Pagal
Tag: remontas

Remontas ir paskola: kaip iš to uždirbti

Remontas ir paskola: kaip iš to uždirbti

NT pirkimasGalvojate, kad su būsto paskola nusipirksite prastos kokybės namą, jį suremontuosite ir parduosite brangiau? Pamirškite! Būsto paskola teikiama tik tada, kai namas jau tinkamos būklės gyvenimui. Tad pradžioje apgriuvusio, remontuotino būsto remontui pinigų turite turėti patys, na o vėliau: viskas jau priklausys nuo sėkmės ir to, kaip mokėsite tvarkytis…  Štai tada, kai iš santaupų nusipirksite remontuotiną būstą, galėsite su paskola internetu, kitaip tariant, greituoju kreditu, padaryti nedidelį tvarkymąsi.

Verta prašyti paskolos remontui būsto, kuris:

 • Gali būti suremontuotas jūsų rankomis;
 • Yra paklausioje arba perspektyvioje vietoje;
 • Turi kuo daugiau nepriklausomybės (pvz., nuosavas namelis);
 • Yra mūrinis, plytinis, monolitinis;
 • Yra ne labai senos statybos.

Kad remontas būtų nebrangus: darykite jį patys

Jeigu esate automobilių meistras, imate paskola automobiliui, perkate prastą, suremontuojate ir parduodate brangiai, suprantate, kad ne tik sutaupote, bet ir iš to uždirbate. Kaip yra su nekilnojamu turtu? Visai panašiai. Jeigu pats esate meistras, kuris moka verstis tokiais būdais, sutvarkyti namą, o po to jį gerai parduoti – jums atviri visi keliai. Būtent gerų statybininkų darbas šiuo metu yra iš tiesų brangus dalykas. Taigi, jeigu jūs esate tas žmogus, kuris dirba kažkur apdailininku, daro remontus. Jeigu jums dažyti ir tinkuoti sienas yra vienas malonumas, galbūt jūs pirkdami tokį būstą vėliau pasinaudodami mazos palukanos privilegija galite pasikolinti remontui, sumokėti tik už pačias medžiagas, taip labai pakelti būsto vertę ir parduoti kur kas brangiau. Taip uždirbsite daugiau negu kuomet uždirbate už atliktą darbą.

Kur yra būstas?

Tam, kad paskola busto remontui garantuotai atsipirktų, turite įsigyti būstą būtent tokioje vietoje, kur yra didžiulė paklausa. Jeigu tai yra Vilnius, galite galvoti apie žaliuosius Vilniaus rajonus, ar tuos, į kuriuos jau pamažu keliasi žmonės, naujakuriai, ir atsiranda šioks toks būstų brangimas: tai gali būti Naujoji Vilnia, Balsiai, Naujininkai, Liepkalnis, Rasos ir kt. Laikui bėgant, viskas ten tik brangs, todėl galėsite būstą parduoti vėliau daug brangiau. Kadangi žmonės daug moka už pačią vietą, tačiau taip pat ir už naujai ir tinkamai suremontuotus namus.

Tvari investicija: nesenas, mūrinis namas

Ar tai būtų paskolos is zmoniu, ar iš kreditų teikimo įmonės, investicijos tvarkumas priklausys visai ne nuo to. O nuo ko? Nuo to, į ką bus investuojama. Pavyzdžiui, nei didelio pasitikėjimo, nei didelės naudos tikrai nesuteiks prieš 100 metų statytis medinis arba rąstinis namas, kuris, žinoma, jau yra šiai dienai tiesiog iš supuvusios medienos pastatytos. Tad jau geriau jūsų paskola studijoms būtų paimta, o ne tokiems tvarkymo darbams. Kadangi toks būstas nėra tvari investicija. Investavimo tikslais reikia ieškoti mūrinio, plytinio, monolitinio, blokinio namo. Taip pat kaip ir paskola dantu gydymui arba dantų implantams yra imama galvojant apie ilgalaikę investiciją.

Kas yra priklausomybė namo atžvilgiu?

Sunku parduoti ir gerai parduoti bus turint tik dalį kažkokio namo. Ypač, jeigu name gyvena dar trys bendrasavininkai. Arba užtenka ir vienų, su kuriais sunku sutarti. Taip pat negerai, jeigu yra priklausomybė nuo metų laiko: žiemą nėra vandens, neatvestos kitos komunikacijos.

Dekoratyvinis tinkas fasadui: pranašumai

Dekoratyvinis tinkas fasadui: pranašumai

KnaufNorite, kad Jūsų labai prastai atrodantis fasadas įgautų naujų spalvų? Tokiu atveju rekomenduojame pasirinkti priemones, kurios gali padėti jį prikelti naujam gyvenimui. Labiausiai rekomenduojamas yra tinkas fasadui, kuris pasižymi išskirtinėmis, labai gražiomis bei akį traukiančiomis spalvomis.

