Pagal
Žyma: elektra

Elektros varikliai

Elektros varikliai

Elektros varikliai dabar yra plačiai taikomi. Jie naudojami daugelyje sričių, ypač pramonės srityje. Šiuo metu variklių pardavimai sparčiai auga. Pagal savo techninius parametrus varikliai klasifikuojami į skirtingas tipus. Jie gali būti bendros paskirties arba aukštos įtampos. Pagal maitinimo tipą gali būti nuolatinės arba kintamos srovės varikliai. Nuolatinės srovės varikliai naudojami technologiniuose įrenginiuose bei elektrinėse transporto priemonėse, pavyzdžiui, elektriniuose troleibusuose. Mažos galios elektros varikliai paprastai pritaikomi automobiliuose, laivuose ar medicinos aparatūroje. Variklio galia turi būti parenkama atsižvelgiant į jo apkrovą. Jei pasirinksite per didelės galios variklį, padidės energijos sunaudojimas, reikės galingesnės valdymo aparatūros. Jei pasirinksite mažesnės galios variklį negu Jums reikia, padidės energijos nuostoliai ir tikimybė, kad variklis perkais. Pagal veikimo principą skiriami tokie variklių tipai: asinchroniniai arba sinchroniniai. Nuo šių parametrų priklauso, kur  varikliai bus taikomi. Asinchroniniai elektros varikliai dažniausiai pritaikomi dulkių siurbliams, staklėms, kompresoriams, mašinoms ir pan. Tokie varikliai yra ekonomiški ir patikimi, todėl dažnai naudojami. Vienintelis šių variklių trūkumas – sunku pakeisti jų charakteristikas. Sinchroniniai elektros varikliai naudojami palyginti rečiau nei asinchroniniai varikliai.

Lietuvoje parduodami asinchroniniai bei kitų tipų elektros varikliai. Tokiais varikliais prekiaujančios parduotuvės siūlome gana platų variklių priedų asortimentą. Galite rasti įvairių tipų variklių stabdžių, paleidimo ir darbo kondensatorių. Elektros varikliais prekiaujančias parduotuves galima rasti visoje Lietuvoje.

Akumuliatoriai bei tinkamas jų pasirinkimas internetu

Akumuliatoriai bei tinkamas jų pasirinkimas internetu

Internete gausu informacijos pačiais įvairiausiais tikslais, todėl milijonai žmonių jame lankosi kiekvieną dieną tikėdamiesi rasti atsakymą į vieną kitą klausimą. Virtuali erdvė talpina nepaprastai didelę išmintį, kuria šiandien pasinaudoti yra tikrai labai paprasta. Pakanka apsilankyti didžiojoje G paieškos sistemoje ir suvesti tai, kas labiausiai domina, pavyzdžiui akumuliatoriai. Jų asortimentas internete yra platus, o pasirinkimas paprastas.

Tinkamo akumuliatoriaus pasirinkimas yra keblus dalykas. Yra daugybė jų rūšių, modelių, tipų ir gamintojų.  Dėl šių priežasčių tinkamą akumuliatorių pasirinkti darosi ne taip ir lengva. Žinoma, dar reikia atsižvelgti ir į kainą, kuri neretai tampa vienu svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Labai dažnai skirtingų prekybininkų tų pačių produktų kainos skiriasi, tad prieš pirkimą derėtų paieškoti ir kitų pasiūlymų – galbūt kitas tokio pat pobūdžio akumuliatorius padės sutaupyti.

Itin dažnai naujų akumuliatorių pasirinkimas yra pagrįstas turimų senų akumuliatorių specifikacija. Žmonės retai kada žino, kokių duomenų turi būti akumuliatoriai, todėl daugeliu atvejų perkamas analogas senajam. Kai tai padaryti yra neįmanoma, pakanka apsilankyti internete, kur vos ne kiekvienas akumuliatorių gamintojas savo internetinėje svetainėje turi katalogą, su visais tinkamais automobilio akumuliatoriais. Galima kreiptis ir į pačius prekybininkus, jie patars ir padės rasti geriausią akumuliatoriaus sprendimą už prieinamą kainą.

