Pagal
Tag: plastikiniai langai

Plastikiniai langai Kaune ir kaime

Plastikiniai langai Kaune ir kaime

Geriausia dovana seneliams iš turtingų anūkų – plastikiniai langai jų namelyje kaime. Nejuokaujame. Tai brangi, bet labai vertinga dovana. Ypač, jei tenka vargti kūrenant seną krosnį, kad apšildytų visus namus žvarbią žiemą. Tokių namų yra labai daug Lietuvos kaimuose. Nors miestuose jau sunku rasti senų namų su senais langais, kaimuose tokių apstu. Plastikiniai langai Kaune gaminami jau seniai. Nemažai gamintojų užsidarė, nes daugelis jų klientų susidėjo plastikinius langus ir artimiausius keliasdešimt metų j paslaugų nebeprireiks. Gaila, kad užsidariusieji buvo orientuoti tik į miesto gyventojus, nes tos įmonės, kurios suprato, kad pagrindinis klientas yra individualūs namai kaime arba užmiestyje – dabar klesti.

Plastikiniai langai gaminami nedidelėse, bet labai efektyviai veikiančiose gamyklose. Tai nėra standartinis produktas, nes kiekvienam namui gali prireikti skirtingų išmatavimų langų. Ne tik dydžių, bet ir formų. Tikriausiai esate girdėję apie arkinius, trapecinius, trikampius langus? Ne tik stačiakampio ar kvadrato formos langai būna. Kai kuriose sodybose reikalingi būtent nestandartinių formų langai. Juk palėpėse yra ir trikampiai ir net apvalūs langeliai. Juos galima pakeisti plastikiniais be didesnio vargo.

Dar vienas plastikinių langų ypatumas – jų triukšmo izoliacija. Kaime tai gali būti neaktualu arba priešingai – labai aktualu. Dažnas kaimas yra viena pagrindinė gatvė, kurioje šalia vienas kito stovi namai. Jie stovi prie pat kelio, kuriuo būtinai zuja automobiliai, ūkininkų traktoriai, vasarą – kombainai ir kitokia technika. Jei netoli kaimo eina geležinkelis, triukšmas būna dar didesnis. Dėl to reikia pasiieškoti plastikinių langų su trigubu stiklo paketu, kad būtų ne tik šilta namuose, bet ir langai sulaikytų triukšmą. Tokie plastikiniai langai Kaune gaminami ir parduodami jau bene dešimtmetį. Gamintojai suprato, kad reikia ir triukšmo izoliacijos, ne tik idealių termoizoliacinių savybių.

Kaime nuo pat senų senovės buvo įprasta visus remonto darbus patikėti vietos staliui ar dailidei. Jie, beje, gamindavo ir tuos medinius langus, kurie dabar, praėjus beveik 50 metų, barškina savo stiklais. Plastikiniai langai parduotuvėse neparduodami, o vietinis stalius jų nebepadarys. Maža to, įstatyti langus kokybiškai irgi reikia mokėti. Dėl to visada rekomenduojama kreiptis į langininkus, kad jie atvežtų ir viską pastatytų. Bandysite patys? Galite padaryti nedovanotinų klaidų, apie kurias sužinosite tik žiemą, kai langai pradės šalti ir nebeatliks savo darbo – sulaikyti šilumą. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, todėl geriau patikėti viską profesionalams.

Specialistai pataria: kaip pasirinkti plastikinius langus?

Specialistai pataria: kaip pasirinkti plastikinius langus?

Platus plastikinių langų pasirinkimas tuo pačiu ir džiugina, ir liūdina. Juk galima pasirinkti iš labai plačios pasiūlos, taigi didėja tikimybė, kad bus atrasta tai, ko jums labiausiai reikia. Visgi, tuo pačiu metu reikės paieškoms skirti labai daug laiko, kadangi nesinori pasirinkti prasto varianto, kai galima įsigyti tobulai Jums tinkantį.

Plastikiniai langai bus pasirenkami kur kas paprasčiau jeigu pasikonsultuosite su profesionalais. Žinodami jūsų poreikius bei galimybes jie pasistengs pasiūlyti labiausiai tinkančius variantus. Tiesa, tuo pačiu siūlome ir jums susipažinti pagal kokias gaires rekomenduojame ieškoti langų.

