Pagal
Tag: langai

Stoglangiai – ne tik labai gražu, tačiau ir praktiška

Stoglangiai – ne tik labai gražu, tačiau ir praktiška

stoglangiai

Lietuvoje stoglangiai nėra labai dažnas pasirinkimas, kadangi dažnas vis dar bijo, kad jie gali praleisti orą, kad jie gali praleisti net ir lietaus vandenį. Žinoma, tvarkingai integravus stoglangį toks požiūris yra visiškai klaidingas, kadangi šiais laikais stoglangių montavimui naudojamos labai kokybiškos medžiagos, juolab, darbus atlieka kvalifikuoti meistrai.

Tuo tarpu stoglangiai Lenkijoje yra kur kas populiaresni ir daugelis žmonių toje šalyje jau džiaugiasi, kad gali matyti ne tik  žvaigždėta dangų, tačiau ir krentančius lietaus lašus. Nuostabu? Tikrai taip ir labai romantiška, tad kokybiški plastikiniai stoglangiai yra labai geras pasirinkimas,

Vertinama ir tai, kad balio stoglangiai yra labai įvairių stilių, tad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai dera jo namuose. Nuo tokių, kurie gražiai atrodo klasikinio stiliaus namuose iki tokių, kurie puikiai dera moderniuose namuose. Juk stoglangiai yra tas  daiktas, kuris turi puikiai derėti tiek prie namų išorės, tiek prie vidaus.

Stoglangiai Panevėžys prieinami tikrai ne tik šiame mieste, tačiau ir kituose, kadangi užsisakius internetu prekė greitai pasiek Jūsų nurodytą adresą ir galėsite ją išbandyti. Juolab, siūlome papildomai įvertinti ir tai, kad stoglangis pigiai sumažins kainą tokiu atveju, jeigu palauksite akcijos. O jos siūlomos labai dažnai. Fakro stoglangiai kaina ypač džiugina, tačiau kur kas daugiau gamintojų siūlo savo gaminius, tad siūlome plačiau skaityti ir džiaugtis radus tobulą kainos bei kokybės santykį.

Stoglangiai montavimas taip pat nėra toks sudėtingas kaip daugelis galvoje. Nors geriausia yra samdytis specialistus, tačiau jeigu turite laiko ir nori – tokiu atveju sėkmingai lango montavimo darbus galite atlikti ir pats. Tik tokiu atveju siūlome sekti montavimo darbų instrukciją ir tuo pačiu naudoti kuo kokybiškesnes priemones, kurios garantuos, kad stoglangiai ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Fakro stoglangiai atsiliepimai – patys geriausi ir dar vienu patenkinti jų klientu galite būti Jūs. Paprasčiausiai leskite sau gyventi gražiuose namuose!

 

Plastikiniai langai Kaune ir kaime

Plastikiniai langai Kaune ir kaime

Geriausia dovana seneliams iš turtingų anūkų – plastikiniai langai jų namelyje kaime. Nejuokaujame. Tai brangi, bet labai vertinga dovana. Ypač, jei tenka vargti kūrenant seną krosnį, kad apšildytų visus namus žvarbią žiemą. Tokių namų yra labai daug Lietuvos kaimuose. Nors miestuose jau sunku rasti senų namų su senais langais, kaimuose tokių apstu. Plastikiniai langai Kaune gaminami jau seniai. Nemažai gamintojų užsidarė, nes daugelis jų klientų susidėjo plastikinius langus ir artimiausius keliasdešimt metų j paslaugų nebeprireiks. Gaila, kad užsidariusieji buvo orientuoti tik į miesto gyventojus, nes tos įmonės, kurios suprato, kad pagrindinis klientas yra individualūs namai kaime arba užmiestyje – dabar klesti.

Plastikiniai langai gaminami nedidelėse, bet labai efektyviai veikiančiose gamyklose. Tai nėra standartinis produktas, nes kiekvienam namui gali prireikti skirtingų išmatavimų langų. Ne tik dydžių, bet ir formų. Tikriausiai esate girdėję apie arkinius, trapecinius, trikampius langus? Ne tik stačiakampio ar kvadrato formos langai būna. Kai kuriose sodybose reikalingi būtent nestandartinių formų langai. Juk palėpėse yra ir trikampiai ir net apvalūs langeliai. Juos galima pakeisti plastikiniais be didesnio vargo.