Dekoratyviniai tinkai turi tikrai labai daug privalumų, kurie ir paskatina įvertinti šios medžiagos galimybes bei džiaugtis jų nauda. Svarbiausia yra apsispręsti, kokia medžiaga Jums yra geriausia ir kokia geriausiai atitiktų namo poreikius. Juk net ir priklausomai nuo to, ar planuojate koreguoti vidinę fasado dalį, ar išorinę – pasirinkimas gali kiek kisti.

Dekoratyviniai fasadai – puikus būdas naujam gyvenimui prikelti net ir senos išvaizdos pastatus. Nurodysime kelias priežastis, kurios dažniausiai ir nulemia daugelio žmonių sprendimą rinktis būtent dekoratyvinis tinkus, o ne kitas fasado dekoravimo priemones.

Natūralumas. Dekoratyviniai tinkai yra daromi iš gipso, kuris gaunamas natūraliu būdu. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tvarkydami savo namus jie renkasi ekologiškas priemones, kurios nėra kenksmingos nei jiems, nei aplinkiniams.  Lygiai taip pat kaip lūžiams naudojamas gipsas nėra kenksmingas žmogaus odai, taip pat ir dekoratyvinis tinkas visiškai  nėra žalingas. Priešingai, jis draugiškas ir jums ir gamtai.

Šilumos išsaugojimas. Dekoratyviniai tinkai pasirenkami tikrai ne tik todėl, kad norima dekoruoti namo fasadą. Paprasčiausiai estetika dažniausiai būna tik papildomas aspektas, kuris skatina rinktis būtent šią alternatyvą. Dekoratyvinis tinkas pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis ir suteikia galimybę išsaugoti namuose esančią šilumos energiją. Jeigu norite išsaugoti kuo daugiau šilumos energijos – rinkitės kokybiškus tinkus.

Mažos sąnaudos. Didelis pliusas yra tai, kad norint padengti net ir labai didelį plotą dekoratyviniu tinku – jums nėra reikalingas labai didelis kiekis tinko. Paprasčiausiai tai yra gana ekonomiškas variantas ir su gana nedideliu kiekiu tinko galite sėkmingai padengti net ir plačius paviršius. Svarbiausia pasirinkti kokybišką tinka, kadangi tik jis geba tinkamai atlikti estetinę bei apsaugos funkciją.

Nereikalingas dažymas. Dekoratyviniai tinkai nuo paprasto, kuris dažniausiai tepamas ant fasado išsiskiria tuo, kad jis yra iš savęs estetiškai patrauklus akiai, tam tikrų atspalvių ir net formų. Būtent tokie spalvinti tinkai šiuo metu pasirenkami dažniausiai. Taip siekiama sukurti ne tik saugius ir sandarius namus, tačiau ir stilingus, kurie jums leistų puikiai jaustis tokioje aplinkoje. Knauf dekoratyvinių tinkų pasirinkimas yra labai platus, tad pagal savo poreikius gana nesunkiai rasite tai, kas jums labiausiai tinka.

Greitas džiuvimas. Dar viena didelis pliusas yra tai, kad šio tipo tinkas gana greitai džiūna. Nereikia ilgai laukti, kol norimi rezultatai gali pavirsti realybėmis. Dažniausiai užtenka palaukti vos 15 dienų, kad tinkas puikiai nudžiūtų ant paviršiaus ir suteiktų galimybę toliau remontuoti namus.

Greitas paruošimas. Dekoratyviniai tinkai taip pat išsiskiria ir tuo, kad galima gana greitai paruošti tinką naudojimui. Tiek jo maišymo, tiek tepimo technologijos yra labai paprastos, tad galite būti ramus, kad nesugaišus daug laiko lengvai patenkinsite savo poreikius ir rasite geriausią pasirinkimą.

Ieškokite tinkų pavyzdžių internete. Tai patogus būdas palyginti ne tik skirtingus pasiūlymus, tačiau tuo pačiu ir susipažinti su pasiūla, kuri dažnai dėl itin plataus pasirinkimo gali gluminti. Visgi, pasitarę su specialistais tikrai rasite tą variantą, kuris jums labiausiai tinka ir kuris geba geriausiai patenkinti poreikius. Svarbiausia atrasti dekoratyvinio tinko privalumus ir pasinaudoti jais. Knauf dekoratyvinis tinkas.

Ar verta imti paskolą būsto remontui?

Ar verta imti paskolą būsto remontui?

NT pirkimasLietuviai kartais statosi ir remontuoja savo namus vadovaudamiesi keista logika. Pavyzdžiui, susiremontuoja vieną kambarį ir jame gyvena, kai kituose kambariuose vyksta aktyvūs darbai, gręžiama, kalama ir kitaip trikdoma ramybė. O tame kambarėlyje gyvenama su žmona ir mažais vaikais. Vaikai statybose? Apsaugok, viešpatie, nuo tokių pagalbininkų, kuriems iš burnos vos spėji traukti varžtelius ir iš rankų atiminėti plaktuką ar teptuką… Kitas momentas, kuris stebina visą pasaulį – laikini sprendimai. Jau tampa liūdna tiesa, kad nieko nėra pastoviau už laikiną – susiremontavo laikinai namą, ir jame gyvena 5-10 metų. Kodėl nesusiremontavo iš karto? Neturėjo tam pinigų.

