Pagal
Žyma: led

LED šviestuvai: kokius pasirinkti?

LED šviestuvai: kokius pasirinkti?

led šviestuvai

Tinkamas apšveitimas namuose gali sukurti puikią atmosferą. Jį leisti rekomenduojama tokiu atveju, kai namuose ilgus metus nebuvo remonto, tačiau ieškote pigaus būdo, kuris padėtų pakoreguoti aplinką. LED šviestuvai – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi sutaupyti ir tuo pačiu džiaugtis nuostabia aplinka. Geriausias būdas įsigyti kokybiškus šviestuvus – Ledlumina.lt šviestuvai.

LED šviestuvai – jau geras žingsnis. Kadangi jų pasirinkimas labai platus – kiekvienas ieškantis gali rasti tai, kas jam tinka labiausiai. svarbiausia palyginti kuo daugiau variantų, kad galiausiai pavyktų rasti tai, kas Jums tinka. O kad paieškos būtų paprastesnės – nurodome kriterijus, kurie garantuoja, kad rasite tai, kas tinka labiausiai.

  • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti galimą pinigų sumą, kadangi kainoraščiai labai dažnai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris padeda apsispręsti, kiek pinigų skirsite. Ypač tokiu atveju, kai perkate internetu ir kai norite greitai rasti tinkamiausią produkciją.
  • Taip pat visada naudinga nuspręsti, kokio stiliaus LED šviestuvai Jums labiausiai tinka. Nuo klasikinio stiliaus iki modernaus. Paieškos internete taip pat labai supaprastins viską.
  • Žinoma, naudinga įvertinti ir tai, kad vieni šviestuvai skirti lauki, o kiti – patalpoms.
  • Pasižiūrėkite, koks yra galingumas. Tai lemia ne tik investicijas, tačiau ir pačio šveistuvo apšvietimo galimybes.
  • Žinoma, plačiau verta pasidomėti ir gamintoju. Internete galima rasti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę, ar konkretūs LED šviestuvai atitinka Jūsų poreikius, ar ne. Svarbiausia, kad pasirinkimas labai platus, tad neskubėkite rinktis pačio pirmo pasiūlymo. Ypač tokiu atveju, jeigu tas pasiūlymas labai pigus. Tikėtina, kad kokybė jūsų netenkins.

LED šviestuvai – pigus, stilingas ir ekonomiškas pasirinkimas tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniems namams. Visgi, kurie nori džiaugtis puikiu apšvietimu namuose – renkasi LED. Kai galimybės tokios atviros – paprasčiausiai būtina jomis pasinaudoti.

Pirkite internetu,  kadangi taip greičiau galima pamatyti akcijas ir nuolaidas, o tai leis įsigyti kokybę ir tuo pačiu sutaupyti. Svarbiausia nesirinkti pačio pirma pamatyto varianto, kadangi paieškojus daugiau tikrai tiksite kas tiks labiau.

10 priežasčių, kodėl LED šviestuvai yra naudingesni nei įprasti (I dalis)

10 priežasčių, kodėl LED šviestuvai yra naudingesni nei įprasti (I dalis)

Vis dažniau tenka išgirsti apie tai, kokią nauda mums neša LED šviestuvai ir šviesos diodų technologija sukurtos lemputės. Tačiau daugelio žmonių informacija apie galimybę sutaupyti pinigų ir apsaugoti mus supančią aplinką, dar nepasiekė. Tad pateiksime net 10 priežasčių, įrodančių, jog LED šviestuvai – tikra revoliucija, galinti padėti išsaugoti planetą.

led sviestuvai

Ilgesnis veikimas

Bene didžiausias LED apšvietimo privalumas – ilgesnis tarnavimo laikas. Diodinės lemputės gali veikti net iki 100 000 valandų. Tai lygu 11 metams nepertraukiamo arba 22 metams 50 % veikimo. Jei LED šviestuvai degs apie 8 val. per dieną, greičiausiai prireiks net 20 metų, iki kol jūs turėsite vėl pakeisti lemputę. Be to, LED lemputės perdegimas smarkiai skiriasi nuo standartinio apšvietimo: jos nenustoja veikti staiga, o pamažu skleidžia vis mažiau ryškesnę šviesą, įspėdamos apie tai, jog artimiausiu metu privalėsite pakeisti lemputę.

Efektyvesnis energijos panaudojimas

Lyginant su tradicinėmis lemputėmis, kurios į šviesą konvertuoja vos 20 % energijos, LED šviestuvai sunaudoja net 80–90 % energijos. Tai reiškia, jog įprasta lemputė, įsigyta tam, jog tarnautų kaip šviesos šaltinis, mažiau nei pusę savo energijos atiduoda visai kitiems, bereikalingiems veiksniams. To išvengsite naudodami LED šviestuvus.