Dar vienas plastikinių langų ypatumas – jų triukšmo izoliacija. Kaime tai gali būti neaktualu arba priešingai – labai aktualu. Dažnas kaimas yra viena pagrindinė gatvė, kurioje šalia vienas kito stovi namai. Jie stovi prie pat kelio, kuriuo būtinai zuja automobiliai, ūkininkų traktoriai, vasarą – kombainai ir kitokia technika. Jei netoli kaimo eina geležinkelis, triukšmas būna dar didesnis. Dėl to reikia pasiieškoti plastikinių langų su trigubu stiklo paketu, kad būtų ne tik šilta namuose, bet ir langai sulaikytų triukšmą. Tokie plastikiniai langai Kaune gaminami ir parduodami jau bene dešimtmetį. Gamintojai suprato, kad reikia ir triukšmo izoliacijos, ne tik idealių termoizoliacinių savybių.

Kaime nuo pat senų senovės buvo įprasta visus remonto darbus patikėti vietos staliui ar dailidei. Jie, beje, gamindavo ir tuos medinius langus, kurie dabar, praėjus beveik 50 metų, barškina savo stiklais. Plastikiniai langai parduotuvėse neparduodami, o vietinis stalius jų nebepadarys. Maža to, įstatyti langus kokybiškai irgi reikia mokėti. Dėl to visada rekomenduojama kreiptis į langininkus, kad jie atvežtų ir viską pastatytų. Bandysite patys? Galite padaryti nedovanotinų klaidų, apie kurias sužinosite tik žiemą, kai langai pradės šalti ir nebeatliks savo darbo – sulaikyti šilumą. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, todėl geriau patikėti viską profesionalams.

Specialistai pataria: kaip pasirinkti plastikinius langus?

Specialistai pataria: kaip pasirinkti plastikinius langus?

Platus plastikinių langų pasirinkimas tuo pačiu ir džiugina, ir liūdina. Juk galima pasirinkti iš labai plačios pasiūlos, taigi didėja tikimybė, kad bus atrasta tai, ko jums labiausiai reikia. Visgi, tuo pačiu metu reikės paieškoms skirti labai daug laiko, kadangi nesinori pasirinkti prasto varianto, kai galima įsigyti tobulai Jums tinkantį.

Plastikiniai langai bus pasirenkami kur kas paprasčiau jeigu pasikonsultuosite su profesionalais. Žinodami jūsų poreikius bei galimybes jie pasistengs pasiūlyti labiausiai tinkančius variantus. Tiesa, tuo pačiu siūlome ir jums susipažinti pagal kokias gaires rekomenduojame ieškoti langų.