Gal geriau pasiskolinti būsto remontui, bet paskui gyventi komfortabiliai? Finansų niekada nepadaugės, nes didėja šeimos poreikiai. Ar naujos sienos ar kelionė į Palangą savaitei? Aišku, bus pasirinkta kelionė, nes atostogos svarbiau… Taip pinigų niekada neliks statyboms. Geriau iš karto pasidaryti ir paskui atidavinėti paskolą, nei tikėtis, kad vieną dieną išlošite milijoną ir statybos pagaliau baigsis…

Kreditai statyboms ir remontui – gana dažnas reiškinys. Kartais pakanka vos 1000 eurų, kad būtų iki galo sutvarkyti namai – pabaigtos grindys, išdažytos sienos ir lubos, paruošta gyvenimui bent minimaliai. Miegamasis paruošiamas jau tada, kai nusiperkamas čiužinys, kurį galima padėti ant keturių europalečių – tam net lova nereikalinga. Svarbu, kad būtų sudėtos grindys ir sutvarkytos sienos, padarytas apšvietimas. Paskolos būsto remontui išduodamos ir internetu bent dešimtyje Lietuvoje esančių oficialių kredito bendrovių. Reikia tik išsirinkti, kur geriausios sąlygos šiuo metu ir palyginti, kiek reikės grąžinti.

Jei reikalinga didesnės sumos, rekomenduojama pasižiūrėti vartojamosios paskolos galimybes. Tačiau paprastai statyboms pritrūksta mažų sumų, kurias tikrai paskolins greitųjų kreditų bendrovės.

Grįžkime prie klausimo, ar verta imti greitąją paskolą būsto remontui. Iš patirties žinome, kad verta, o ypač stambesniems pirkiniams – apdailos plokštėms ir darbams, stogo apšiltinimo medžiagoms, grindų dangoms ir t.t. Dažų kibirėlis, visokie mažmožiai kainuoja nedaug ir jiems galima susitaupyti iš savų lėšų, to tarpu sienų įrengimui ir apdailai pinigai turėtų būti surenkami iš karto, kai gaunate pasiūlymą iš statybininkų.

Aišku, yra tam tikri pirkiniai, kuriems reikės didesnių paskolų. Pavyzdžiui katilinės įrengimas Lietuvoje kainuoja 8-10 tūkstančių eurų, tad prieš keisdami katilą pagalvokite ir apie papildomas išlaidas, kurios visą biudžetą išpučia gana smarkiai. Ta pati situacija su gręžiniu, buitinėmis nuotekomis, stogu. Čia reiktų gilesnių paskaičiavimų ir galbūt kitų skolinimosi variantų.

Svarbu, kad rezultatas būtų aiškus – sutvarkyti namai, kuriuose miela ir malonu gyventi.

Katilinės aprišimas nesudėtingas, kai patikite darbą profesionalams

Katilinės aprišimas nesudėtingas, kai patikite darbą profesionalams

kieto kuro katilaiKad žiema nesukeltų rūpesčių, reikalinga gera šildymo sistema. Juk smagu, kai užkūrus krosnį neilgai trukus radiatorius užplūsta šiluma. Už lango speigas, o namie jauku. Jei turite radiatorius su reguliatoriais, tuomet galite nusistatyti tokią šilumą, kokios norite. Viskas taip paprasta ir sklandu. Bet tik tada, kai katilinės aprišimas ir kiti su šildymo sistema susiję darbai patikimi profesionalams.

Kas yra šildymo sistema? Tai iš vamzdžių, radiatorių, katilo ir kitų dalių sudaryta sistema, skirta pastatui apšildyti. Kadangi Lietuvoje būna ne tik vasaros, bet ir žiemos, katilų tema yra nepaprastai aktuali. Svarbu šaltajam metų laikui pasiruošti tinkamai. T. y. jei planuojate įsirengti naują šildymo sistemą, tuo rūpintis reikėtų dar vasarą. Kodėl? Tam, kad viską būtų galima atlikti atidžiai, be streso, o žiemai atėjus name pasklistų jauki šiluma. Vienas iš kylančių klausimų – kur ir kokią katilinę įrengti. Aktuali ne tik vieta, bet ir katilinės aprišimas, dėl kurio reikėtų kreiptis į specialistus.

Kokie katilinės variantai galimi? Ji statoma šalia pastato arba įrengiama pačiame pastate. Kokį variantą rinktis? Vėlgi turėtumėte susirasti profesionalo telefono numerį.

