Pagal
Tag: šaldytuvai

Įmontuojami šaldytuvai ir jų privalumai

Įmontuojami šaldytuvai ir jų privalumai

šaldytuvai 

Jei virtuvėje galime išsiversti be indaplovės, mikrobangų krosnelės ar grilio keptuvės, yra vienas prietaisas, be kurio išgyventi būtų išties sunku. Tai – šaldytuvas. Kadangi gyvendami butuose ar mažesniuose namuose tikrai neturime sąlygų įsirengti atskiras patalpas, kuriose galėtume laikyti produktus, šaldytuvai padeda kaupti maistą nesibaiminant, kad jis greitai suges ar pradės skleisti nemalonius kvapus po visą virtuvės erdvę.

Daugelis mūsų esame įpratę prie standartinių šaldytuvų su įrengtomis šaldymo kameromis, pagrindinėmis talpomis ir stalčiukais šonuose. Tačiau kiekvienas prietaisas gali smarkiai skirtis tiek savo talpa, tiek charakteristika, tiek tipu. Pastaruoju metu vis labiau populiarėjantis tipas – įmontuojami šaldytuvai. Kokie jų privalumai?

Taupo vietą

Įmontuojami šaldytuvai yra be galo patogūs todėl, kad taupo vietą. Dažnai atskirai statomi šaldytuvai vizualiai užima labai daug erdvės, atrodo, jog jie smarkiai išsiskiria iš bendro virtuvės konteksto ir stovi tarsi dideli milžinai. Pasirinkus įmontuojamą šaldytuvą, jis labiau susilies su kitais baldais ir optiškai neužims tiek daug vietos. Be to, įmontuojami šaldytuvai gali būti parenkami pagal nustatytus matmenis, kurie leis juos suderinti su kita buitine technika ar virtuvės komplektu.

Prisitaiko prie dizaino

Bene pagrindinis privalumas, dėl kurio įmontuojami šaldytuvai tapo tokie populiarūs – galimybė juos visiškai pritaikyti prie virtuvės dizaino. Jei tai didelės kvadratūros erdvė, kurioje norite paeksperimentuoti – galite šaldytuvą montuoti į atskirą nišą ar jį „paslėpti“ įvairiomis užtvaromis. Esant mažesnėms patalpoms, itin dažnas šaldytuvo įrengimo variantas – įmontuoti jį su spintelės durimis. Taip jis visiškai nesiskiria nuo virtuvės baldų komplekto ir neišardo esančios dizaino kompozicijos. Bet kuriuo atveju rekomenduojama pasitarti su interjero dizaineriu ir meistrais, nes statant įmontuojamą šaldytuvą labai svarbi ir tiksli jo įrengimo vieta bei kitos aplinkos detalės, padėsiančios užtikrinti sklandų įrenginio veikimą.

Geresni modeliai

Daugelis gamintojų investuoja į įmontuojamų šaldytuvų gamybą, todėl rinkoje galite rasti labai daug aukštos kokybės ir modernaus funkcionalumo šaldytuvų, siūlančių aukštą energinę klasę, „No Frost“ režimą ar nuotolinį valdymą, kuris smarkiai palengvina naudojimąsi prietaisu.

Jūsų šaldytuvai jums padėkos: 5 naudingi patarimai

Jūsų šaldytuvai jums padėkos: 5 naudingi patarimai

Rūpintis šaldytuvu – kiekvieno gero šeimininko pareiga. Jei norite, kad jis tarnautų ilgai ir nepadidintų elektros sąskaitų, atkreipkite dėmesį į keletą svarbių dalykų.