 1. RĖMAI. Plastikiniai langai turėtų būti pasirenkami pagal rėmus. Pastarieji gali būti labai kokybiški ir gebantys sulaikyti šilumą namuose arba gali būti ne tokie patvarūs. Ne tokie sandarūs žinoma kainuoja mažiau, bet visada labiau verta investuoti ir gauti kokybišką daiktą.
 2. STILIUS. Mediniai langai dažniausiai giriami todėl, kad jie stiliaus aspektu yra labai gražus pasirinkimas. Reikėtų nepamiršti to, kad šiuo metu siūlomi plastikiniai langai gali labai ženkliai skirtis savo stiliumi. Dažniausiai norima, kad jie derėtų prie namo išorės, kadangi viduje dažniausiai pačius langus užstoja užuolaidos arba žaliuzės.
 3. EKOLOGIJA. Plastikiniai langai gali būti ekologiški. Vis dažniau akcentuojama, koks tai geras pasirinkimas. Išties, nereikėtų tikėti reklama, kadangi ekologiški plastikiniai langai beveik nesiskiria nuo tų, kurie siūlomi be jokių gamtos saugojimo savybių. Tai daugiau reklama nei realius rezultatas.
 4. KIEK LAIKO GALITE SKIRTI PRIEŽIŪRAI. Plastikiniai langai nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros, tačiau jeigu pirksite ypač didelius – reikės juos valyti jeigu norite pro langą matyti tik švarų ir gražų vaizdą. Tokiu atveju įvertinkite kelių skyrių ir kokio dydžio langai jums tinka labiausiai.
 5. INVESTICIJA. Nuolatos kartojama, kad jau geriau investuoti kiek daugiau, tačiau galutinai džiaugtis kokybiškais langais. Išties – mąstymas teisingas. Tačiau jeigu planuojate namus labai greitai parduoti, tokiu atveju nevert investuoti labai didelių sumų į langus. Nebent tokiu atveju jeigu norite, kad po jūsų gyvenantys asmenys taip pat galėtų džiaugtis kokybiškais langais.
 6. ENERGIJOS TAUPYMAS. Vieni plastikiniai langai geba labiau sutaupyti šilumos energiją, tai yra kur kas ekonomiškesni už kitus. Šis kriterijus yra labai svarbus lyginant langus ir ieškant tų, kurie tiktų labiausiai
 7. AKUSTIKA. Renkantis reikėtų įvertinti ir iš kokio stiklo langai yra pagaminti. Labai svarbu, kad jie gebėtų mažinti lauke esančią akustiką. Aktualu ypač tiems asmenims, kurie gyvena miesto centruose, ypač judriose gatvėse.
 8. VĖDINIMO SISTEMA. Anksčiau populiarios orlaidės šiuo metu pasirenkamos gana retai, kadangi plastikiniai langai gali atsidaryti į viršų, taigi vėdinimas bus nesunkiai realizuojamas. Visgi, jeigu pasirenkami langai yra ypač dideli, tokiu atveju reikia pasirūpinti anga, kuri suteikia vėdinimo galimybę, kadangi didelių langų darinėjimas gali būti gana problematiškas.
 9. LANGŲ RASOJIMAS – daugelį erzinantis veiksmas. Pasidomėkite, kaip jūsų langai reaguos į temperatūrų pokyčius.

Plastikiniai langai – geriausias pasirinkimas, tačiau kadangi pastarųjų pasiūla yra tokia plati – reikia lyginti kuo daugiau variantų, kad pavyktų atrasti tai, kas tinka labiausiai.

Kaip pasirinkti langus?

Kaip pasirinkti langus?

Siekiant turėti kokybiškai įrengtus namus – reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, kurios apima visapusiškai įrengtų namų įgyvendinimą. Geriausiai prie planavimo gali prisidėti profesionalai, kadangi jie geriausiai žino, kaip maža investicija gali padėti pasiekti didelį funkcionalumą. Langų gamyba – viena iš tokių paslaugų. Kokybiški namai turi turėti langus, kurie atliktų konkrečias funkcijas. Visgi, skirtingi langai orientuojasi į kiek skirtingas funkcijas, tad svarbu jas įvertinti, kad pasirinktumėte teisingai.

 1. Medžiaga. Langų gamyba prasideda nuo medžiagos pasirinkimo. Su stiklais kaip ir viskas aišku, tačiau langų rėmai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų. Dažniausiai svarstoma dėl medinių ir plastikinių langų. Lyginant šiuos du variantus šiuo metu būtent plastiniai yra populiaresni, kadangi jie kainuoja mažesnę pinigų sumą, o tuo pačiu yra ilgaamžiškesni ir labiau atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams.
 2. Langai skiriasi ir savo dydžiu. Dažniausiai gaminami standartinio dydžio langai, tačiau jeigu jums reikia kitokių – tai nebus problema. Langų gamyba pagal individualius užsakymus sukurs tokius langus, kokių klientai nori labiausiai. Galima pasirinkti ne tik netradicinio dydžio, tačiau taip pat ir netradicinės formos.
 3. Langų gamyba skiriasi savo kaina. Dažniausiai užsakant didesnį kiekį galima gauti paslaugą kur kas pigiau, tad siūlome atsižvelgti į šią galimybę ir pasirinkti teisingai.
 4. Pasirinkite langus ir pagal gamintojus. Natūralu, kad vieni yra kiek labiau tvirti, kai tuo tarpu kiti – ne taip puikiai atlieka savo funkciją. Visada naudinga pasidomėti, kokios firmos langai tai yra.
 5. Langų gamyba savo klientams labai dažnai suteikia garantiją. Tokiu atveju asmuo yra tikras, kad jeigu atsitiks kokia nors problema – profesionalai ją visiškai nemokamai išspręs. Pirkti tokius langus, kurie yra su garantija, visada verta ir reikalinga.
 6. Skiriasi ir pačių langų tvirtumas. Tie asmenys, kurie gyvena pirmo aukšto daugiabučiuose dažniausiai nori, kad langai būtų rakinami ir turėtų kokią nors kitą papildomą apsaugos funkciją. Langų gamyba pagal individualius užsakymus padeda įgyvendinti klientų poreikius.

