privers patirti dideles išlaidas? Nors iš pirmo žvilgsnio dažniausiai būtent taip ir atrodo, vis dėlto viskas gali būti kur kas paprasčiau, jei jūs pasirūpinsite būtiniausia kokybiška santechnika internetu ir iš anksto sudarysite svarbiausių darbų planą.

Santechnikos prekės internetu – šiuolaikiškas pasirinkimas

Vis daugiau pirkėjų šiomis dienomis santechnikos prekes perka specializuotose elektroninėse parduotuvėse. Ir tam yra ne viena labai svarbi priežastis.

  • Daug patogiau. Naudotis šiuolaikinėmis el. parduotuvės yra gerokai patogiau. Santechnikos prekes tokiu atveju galima įsigyti nuotoliniu būdu, naudojantis savo kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Tai leidžia pamiršti apie fizinę kelionę į vieną ar kitą pasirinktą parduotuvę ir susidūrimą su dažnai fizinėse parduotuvėse kylančiais nepatogumais.
  • Lengviau surasti santechnikos prekes. Jei pasinaudojama internetu, surasti mums aktualias santechnikos prekes tampa nepalyginamai lengviau. Internetinėse parduotuvėse skirtingų rūšių prekės yra suskirstytos į atskiras kategorijas ir subkategorijas. Taip pat visuomet galima pasinaudoti ir prekių filtravimo sistema, veikiančia atsižvelgiant į konkretų gamintoją arba prekių kainos diapazoną. Tai taipogi sukuria daug palankesnes sąlygas panašių prekių palyginimui.
  • Nesudėtinga sutaupyti. Dažniausiai internete siūlomos prekės pasižymi palankesnėmis kainomis, todėl pirkėjams nėra sudėtinga išvengti didesnių išlaidų. Be to, el. parduotuvių pagalba galima daug greičiau pastebėti vykstančias akcijas ir taikomas nuolaidas. Tam tereikia užsiprenumeruoti patikusios internetinės parduotuvės naujienlaiškį arba reguliariai apsilankyti pasirinktoje el. parduotuvėje.
  • Nereikia rūpintis prekių transportavimu. Daugelis santechnikos kategorijai priskiriamų prekių pasižymi dideliais gabaritais ir dideliu svoriu. Tai reiškia, kad jų transportavimas nėra labai lengvas. Tuo tarpu, jei naudojamasi internetu, visu tuo patiems rūpintis nebereikia. El. parduotuvės pačios pasirūpina savo klientų užsakytų prekių transportavimu.

Svarbiausių darbų plano sudarymas

Jei norite, kad jūsų vonios kambario atnaujinimas eitųsi daug lengviau ir būtų efektyvesnis, neturėtumėte pradėti tokių darbų įgyvendinimo neapgalvoję svarbiausių detalių ir visos tokio proceso eigos.

Visų pirma pagalvokite apie tai, kokia yra jūsų vizija, o tuomet bandykite atrasti sprendimus, kurie jums padėtų tai pasiekti. Be to, jei jūs neturite pakankamos patirties, vonios kambario remontas ir interjero kūrimas turėtų būti patikėtas specialistams. Tai leistų būti tikriems, kad pro savo akis nepraleisite nei vienos svarbios detalės ir galiausiai bus pasiektas šiuolaikinius standartus atitinkantis rezultatas.

Kaip sukurti mažą rojaus kampelį vonios kambaryje?

Kaip sukurti mažą rojaus kampelį vonios kambaryje?

Vonioje prasideda ir baigiasi mūsų diena, todėl norisi laiką leisti malonioje aplinkoje, kuri pakrautų teigiamos energijos. Jei pagaliau pribrendote generaliniam vonios remontui, keletas patarimų, kaip įsirengti vonią nepriklausomai nuo to ar ji dviejų ar dešimties kvardratinių metrų ploto. Tikslas – jaukus rojaus kampelis.

Vonia yra kambario karalienė. Jei renkatės naują, turite itin platų pasirinkimą – didelės, mažos, kampinės, pastatomos, ketaus, plieninis, akrilinės. Ir visos turi savų privalumų ir trūkumų. Dažniausiai, renkantis vonią riboja nedidelis vonios plotas, tad pagrindinis akcentas skiriamas dydžiui. Atminkite, jog aptakių formų vonios, dažniausiai yra didelės, tačiau vidus gan mažas – užims daug vietos, o jūs negalėsite nė kojų ištiesti. Tad rinkitės atsargiai. Jei erdvės kambaryje daug , o jums patinka retro stilius – rinkitės retro stiliaus pastatomą vonią.

Kokios spalvos vonia? Atsakymas – balta? Ne, klystate. Šiuo metu galite pasirinkti iš kone visos vaivorykštės paletės – tad vonios spalvą rinkitės žinodami kokios bus kambario, grindų sienos – derinkite visą paletę. Nepamirškite ir apie kitus vonios daiktus – kilimėlius, rankšluosčius, indelius dantų šepetėliams, kabyklas rankšluosčiams – sukurkite harmoningą spalvų simfoniją. Rinkitės šviesias spalvas, jos vizualiai didina erdvę bei garantuoja geresnę nuotaiką.

„Čia trūksta kažko žalio“ – dažnai kyla mintis užėjus į vonią? Nebijokite augalų vonios kambaryje, jie čia ne tik dera, bet ir sukuria jaukią atmosferą. Jei kambaryje yra kiek drėgniau ar tamsiau, pasidomėkite kokie augalai nebūtų tokie lepūs ir išgyventų net ir ne itin palankiomis sąlygomis. Vasarą nepamirškite pamerkti puokštę lauko gėlių – juk taip malonu išvysti ramunių žiedus prie veidrodžio, kuomet vėsus vanduo galutinai pabudina iš saldaus miego.

Aromatas! Vonia turi kvepėti švara, gėlėmis, o ne kanalizacijos valikliu. Tad pasirūpinkite, jog bet kuriuo metu užėjus į vonią čia dvelktų gaivus ir neįkyrus aromatas. Norint pasilepinti šilta vonia prieš miegą, panaudokite papildomas priemones – aromatines žvakes, vonios druskas ar puta s- juk ne tik šiluma atpalaiduoja, didelę reikšmę turi ir kvapai.

Kurdami jaukią aplinką nepersistenkite, ypač jei gyvenate ne viena. Juk jūsų vyrui ar draugui gali visai nepatikti rožinės sienos ir vienaragiai. Tad subtilumas ir atsižvelgimas į šeiminykšių skonį bei pageidavimus visuomet reikalingas.

Kartais reikia tiek nedaug, kad diena prasidėtų su pakilia nuotaika. Tereikia jaukiai susitvarkyti vonią. Tad pirmyn, nedelskite, jei nedarote remonto, bent jau įsigykite patinkančios spalvos rankšluosčius ir pastatykite ant palangės ar kriauklės krašto vazą su gėlėmis.