Virtualioje erdvėje ne visuomet taip paprasta išsirinkti ieškomą gaminį. Kartais pritrūksta informacijos ar net jos būna per mažai, todėl svarbu negrimzti į panika ir viską atlikti palengva. Jei turite klausimų ar dvejonių, visuomet galima pasikonsultuoti su akumuliatorių pardavėjais ir konsultantais. Jie tikrai padės išsirinkti patikimą ir ilgai tarnaujantį gaminį bei atsakys į visus iškilusius klausimus. Pirkti internetu patogu, kadangi čia gausu informacijos ir patyrusių specialistų. Taip lengvai išsirinksite prekę ir už ją nepermokėsite.

Akumuliatorių pasirinkimas virtualioje erdvėje yra tikrai platus ir išsamus. Ir nors ne visi pardavėjai pateikia išsamų šių įrenginių pristatymą ar detalią informaciją apie juos, kituose tinklapiuose ar portaluose tikrai galima rasti tai, kas aktualu ir reikalinga. Internetu įsigyjami akumuliatoriai neleis patirti didelių išlaidų, kadangi galėsite susipažinti su jų pasiūla, kainų įvairove ir kitais niuansais. Pirkite protingai ir tikrai įsigysite ilgai tarnaujančią ir patikimą prekę.

Nepriklausomi elektros tiekėjai Lietuvoje

Nepriklausomi elektros tiekėjai Lietuvoje

2010 metais Lietuvoje buvo uždaryta Ignalinos atominė elektrinė ir Lietuvoje pradėjo veikti laisva elektros rinka. Ji buvo pagrįsta skandinavišku elektros rinkos principu. Todėl šiandien šalyje yra keli elektros rinkos dalyviai: elektros gamintojai, elektros tiekėjai, skirstytojai ir vartotojai.

Lietuvoje veikia du elektros tiekėjų tipai: visuomeninis tiekėjas ir nepriklausomi elektros tiekėjai. Pirmasis, visuomeninis, tai tiekėjas, kuris tiekia elektros energiją konkrečiam regionui. Tokiu tiekėju Mūsų šalyje yra LESTO, kuris tiekia elektrą visiems šalies vartotojams, nepasirinkusiems nepriklausomo tiekėjo.

Tačiau yra ir nepriklausomas elektros tiekimas. Tai tiekėjai, kurie taip pat turi šiai veiklai reikalingą licenciją ir dirba pagal sutartis su elektros vartotojais. Tokio tiekėjo pavyzdys galėtų būti didelis nepriklausomas elektros tiekėjas – UAB Elektrum Lietuva.

Kiekvienais metais elektros vartotojai gali pasirinkti sudaryti sutartį su nepriklausomu elektros tiekėju. Tam yra nustatoma data, po kurios visi nepasirašę sutarties su jokiu nepriklausomu elektros tiekėju, automatiškai lieka visuomeninio elektros tiekėjo klientais.

Kodėl verta rinktis nepriklausomą tiekėją?

