Pagal
Tag: perkraustymo paslaugos

Kas bendro tarp prekės kartoninės dėžės ir keturlapio dobilo?

Kas bendro tarp prekės kartoninės dėžės ir keturlapio dobilo?

Apie kartonines dėžes galima kalbėti kaip apie daiktus, turinčius du veidus. Gal kiek personifikuota formuluotė, tačiau visai tiksli. Apie dėžių naudojimą, paskirtį ir ypač apie rinkodarinę jų pusę skaitykite toliau.

Vaikštote po parduotuvę. Ieškote naujo telefono, dulkių siurblio, televizoriaus ar kokio kito daikto. Jus domina lentynose esančios prekės. Ir kai jau išsirenkate, pardavėjas duoda supakuotą produktą. Nors perkate ne dėžutę, tačiau ji irgi atlieka svarbų vaidmenį. Daili prekės pakuotė kartais sukelia tokias emocijas, lyg vartotojas būtų radęs keturlapį dobilą (juk žmonės kalba, kad pastarasis neša laimę). Tad įsigyjate produktą, pasižymintį tam tikromis išvaizdos detalėmis ir techniniais parametrais, bet gaunate šį tą daugiau. Gražus kartoninės dėžės apipavidalinimas skatina nusišypsoti ir parašyti riebų pliusą gamintojams.

Verta paminėti, kad dėžių klausimas yra gana opus. Juk gamintojai turi produktus supakuoti, bet neprieštaraudami ekologijai ir neišleisdami viso savo biudžeto. Ką tai reiškia? Tai, jog dėžutės tampa gerai apgalvotų sprendimų rezultatu. Specialistai suka galvas, diskutuoja, ieško įvairiausių variantų. Tikslas – sukurti tokią pakuotę, kurioje tilptų reikiamas daiktas su visa komplektacija, bet kartu nereikėtų eikvoti pernelyg daug išteklių. Dėžės forma, dydis, uždarymas – visa tai turi įtakos rezultatui. Ne mažiau svarbus punktas – erdvės išnaudojimas. Jei palygintumėte penkiolikos metų senumo ir dabartinę telefono dėžutę, skirtumas būtų akivaizdus. Šiuolaikinėje pakuotėje svarbus kiekvienas milimetras. Tokie daiktai kaip laidas ar vartotojo instrukcija sudėti itin apgalvotai.

Tikriausiai žinote posakį „thinking outside the box“. Paradoksalu, bet kartonines dėžutes produktams pritaikyti besistengiantys specialistai turi mąstyti būtent taip, kaip nusako toji frazė („už dėžės ribų“), tačiau kartu ir sugalvoti, kokius sprendimus pritaikyti pačioje dėžėje. Ir panašu, kad toks darbas duoda vaisių. O vartotojas, nusprendęs įsigyti naujesnį daiktą, galbūt prisimins gražią turimo produkto pakuotę ir pamąstys apie to paties prekinio ženklo gaminį. Taip netgi galima kolekcionuoti dėžutes, tarsi pasakojančias istoriją.

Jeigu nuspręstumėte paieškoti internete, kokias kartonines dėžes gamintojai realizuoja, pastebėtumėte spalvų įvairovę. Pakuotės nuotaikingos, šmaikščios, tačiau kartu ir subtilios. Yra tokių, kurios sukuria aliuziją į prabangą, jėgą, dinamiką. Pačiame prekybos centre pasijuntama tarsi atradus keturlapį dobilą, apie kurį kiek aukščiau jau užsiminta. Nesunku suvokti, jog pakuotė turi būti pagauli. Puikiai įvertinamas subtilumo ir dėmesio patraukimo derinys. Sukurti gerą dėžę produktui (arba mažai dėžutei, skardinei, buteliui ir t.t.) – meniškas darbas, reikalaujantis žinių, įgūdžių. Praverčia tiek rinkodaros principai, tiek nuolatinis domėjimasis dizaino tema, tiek ir kiti dalykai, kurių vardijimas užimtų ne vieną eilutę.

