Pagal
Žyma: slankiojančios sistemos

Spintos stumdomomis durimis skirtingose erdvėse

Spintos stumdomomis durimis skirtingose erdvėse

Jei norite namuose sukurti išskirtinį interjerą ir pasirūpinti baldų funkcionalumu – Jums pravers modernios namų interjero idėjos. Vienas tokių sprendimų, palengvinančių buitį ir suteikiančių stiliaus namams – spintos stumdomomis durimis. Iš pradžių tai buvo tik drabužių spintos miegamiesiems, tačiau šiandien šį baldą jau galima panaudoti įvairiose skirtingose namų erdvėse.

Virtuvės zona

Jei manote, jog apie virtuvės baldus jau žinote viską, palūkėkite, kol papasakosime, kaip čia gali pasitarnauti stumdomos durys. Virtuvėje toks mechanizmas ypač patogus, nes čia nuolat reikia darinėti dureles ir stalčius, kuriuose sudėti maisto produktai, puodai ar įrankiai. Todėl nedidelės dailios spintos stumdomomis durimis virtuvėje yra puiki mintis. Jums nereikia su jėga traukti durų, jaudintis, ar su laiku spintelių durelės nepakryps žemyn, nes slankiojančių durų mechanizmui tai negresia. Lengvai ir paprastai atsidarysite ir užsidarysite dureles bet kokią akimirką kažko prireikus ruošiant maistą.

Prieškambario zona

Dar viena kiek netradicinė vieta, kurioje puikiai tinka spintos stumdomomis durimis – prieškambaris. Čia dažniausiai yra ta namų patalpa, kur ypač norisi daugiau erdvės ir kuo mažiau daiktų. Todėl slankiojančiomis durimis spinta čia gali tapti geriausiu pagalbininku.  Į ją be vargo susikrausite visus prieškambaryje esančius daiktus, o pati spinta galės būti sumontuota į sienos nišą ar kampą, taip ne tik bus nepastebima, bet ir užims mažiau vietos. Be to, prieškambaryje gali puikiai derėti net ir stiklinėmis slankiojančiomis durimis įrengta sekcija su apšvietimu. Jei Jūsų namai modernistinio stiliaus – toks pasirinkimas kaip tik Jums. Netradiciškas baldas suteiks namams subtilumo, elegancijos ir šiek tiek magiško polėkio.

Vaikų kambario zona

Dar vienas būdas efektyviai panaudoti spintą su slankiojančiomis durimis – tai vaikų kambario zona. Tėveliai vis dažniau renkasi būtent tokias spintas ir spinteles savo mažiesiems. Pirmiausia šis pasirinkimas tinkamas todėl, kad slankiojančios durys gerokai lengvesnės už varstomas, todėl vaikui patogu jas darinėti. Be to, svarbiausias vaikų kambario akcentas – saugumas. Sumontavę vaikų kambariui spintą su slankiojančiomis durimis pasirūpinsite vaikų saugumu ir nebereikės guosti mažylių dėl privertų pirštų.

Stumdomos spintos: praktiškumas ir plačios dizaino galimybės

Stumdomos spintos: praktiškumas ir plačios dizaino galimybės

Spinta – vienas būtiniausių baldų, atliekantis ir daiktų laikymo funkciją ir kartu estetinę, nes yra dalis namų interjero. Daug mūsų daiktų – drabužiai, avalynė, patalynė, knygos ir kitos smulkmenos – laikomos būtent spintose, todėl vienuose namuose jų greičiausiai bus net ne viena.

Šiais laikais spintų asortimentas prekybos vietoje yra didžiulis, o norintys originalaus sprendimo gali kreiptis į baldų gamintojus, kurie pagamins išskirtinę spintą pagal specialius reikalavimus ir pageidavimus. Spintos skiriasi daugeliu aspektų, pavyzdžiui, spalva, medžiaga, dydžiu, durų skaičiumi, stalčių skaičiumi ir pan. Todėl jei nusprendėte įsigyti spintą ne prekybos vietoje, o kreiptis į baldų gamintojus, turite žinoti tokius aspektus kaip: kas naudosis ta spinta, kokio ji bus dydžio, ką ketinate dėti į spintą, kokias norite medžiagas naudoti (turima omenyje furnitūra, profiliai ir plokštės), kokios kokybės pageidaujate (žinoma, tai lems ir gaminio kainą), taip pat susidėliokite kitus prioritetus, pavyzdžiui, grožis, spalvos, talpumas ir pan.

Spręsdami, kokią spintą įsigyti, turite įvertinti ir dar vieną dalyką: kokių durų pageidaujate. Šiais laikais rinkoje populiariausios yra atveriamos ir stumdomos durys. Dėl savo patogumo ir praktiškumo rinkoje lyderio pozicijas užsitarnauja stumdomos durys, kurios ypač praktiškos nedidelėse patalpose.

Stumdomos spintos Slider.lt – puikus pasirinkimas, vertinantiems kokybę, praktiškumą ir komfortą. Stumdomos spintos turi dar vieną pranašumą prieš spintas su atveriamomis durimis – stumdomas spintas galima montuoti tiesiog prie sienų ar kitų objektų. Maža to, jų montavimas, jei įsigyjate kokybišką gaminį, itin paprastas ir jau visai netrukus po pirkimo galėsite džiaugtis nauja stumdoma spinta. Stumdomos spintos Slider.lt pasižymi ir itin lengva bei nesudėtinga konstrukcija.

Stumdomų spintų privalumus galima vardyti ir toliau. Pavyzdžiui, tai ypač praktiškas sprendimas mažoms patalpoms, nes jos sutaupo ženklai daugiau vietos palyginti su atveriamomis spintomis.

