Pagal
Žyma: reklama

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

seo

Norintiems efektyviai reklamuoti ir plėtoti savo verslą ar veiklą, labai aktualu yra naudotis įrankiais, skirtais optimizavimui paieškos sistemoms. Tam, kad jie tikrai veiktų, būtina tinkamai paruošti jūsų turimą tinklalapį ir atlikti tokius pagrindinius darbus:

 • Remdamiesi Google developers page speed insights programa, įvertinkite savo tinklalapio atidarymo greitį, nes tai gana svarbus kriterijus, ruošiantis modifikuoti jį išorinei sistemos paieškos optimizacijai;
 • Stenkitės kiekvienai tinklalapio skilčiai suteikti unikalų pavadinimą. Būtų idealu jei juose naudotumėte jums reikalingus raktinius žodžius;
 • Paruoškite tinkamus kiekvieno puslapio aprašymus, nes tai tikrai pravers atliekant jūsų tinklapio paiešką;
 • Sukurkite svetainės žemėlapį (angl. sitemap), nes taip Google bus paprasčiau jus surasti ir reitinguoti savo paieškos sistemoje;
 • Nepamirškite panaudoti grotažymių (angl. hashtag), nes jos parodo svarbiausius konkretaus tinklalapio raktinius žodžius. Tai taip pat padeda atlikti efektyvesnį reitingavimą;
 • Sukurkite tvarkingus URL adresus, kurie būtų kuo panašesni į tinklalapio pavadinimą;
 • Tinkamai nukreipkite www, tuomet nesunkiai galėsite atlikti tolimesnius SEO optimizavimo darbus;
 • Atkreipkite dėmesį koks yra jūsų tinklalapio HTML versijos svoris. Rekomenduojama, kad jis neviršytų 33 kilobaitų.
 • Kurkite tik unikalų turinį, kitu atveju jūsų tinklapis bus vertinamas kaip kitų jau esamų tinklapių dublikatas ir nebus reitinguojamas paieškos sistemose;
 • Naudokite tik kokybiškas nuorodos, susijusias su geros reputacijos svetainėmis, kitu atveju, nesulauksite pageidaujamų reitingavimo rezultatų;
 • Iliustruokite savo skelbiamą turinį unikaliomis nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, tuomet sulauksite daugiau potencialių klientų ir vartotojų dėmesio. Nuotraukoms taip galite naudoti reikalingus raktinius žodžius.

Tai nėra galutinis darbų sąrašas, tad galite įsivaizduoti kiek laiko užima kokybiškas paieškos sistemos optimizavimo procesas. Tad SEO paslaugų kaina, priklauso ne tik nuo jūsų pageidavimų ir poreikių, bet ir naudojamų įrankių gausos ir operacijų sudėtingumo. Sužinoti visą reikalingą informaciją apie tai kiek kainuoja SEO, galite paspaudus nuorodą: https://www.seospiders.lt/seo-paslaugos.

Panoraminiai turai jūsų namams

Panoraminiai turai jūsų namams

Manote, kad panoraminiai turai tinka tik kavinėms, viešbučiams ir kaimo turizmo sodyboms? Klystate. 3D turas gali būti puikiausiai išnaudojamas ir asmeninėms jūsų reikmėms. Pavyzdžiui, jei turite įspūdingus namus, galite pasidaryti virtualų turą ir pavedžioti savo svečius po namus virtualiai. Tai labai praktiška! Juk nereikia visada tvarkytis, kad leistumėte svečiams apžiūrėti jūsų namus – virtualiame ture jie visada išlieka švarūs ir tvarkingi.

Kamuoja klausimas – kam? Prisiminkite, kiek žmonių jūsų įspūdingus namus, kuriuos kūrėte patys tiek metų, įsigeidė pasižiūrėti tik šiaip sau. Paprastai tie žmonės jumis mažiausia domisi – jiems įdomus jūsų namų interjeras. Galite tiesiai šviesiai paklausti – ar norite pas mus užsukti pabendrauti, ar pasižiūrėti į namų vidų? Pabendrauti galima jaukioje kavinėje, iškyloje, darbe. Tam nereikia pusiau pažįstamų žmonių kviestis pas save.

Kitas momentas – giminės, artimieji, draugai ir pažįstami, partneriai ir bendradarbiai, kurie gyvena užsienyje. Jiems tiesiog galima nusiųsti nuorodą į jūsų namų panoraminį turą ir viskas – tegul žiūri į sveikatą. Aišku, reiktų pasirūpinti ir saugumu, nes tokių žmonių ketinimai gali būti ne patys doriausi. Bet, jei namie laikote nemažai vertingų daiktų, meno kūrinių, antikvarinių baldų, saugumu sugebate pasirūpinti ir taip…

Panoraminiai turai nėra brangūs. 900 litų ir jūsų namai atviri virtualiems lankytojams. Juos įamžina specialia technika apsistatę fotografai, vėliau viską patalpina saugiame serveryje internete, suteikia prisijungimą tik jums ir niekam kitam.