Langų pasirinkimas gali būti gana varginantis procesas, tačiau tik palyginę labai daug skirtingų variantų būsite tikras, kad atradote tą, kuris tinka labiausiai. Perkant bet kokią prekę arba paslaugą labai svarbu yra tai, kad iš visų variantų pavyktų atrasti geriausią. Visiškai lygiai taip pat yra ir tuomet, kuomet reikia pakeisti namų langus.

Langų gamyba pagal individualius užsakymus gali būti tokia, kokios žmogus labiausiai nori. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau kriterijų, kad būtumėte tikras, jog pasirinkote patį geriausią variantą iš visų egzistuojančių. Šiuo metu labiausiai pagirti norime plastikinius langus, kurie laimi daugelyje aspektų.

 1. Plastikiniai langai lyginant su mediniais yra pigesni, tad tie, kurie nori ekonomiško varianto – renkasi šiuos.
 2. Taip pat jie yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams, taigi joks lietus, sniegas ar vėjas nesugadins langų. Jie yra ilgaamžiai.
 3. Jų montavimas labai paprastas ir greitas. Svarbiausia pasisamdyti gerus profesionalus.
 4. Platus stilių pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Langų gamyba padės patenkinti kiekvieno žmogaus poreikius. Svarbiausia, kad visos galimybės yra šalia. Pasinaudokite jomis.

Kuo ypatingi skandinaviški langai?

Kuo ypatingi skandinaviški langai?

Skandinaviški langai į Lietuvą atkeliavo iš Norvegijos, tokia langų technologija taip pat yra naudojama Švedijoje, Danijoje bei Islandijoje. Šie langai labiausiai vertinami dėl savo išskirtinės išvaizdos, ilgaamžiškumo, sandarumo ir labai patogaus varstymo, kurį jau spėjo pamėgti namų šeimininkės. O svarbiausia, kad norint namuose įsistatyti skandinaviško tipo langus, keliauti į Norvegiją tikrai nereikia, nes ir Lietuvos meistrai, atliekantys medienos darbus, geba pagaminti itin aukštos kokybės šio tipo langus. Tad belieka tik išsiaiškinti jų privalumus bei trūkumus ir pasirinkti gamintoją, kuris namus papuoš išskirtiniais ir funkcionaliais skandinaviškais langais.

Skandinaviški langai gali būti ir mediniai, ir plastikiniai, be to, yra galimybė juos apkaustyti aliuminiu, kuris tik dar labiau prailgins šių langų tarnavimo laiką. Jei pasirinkote medinį šių langų variantą, privalote žinoti, kad specialistai rekomenduoja išorinę lango pusę padengti dažais. Aliuminio profiliai gali būti nudažomi milteliniu būdu, jūsų pageidaujama spalva. Be to, skandinaviškų langų stiklo paketo plotas yra didesnis nei standartinio europietiško lango, į jį montuojami dviejų arba trijų, priklausomai nuo šeimininkų pageidavimų, stiklų paketai, o tai garantuoja dar didesnį šilumos patalpose sutaupymą.

Dar vienas skandinaviškų langų privalumas – išskirtinis dizainas. Visi puikiai žinome, kad Norvegija ir kitos Skandinavijos šalys negali pasigirti itin šiltu ir saulėtu klimatu, todėl kuriant namų interjerą, stengiamasi jam suteikti, kuo daugiau šviesos. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir šiems langams – jų rėmas yra siauresnis nei įprastų langų, o tai vizualiai sukuria didesnio ir lengvesnio lango įvaizdį.