Jei netyčia sumąstėte katilinę įsirengti patys, turbūt manote, kad toks sprendimas bus finansiškai naudingesnis. Tačiau šioje vietoje reikėtų pasakyti NE. Kodėl? Juk žinote posakį apie pirmą prisvilusį blyną. Na, nieko tokio, jei iš pirmo karto nepavyksta išspręsti matematikos uždavinio. Nieko tokio, jeigu įsigyjate marškinėlius, kurie, kaip vėliau paaiškėja, yra kiek per dideli. Vienu atveju pasimokoma daugiau ir išsprendžiama, kitu atveju drabužis grąžinamas ar pasiūlymas kokiam bičiuliui. O štai katilinės įrengimas name ar šalia jo, taip pat katilinės aprišimas ir bet koks kitas į šildymo sistemos sąvoką įeinantis darbas – itin atsakingas. Juk katilo funkcionavimas turi būti saugus. Šaltuoju metų laiku pasirodo žinių apie gaisrus. Kad nekiltų pavojus nei gyvybei nei turtui ir kad tokių nemalonių naujienų būtų kuo mažiau (o geriausia, kad apskritai visų namuose funkcionuotų tvarkingos šildymo sistemos), reikia suprasti, kad ne katilinės įrengimo kaina, o kokybė turi būti prioritetas.

Vietoj išvados reikėtų pasakyti paprastą, bet naudingą mintį – šildymo sistemos įrengimo darbai neapsunksta tuomet, kai jie patikimi specialistams. Labai svarbu paminėti, jog kokybiškas montavimas yra investicija į saugumą ir į sklandų šilumos gavimą.

Kokie įrankiai palengvins remonto darbus

Kokie įrankiai palengvins remonto darbus

įrankiaiMiesto žmonėms su butuose iškilusiais gedimais tvarkytis gana paprasta – tereikia iškviesti meistrą ir išsakyti rūpesčius dėl vieno ar kito sugedusio ar susidėvėjusio dalyko. Štai privačių namų savininkai dažniausiai jau yra šiek tiek įgudę ūkio reikaluose – geba ir mėgsta ne tik prireikus įsukti varžtą, bet ir savarankiškai atlikti įvairius remonto darbus – užtinkuoti nelygumus sienose, dažyti, klijuoti tapetus ir dar daugiau. Žinoma, kiekvienam remonto darbui pravartus vis kitoks įrankis. Kokie yra elektriniai įrankiai, kuriuo derėtų savo garažo lentynoje turėti kiekvienam darbščiam vyrui?

 • Gręžtuvas. Gręžtuvai gali būti įvairių rūšių. Universalūs grąžtai, suktuvai, perforatoriai ar mikseris dažams-gręžtuvas pasižymi vis kitokiomis savybėmis ir praverčia atliekant skirtingus darbus. Suktuvas padės smulkiems darbams – įsukti varžtams, pragręžti skylę minkštoje medžiagoje, tarkime, medienoje ar faneroje bei gipso kartone. Gręžtuvas-mikseris dažams yra universalus įrankis, kuriuo ne tik išgręšite skyles praktiškai bet kur (net ir betone ar pliene), bet ir specialaus antgalio pagalba iki vientisos masės išmaišysite dažus, klijus tapetams, smulkų betoną ir panašiai.
 • Diskinis pjūklas. Pamirškite rankinį pjūklelį – medienai (ir ne tik) apdirbti žmonės jau seniai renkasi diskinį pjūklą. Jo galingumas leidžia be didesnio vargo apdoroti medines lentas, keramiką, mūrą, akmenį, net metalą.
 • Siaurapjūklis dirba sparčiai ir tiksliai – ploni, pagal poreikį keičiami pjūkleliai gali greitai ir preciziškai suteikti jūsų pasirinktai medžiagai norimą formą ir pjūvį. Siaurapjūkliu išpjausite keramikoje, medienoje, pliene, stikle ir kitur norimus profilius ir kreives.

Tai yra pagrindiniai įrankiai, kurie pasitarnaus atliekant kiekvieną svarbesnį remonto darbą. Žinoma, labai svarbu išsirinkti tokius elektrinius įrankius, kurie tarnautų ne vienerius metus ir praverstų ne tik atliekant smulkius remonto darbus, bet ir rimtesnes pertvarkas namuose bei ūkyje. Todėl stipriai rekomenduojame nesirinkti pačių pigiausių ir mažos galios prietaisų. Taip pat nešvaistykite pinigų ir profesionaliems suktuvams, gręžtuvams ir pjūklams – jiems įvaldyti kartais reikia nemažai įgūdžių ir jėgos. Todėl, jei esate tik praktikuojantis meistras, rinkitės vidutinio galingumo universalius elektrinius įrankius.

Taip pat renkantis įrankius aktualus turėtų būti ir gamintojas. Jeigu norite investuoti į kokybišką ir ilgaamžį daiktą, pasidomėkite įrankio gamintojo istorija, kurioje šalyje gaminamos gamintojo įrankių detalės, kur vyksta pačių prietaisų surinkimas. Šiandien net ir vakarų gamintojai savo įrankius surenka Kinijoje, tačiau tai nereiškia, kad prietaisas dėl to bus prastesnės kokybės. Kiekvienas pripažintas gamintojas išlaiko savo standartus, nepriklausomai nuo to, kur surenkami ir gaminami jo produktai.