Tai nėra idea fix. Kai kurie NT agentai jau sėkmingai naudojasi panoraminiais turais pristatyti savo parduodamus Premium klasės butus, kuriais domisi turtingi svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Panoraminis turas yra patogiausias būdas aprodyti butą virtualiai, parodyti, kokie vaizdai atsiveria per langą, kaip viskas atrodo vasarą arba žiemą ir t.t. Aišku, paliesti ir užuosti internetu neina, tačiau bendrą įspūdį galima susidaryti kur kas aiškesnį, nei nuotraukų galerijoje, kuri būna pilna ir retušuotų nuotraukų.

Virtualus turas yra sukuriamas visam laikui. Tai ilgalaikė investicija, kuri anksčiau, ar vėliau atsipirks. Turėdami virtualųjį 3D turą jau ir taip išsiskirsite iš minios.

Kaip surasti statybinkus ir remontininkus

Kaip surasti statybinkus ir remontininkus

Turite draugų, kurie daro remontą, atlieka statybos darbus, tvarko santechniką? Puiku! Jūs esate vienas iš tų 10% laimingųjų, kurie per pažintis gali pasidaryti viską. Deja, yra likęs 90% žmonių, kurie tokių pažįstamų neturi. Jie susiduria su viena paprasta problema – kur rasti elektriką, santechniką, plytelių klojėją gipso kartono meistrą, mūrininką, apdailininką, stalių, baldininką ir dar 10 skirtingų specialybių žmonių, kurie už pinigus padėtų kuo greičiau ir profesionaliau susitvarkyti namus. Kur tie žmonės?

O jie turi kitą problemą – dabar gal ir turi užsakymą, bet ką veiks po savaitės – nežinia, nes telefonas tyli, niekam jų paslaugų lyg ir nereikia…

Abi problemas išsprendžia vienas interneto puslapis – Paslaugos.lt. Jo tikslas – reklamuoti verslą ir pavienius specialistus tam tikrų paslaugų ieškantiems žmonėms.

Viskas vyksta paprastai, aiškiai ir suprantamai kiekvienam. Registruojama specialisto anketa, kurioje jis pristato save, savo darbus, sugebėjimus, pateikia nuotraukų, vaizdo įrašų. Aišku, esminė informacija yra kontaktiniai duomenys – telefono numeris ir el. pašto adresas. Galima parašyti ir per Versliukai.lt puslapį. Taip specialistas iš karto gaus SMS žinutę apie atėjusį paklausimą.

Specialisto darbą galima įvertinti ir taip rekomenduoti jį kitiems lankytojams. Tai labai svarbu versle, nes šiuo metu reputacija tiesiogiai susijusi su verslo sėkme.

Statybininkai ir įvairūs remontininkai – vieni paklausiausių darbuotojų, nes NT sektorius po truputį atsigauna, namų statoma vis daugiau, didėja ir butų skaičius, ypač didmiesčiuose. Internetas pilnas skelbimų, tačiau jie pasimeta skelbimų puslapiuose jau po pirmųjų dienų. Versliukai.lt išsprendė ir šią problemą, nes ieškoti galima paprastai įvedus norimas paslaugas. Pavyzdžiui „Vidaus apdailos darbai“. Parodomi rezultatai, tad lieka tik pasirinkti miestą ir peržiūrėti profilius. Tada tiesiog skambinate arba rašote el. paštu. Statybininkai paprastai el. paštu naudojasi retokai, tad geresnis susisiekimo būdas yra telefono skambutis.

Svarbiausia, tokia reklama nieko nekainuoja, o ją paruošti sugaištama 15 minučių. Tiek laiko sau leisti gali bet kuris statybų sektoriuje dirbantis specialistas.

Gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti, kad Versliukai.lt yra skirtas tik pavieniams darbuotojams. Registruotis gali ir verslas, tik paslaugas tada teikia vienas žmogus, kuris yra kontaktinis asmuo. Kai kurios įmonės gali registruoti beveik visus savo darbuotojus, kad radimas būtų geresnis. Viena sąlyga, darbuotojai turi būti informuoti, kad jiems skambins klientai. Tokiu būdu vienoje statybos bendrovėje dirbantis tinkuotojas ir gipso kartono meistras bei plytelių klojikas gali ieškoti darbų tik iš savos srities.