Pagal
Žyma: technika

Oro kompresoriai Vilniuje – kaip pasirinkti?

Oro kompresoriai Vilniuje – kaip pasirinkti?

kompresoriai 

Perkant sudėtingą techniką ar specifinius įrenginius labai svarbu to nedaryti spontaniškai, įvertinti gaminių funkcionalumą, galimybes, specifikaciją, būklę, tiekėją ir daugelį kitų svarbių kriterijų, kurie padeda pinigus investuoti į kokybišką ir puikiai veikiantį prietaisą. Puikus pavyzdys – oro kompresoriai Vilniuje. Tai įrenginiai su elektriniais varikliais, kurie padeda suspausti orą. Paprastai suspaustas oras kaupiasi specialioje talpoje, kuri padeda prietaisui veikti tik esant reikalui – kad būtų palaikomas tinkamas slėgis sistemoje. Tai padeda optimizuoti kompresoriaus darbą ir sunaudoti minimalius energijos išteklius.  

Oro kompresoriai Vilniuje gali būti naudojami labai plačiai ir įvairiai – tiek įprastiems buitiniams darbams namuose, tiek autoservisuose, gamyklose ar statybų aikštelėse, kur pastovaus suslėgto oro tiekimo reikia nuolat. Kadangi poreikiai kompresoriams yra skirtingi, rinkoje egzistuoja skirtingi šių įrenginių tipai. Tai reiškia, kad rinktis kompresorių reikia atsakingai, gerai įvertinus keletą pagrindinių veiksnių. Kokie jie ir kaip turėtų būti pasirinkti oro kompresoriai Vilniuje? Į šį klausimą atsako bendrovės „Kompresorių centras“ UAB specialistai.

Pirmas dalykas, kurį svarbu tiksliai žinoti, jei norite įsigyti oro kompresorių – kokiu tikslu reikalingas įrenginys. Geriausia, jei kuo smulkiau išsianalizuosite, kur ir kokiems darbams kompresorius bus naudojamas. Pagal tai galėsite nuspręsti, kokios talpos ir maksimalaus slėgio kompresoriaus jums reikia. Kompresoriai gali būti žemo, vidutinio ir aukšto slėgio. Jei prietaisą žadate naudoti smulkiems buities darbams, jums tikrai nereikia galingiausio, daugiausiai kainuojančio ar energijos eikvojančio kompresoriaus – pakaks minimalios galios. Jei jį ketinate naudoti komercinės paskirties pastatuose, kur reikalingas nepertraukiamas oro kompresoriaus veikimas, vertėtų ieškoti galingiausių prietaisų rinkoje.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti – kompresoriaus rūšis. Oro kompresorių rūšys taip pat sukurtos skirtingiems darbams atlikti. Pavyzdžiui, sraigtiniai kompresoriai gali būti diržiniai, tiesioginiai ir žemo slėgio. Rinkoje ir ypač autoservisų darbui dažnai naudojami stūmokliniai kompresoriai. Jie reikalingi, kai slėgio poreikis yra iki 15 barų. Jie taip pat gali būti gaminami ir su tiesiogine, ir su diržine pavara.

 

Kompresorių nuoma – įvairių sričių specialistams

Kompresorių nuoma – įvairių sričių specialistams

kompresorių nuomaPramoninis suspausto oro kompresorius yra gana keistas aparatas. Jis turi baką dyzelinui, taip pat ir ratukus, jį galima prikabinti prie automobilio kaip paprasčiausią priekabą. Nors atrodo, kad nieko čia sudėtingo nėra, tačiau šis prietaisas yra pakankamai brangus ir sudėtingas, kad laisvai būtų galima jį įsigyti. Tiesiog jo pirkti neapsimoka tiems, kam suspaustas oras reikalingas kartą per mėnesį. Efektyviausias sprendimas – kompresorių nuoma iš įrankius nuomojančių įmonių. Nuomos kaina priklauso nuo galingumo ir suspaudžiamo oro tūrio per minutę. Kuo kubinių metrų daugiau, tuo kompresorius galingesnis ir jo nuomos kaina didėja. Paprastas kompresorius su 3,7 kub. m. oro padavimu per minutę kainuoja 45 eur dienai, 180 eurų savaitei. Galingesni kainuoja kur kas brangiau, tačiau tai nėra itin didelė kaina, jei kompresorius reikalingas labai retai.

Kam jis gali būti reikalingas?

Kompresorių nuoma dažniausiai naudojamasi statybos sektoriuje. Prie kompresoriaus gali būti prijungiami tam tikri pneumatiniai įrankiai – dažniausiai plaktukai, skirti betono daužymui, taip pat grąžtai, kaltuvai. Jiems reikia pakankamai daug galios, todėl šie kompresoriai turi būti tikrai galingi ir patvarūs. Dar svarbu ir talpus bakas, nes tokie kompresoriai turi veikti be sustojimo visą darbo dieną.