Kur žmonės išleidžia paskolas vasarą?

Kur žmonės išleidžia paskolas vasarą?

vartojimo paskolaPastebima, kad kreditai internetu vasarą taip pat yra imami ir dažnai išleidžiami panašiais tikslais. Bandome pasamprotauti, kam žmonės vasarą skolinasi, ir kur tuos pinigus išleidžia.

Būsto remontas

Kartais tik kreditai internetu visa para leidžia pabaigti vasarą pradėtą remontą. Sakoma, kad pas lietuvį niekada nesibaigia remontai. Ir nors patarlė tokia, tačiau mes žinome, kad daugiausiai remontų vykstą vasarą, kaip ir būsto pirkimo. Žinoma, tie, kas nuo pamatų statosi namus, tai pastatyti ir įrengti pagrindus nori iki žiemos, kad galėtų per žiemą jau gyventi savo namuose. O juose gyvenant žiemą daromas vidaus remontas, atliekama apdaila. Tačiau labai dažnai žmonės perka būstą su didele paskola, o paskui jį remontuoja. Kadangi visi pinigai jau būna išleisti, tai ir tas vidaus remontas nelabai lengvai atliekamas, net jeigu tik minimalus, korekcinis dažų patepliojimas. Pavyzdžiui, jauna pora nusipirko Vilniuje dviejų kambarių butą. Jis visas buvo užgrūstas senais senelių baldais, sienos tamsios ir su baisiais tapetais. Jie išmetė baldus, nuplėšė tapetus, ištapetavo naujai, pakeitė grindis ir išklojo kiliminę dangą, nudažė sienas ir tapetus baltai. Butas staiga nušvito ir iš seno baisaus tarybinio buto – bunkerio atsivėrė šių laikų jaunimo šviesa. Baltas švarus butas. Tačiau tam remontui pasidaryti pinigų irgi reikėjo. Pradžioje užteko, ką davė tėvai, vėliau, kai pritrūko, teko pasiimti kreditą internetu. Šie pridurti paskolos pinigai leido įsigyti trūkstamas statybines medžiagas ir kelis baldus.

Vasaros kelionė

Vasarą visi nori atostogų, ir kreditai internetu nuo 18 metu dar nesuteikiami, todėl dėl vaikų kelionių sprendžia tėvai. Jeigu nori, tėvai visai šeimai gali padovanoti atostogas. Kartais joms susitaupoma, o kartais ir kreditai internetu ilgesniam laikui gali tapti gražių vasaros įspūdžių kaltininku.

Nors paprastai nerekomenduojama skolintis atostogoms, nes jos ateis ir kitais metais, o tada mokant už šių metų malonumus, šansų kažkur išvykti išvis sumažės, kai kuriems žmonėms galioja kitokia tvarka. Galbūt labai pervargote, galbūt nematote prasmės dar metus taupyti, gal pailsėti reikia dabar, o ilsintis priimti esminius gyvenimo sprendimus. Tada gali padėti ir greitos paskolos, kurios vasarą leis nuspalvinti įsimintinomis spalvomis. Taigi, kartais žmonės vasarą skolinasi atostogoms. Visgi, dažniau pasitaiko, kad skolinasi tie, kuriems dėl kažkokių priežasčių neišmoka atostoginių pinigų ir jų išmokėjimą tiesiog drastiškai nukelia kitam mėnesiui. Tuomet tenka pasiimti „avansą“ iš skolinimo bendrovių ir už jį paatostogauti. Vėliau grąžinti.

Vasaros pirkiniai

Vasarą kreditai internetu gali leisti įsigyti svajonių pirkinius. Aišku, visko už skolintus pinigus nenusipirksi, bet paskolos internetu be uzstato užteks kokiai motoriniai valčiai ar vandens lentai. Taip pat ir plėtojant vandens turizmą gali prieiti šiek tiek investuoti, o tą padaryti gali leisti ir kreditai internetu.

Patariama vasarą pirkti tokius dalykus, kurių reikės ir kitais metais. Nieko gero, jeigu nusipirksite dėžę ledų. Tačiau gerai, jeigu perkate žoliapjovę – juk veja augs iki kelių ir kitais metais, ir dar kitais. Tik nepamirškite pasiimti pirkinių čekių. Jeigu jie neveiks, jeigu suges, geriau turėti nepažeistą garantiją. Juk tikrai nesinorėtų nuolat mokėti paskolos įmokas už daiktą, kuris jau seniai neveikia. Kai daiktas neveikia, reikia jį vežti atgal, iš kur paėmėte ir reikalauti pakeisti nauju arba grąžinti pinigus. Taip veikia garantija. Taigi, vartojimo paskola ir kitas paskolos gali ir turi būti paimamos tik prasmingiems pirkiniams.

Kaip pasirinkti tinkamiausią indaplovę?

Kaip pasirinkti tinkamiausią indaplovę?