Stumdomos spintos turi ženkliai daugiau dizaino galimybių. Šiuolaikinės technologijos, taip pat gamybos procesai leidžia pagaminti itin dailias, originalias stumdomas duris spintoms, todėl spinta atliks ne tik baldo funkciją, tačiau taps ir išskirtiniu, originaliu interjero akcentu. Patyrę baldų gamintojai gali sukurti tokią stumdomą spintą, kad pažvelgęs į ją nė nepagalvotum, jog už tokių durų slepiasi ne kas kita, o spinta.

Stumdomos spintos išvaizda ir funkcionalumas priklauso nuo naudojamų medžiagų ir tvirtinimo detalių. Pavyzdžiui, rinkoje vieni paklausiausių naujos kartos „Modena“ profiliai yra didelis atradimas baldų gamybos sektoriuje, kadangi dėl jų spintos konstrukcija atrodo tarsi berėmė. Šie profiliai itin ploni ir lengvi.

Stumdomos spintos ypatingai paklausios tarp statančiųjų modernius namus ar originaliai įrenginėjančių savo gyvenamąją ar darbo erdvę. Kodėl? Nes stumdomos spintos prisitaiko prie bet kokių nelygumų, pavyzdžiui, nelygių lubų.

Matome, kad stumdomų spintų privalumų sąrašas netrumpas, tad kyla klausimas, kokie šių spintų trūkumai? O trūkumas yra tik vienas – jų kaina kiek aukštesnė nei spintų atveriamomis durimis. Tačiau jei vertinate kokybę, patogumą ir išskirtinumą, mokėti šiek tiek aukštesnę kainą tikrai verta.

Stumdomos spintos Slider.lt – tai itin platus stumdomų spintų pasirinkimas tiems, kurie vertina gaminio unikalumą, kokybę. Stumdomos spintos Slider.lt turi minėtąją „Modena“ sistemą, pasižyminčią novatoriška forma, plonumu ir užtikrinančią spintos patrauklumą, subtilumą, estetinio vaizdo kokybę.

Pamirškite seniau naudotus storus, neišvaizdžius ir puikiai matomus šoninius profilius, Slider.lt siūlo inovaciją Jūsų interjerui.

Slankiojančių durų spintos skirtingose namų vietose

Slankiojančių durų spintos skirtingose namų vietose

Dažnai ten girdėti nuomones, jog drabužių spinta gali būti tik miegamajame. Kažkodėl žmonės mano, kad tik čia žmonės laiko drabužius arba tik čia šiam baldui yra pakankamai vietos. Tačiau iš tiesų taip nėra. Drabužių spinta gali prisiglausti bet kuriame Jūsų namų kampe, svarbu, kad ten ji tiktų ir būtų tinkamai priderinta.

Daugelis klientų vis dažniau renkasi spintas slankiojančiomis durimis. Tai šaunus pasirinkimas tiems,  kurie ieško šiuolaikiško ir funkcionalaus sprendimo. tokią spintą lengvą sumontuoti ir priderinti, be to  ji ne tik dailiai atrodys, bet ir padės sutaupyti vietos.

Tai ypač aktualu, jei norite tokią spintą pasistatyti koridoriuje ar nedidelėje svetainėje. Modernios drabužių spintos čia puikiai atliks savo darbą. Dažniausiai tokioms patalpoms siūloma rinktis nedidelių ištamavimų spintas. Jos yra talpios, ekologiškos ir neužima daug vietos. Ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje pamėgtas produktas Norvegijoje vadinamas Gargerobe gali tapti puikiu pasirinkimu, kuriant  svetainės jaukumą. Tokios spintos gali būti montuojamos į sienos nišą ir taip nesukels papildomų problemų, be to stilingai įsikomponuos esamame namų interjere. Jei spintą naudosite drabužiams, geriausiai išnaudoti visą patalpos aukštį. Koridoriuje ir svetainėje spinta iki pat lubų tikrai atrodys elegantiškai ir stilingai.

Tuo tarpu, visiškai kitokie sprendimai turėtų būti pasirenkami, jeigu Jūs ieškote dailios spintos į  virtuvę ar vonią. Dažniausiai šiose patalpose puikiai tinka nedaug vietos užimantys, kompaktiški baldai. Spinta stumdomomis durimis gali būti būtent toks produktas, kokio reikia šioms patalpoms.  Kartais žmonės nustemba pamatę, kiek iš tiesų funkcijų gali atlikti spinta vonioje. Čia Jūs galėsite susidėti visus higienos reikmenis, taip pat sulankstyti rankšluosčius ir chalatus. Spinta vonioje gali net sutaupyti Jums laisvos vietos, jei ją sumontuosite po kriaukle ir atsisakysite visų mažų lentynėlių ant sienų.

Tuo tarpu, virtuvėje spinta stumdomomis durimis gali pasitarnauti ne tik kuriant jaukumą, bet ir norint palengvinti maisto gamybą. Labai svarbu, kad spintelės virtuvėje būtų erdvios ir patogios, o stumdomos durys suteikia tokioms spintelėms pranašumų. Pirmiausia todėl, kad tokios spintos gaminamos naudojant aukščiausios rūšies furnitūrą, taigi, virtuvės komplekto nereikės keisti mažiausiai dešimtmetį.  Be to stumdomų durų spintelės virtuvėje yra vis dar naujiena gamintojų tarpe, o tai reiškia, kad įsigiję tokį gaminį galėsite išsiskirti ir džiaugtis originalia virtuve.