  1. Nedėkite šilto maisto. Šaldytuvo veikimo principas yra gana paprastas – pakyla šaldytuvo kameros temperatūra – įsijungia šaldymo mechanizmas. Kuo daugiau temperatūra pakyla, tuo ilgiau mechanizmas veikia stengdamasis temperatūrą sumažinti. Taigi, kai įdedate dar šiltą puodą su sriuba, šaldytuvas tikrai įsijungs visu pajėgumu ir dirbs tol, kol atvėsins sriubą ir tik tada atšaldys iki numatytos 5-7 laipsnių temperatūros. Pradžioje palikite sriubą ataušti vėsesnėje patalpoje (balkone, rūsyje, koridoriuje ar tiesiog laiptinėje), o tada dėkite į šaldytuvą. Taip sutaupysite nemažai elektros energijos.
  2. Suraskite šalčiausias vietas. Šiuolaikiniai šaldytuvai turi galimybę šaldyti tam tikras kameras ne vienodai. Vienur palaikoma 0 laipsnių temperatūra (idealu daržovėms), kitur + 7. Bet kai kur gali būti ir neigiama temperatūra. Nelabai smagu, kai padedate tam tikrą produktą, o ištraukiate jį suledėjusį. Tam, kad tokių situacijų nepasikartotų, tiesiog įdėkite paprastą kambarinį termometrą į kiekvieną lentynėlę ir užsirašykite, kokia jo temperatūra. Taip žinosite, kur šalčiausia, o kur šilčiausia šaldytuvo vieta.
  3. Laikykite vandens indus šaldytuve, jei dažnai darinėjate duris. Paaiškinsime kodėl. Šaltas vanduo arba vanduo su ledukais padeda greičiau atvėsinti orą, kuris įeina kai dažnai šaldytuvas būna atidaromas, arba laikomas ilgai. Tai aktualu karštomis vasaros dienomis arba virtuvėse, kuriose dažnai mėgsta pašeimininkauti vaikai.
  4. Perkrautas šaldytuvas – prasta oro cirkuliacija. Taigi, patarimas – šaldytuvo neprigrūskite dviem aukštais. Kitaip oras cirkuliuos vangiai ir vienos dalys bus vėsinamos greičiau, kitos lėčiau Taip susidarys kondensatas ir galbūt net ledas, o tai tikrai nepadeda šaldytuvui.
  5. Dulkės – rimtas priešas. Šaldytuvai nėra atsparūs dulkėms. Ant išorinių vamzdelių susidaręs storas dulkių sluoksnis kenkia šaldytuvui, jo darbas tampa neefektyvus, tai iš karto pasirodo elektros skaitiklyje papildomos kilovatvalandės pavidalu. Aišku ir papildomomis išlaidomis.

Šaldytuvai nėra amžini prietaisai, todėl jų priežiūra yra labai svarbi ir būtina. Juo labiau, kad priežiūrai nereikia daug pastangų, tik trupučio žinių. Net jei ir sutaupote keletą vatų elektros energijos per dieną, skaičiuojant per metus galima sutaupyti elektros už kelias dešimtis eurų.

 

Simptomai, kad jūsų šaldytuvas sugedo

Simptomai, kad jūsų šaldytuvas sugedo

Gali pasirodyti, kad šaldytuvas yra nesudėtingas buitinės technikos aparatas, tačiau jame yra gana sudėtingų sistemų, kurios karts nuo karto reikalauja tam tikros priežiūros. Kuomet tos sistemos sugenda, geriausia kreiptis į profesionalų šaldytuvų ir panašios buitinės technikos specialistą, kuris galėtų lengvai identifikuoti problemą ir jūsų šaldytuvą pataisyti. Dabar šaldytuvų remontas Vilniuje labai populiarus, kadangi žmonės vis dažniau suvokia, kad patys, paskaitę kokią nors instrukciją internete, šaldytuvo tinkamai nepataisys, o daugeliu atvejų – tik dar labiau sugadins, kartais ir nepataisomai.

Taigi, grįžkime prie to, kaip identifikuoti, kad su jūsų šaldytuvu kažkas ne taip. Dažniausiai, problemos prasideda pastebėjus, kad šaldytuvo garsas tapo gerokai garsesnis ir šaldytuvas pradėjo burzgėti. Tai reiškia, kad vidiniai šaldytuvo mechanizmai ima vis sunkiau veikti. Jeigu pastebite, kad šaldytuvo viduje nuolat prisikaupia nereikalingo vandens, tai taip gali būti gana svariu simptomu.

Aišku, patys aiškiausi simptomai, kad jums reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje – jeigu durelės nebeatsidaro arba atsidaro labai sunkiai. Šaldytuvo ekrane pasirodanti klaida – taip pat gan aiškus simptomas. Jeigu šaldytuvas visiškai nebeįsijungia, nors yra prijungtas prie elektros lizdo arba neveikia nei viena identifikacinė lemputė – vadinasi, jums reikia kuo skubiau užsisakyti profesionalaus šaldytuvų meistro Vilniuje paslaugas.

Yra ir daugiau simptomų, kurie gali būti ne tokie aiškiai pastebimi, tačiau ne ką mažiau svarbūs. Pavyzdžiui, šaldytuvui ilgai veikiant, atsiranda nemalonus degėsių kvapas. Tai reiškia, kad vienas iš šaldytuvų elementų baigė perdegti ir jį būtina kuo greičiau pakeisti. Automatinio jungiklio išsijungimas, be reikalo visą laiką dirbantis šaldytuvo kompresorius – taip pat svarbūs simptomai, sprendžiant klausimą dėl profesionalaus šaldytuvų remonto.