Pasaulyje daugybė skirtingų prekių. Tai maisto produktai, elektronika, avalynė ir t.t. Kiekvienoje srityje yra gamintojų, kurie pateikia įdomių pakuočių. Parduodamas produktas – emocija. Galima teigti, jog ir kartoninės dėžės, mažos dėžutės bei kitokios pakuotės irgi yra emocija.

Kokios savybės yra reikalingos žmogui, norinčiam dirbti perkraustymo paslaugas teikiančioje įmonėje?

Kokios savybės yra reikalingos žmogui, norinčiam dirbti perkraustymo paslaugas teikiančioje įmonėje?

Norite dirbi įmonėje, kuri teikia perkraustymo paslaugas? Tokiu atveju verta žinoti, kokios savybes turite turėti, ji norit pretenduoti būtent į šią poziciją.

Puikus fizinis parengtumas bei  ideali sveikatos būklė

Bene vienos svarbiausių savybių, kurios yra reikalingos žmogui, susidomėjusiam perkraustymo paslaugų teikimu, yra puikus fizinis parengtumas bei ideali sveikatos būklė. Nesunku suprasti, kodėl būtina atitikti būtent šiuos reikalavimus: dirbant tokio pobūdžio darbą, ne vieną valandą per dieną tenka praleisti keliant bei nešant nemažai sveriančius krovinius, juo supakuoti, sukrauti bei iškrauti įvairios apimties  prekes ar baldus. Atliekant šiuos darbus, neretai įtempiami nugaros raumenys,  nešant krovinius laiptais ar įmantraus dizaino patalpose, ne vieną minutę tenka praleisti būnant ir ne itin patogioje pozoje. Visi šie veiksniai sudaro ne pačias lengviausias darbo sąlygas, tačiau turint puikų fizinį parengtumą bei idealią sveikatos būklę, tokio pobūdžio darbą dirbti bus gerokai lengviau.

Gebėjimas greitai dirbti

Reikia akcentuoti, kad perkraustymo paslaugos yra viena iš tų sričių, kuomet darbo krūvis nėra pastovus: kartais būna taip, jog užsakymų gaunama ne  tiek ir daug, tad tokiais atvejais, dirbama ne skubos tvarka, tačiau neretai gali būti ir taip (ypač šiltuoju metų laiku), kad užsakymai tiesiog veja vienas kitą ir visus juos būtina  kuo greičiau išpildyti. Būtent  tokiomis situacijomis ypač praverčia gebėjimas greitai atlikti darbą. jei ir jūs šį gebėjimą jau esate išvystę, dirbti bus gerokai paprasčiau.

Atidumas

Atidumas – tai dar viena savybė, kurią tiesiog privalu turėti tiems, kurie norėtų dirbti perkraustymo srityje. Kodėl būtent ši savybė yra reikalinga? Atsakymas labai paprastas –  kiekvienas kliento baldas ar daiktas  naują savo vietą turi pasiekti tokios būklės, kokios ir buvo. Būtent todėl, labai svarbu elgtis apdairiai bei atidžiai, kad būtų išvengta pažeidimų. Pastaroji savybė tampa dar svarbesne, kuomet kalbame apie ypač vertingų, iš stiklo pagamintų daiktų ar baldų, meno kūrinių gabenimą.

Patirtis

Nemaža dalis įmonių, kurios teikia tokio pobūdžio  paslaugas, pageidauja, kad darbuotojai turėtų ir tokio darbo patirties. Vis dėlto, net ir tuo atveju, jei jos neturite, galite drąsiai kandidatuoti    užimti tokią poziciją, juo labiau kad kiekviena įmonė apmokys, kaip dirbti.

Tvarkingumas

Norite dirbti perkraustymo paslaugas teikiančioje įmonėje? Tokiu atveju turite pasižymėti ir šia savybe. Pastaroji  vaidina ypač svarbų vaidmenį, kuomet kalba eina  apie perkraustymo darbus. Juos atliekant neretai susidaro nemažas kiekis dulkių ar kitų nešvarumų, tad labai svarbu gebėti tinkamai sutvarkyti darbo vietą. Ši savybė yra svarbi ir kitu aspektu – būtina gebėti tvarkingai surūšiuoti, supakuoti gabenimui skirtus baldus ar daiktus.