Kita sritis, kur kompresoriai yra naudojami itin plačiai yra metalo apdirbimas. Jei konkrečiau, tai metalo dažymas. Kompresorius čia reikalingas dviems dalykams – metalo paruošimui dažymui. Jis jungiamas prie smėlinio purkštuvo ir nukreipiamas į metalą. Smėlis, varomas suspausto oro didžiule jėga nugramdo visas rūdis ir purvą. Taip metalas paruošiamas dažymui. Kitas etapas – pats dažymas. Norint nudažyti efektyviai ir tolygiai, naudojamas miltelinis dažymas, kai metalo paviršius tolygiai padengiamas dažų milteliais. Toks metalas yra atsparesnis korozija ir išorės poveikiui.

Dar viena sritis, kurioje kompresorius yra kasdieninis įrankis – automobilių servisai ir gamyklos. Čia suspaustu oru yra varomi atsuktuvai, sukantys varžtus. Juk matėte, kaip keičiamos padangos – naudojant būtent suspausto oro atsuktuvus, o ne paprastus elektrinius.

Gamybos srityje suspausto oro kondicionieriai naudojami pakankamai plačiai. Tačiau jie yra pramoniniai, dažnai gaminami pagal specialius užsakymus. Dėl to kompresorių nuoma yra daugiau reikalinga nedidelėms statybinėms įmonėms, kartais dirbančioms su tam tikrais įrankiais.. Tiek autoservisai, tiek gamybininkai kompresorius perka patys.

Naujos ir naudotos žemės ūkio technikos skirtumai

Naujos ir naudotos žemės ūkio technikos skirtumai

traktoriusTinkamai parinkta žemės ūkio technika palengvina daugelį kasdienių darbų. Tiesa, siekiant maksimalių rezultatų, reikalingos profesionalios žinomų gamintojų mašinos. Deja, šis sprendimas siejamas su gana didelėmis investicijomis, kurios ne visais atvejais atsiperka. Kad išvengtumėte sunkumų ir būtumėte tikri technikos produktyvumu, rinkitės žinomą ir rinkoje vertinamą pardavėją.

Technikos nuoma ar įsigijimas?
Jei jums reikalinga sunkioji žemės ūkio technika, visų pirma turite nuspręsti, ar mašinas norite pirkti, ar jas nuomosite. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Nuoma rekomenduojama tuo atveju, jei galvojate apie sezoninius ar retesnius žemės ūkio darbus. Kitaip sakant, jei technika jums reikalinga vos kelioms savaitėms per metus, galbūt kur kas geresnis sprendimas – mašinų nuoma? Be to, kartais užtenka įrangą pasiskolinti iš kaimyno ar draugo. Vis dėlto, jei traktorius ar kita technika jums reikalinga dažniems ir intensyviems darbams, kur kas racionalesnis sprendimas – mašinos pirkimas. Šiuo atveju galite rinktis tiek naują, tiek naudotą techniką.

Nauja žemės ūkio technika
Nauja žemės ūkio technika – tai produktyvūs darbo rezultatai, ilgaamžiškumas ir patikima eksploatacija. Vis dėlto, tokios mašinos reikalauja didelių investicijų. Sunkumų gali kilti tuo atveju, jei jūsų darbui reikalingos kelios skirtingų tipų mašinos. Šiuo atveju rekomenduojama didžiausią dėmesį skirti būtiniausiai technikai, pvz., traktoriui, o kitą – papildomą – techniką pirkti dėvėtą arba ją nuomoti. Bet kuriuo atveju, jei nusprendėte pirkti naują sunkiąją techniką, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, kuris suteiks visą garantinę priežiūrą ir patars dėl produktyviausių eksploatacijos sąlygų.

Naudota žemės ūkio technika
Naudoti traktoriai ar kita žemės ūkio technika reikalauja mažesnių investicijų ir dažnu atveju užtikrina itin aukštą produktyvumą. Tiesa, šiuo atveju reikia kur kas didesnio pirkėjo atidumo. Rekomenduojame į technikos apžiūrą pasikviesti šios srities profesionalą, kuris patars jums dėl racionaliausio sprendimo konkrečioje situacijoje. Nepamirškite, kad naudota žemės ūkio technika turi būti vertinama ne tik išoriškai, bet ir atsakingai apžiūrint vidines jos dalis. Pasidomėkite, kaip seniai mašina buvo taisyta, kada atlikta techninė jos apžiūra. Rinkitės tik puikiai žinomą technikos pardavėją, kuris noriai atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks visą išsamią informaciją apie pasirinktą įrangą.

Priežiūra ir eksploatacija
Jei norite, kad naujai įsigyta technika džiugintų patikima eksploatacija ir ilgaamžiškumu, nepamirškite, kad jai reikalingi kokybiški degalai ir licencijuoti tepalai. Niekuomet nenaudokite nežinomo vardo ir abejonių keliančių medžiagų, kurios ne tik sutrumpins žemės ūkio technikos tarnavimo laiką, bet gali tapti ir rimtesnių problemų priežastimi, pvz., pareikalauti ilgai trunkančių ir brangiai kainuojančių variklio remonto darbų.