Pagal
Žyma: statyba

Bentonito hidroliacija – geriausias pagalbininkas statybose

Bentonito hidroliacija – geriausias pagalbininkas statybose

bentonito hidroizoliacija

Statybų sektoriuje dirbantys žmonės džiaugiasi, kad egzistuoja vis patrauklesnės priemonės kurios užtikrina ne tik ilgaamžiškumą bei kokybę, tačiau ir greitį. O greičiau atliekami darbai visada džiugina ir klientus, kadangi jie mažiau moka už paslaugas, gali naudotis puikia kokybe gana pigiai.

Viena iš tokių inovatyvių priemonių yra bentonito hidroliacija, kuri pasirūpina, kad tiek vertikalūs, tiek horizontalūs paviršiais būtų puikiai izoliuojami, garantuotų didžiausią efektyvumą puikiai tinkantį bet kokio pobūdžio pastatų bei kitų objektų statyboms.

Bentonitas naudojamas:

 • Grindims izoliuoti.
 • Pagerinti stogų kokybę.
 • Tinkami ir tunelių izoliacijai.
 • Dažnai naudojami požeminiams garažams rengti.
 • Baseinų kokybei gerinti.
 • Rezervuarams tvirtinti.
 • Pamatams konstruoti.
 • Bei daugeliui kitų vietų.

Ši medžiaga yra visiškai be jokių toksinų, tad puikiai tinka gyvenamiesiems namams tvirtinti. Tai yra vulkaninės kilmės medžiaga, tiksliau, mineralas, kuris specialiai apdorojamas taip, kad statybų sektoriuje būtų pasiekimas pats didžiausias našumas. Apdorojimui papildomai yra naudojamas natrio bentonitas, kuris garantuoja patogesnę ir greitesnę hidroizoliaciją.

Bentonito hidroliacija padeda užkirsti kelią vandens patekimui į tam tikras vietas, net ir drėgmės kaupimuisi. Kadangi medžiaga sėkmingai suformuoja vientisą membraną – taip suteikiama visapusiška ir maksimali apsauga. Puikiai tinka tiek tokiu atveju, kai galimas nuolatinis santykis su vandeniu, pavyzdžiui, baseinuose, tiek tokiu atveju, kai visada kyla nemažos drėgmės tikimybė, pavyzdžiui, formuojant pamatus arba požeminius garažus. Bet kuriuo atveju kokybiška apsauga nuo drėgmės yra būtina ir šiuo atveju bentoninas yra geriausias pasirinkimas.

Kadangi bentonitas parduodamas ne vienoje prekybos vietoje – mes norėtumėte akcentuoti, kad išties puikios kokybės produkciją gausite tik tokiu atveju, jeigu pirksite patikimose prekybos vietose. Štai todėl siūlome vengti pirkti iš legaliai savo paslaugas siūlančių, neaišku iš kur atvežtų medžiagų, kurios dažniausiai toli gražu neprilygsta originalui ir galiausiai reikia tenkintis nefunkcionalia medžiaga, kuri tikrai neatlieka tokios funkcijos, kokios yra tikimasi.

Investuoti į kokybę verta. Juolab, originali medžiaga tikrai nėra labai brangi. Perkant internetu yra labai paprasta pamatyti akcijas ir įsigyti medžiagą kur kas pigiau. Verta? Tikrai taip!

 

Savarankiškai atliekami statybos darbai – ne visada geriausias pasirinkimas

Savarankiškai atliekami statybos darbai – ne visada geriausias pasirinkimas

statyba
Norite išbandyti savo ir antrosios pusės santykių stiprumą? Leisitės į kelias dienas trunkantį žygį ar…ryžkitės savarankiškai atliekamiems remonto ar statybos darbams! Įspėjame, jog pastarasis išbandymas – tik patiems didžiausiems ekstremalams. Ne paslaptis, jog savarankiškai atliekami statybos darbai, neturint analogiškų darbų patirties, gali kaip reikiant apkartinti gyvenimą: ne tik sukelti tarpusavio konfliktus bei sunaikinti daug nervinių ląstelių, bet ir „nuskausminti“ finansiškai. Gal geriau pradėti iš karto domėtis, kurios statybos imones klaipedoje sulaukia daugiausiai teigiamų klientų atsiliepimų (jei statybos darbai klaipeda nėra aktualūs, tiesiog ieškokite informacijos, susijusios su aktualiu miestu), užuot užsiėmus projektu „statybos darbai – darau pats“.

Savarankiškai statybos darbai dažniausiai atliekami dėl dviejų priežasčių – nepasitikėjimo meistrų kompetencija bei paslaugų kainų.

