Pagal
Žyma: šaldytuvas

Įmontuojami šaldytuvai ir jų privalumai

Įmontuojami šaldytuvai ir jų privalumai

šaldytuvai 

Jei virtuvėje galime išsiversti be indaplovės, mikrobangų krosnelės ar grilio keptuvės, yra vienas prietaisas, be kurio išgyventi būtų išties sunku. Tai – šaldytuvas. Kadangi gyvendami butuose ar mažesniuose namuose tikrai neturime sąlygų įsirengti atskiras patalpas, kuriose galėtume laikyti produktus, šaldytuvai padeda kaupti maistą nesibaiminant, kad jis greitai suges ar pradės skleisti nemalonius kvapus po visą virtuvės erdvę.

Daugelis mūsų esame įpratę prie standartinių šaldytuvų su įrengtomis šaldymo kameromis, pagrindinėmis talpomis ir stalčiukais šonuose. Tačiau kiekvienas prietaisas gali smarkiai skirtis tiek savo talpa, tiek charakteristika, tiek tipu. Pastaruoju metu vis labiau populiarėjantis tipas – įmontuojami šaldytuvai. Kokie jų privalumai?

Taupo vietą

Įmontuojami šaldytuvai yra be galo patogūs todėl, kad taupo vietą. Dažnai atskirai statomi šaldytuvai vizualiai užima labai daug erdvės, atrodo, jog jie smarkiai išsiskiria iš bendro virtuvės konteksto ir stovi tarsi dideli milžinai. Pasirinkus įmontuojamą šaldytuvą, jis labiau susilies su kitais baldais ir optiškai neužims tiek daug vietos. Be to, įmontuojami šaldytuvai gali būti parenkami pagal nustatytus matmenis, kurie leis juos suderinti su kita buitine technika ar virtuvės komplektu.

Prisitaiko prie dizaino

Bene pagrindinis privalumas, dėl kurio įmontuojami šaldytuvai tapo tokie populiarūs – galimybė juos visiškai pritaikyti prie virtuvės dizaino. Jei tai didelės kvadratūros erdvė, kurioje norite paeksperimentuoti – galite šaldytuvą montuoti į atskirą nišą ar jį „paslėpti“ įvairiomis užtvaromis. Esant mažesnėms patalpoms, itin dažnas šaldytuvo įrengimo variantas – įmontuoti jį su spintelės durimis. Taip jis visiškai nesiskiria nuo virtuvės baldų komplekto ir neišardo esančios dizaino kompozicijos. Bet kuriuo atveju rekomenduojama pasitarti su interjero dizaineriu ir meistrais, nes statant įmontuojamą šaldytuvą labai svarbi ir tiksli jo įrengimo vieta bei kitos aplinkos detalės, padėsiančios užtikrinti sklandų įrenginio veikimą.

Geresni modeliai

Daugelis gamintojų investuoja į įmontuojamų šaldytuvų gamybą, todėl rinkoje galite rasti labai daug aukštos kokybės ir modernaus funkcionalumo šaldytuvų, siūlančių aukštą energinę klasę, „No Frost“ režimą ar nuotolinį valdymą, kuris smarkiai palengvina naudojimąsi prietaisu.

Kokybiškas šaldytuvas – lengva maisto ruoša ir komfortabilumas

Kokybiškas šaldytuvas – lengva maisto ruoša ir komfortabilumas

Nėra abejonės, kad šiais laikais šaldytuvais naudojasi dauguma žmonių. Juk tai yra toks pat įprastas prietaisas namuose, kaip ir arbatinukas arba televizorius – įprasta, kad tokį buities technikos prietaisą pamatysime kiekvienuose namuose. Tačiau tikrai ne kiekvienas namų šeimininkas žino, koks šaldytuvas yra geriausias, o už kuriuos šaldytuvus mokame perdaug, kuomet perkame juos iš buitinės technikos parduotuvės.

Šaldytuvas Liebherr – vokiška kokybė

Šaldytuvas Liebherr yra toks populiarus, nes žmones džiugina jo puikus kainos ir kokybės santykis. Vokiečių gamintojai pasirūpino, kad jų gaminami šaldytuvai taip pat nereikalautų labai daug energijos sąnaudų, todėl nieko keisto, kad energijos sąnaudų klasė yra vertinama A++. Taip pat verta paminėti, kad šaldytuvas Liebherr yra vienas iš tyliausiai veikiančių – niekada neišgirsite jo veikiančio garsiau nei 40 dB.

Šaldytuvas Atlant – laiko patikrinta technologija

Bešerkšnė šaldymo sistema – labai svarbus šių šaldytuvų privalumas. Tokia sistema leidžia išimti net ir labai ilgai laikytą mėsą ar kitus šaldomus produktus ir iš karto pradėti juos gaminti. Tai yra labai patogu, kadangi sutaupo daug laiko – šeimininkams nereikia atšaldyti šių produktų specialiai.

Šaldytuvas Atlant pasižymi išskirtiniu komfortu, kadangi daugelyje modelių yra atskiros lentynėlės su švieselėmis buteliams, o dingus elektrai, šaldiklyje galėsite laikyti produktus dar bent visą parą. Užšaldymo galingumas yra taip pat gana svarbus atributas, todėl reikia paminėti, kad šaldytuvas Atlant yra vienas iš geriausiai užšaldančių – galima užšaldyti 4 kg per dvidešimt keturias valandas.

Be abejo, abu šie šaldytuvai ir visi jų modeliai yra labai patvarūs, tačiau jeigu pirksite iš specializuotos parduotuvės arba elektroninės buitinės technikos parduotuvės, tuomet turėtumėte gauti ir ilgalaikę garantiją. Šiuo metu šie šaldytuvai nebrangiai parduodami internetu, tad galite peržvelgti naujausius pasiūlymus ir išsirinkti jums labiausiai patinkantį modelį – yra didelių ir galingų šių firmų šaldytuvų, tačiau taip pat atsirado nemažai kompaktiškų, bet efektyvių modelių nedideliems butams. Pasirinkę Liebherr arba Atlant šaldytuvą tikrai nepasigailėsite.