Dažnai problemų atsiranda su kamera. Taigi, jeigu pastebite, kad šąla tik pliusinė arba minusinė kamera, kameroje nebėra tinkamos temperatūros, kad joje galėtumėte laikyti norimus produktus, o šaldytuvo viduje susidaro nepageidaujamas „sniegelis“.

Tai pagrindiniai šaldytuvų gedimo simptomai, kuriuos reikia sėkmingai identifikuoti ir išspręsti. Gali būti ir kitokių kliūčių ir negalavimų, kurie trukdo jūsų šaldytuvui tinkamai veikti. Geriausia, jeigu šaldytuvų remontas Vilniuje yra atliekamas gerą reputaciją turinčių ir savo klientus vertinančių profesionalų, todėl pasitikėkite specialistais, turinčiais daug patirties ir greitai atvyksiančiais į jūsų namus ar darbo vietą, kur šaldytuvas turėtų būti patikrintas ir pataisytas.

Užsisakyti profesionalaus meistro paslaugas paprasta – tiesiog surinkite telefono numerį, nurodytą tinklapyje ir greitai jūsų šaldytuvui bus paskirtas meistras. Kai kuriais atvejais, šaldytuvų remontas Vilniuje gali būti vykdomas tiesiog šaldytuvo buvimo vietoje, tačiau jeigu nėra tam reikalingų sąlygų arba yra užfiksuotas stipresnis gedimas, meistrai patys pergabens jūsų šaldytuvą į remonto servisą ir sutaisę šaldytuvą, grąžins jį savininkui puikiai veikiantį ir su remonto garantija.

Kokybiškas šaldytuvas – lengva maisto ruoša ir komfortabilumas

Kokybiškas šaldytuvas – lengva maisto ruoša ir komfortabilumas

Nėra abejonės, kad šiais laikais šaldytuvais naudojasi dauguma žmonių. Juk tai yra toks pat įprastas prietaisas namuose, kaip ir arbatinukas arba televizorius – įprasta, kad tokį buities technikos prietaisą pamatysime kiekvienuose namuose. Tačiau tikrai ne kiekvienas namų šeimininkas žino, koks šaldytuvas yra geriausias, o už kuriuos šaldytuvus mokame perdaug, kuomet perkame juos iš buitinės technikos parduotuvės.

Šaldytuvas Liebherr – vokiška kokybė

Šaldytuvas Liebherr yra toks populiarus, nes žmones džiugina jo puikus kainos ir kokybės santykis. Vokiečių gamintojai pasirūpino, kad jų gaminami šaldytuvai taip pat nereikalautų labai daug energijos sąnaudų, todėl nieko keisto, kad energijos sąnaudų klasė yra vertinama A++. Taip pat verta paminėti, kad šaldytuvas Liebherr yra vienas iš tyliausiai veikiančių – niekada neišgirsite jo veikiančio garsiau nei 40 dB.

Šaldytuvas Atlant – laiko patikrinta technologija

Bešerkšnė šaldymo sistema – labai svarbus šių šaldytuvų privalumas. Tokia sistema leidžia išimti net ir labai ilgai laikytą mėsą ar kitus šaldomus produktus ir iš karto pradėti juos gaminti. Tai yra labai patogu, kadangi sutaupo daug laiko – šeimininkams nereikia atšaldyti šių produktų specialiai.

Šaldytuvas Atlant pasižymi išskirtiniu komfortu, kadangi daugelyje modelių yra atskiros lentynėlės su švieselėmis buteliams, o dingus elektrai, šaldiklyje galėsite laikyti produktus dar bent visą parą. Užšaldymo galingumas yra taip pat gana svarbus atributas, todėl reikia paminėti, kad šaldytuvas Atlant yra vienas iš geriausiai užšaldančių – galima užšaldyti 4 kg per dvidešimt keturias valandas.

Be abejo, abu šie šaldytuvai ir visi jų modeliai yra labai patvarūs, tačiau jeigu pirksite iš specializuotos parduotuvės arba elektroninės buitinės technikos parduotuvės, tuomet turėtumėte gauti ir ilgalaikę garantiją. Šiuo metu šie šaldytuvai nebrangiai parduodami internetu, tad galite peržvelgti naujausius pasiūlymus ir išsirinkti jums labiausiai patinkantį modelį – yra didelių ir galingų šių firmų šaldytuvų, tačiau taip pat atsirado nemažai kompaktiškų, bet efektyvių modelių nedideliems butams. Pasirinkę Liebherr arba Atlant šaldytuvą tikrai nepasigailėsite.