Kokybė

Apdailos darbai klaipeda – dažnai sutinkama paslauga, tad patikimą, kokybiškai darbą atliekantį asmenį ar firmą tikrai nelengva išsirinkti. Kurios statybos remonto imones klaipedoje yra geriausios, bandykite nustatyti remiantis aplinkinių patirtimi ar internete randama informacija. Suformuluokite aktualią užklausą, pavyzdžiui, „statybos projektai klaipedoje“ ir pasidomėkite, kaip apie vieną ar kitą paslaugos teikėją atsiliepia buvę klientai. Kuo jau kuo, bet bloga patirtimi lietuviai mėgsta dalintis (bent vienas teigiamas įgimto pesimizmo bruožas). Su išsirinktu meistru bendraudami telefonu ar gyvai, nesidrovėkite šio…paegzaminuoti. Jei, išgirdęs trumpinį „statybos darbai str“ (paskutinė trijų raidžių santrumpa  reiškia statybų techninį reglamentą), šis atrodys akivaizdžiai sutrikęs, gerai pagalvokite, ar tai – pats tinkamiausias kandidatas jums aktualių statybos bei remonto darbų atlikimui.

Kaina

Statybos darbai kainos atžvilgiu tikrai nėra pati maloniausia tema. Nenustebkite, jog už meistrų darbą sumokėsite daugiau nei už žaliavas (priklausomai nuo pastarųjų rūšies, kiekio, kokybės, tiekėjų ir kita) – tokios yra šios dienos tendencijos statybos ir remonto sektoriuje. Orientacinę kainą galite sužinoti raktinės užklausos „remonto darbai klaipeda kainos“ pagalba. Tik neskubėkite imtis už galvos dėl aukštų įkainių. Paguosti turėtų faktas, jog savarankiškai atliekami statybos darbai tikrai ne visada tampa ekonomiškai patrauklesniu pasirinkimu. Nepatyrusi ranka, vieną taisydama, neretai sugadina kitą, padaro ne taip, kaip reikėtų ar tiesiog neteisingai paskaičiuoja reikalingų medžiagų kiekį. Tad išsirinkę patyrusį ir patikimą meistrą galite net sutaupyti: jei ne pinigus, tai bent nervines ląsteles.

Kokie įrankiai palengvins remonto darbus

Kokie įrankiai palengvins remonto darbus

įrankiaiMiesto žmonėms su butuose iškilusiais gedimais tvarkytis gana paprasta – tereikia iškviesti meistrą ir išsakyti rūpesčius dėl vieno ar kito sugedusio ar susidėvėjusio dalyko. Štai privačių namų savininkai dažniausiai jau yra šiek tiek įgudę ūkio reikaluose – geba ir mėgsta ne tik prireikus įsukti varžtą, bet ir savarankiškai atlikti įvairius remonto darbus – užtinkuoti nelygumus sienose, dažyti, klijuoti tapetus ir dar daugiau. Žinoma, kiekvienam remonto darbui pravartus vis kitoks įrankis. Kokie yra elektriniai įrankiai, kuriuo derėtų savo garažo lentynoje turėti kiekvienam darbščiam vyrui?

 • Gręžtuvas. Gręžtuvai gali būti įvairių rūšių. Universalūs grąžtai, suktuvai, perforatoriai ar mikseris dažams-gręžtuvas pasižymi vis kitokiomis savybėmis ir praverčia atliekant skirtingus darbus. Suktuvas padės smulkiems darbams – įsukti varžtams, pragręžti skylę minkštoje medžiagoje, tarkime, medienoje ar faneroje bei gipso kartone. Gręžtuvas-mikseris dažams yra universalus įrankis, kuriuo ne tik išgręšite skyles praktiškai bet kur (net ir betone ar pliene), bet ir specialaus antgalio pagalba iki vientisos masės išmaišysite dažus, klijus tapetams, smulkų betoną ir panašiai.
 • Diskinis pjūklas. Pamirškite rankinį pjūklelį – medienai (ir ne tik) apdirbti žmonės jau seniai renkasi diskinį pjūklą. Jo galingumas leidžia be didesnio vargo apdoroti medines lentas, keramiką, mūrą, akmenį, net metalą.
 • Siaurapjūklis dirba sparčiai ir tiksliai – ploni, pagal poreikį keičiami pjūkleliai gali greitai ir preciziškai suteikti jūsų pasirinktai medžiagai norimą formą ir pjūvį. Siaurapjūkliu išpjausite keramikoje, medienoje, pliene, stikle ir kitur norimus profilius ir kreives.