  • Kainų pasirinkimas. Nepriklausomi elektros tiekėjai dažniausiai gali pasiūlyti gerokai lankstesnius kainų planus. Tuo jie privilioja itin daug ekonomiškai gyvenančių gyventojų. Mat visuomeninis tiekėjas nėra suinteresuotas išlaikyti kuo daugiau vartotojų, todėl jo kainos nėra tokios lanksčios. Tuo tarpu nepriklausomam tiekėjui brangus kiekvienas klientas.
  • Greitas aptarnavimas. Dažnai nepriklausomų tiekėjų vartotojai džiūgauja, jog bendraujant su tokio tipo elektros tiekėju jie nuolat gauna greitą ir kokybišką aptarnavimą. Įvykus nesusipratimui ar avarijai, pas juos tuojau pat atvažiuoja specialistai. Tuo tarpu visuomeninis tiekėjas turi daug vartotojų, todėl negali greitai ir operatyviai sureaguoti į kiekvieną skundą.
  • Naujos galimybės. Permainos visuomet gali būti į naudą. Būtent todėl vis daugiau elektros vartotojų nusprendžia išbandyti nepriklausomo elektros tiekėjo paslaugas. Ilgus metus priklausant visuomeniniam tiekėjui galite nė nepagalvoti, kad perėjimas pas kitą tiekėją gali būti naudingas. Vienais metais pabandę sudaryti sutartį su nepriklausomu tiekėju galite pamatyti, kad pas visuomeninį tiekėją grįžti jau visai nebesinori.
  • Palanku verslui. Nepriklausomi elektros tiekėjai  UAB ELEKTRUM LIETUVA nuolat siūlo itin palankias sąlygas juridiniams asmenims. Dažniausiai būtent verslo objektai išnaudoja nemažai elektros energijos, o tuo pačiu jie mėgsta geras sąlygas ir lankstų mokėjimą. Nepriklausomas tiekimas pasirūpina tokiais verslo poreikiais.
Kokybiškas elektros tinklų projektavimas – tai namų saugumas ir patogumas

Kokybiškas elektros tinklų projektavimas – tai namų saugumas ir patogumas

Labai svarbu, kad namuose elektra būtų įrengta kokybiškai. Jeigu gyvenate toliau už miesto ir neseniai pradėjote statyti namą, tuomet galimas daiktas, kad neapsieisite be profesionalių elektros projektavimo paslaugų, kurios butų pritaikytos pagal jūsų namą – kad būtų galima prisijungti prie LESTO tinklo, reikia kruopščiai parengti projektą. AB LESTO išduoda konkrečias sąlygas, kuriomis reikia parengti projektą, kad būtų galima nesunkiai prisijungti – jeigu elektros tinklų projektavimas nėra vykdomas pagal LESTO sąlygas, tuomet prisijungti prie pagrindinio elektros tinklo nepavyks.

Dabar yra tikrai kokybiškų elektros tinklų projektavimo ir rengimo įmonių, kurios jums gali pasiūlyti visapusišką elektros paruošimą – tiek ir projektavimą, tiek ir konkretų paruošimą. Taip pat, elektros projektai gali būti pritaikomi ir gatvei apšviesti – jeigu gyvenate toliau už miesto, šiek tiek atokesnėje vietoje, tuomet galite pastebėti, kad gatvių apšvietimo darbai neretai yra nepabaigiami. Ką gi, geriausias būdas išspręsti šią problemą – pasiskambinti elektros projektavimo profesionalams, kurie jums nebrangiai įrengs tinkamą gatvės apšvietimą net ir pačioje atokiausioje vietoje.

Generatoriai ir ko-generatoriai taip pat gali būti svarbus dalykas, jeigu jūsų namų elektros projekte kažkas pasikeitė, tad geriau palikite pajungimo darbus profesionalams, kurie galės saugiai pajungti elektrą į pagrindinį lizdą. Kalbant apie saugumą ir patogumą, taip pat populiari paslauga yra žaibolaidžių įrengimas. Be jokios abejonės, tokioje šalyje kaip Lietuva, kur oras keičiasi gana dažnai, labai svarbu turėti pačią geriausią žaibosaugos sistemą savo namuose, todėl pasirūpinkite, kad žaibosaugos ir elektros projektai būtų atliekami tik geriausių profesionalų, turinčių puikią reputaciją.

O kaip sužinoti, kuri įmonė turi geriausią reputaciją ir kur kainos bei kokybės santykis yra pats priimtiniausias? Jums reikia panaršyti internete, kur rasite informaciją apie kelias skirtingas elektros tinklų projektavimo įmones, turinčias galimybę jums pasiūlyti nebrangias ir greitai atliekamas paslaugas, į kurias įeina ne tik elektros tinklų projektavimas, bet ir gatvės apšvietimas, įžeminimo tinklų projekcija, žaibosaugos sistemos konstravimas bei kiti susiję darbai.