Sunku būtų nesutikti su tuo, kad šiuolaikinį žmogų supa labai daug prietaisų, kurie padeda gyventi kur kas paprasčiau ir patogiau. Virtuvėje, vonioje ir kituose kambariuose yra labai daug daiktų, kurie mūsų gyvenimą daro komfortabilesnį. Tiesa, kol vieni mano, kad tai prabanga, kiti teigia, jog tai būtinybė. Vienas iš tokių daiktų yra indaplovės. Nors jos nėra atrandamos visų žmonių namuose, visgi, vis daugiau nusprendžia, kad tai daiktas, kuriuo pasinaudoti tikrai verta. Juolab apskaičiuota, kad indaplovė reikalauja mažiau energijos nei indų plovimas rankomis. Jeigu esate ekonomiškas žmogus, tokiu atveju turėtumėte išnaudoti galimybę sutaupyti.

Indaplovės – funkcionalus daiktas protingos moters virtuvėje. Kadangi egzistuoja tokia plati jų pasiūla, naudinga susidėlioti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti pasirinkti. Pirmiausia rekomenduojame konsultuotis su specialistais, kurie gali patarti jums labiausiai tinkamą prietaisą. Greta to atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius.

 1. Kaina. Indaplovės kaina gali varijuoti dėl daugelio veiksnių. Kadangi egzistuoja labai platus pasirinkimas – kiekvienas žmogus gali atrasti tai, kas jam tinka labiausiai. Dažniausiai kaina kyla todėl, kad indaplovė yra ekonomiška. Tiesa, visada verta investuoti kiek daugiau, tačiau įsigyti ekonomišką variantą. Kainos skirtumas Jums labai greitai atsipirks, kadangi ženkliai mažiau mokėsite už išnaudojamą elektros energiją bei vandenį.
 2. Dydis. Indaplovės skiriasi ir savo dydžiu, tad rekomenduojame tiksliai nuspręsti, kur planuojate ją laikyti. Pagal tai apskaičiuokite duomenis ir ieškokite jums tinkamiausio varianto. Šiuo metu populiarios nedidelės indaplovės. Tai labai puikus pasirinkimas, tačiau jeigu namuose yra daug žmonių, tuomet jau geriau viena kiek didesnė.
 3. Dizainas. Jeigu norite, kad jūsų virtuvė atrodytų skoningai ir vieningai, tokiu atveju reikia pasirinkti atitinkamo dizaino prietaisą. kadangi jų pasiūla yra labai plati – nesunkiai atrasite ne tik tradicinę baltą arba sidabrinę, tačiau tuo pačiu ir kiek neįprastesnių ryškių spalvų prietaisus.
 4. Elektros energijos naudojimas. Indaplovės, kaip ir kiti buitiniai prietaisai, reikalauja skirtingos elektros energijos kiekio. Visada vertingiau pasirinkti tokią, kuri yra ekonomiškesnė. Net ir tokiu atveju, jeigu tai brangesnis pirkinys.
 5. Indų dėliojimo vieta. Žinoma, skiriasi ir pačios indaplovės vidus. Kol vienos yra suskirstytos konkrečiomis vietomis: vienur dedamos lėkštės, kitur – kiti indai. Kitos indaplovės vidus yra labai paprastas ir nėra jokio detalaus skirstymo. Šiuo atveju pasirinkimas remiasi į žmogaus poreikius. Pasiūla plati, tad nesunkiai atarsite tai, kas jums tinka.
 6. Garantija. Pirkdami bet kokį buitinį prietaisą turėtumėte atkreipi dėmesį į garantiją. Natūralu jog norisi, kad vos tik suges – būtų greitai sutvarkomas. Puiku, kai tvarkymo paslaugos visiškai nekainuoja.
 7. Atsiliepimai. Internete galima atrasti žmonių atsiliepimus apie tam tikros įmonės suteikiamas paslaugas. Pasiskaitykite, kadangi tai Jums gali padėti susidaryti bent preliminarią nuomonę.

Indaplovės pasirinkimas nebus sudėtingas tokiu atveju, jeigu bendrausite su asmenimis, kurie prekiauja tokia produkcija. Įvertinkite jų pasiūlymus ir pasitarkite atsižvelgdami į savo kriterijus. Nepamirškite, kad pirkdami internetu galite sutaupyti labai daug laiko bei pinigų. Išnaudokite šiuolaikinio pasaulio teikiamus pliusus. Buitinė technika padės Jums gyventi kur kas paprasčiau.

Kaip atnaujinti nusidėvėjusias kėdes?

Kaip atnaujinti nusidėvėjusias kėdes?

Neverta pirkti naujų kėdžių vos tik senosios kiek susidėvėjo. Egzistuoja labai paprasti būdai atnaujinti net ir senus baldus, tad jeigu esate taupus arba paprasčiausiai praktiškas žmogus – siūlome jais pasinaudoti. Kėdžių užvalkalai gali visiškai iš naujo gyvenimui prikelti jau atsibodusius baldus. Juolab, egzistuoja toks platus jų pasirinkimas, kad pavyks nesunkiai atrasti ieškomų užvalkalų modelių.