Tai yra pagrindiniai įrankiai, kurie pasitarnaus atliekant kiekvieną svarbesnį remonto darbą. Žinoma, labai svarbu išsirinkti tokius elektrinius įrankius, kurie tarnautų ne vienerius metus ir praverstų ne tik atliekant smulkius remonto darbus, bet ir rimtesnes pertvarkas namuose bei ūkyje. Todėl stipriai rekomenduojame nesirinkti pačių pigiausių ir mažos galios prietaisų. Taip pat nešvaistykite pinigų ir profesionaliems suktuvams, gręžtuvams ir pjūklams – jiems įvaldyti kartais reikia nemažai įgūdžių ir jėgos. Todėl, jei esate tik praktikuojantis meistras, rinkitės vidutinio galingumo universalius elektrinius įrankius.

Taip pat renkantis įrankius aktualus turėtų būti ir gamintojas. Jeigu norite investuoti į kokybišką ir ilgaamžį daiktą, pasidomėkite įrankio gamintojo istorija, kurioje šalyje gaminamos gamintojo įrankių detalės, kur vyksta pačių prietaisų surinkimas. Šiandien net ir vakarų gamintojai savo įrankius surenka Kinijoje, tačiau tai nereiškia, kad prietaisas dėl to bus prastesnės kokybės. Kiekvienas pripažintas gamintojas išlaiko savo standartus, nepriklausomai nuo to, kur surenkami ir gaminami jo produktai.

Pastolių nuoma: kam pirkti daiktą, kurio prireiks galbūt kartą gyvenime?

Pastolių nuoma: kam pirkti daiktą, kurio prireiks galbūt kartą gyvenime?

Statybos – sunkus procesas. Jį atliekantiems meistrams – fiziškai varginantis, o užsakovui – kainuojantis daug nervų, kantrybės bei, savaime suprantama, pinigų. Jei būsimo objekto savininkas visus pagrindinius darbus pasiryžta užsikrauti ant savo pečių, įtemptas gyvenimo laikotarpis garantuotas. Reikia ne tik teoriškai sukurti pastato projektą, viską detaliai apmąstyti iki smulkmenų, bet ir pasinerti į statybinių medžiagų bei paslaugų, kurių nepavyks atlikti savo jėgomis, teikėjų paiešką. Jei statyboms skirtas biudžetas neriboja (bet taip būna tik itin retais atvejais), viskas kur kas paprasčiau, tačiau dažniausiai tenka įdėti nemažai pastangų, kol surandi tą „aukso viduriuką“ – tobuliausią kainos bei kokybės santykio variantą. Reikia ne tik kalno cemento, stogo dangos, armatūros bei daugelio kitų statybinių medžiagų, kurie vienokiu ar kitokiu pavidalu dominuos būsimajame statinyje, būtini ir pagalbiniai įrankiai bei medžiagos, būtini darbų atlikimui. Pastoliai – vieni iš jų. Pastolių nuoma – viena iš aktualių paslaugų statybos darbų metu. Kaip minėta, pastoliai reikalingi tik laikinam darbui atlikti, tad jų pirkimas, nors ir galimas, tačiau nelabai racionalus variantas.

Kas yra pastoliai, visi puikiui žinome. Tai laikinai suręsta konstukcija (iš medienos, aliuminio ar plieno), naudojama kaip pagalbinė priemonė statybos darbų  didesniame aukštyje atlikimui. Nesvarbu, ar tai būtų naujo namo statyba, daugiabučio renovacija, o gal svarbaus miesto objekto rekonstrukcija. Pastoliai tampa darbų atlikimo aištele bei reikalingų įrankių bei medžiagų sudėjimo vieta.

Keliolika metų atgal, kai visko masiškai trūko, tokie daiktai kaip pastoliai buvo surenčiami rankomis. Patyręs meistras pasakytų, jog šis darbas nėra sudėtingas. Tačiau jį pasamdžiusiam žmogui reikėtų sumokėti už darbo priemones (savadarbiai pastoliai gaminami iš medienos), atliktą darbą, o kur dar sugaištas laikas, kuris statybos bei remonto metu yra itin vertingas. Pastolių nuoma – bene geriausias pasirinkimas tada, kai pastoliai reikalingi čia ir dabar. Už patrauklią kainą galite išsinuomoti patvarius, saugius, kokybiškus, lengvai montuojamus bei transportuojamus pastolius, o jais paisinaudojus – tiesiog grąžinti. Pastolių nuoma užsiimantys verslininkai iš siūlomų produktų asortimento padės išsirinkti tinkamiausią variantą atsižvelgiant į atliekamų darbų pobūdį, turimos laisvos teritorijos plotą ir panašiai. Jums beliks tik sutverti pastolius – o tai visai nesudėtinga –  ir, vadovaujantis visų saugos reikalavimų, imtis darbų.