Skandinaviški langai turi šiek tiek neįprastą savybę – jie atsidaro i lauko pusę, o ne į vidų, kaip dažniausiai būna lietuvių namuose. Toks langų varstymas yra išties patogus, nes kiekvieną kartą, norint atidaryti langą, nereikia nuimti daiktų ar gėlių nuo palangės, atitraukti užuolaidų, be to, tokiu principu atidarytas langas netrukdo, nesudaro nepatogumų vaikštantiems aplinkui ir niekas už jo neužklius.

Skandinaviški langai turi išties daug varstymo galimybių: galima atidaryti visiškai, persukant į šoną, pasukti ar atversti 180 ° kampu, persukti šonu ir pan. Toks lango funkcionalumas itin patogus juos valant, nes nebereikės lipti ant palangių, kad būtų galima pasiekti tolimiausią lango kampelį.

Ir galiausiai skandinaviški labai yra itin sandarūs ir taupantys šilumą namuose, o argi tai nėra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios namuose nusprendžiame keisti langus?

Kodėl mano namuose ant langų roletai…

Kodėl mano namuose ant langų roletai…

Jei būčiau išprotėjęs milijonierius, padovanočiau visiems plastikinius langus. Tada paprašyčiau reklamos gamybos kompanijos uždėti mano verslo logotipą arba reklamą ant roleto, kurį taip pat padovanočiau kartu su langu. Įsivaizduojate, kaip dažnai ten gyvenantys žmonės matytų mano reklamą?

Bet aš nesu nei milijonierius, nei išprotėjęs. Aš tik paprastas žmogus, kuris didžiąją dali namų įrengimo darbų bandė daryti pigiai ir savomis priemonėmis. Jei grindys, plytelės, pakabinamos lubos tualete buvo pastatyti paties su draugų ir pažįstamų pagalba, tai kai kurias buto dalis teko daryti profesionalams. Langų roletai buvo užsakyti iš profesionalios įmonės, juos pritvirtino profesionalas, nors čia mažiausiai darbo ir sugebėjimų reikia… Kodėl? Todėl, kad norėjosi kokybės, nes visi roletai turi būti ilgaamžiai.

Pamenu, kai tik pradėjau rinktis, kaip uždangstyti langus, užsukau į vieną interneto svetainę ZaliuzesKaune.lt berods. Ten prisižiūrėjau visokių „cirkų“, pavyzdžiui apsauginės žaliuzės, kurios tvirtinasi lauke arba specialūs tinkleliai nuo vabzdžių, pro kuriuos nė uodas nosies neįkištų daugiausiai reikalingi namuose, o ne bute 8 aukšte. Taip pat ir markizės, kurios tinka praktiškai namuose norintiems turėti barą ir terasą. Miesto žmogui tereikia žinoti tik kas yra roletai ir viskas – jo problemos išspręstos.

Kodėl ne užuolaidos? Dėl kelių priežasčių: gaisro pavojus, nuolatinis skalbimas, katinas namuose, kuriam gali patikti palaipioti užuolaidomis, taip pat ir vaikams patinka jas karpyti… O taip pat užuolaidos praleidžia daug saulės spindulių, o kai langai į pietų pusę, vasarą gali būti labai karšta. Pavėsio nėra, nes 8 aukštas iš 9. Slėptis nuo kaimynų irgi nėra prasmės, nes realiai mato tik 8 ir 9 aukšto kaimynai kitame name, ką mes veikiame… Viskas susidėjo ir roletai savo argumentais ir kaina nugalėjo.

Ar keisčiau kažką dabar? Tikrai ne. Gal tik dar tamsesnius paimčiau, kad dar  tamsiau vidury dienos būtų. Tai vaikams padėtų užmigti pietų miego kur kas paprasčiau.

Bet kuriuo atveju esu ištikimas roletų fanas, bet svajoju turėti savo namus. Tada prireiks ir tų tinklelių nuo vabzdžių, ir markizių, o gal net ir apsauginių žaliuzių – pamatysim.