Kėdžių užvalkalai visada gali būti daromi pagal individualų užsakymą, taigi jeigu norite turėti išskirtinius ir vienetinius užvalkalus – išnaudokite šią galimybę. Svarbiausia įvertinus daugelį kriterijų pasirinkti tokią vietą, kurioje suteikiamos paslaugos visapusiškai patenkintų Jūsų poreikius. Kėdžių užvalkalai parduodami tiek internetinėse prekybos vietose, tiek realiose, taigi siūlome atsižvelgti į mūsų pateikiamus pliusus, kad pavyktų nuspręsti, kuris variantas yra geresnis ir kuris Jums tinka labiau.

Pirkti internetu kėdžių užvalkalus verta labiau, kadangi:

 1. Internetinėse prekybos vietose jie yra kur kas pigesni, o jeigu Jums aktuali jūsų piniginės būklė – atsižvelkite į tai.
 2. Dažniausiai virtualiose prekybos vietose egzistuoja platesnė pasiūla. O tai tikrai vienas iš labai svarbių veiksnių, jeigu norite atrasti ką nors individualaus ir to, ko neturi daugelis.
 3. Pirkdami internetu jūs kur kas greičiau ir patogiau gausite tai, ko Jums reikia. Svarbiausia, kad prekė bus pristatyta iki Jūsų namų durų, taigi komfortabilumo aspektas bus ypač svarbus.

Svarbiausia, kad kėdžių užvalkalai padės susikurti savitą interjerą ypač pigiai. Jeigu norite sutaupyti – tokiu atveju mes jums rekomenduojame pirkti ne naujus baldus, o paprasčiausiai jų sudedamąsias dalis. Užvalkalai – vienas iš tokių pasirinkimų. Taigi, užsukite į virtualias prekybos vietas, susipažinkite su pasiūlymais ir įsigykite tą, kuris Jums tinka labiausiai. Tuo pačiu siūlome skirti kiek didesnę investiciją ir ilgą laiką džiaugtis kokybe. Juk puikai visi žinome, kad skūpas moka du kartus. Galiausiai, internete pasiūlymai ir taip yra kur kas pigesni, taigi bet kuriuo atveju net ir perkant brangesnius daiktus Jums pavyks sutaupyti. Svetainėje http://www.didysisvestuviukatalogas.lt kėdžių užvalkalai ir panašūs skelbimai išdėstyti labai patogia tvarka, tad išsirinkti tikrai yra iš ko.

Kėdžių užvalkalai gali visiškai atnaujinti Jūsų namų interjerą. Taip pat nepamirškite, kad užvalkalai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai reikia paminėti kokią nors šventę. Jie sukurs išskirtinumo įspūdį bei jaukumą.

Simptomai, kad jūsų šaldytuvas sugedo

Simptomai, kad jūsų šaldytuvas sugedo

Gali pasirodyti, kad šaldytuvas yra nesudėtingas buitinės technikos aparatas, tačiau jame yra gana sudėtingų sistemų, kurios karts nuo karto reikalauja tam tikros priežiūros. Kuomet tos sistemos sugenda, geriausia kreiptis į profesionalų šaldytuvų ir panašios buitinės technikos specialistą, kuris galėtų lengvai identifikuoti problemą ir jūsų šaldytuvą pataisyti. Dabar šaldytuvų remontas Vilniuje labai populiarus, kadangi žmonės vis dažniau suvokia, kad patys, paskaitę kokią nors instrukciją internete, šaldytuvo tinkamai nepataisys, o daugeliu atvejų – tik dar labiau sugadins, kartais ir nepataisomai.

Taigi, grįžkime prie to, kaip identifikuoti, kad su jūsų šaldytuvu kažkas ne taip. Dažniausiai, problemos prasideda pastebėjus, kad šaldytuvo garsas tapo gerokai garsesnis ir šaldytuvas pradėjo burzgėti. Tai reiškia, kad vidiniai šaldytuvo mechanizmai ima vis sunkiau veikti. Jeigu pastebite, kad šaldytuvo viduje nuolat prisikaupia nereikalingo vandens, tai taip gali būti gana svariu simptomu.

Aišku, patys aiškiausi simptomai, kad jums reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje – jeigu durelės nebeatsidaro arba atsidaro labai sunkiai. Šaldytuvo ekrane pasirodanti klaida – taip pat gan aiškus simptomas. Jeigu šaldytuvas visiškai nebeįsijungia, nors yra prijungtas prie elektros lizdo arba neveikia nei viena identifikacinė lemputė – vadinasi, jums reikia kuo skubiau užsisakyti profesionalaus šaldytuvų meistro Vilniuje paslaugas.