Sąžiningumas

Ko gero, nerasime tokios pozicijos, kurią norintis užimti žmogus, neturėtų būti sąžiningas, tačiau kuomet kalbame apie perkraustymo darbus, pastaroji savybė yra ypač svarbi – visi  pervežimui skirti daiktai ar baldai laiku turi pasiekti naujuosius savo namus.

Taigi, jeigu norite būti vienu iš perkraustymo paslaugas teikiančios komandos nariu, belieka tik apibendrinti, kad būtina pasižymėti šiomis savybėmis: puikiu fiziniu parengtumu bei idealia fizine sveikata, gebėjimu greitai dirbti, atidumu, tvarkingumu, sąžiningumu, o taip  pat – turėti patirties. Na, o baigiant, belieka tik paminėti, jog perkraustymo paslaugas teikiančiose įmonėse  netrūksta ir kitų pozicijų, tad  įgijus tam tikrų savybių ar jas patobulinus, galima tikėtis ir kitokio darbo, pavyzdžiui, vadybininko ar jo asistento pareigų.

Persikraustymo paslaugos – geriausia pagalba keičiant būstą

Persikraustymo paslaugos – geriausia pagalba keičiant būstą

Nors sovietmečiu būdavo itin sunku gauti butą, o gyventi vienam buvo tikra prabanga, persikraustymas gyventi į kitą vietą buvo beveik neįsivaizduojamas, o tokių dalykų kaip perkraustymo paslaugos, šiukšlių išvežimas iš privačių namų ar kitokių panašaus profilio paslaugų išvis nebuvo. Tačiau Lietuvai priėmus nepriklausomybę ir vis labiau įsiliejant į pasaulio ir Europos rinką, Lietuvoje padaugėjo ne tik daugiabučių namų, bet ir nuosavų namų statybų, praėjus laukinio kapitalizmo metams, šiek tiek nukrito ir nekilnojamojo turto kainos, todėl padaugėjo ir žmonių, nusprendusių persikelti į geresnę ir jiems labiau tinkančią vietą, o perkraustymo paslaugos tapo itin populiaria ir dažna rinkos dalimi.

Net jei ir turite didelę mašiną, o gal net ir šiokį tokį sunkvežimį, galite būti tikri, jog persikraustyti į naujus namus ar butą jų neužteks. Jei sugalvotumėte apsieiti vien su savo transporto priemonėmis, reiktų daug kartų važinėti iš naujųjų namų į senuosius ir pervežinėti įvairiausius sunkius daiktus, o tokiu atveju sunaudotumėte labai daug kuro, už kurį sumokėtumėte tikrai ne mažiau, nei pasinaudoję tokia pagalba kaip perkraustymo paslaugos. Be to, nors daugelį baldų šiais laikais galima išrinkti, tačiau yra ir tokių, su kuriais to padaryti nepavyks, pavyzdžiui, mažai kas sugebėtų rasti fotelį ar šaldytuvą, kurie lengvai išsirinktų. Taip pat, daugelio baldų išrinkti yra ir nepatartina, juk juos paprastai jūsų namuose surenka juos atvežę meistrai iš parduotuvės, kurioje užsisakėte patikusius baldus, todėl ne kiekvienas žmogus, o tuo labiau tas, kuris niekada nėra susidūręs su baldų surinkimu, pajėgtų savo baldus išrinkti ir surinkti, kad jie atrodytų ir būtų tokie patvarūs taip, kaip atrodė namuose, kuriuose prieš tai gyvenote.