 1. RĖMAI. Plastikiniai langai turėtų būti pasirenkami pagal rėmus. Pastarieji gali būti labai kokybiški ir gebantys sulaikyti šilumą namuose arba gali būti ne tokie patvarūs. Ne tokie sandarūs žinoma kainuoja mažiau, bet visada labiau verta investuoti ir gauti kokybišką daiktą.
 2. STILIUS. Mediniai langai dažniausiai giriami todėl, kad jie stiliaus aspektu yra labai gražus pasirinkimas. Reikėtų nepamiršti to, kad šiuo metu siūlomi plastikiniai langai gali labai ženkliai skirtis savo stiliumi. Dažniausiai norima, kad jie derėtų prie namo išorės, kadangi viduje dažniausiai pačius langus užstoja užuolaidos arba žaliuzės.
 3. EKOLOGIJA. Plastikiniai langai gali būti ekologiški. Vis dažniau akcentuojama, koks tai geras pasirinkimas. Išties, nereikėtų tikėti reklama, kadangi ekologiški plastikiniai langai beveik nesiskiria nuo tų, kurie siūlomi be jokių gamtos saugojimo savybių. Tai daugiau reklama nei realius rezultatas.
 4. KIEK LAIKO GALITE SKIRTI PRIEŽIŪRAI. Plastikiniai langai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, tačiau jeigu pirksite ypač didelius – reikės juos valyti jeigu norite pro langą matyti tik švarų ir gražų vaizdą. Tokiu atveju įvertinkite kelių skyrių ir kokio dydžio langai jums tinka labiausiai.
 5. INVESTICIJA. Nuolatos kartojama, kad jau geriau investuoti kiek daugiau, tačiau galutinai džiaugtis kokybiškais langais. Išties – mąstymas teisingas. Tačiau jeigu planuojate namus labai greitai parduoti, tokiu atveju nevert investuoti labai didelių sumų į langus. Nebent tokiu atveju jeigu norite, kad po jūsų gyvenantys asmenys taip pat galėtų džiaugtis kokybiškais langais.
 6. ENERGIJOS TAUPYMAS. Vieni plastikiniai langai geba labiau sutaupyti šilumos energiją, tai yra kur kas ekonomiškesni už kitus. Šis kriterijus yra labai svarbus lyginant langus ir ieškant tų, kurie tiktų labiausiai
 7. AKUSTIKA. Renkantis reikėtų įvertinti ir iš kokio stiklo langai yra pagaminti. Labai svarbu, kad jie gebėtų mažinti lauke esančią akustiką. Aktualu ypač tiems asmenims, kurie gyvena miesto centruose, ypač judriose gatvėse.
 8. VĖDINIMO SISTEMA. Anksčiau populiarios orlaidės šiuo metu pasirenkamos gana retai, kadangi plastikiniai langai gali atsidaryti į viršų, taigi vėdinimas bus nesunkiai realizuojamas. Visgi, jeigu pasirenkami langai yra ypač dideli, tokiu atveju reikia pasirūpinti anga, kuri suteikia vėdinimo galimybę, kadangi didelių langų darinėjimas gali būti gana problematiškas.
 9. LANGŲ RASOJIMAS – daugelį erzinantis veiksmas. Pasidomėkite, kaip jūsų langai reaguos į temperatūrų pokyčius.

Plastikiniai langai – geriausias pasirinkimas, tačiau kadangi pastarųjų pasiūla yra tokia plati – reikia lyginti kuo daugiau variantų, kad pavyktų atrasti tai, kas tinka labiausiai.

Kaip pasirinkti langus?

Kaip pasirinkti langus?

Siekiant turėti kokybiškai įrengtus namus – reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, kurios apima visapusiškai įrengtų namų įgyvendinimą. Geriausiai prie planavimo gali prisidėti profesionalai, kadangi jie geriausiai žino, kaip maža investicija gali padėti pasiekti didelį funkcionalumą. Langų gamyba – viena iš tokių paslaugų. Kokybiški namai turi turėti langus, kurie atliktų konkrečias funkcijas. Visgi, skirtingi langai orientuojasi į kiek skirtingas funkcijas, tad svarbu jas įvertinti, kad pasirinktumėte teisingai.

 1. Medžiaga. Langų gamyba prasideda nuo medžiagos pasirinkimo. Su stiklais kaip ir viskas aišku, tačiau langų rėmai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų. Dažniausiai svarstoma dėl medinių ir plastikinių langų. Lyginant šiuos du variantus šiuo metu būtent plastiniai yra populiaresni, kadangi jie kainuoja mažesnę pinigų sumą, o tuo pačiu yra ilgaamžiškesni ir labiau atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams.
 2. Langai skiriasi ir savo dydžiu. Dažniausiai gaminami standartinio dydžio langai, tačiau jeigu jums reikia kitokių – tai nebus problema. Langų gamyba pagal individualius užsakymus sukurs tokius langus, kokių klientai nori labiausiai. Galima pasirinkti ne tik netradicinio dydžio, tačiau taip pat ir netradicinės formos.
 3. Langų gamyba skiriasi savo kaina. Dažniausiai užsakant didesnį kiekį galima gauti paslaugą kur kas pigiau, tad siūlome atsižvelgti į šią galimybę ir pasirinkti teisingai.
 4. Pasirinkite langus ir pagal gamintojus. Natūralu, kad vieni yra kiek labiau tvirti, kai tuo tarpu kiti – ne taip puikiai atlieka savo funkciją. Visada naudinga pasidomėti, kokios firmos langai tai yra.
 5. Langų gamyba savo klientams labai dažnai suteikia garantiją. Tokiu atveju asmuo yra tikras, kad jeigu atsitiks kokia nors problema – profesionalai ją visiškai nemokamai išspręs. Pirkti tokius langus, kurie yra su garantija, visada verta ir reikalinga.
 6. Skiriasi ir pačių langų tvirtumas. Tie asmenys, kurie gyvena pirmo aukšto daugiabučiuose dažniausiai nori, kad langai būtų rakinami ir turėtų kokią nors kitą papildomą apsaugos funkciją. Langų gamyba pagal individualius užsakymus padeda įgyvendinti klientų poreikius.