Ekologija

LED šviestuvai savo sudėtyje neturi toksiškų, aplinkai galinčių pakenkti medžiagų. Įprastose fluorescencinėse lemputėse randama gyvsidabrio, žalingo ne tik aplinkai, bet ir tiesioginį kontaktą su šia medžiaga turintiems žmonėms. Kadangi LED lemputės yra 100 % perdirbamos, jos leis jums prisidėti prie ekologiškesnio pasaulio kūrimo, o ilgas jų veikimas sutaupys begalę įprastų lempučių gaminimui ir keitimui skiriamų medžiagų.LED šviestuvai be galo patvarūs, jų lempučių gamyboje naudojami komponentai, apsaugantys jas net ir nuo pačių sudėtingiausių sąlygų, tokių kaip oro kaita, smūgiai, vibracija ir t. t.

Jokių UV spindulių!

LED apšvietimas gamina kur kas mažiau infraraudonųjų spindulių šviesos, todėl beveik neturi UV spindulių. Dėl to LED šviestuvai itin pasitarnauja vietose, kuriose yra prekių ar medžiagų, jautriai reaguojančių į šilumą ar UV spinduliuotę. Taigi, tokio pobūdžio apšvietimas itin naudingas įvairiuose muziejuose, galerijose, archeologinių kasinėjimų vietose ir pan.

Stilingas apšvietimas su LED technologija

Stilingas apšvietimas su LED technologija

sviestuvas6Apšvietimas namuose labai svarbi interjero dalis. Pagal tai, kaip jis sumontuojamas ir kaip parenkami apšvietimo šaltiniai, priklauso ne tik namų jaukumas, bet ir svečių bei šeimininkų savijauta. Šiandien rinkoje pasirodžiusi moderni LED technologija po truputį kopia į populiarumo viršūnę siūlydama itin platų stilingo ir ekologiško apšvietimo galimybę. 

Norint pasinaudoti LED teikiamais privalumais, namų interjero ekspertai pataria išbandyti namuose kelių rūšių LED gaminius. Derindami juos tarpusavyje, namuose galite sukurti išskirtinį dizainą ir nuotaiką.

Šviesa grindyse

Kartais manoma, jog apšvietimas namuose turi būti tik lubose. Tačiau tai netiesa. Norint sukurti jaukų ir išskirtinį namų interjerą, pravartu pagalvoti ir apie netradicines šviesos šaltinių vietas. Pavyzdžiui, galima puikiai išnaudoti grindis. Tai, atrodo, su apšvietimu nieko bendra neturinti vieta, tačiau panaudojus LED technologijas, lempos grindyse gali paversti Jūsų namus kita patalpa. Toks pasirinkimas ypač dažnai naudojamas viešai lankomose vietose, tokiose kaip barai, viešbučiai, restoranai. Grindyse įmontavus specialius šviestuvus, galima sukurti nepastebimą šviesos šaltinį, kuris puikiai pagelbės, norint atnaujinti jau kiek atsibodusią patalpą.

Nišų galia

LED technologijos apšvietimas dažnai naudojamas nišų apdailoje. Čia pritaikomos ne tik LED lempos ar lemputės, bet ir prožektoriai, sukoncentruojantys vientisą griežtą šviesos spindulį. Itin dažnai nišų apšvietimas panaudojamas voniose, koridoriuose, svečių kambaryje. Norite, kad
namuose sienos įgautų naujų emocijų ir išvaizdos? Pasinaudokite nišų apšvietimu paveikslams, statulėlėms išryškinti.

Laiptų paslaptys

Laiptai namuose yra labai svarbi interjero dalis. Tai stilių ir modernumą išmanančių žmonių vizitinė kortelė. Daugelis žmonių laiptams namuose skiria itin daug dėmesio: ilgai planuojama medžiaga, iš kurios bus gaminami laiptai, jų dizainas ir dermė namuose. Planuojant laiptų įrengimą nereikėtų pamiršti ir apie jų apšvietimą. Tam puikiai tinka nedidelės LED lempos, pritaikytos laiptų įrengimui. Jos šiai namų daliai suteiks jaukumo ir spalvų.

Pagrindinis apšvietimas

Planuojant papildomus šviesos šaltinius namuose, nepamirškite, kad svarbiausiu smuiku vis tiek turės griežti pagrindinės namų lempos, skirtos dienos šviesai patalpose sukurti. Šiandien lempų gamintojai siūlo itin platų šių gaminių pasirinkimą: Jūsų namuose gali atsidurti pakabinamos, paslepiamos, spyruoklinės, sieninės ir kitokios lempos, kurios dera prie Jūsų interjero. Norite namus paversti senove alsuojančia tvirtove? Tam taip pat internete rasite platų lempų pasirinkimą.