Todėl geriau nesivarginti, negadinti savo baldų ir neišleisti krūvos pinigų benzinui, o pasinaudoti tokia jums siūloma pagalba kaip perkraustymo paslaugos. Šias paslaugas teikiantys darbuotojai patys apsaugine plėvele apvynios jūsų baldus ir kitus brangius daiktus, patys juos nuneš į sunkvežimį, nuveš iki jūsų naujųjų namų ir vėl juos užneš ten, kur reikia ir pastatys ten, kur jūs norėsite, todėl jums patiems vargintis ir laužyti savo stuburus neteks.

Kraustomės į naujus namus – kaip išvengti chaoso?

Kraustomės į naujus namus – kaip išvengti chaoso?

Kraustymasis į naują būstą visuomet kelia prieštaringus jausmus. Visų pirma tai malonus pasikeitimas, nekantrus laukimas, tačiau tuo pačiu tai ir nerimu, baimėmis, nežinojimu kuo griebtis persisunkusios dienos. Tad kaip viską susitvarkyti, kaip viską spėti ir apie ką reikėtų pagalvoti, kad persikraustymas netaptų chaosu?

Kraustysitės patys ar samdysite profesionalus?

Pirmas uždavinys yra apsispręsti kaip kraustysitės, ar savo jėgomis, pasitelksite profesionalus. Apsispręsti padeda atidi daiktų peržiūra, įvertinkite kiek turto esate sukaupę, kokių gabaritų baldus ar kitus sunkius didelius daiktus norėsite persivežti ir ar visa tai tilptų jūsų automobilio bagažinėje. Paprastai kraustantis su baldais išties praverčia profesionalios kraustymo paslaugos – patikimas ir talpnus automobilis bei patyrę krovėjai, kuriems nėra neįveikiamų uždavinių.

Kaip viską susipakuoti?

Išsipakuoti dėžes naujuose namuose yra malonu, smagu ieškoti naujos vietos įprastiems daiktams, juos apgyvendinti plačiose erdvėse. Tuo tarpu daiktų pakavimas senuose namuose atima jėgas. Keli patarimai, kurie palengvina pakavimosi procesą:

Kraustymasis tuo pačiu yra ir generalinė daiktų peržiūra – būsite priversti pakelti kiekvieną daiktelį, kurio galbūt nelietėte jau 5 metus. Įvertinkite ar daiktai su statusu „kada nors prireiks“ išties bus reikalingi naujuose namuose? Išrūšiuokite daiktus, išmeskite nereikalingus, atiduokite labdarai senus drabužius, priduokite visą stiklo tarą ir makulatūrą į supirktuves, užsakykite nemokamą senos buitinės technikos išvežimą.

Dažniausiai įpusėjus kraustymąsi suprantama, jog trūksta dėžių ir maišų į ką dėti daiktus. Todėl kaskart eidami į parduotuvę pasižvalgykite dėžių, dažnai jos paliekamos prieinamose vietose, tad kaskart galite pasiimti po vieną kitą ir taip turėti daugiau „taros“ pakavimuisi.

Jei iki didžiosios kraustymosi dienos dar yra laiko ir kasdien vykstate į naują būstą kažką patvarkyti, pasivalyti ar remontuoti, skirkite kampelį daiktams sudėti ir kaskart važiuojant į bagažinę įsimeskite po kelias dėžes. Taip senasis būstas bus mažiau apkrautas dėžėmis, o ir kraustymosi dieną bus mažiau streso, jog kažkas netilps ir nepavyks visko išsivežti vienu kartu.

Kiek tai kainuoja?

Vertinant persikraustymą, brangiausias čia yra laikas, jo išties paaukojama daug. Iš pradžių pakavimas, tvarkymasis, vėliau pati didžioji persikraustymo diena, senojo buto išvalymas, išsipakavimas naujame būste. Priklausomai nuo sukaupto turto kiekio ir būsto dydžio, tai gali trukti nuo poros dienų iki kelių savaičių. Kalbant apie piniginę išraišką, užsakant profesionalų paslaugas, jos išties nėra brangios. Tam, kad įsivaizduotumėte, kokios pigios perkraustymo paslaugos Vilniuje, galime nurodyti 65Lt/val kainą už mikroautobusiuko nuomą bei dviejų krovėjų darbą.