Langų pasirinkimas gali būti gana varginantis procesas, tačiau tik palyginę labai daug skirtingų variantų būsite tikras, kad atradote tą, kuris tinka labiausiai. Perkant bet kokią prekę arba paslaugą labai svarbu yra tai, kad iš visų variantų pavyktų atrasti geriausią. Visiškai lygiai taip pat yra ir tuomet, kuomet reikia pakeisti namų langus.

Langų gamyba pagal individualius užsakymus gali būti tokia, kokios žmogus labiausiai nori. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau kriterijų, kad būtumėte tikras, jog pasirinkote patį geriausią variantą iš visų egzistuojančių. Šiuo metu labiausiai pagirti norime plastikinius langus, kurie laimi daugelyje aspektų.

 1. Plastikiniai langai lyginant su mediniais yra pigesni, tad tie, kurie nori ekonomiško varianto – renkasi šiuos.
 2. Taip pat jie yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams, taigi joks lietus, sniegas ar vėjas nesugadins langų. Jie yra ilgaamžiai.
 3. Jų montavimas labai paprastas ir greitas. Svarbiausia pasisamdyti gerus profesionalus.
 4. Platus stilių pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Langų gamyba padės patenkinti kiekvieno žmogaus poreikius. Svarbiausia, kad visos galimybės yra šalia. Pasinaudokite jomis.

Kuo ypatingi skandinaviški langai?

Kuo ypatingi skandinaviški langai?

Skandinaviški langai į Lietuvą atkeliavo iš Norvegijos, tokia langų technologija taip pat yra naudojama Švedijoje, Danijoje bei Islandijoje. Šie langai labiausiai vertinami dėl savo išskirtinės išvaizdos, ilgaamžiškumo, sandarumo ir labai patogaus varstymo, kurį jau spėjo pamėgti namų šeimininkės. O svarbiausia, kad norint namuose įsistatyti skandinaviško tipo langus, keliauti į Norvegiją tikrai nereikia, nes ir Lietuvos meistrai, atliekantys medienos darbus, geba pagaminti itin aukštos kokybės šio tipo langus. Tad belieka tik išsiaiškinti jų privalumus bei trūkumus ir pasirinkti gamintoją, kuris namus papuoš išskirtiniais ir funkcionaliais skandinaviškais langais.

Skandinaviški langai gali būti ir mediniai, ir plastikiniai, be to, yra galimybė juos apkaustyti aliuminiu, kuris tik dar labiau prailgins šių langų tarnavimo laiką. Jei pasirinkote medinį šių langų variantą, privalote žinoti, kad specialistai rekomenduoja išorinę lango pusę padengti dažais. Aliuminio profiliai gali būti nudažomi milteliniu būdu, jūsų pageidaujama spalva. Be to, skandinaviškų langų stiklo paketo plotas yra didesnis nei standartinio europietiško lango, į jį montuojami dviejų arba trijų, priklausomai nuo šeimininkų pageidavimų, stiklų paketai, o tai garantuoja dar didesnį šilumos patalpose sutaupymą.

Dar vienas skandinaviškų langų privalumas – išskirtinis dizainas. Visi puikiai žinome, kad Norvegija ir kitos Skandinavijos šalys negali pasigirti itin šiltu ir saulėtu klimatu, todėl kuriant namų interjerą, stengiamasi jam suteikti, kuo daugiau šviesos. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir šiems langams – jų rėmas yra siauresnis nei įprastų langų, o tai vizualiai sukuria didesnio ir lengvesnio lango įvaizdį.

Skandinaviški langai turi šiek tiek neįprastą savybę – jie atsidaro i lauko pusę, o ne į vidų, kaip dažniausiai būna lietuvių namuose. Toks langų varstymas yra išties patogus, nes kiekvieną kartą, norint atidaryti langą, nereikia nuimti daiktų ar gėlių nuo palangės, atitraukti užuolaidų, be to, tokiu principu atidarytas langas netrukdo, nesudaro nepatogumų vaikštantiems aplinkui ir niekas už jo neužklius.

Skandinaviški langai turi išties daug varstymo galimybių: galima atidaryti visiškai, persukant į šoną, pasukti ar atversti 180 ° kampu, persukti šonu ir pan. Toks lango funkcionalumas itin patogus juos valant, nes nebereikės lipti ant palangių, kad būtų galima pasiekti tolimiausią lango kampelį.

Ir galiausiai skandinaviški labai yra itin sandarūs ir taupantys šilumą namuose, o argi tai nėra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios namuose nusprendžiame keisti langus?