Yra ir daugiau simptomų, kurie gali būti ne tokie aiškiai pastebimi, tačiau ne ką mažiau svarbūs. Pavyzdžiui, šaldytuvui ilgai veikiant, atsiranda nemalonus degėsių kvapas. Tai reiškia, kad vienas iš šaldytuvų elementų baigė perdegti ir jį būtina kuo greičiau pakeisti. Automatinio jungiklio išsijungimas, be reikalo visą laiką dirbantis šaldytuvo kompresorius – taip pat svarbūs simptomai, sprendžiant klausimą dėl profesionalaus šaldytuvų remonto.

Dažnai problemų atsiranda su kamera. Taigi, jeigu pastebite, kad šąla tik pliusinė arba minusinė kamera, kameroje nebėra tinkamos temperatūros, kad joje galėtumėte laikyti norimus produktus, o šaldytuvo viduje susidaro nepageidaujamas „sniegelis“.

Tai pagrindiniai šaldytuvų gedimo simptomai, kuriuos reikia sėkmingai identifikuoti ir išspręsti. Gali būti ir kitokių kliūčių ir negalavimų, kurie trukdo jūsų šaldytuvui tinkamai veikti. Geriausia, jeigu šaldytuvų remontas Vilniuje yra atliekamas gerą reputaciją turinčių ir savo klientus vertinančių profesionalų, todėl pasitikėkite specialistais, turinčiais daug patirties ir greitai atvyksiančiais į jūsų namus ar darbo vietą, kur šaldytuvas turėtų būti patikrintas ir pataisytas.

Užsisakyti profesionalaus meistro paslaugas paprasta – tiesiog surinkite telefono numerį, nurodytą tinklapyje ir greitai jūsų šaldytuvui bus paskirtas meistras. Kai kuriais atvejais, šaldytuvų remontas Vilniuje gali būti vykdomas tiesiog šaldytuvo buvimo vietoje, tačiau jeigu nėra tam reikalingų sąlygų arba yra užfiksuotas stipresnis gedimas, meistrai patys pergabens jūsų šaldytuvą į remonto servisą ir sutaisę šaldytuvą, grąžins jį savininkui puikiai veikiantį ir su remonto garantija.

Patarimai statybininkams: ko iš paslaugos skelbimo tikisi užsakovai

Patarimai statybininkams: ko iš paslaugos skelbimo tikisi užsakovai

Planuojant mini remontą, vieno kito kampo ar kambario sutvarkymą, supranti, jog visko atlikti neturi nei jėgų, nei laiko, nei sugebėjimų. Galbūt ir įmanoma išklijuoti sieną tapetais, tačiau niekada to nedarius garantuotai siūlės nesueis, tapetas susiraukšlės arba netinkamai parinkus klijus, jis jau po poros dienų atsilups ir nukris. Ir tai nėra spėjimas – su tuo kasdien susiduria šimtai žmonių. Todėl nieko nestebina, kad tam tikrų meistrų yra ieškoma pagal skelbimus.

Visi suvokiame, jog tik įmonės turi savo tinklalapius, tuo tarpu meistrams tai yra per didelė prabanga arba nėra laiko tinkamai sukurti bei prižiūrėti tinklalapį, tad visa išmonė sudedama ten kur žmonės įprastai ieško darbininkų smulkiems remonto darbams – skelbimai internete. Tačiau ir juose užsakovai ieško tam tikrų esminių dalykų padedančių apsispręsti kam skambinti. Kokie jie?

Tinklalapio neturi? Bet gal naudoji Facebook?

Žmonės mėgsta vizualinę informaciją, jie verčiau peržiūrės šimtą nuotraukų, nei perskaitys šimtą žodžių. Todėl svarbu turėti kolekciją visų savo darbų. Jei, pavyzdžiui, tu esi baldžius ir gamini virtuvės baldus, fotografuok padarytus ir pas klientą sumontuotus baldus bei talpink juos viešai skelbiamame savo Facebook profilio  nuotraukų albume (tuo tarpu išgertuves su draugais paslėpk nuo viešų akių). Taip klientui paprašius darbų pavyzdžių galėsi jam nusiųsti nuorodą į albumą. O ir kuomet talpinami skelbimai,  gali įkelti nuorodą į albumą, kuriame bus daugiau foto, nei leidžia įkelti skelbimų portalas.

Aprašyk kokius darbus atlieki

Aprašyti atliekamus darbus išties svarbu. Nereikia pamiršti nurodyti patirtį, jei aktualu, nurodyti medžiagas įrankius su kuriais dirbi, aprašyti darbų procesą. Tai leidžia užsakovui suprasti apie patirtį ir kompetenciją. Deja, dažnai kompetencija nublanksta prieš rašybos klaidas, tad sukurtą skelbimų teksto šabloną geriausia duoti kam nors paredaguoti.

O kokių darbų neatlieki?

Nemažiau svarbu pažymėti susijusius darbus, kurių neatlieki. Dažnai būna, jog tam tikri darbai yra susiję, o tu atlieki tik vieną dalį tų darbų ir puse skambinančių klausia ar visgi atlieki ir antrą pusę. Siekiant išvengti bereikalingo trukdymo, gali nurodyti, jog tų darbų neatlieki. Sutaupysi tiek savo, tiek klientų laiko.