Pagal
Tag: el. parduotuvė

Dviračių aksesuarai internetu

Dviračių aksesuarai internetu

Dviračiai, kaip ir automobiliai, jeigu jie yra naudojami nuolatos, reikalauja taip pat nuolatinės priežiūros ir remonto. Tai gali suprasti tikri dviračių entuziastai, kuriems dviratis – ir transporto, ir laisvalaikio priemonė, be kurios jie neįsivaizduoja nė dienos.

Tikrai yra nemaža dalis žmonių, kurie šiltuoju metų laikotarpiu automobilį iškeičia į dviratį darbo vietai ar mokymo įstaigai pasiekti. Dviračių mėgėjai per sezoną sukaria ne vieną dešimtį kilometrų, kartais mažiausiai tiek nuvažiuoja per dieną. Tokiems žmonėms itin svarbi dviračio komplektacija ir jo būklė. Ir nors dviračius dažniausiai jau nusiperka pilnai sukomplektuotus, tačiau papildomos dviračių dalys ir įvairūs aksesuarai yra neišvengiami.

Kuo intensyviau ir dažniau dviratis naudojamas, tuo daugiau priežiūros ir smulkių remonto darbų jis reikalauja. Be to, mėgstantiems ilgesnius dviračių žygius, verta pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, kurių tikrai gali prireikti. Tai – apšvietimo lemputės, kameros ar speciali guma padangoms klijuoti, jeigu netyčia padanga būtų pradurta. Džiugu, kad dėl kiekvienos smulkmenos šiandien net nereikia vykti į specializuotą parduotuvę, nes viską galima įsigyti internetu https://www.bikko.lt/dviraciu-dalys-ir-aksesuarai/. Čia galima rasti viską, nuo įrankių dviračio remontui iki įvairių apdailos aksesuarų.

Tiesa, svarbu žinoti, kad net ir nenaudojamo dviračio kai kurie komponentai yra veikiami aplinkos sąlygų. Labai dažnai rūsyje laikomus dviračius paveikia drėgmė ir žemesnė temperatūra. Dažniausiai atsiranda korozija, kuri labiausiai paveikia dviračio stabdžių diskus, grandinę. Plastikinės ar guminės detalės ypač dažnai ima skilinėti arba trūkinėti. Panašų poveikį turi ir saulė, jeigu dviračiai laikomi saulėtame balkone.

Todėl tiek vasarą, tiek ruošiant žiemai, rekomenduojama dviratį uždengti, o grandines nuolat prižiūrėti, išvalyti ir sutepti. Po žiemos, prieš intensyvų dviračio sezoną reikėtų visas detales dar kartą patikrinti, geriausia atlikti techninę dviračio profilaktiką.

 

 

Ką galima pirkti internetu?

Ką galima pirkti internetu?

el. komercija

Kas labiausiai perkama internetu šiandien suprasti lengva. Tai dezinfekcinis skystis, vienkartinės kaukės ir pirštinės. Kol paklausa nėra patenkinta šios prekės dar keletą mėnesių bus vienos perkamiausių. Per artimiausius mėnesius pamatysime tikrą elektroninės prekybos pagyvėjimą. Kokias prekes dar vartotojai pirks internetu?

Vaistinės prekės

Visos parduotuvės kurios neturėjo susikūrę savo elektroninių parduotuvių dabar dirba dieną naktį kad paleistų kuo greičiau savo elektroninę prekybą ir kompensuotų dalį nuostolių dėl uždarytų fizinių parduotuvių. Nors Lietuvos vaistinės elektroninę prekybą buvo išvysčiusios gana neblogai, jos dabar labai ramiai priima padidėjusius pirkimus internete nes viruso pandemija pakoregavo pirkėjų įpročius ir dabar didžioji daugumą prekių perkamos internete. Vienos dažniausių prekių kuriomis norima apsirūpinti ilgesniam laikui tai yra vaistai ir ir medicinos prekės. Tai yra paaiškinama lengvai, vartotojai bijo kad sutriks šių produktų tiekimas o kainos išaugs. Pardavėjai pastebėjo šios kategorijos prekių pardavimų padidėjimą keliais kartais.

 

Ilgo galiojimo prekės

 

Dabartinė susiklosčiusi situacija, kad be būtiniausių prekių, pirkėjų krepšelyje atsiduria ir tokie visuomet naudingi ilgo galiojimo buitinės prekės ir maisto produktai. Tualetinis popierius, maistas skardinėse, ryžiai, makaronai ir pan. Tai laikina tendencija, pasireiškianti vyresnio amžiaus žmonių tarpe, labiau pagrįsta pirkimu dėl panikos nei racionaliu mąstymu. Žinoma, infliacija ateityje neišvengiama tačiau dabar kur kas svarbiau šiuo metu išlaikyti daro vietą ir pajamas.

 

Automobilių prekės

 

Nors karantino metu automobilių servisų ir privačių remonto dirbtuvių veikla nebuvo sustabdyta ar apribota, automobilių dalių pardavėjai tikina sulaukę užsakymų padidėjimo. Perkamos važiuoklės, stabdžių, kėbulo dalys ir padangos pigiau nes atsiradus daugiau laisvo laiko vyrai remontuojasi automobilius patys.

 

Sporto prekės

 

Sėdint namie žmonėms trūksta veiklos, ypač sunku tiems kurie iki karantino rimtai užsiiminėjo kuria nors sporto šaka. Uždarius sporto klubus, žmonėms internete išpirko treniruoklius ir kita sporto inventorių. Jėgos treniruokliai, svarmenys, bėgimo takeliai, stalo žaidimo stalai tai pagrindinės prekės kurias dabar turi kone kiekviena šeima. Taip pat populiarūs tapo kompiuteriniai sporto ir mankštos žaidimai.

 

 

 

 

 

Kaip turi būti suprojektuotas virtuvės komplektas?

Kaip turi būti suprojektuotas virtuvės komplektas?

Virtuvė – tai maisto gaminimo vieta. Kiekviena šeimininkė, ko gero, svajoja apie erdvią ir funkcionalią virtuvę. Technikai vis žengiant į priekį, slapta į šeimininkių svajonių sąrašus ateina ir išmanioji, protingoji virtuvė. Tačiau tam dar anksti. Šiandien virtuvėje savo vietos dar neužleidžia jau tradiciniu tapęs virtuvės komplektas su integruota ar ne buitine technika, virtuviniu stalu ir, žinoma, spintelėmis. Tačiau išsirinkti dailų komplektą tai dar nėra visų darbų ir galvos skausmų pabaiga. Prieš įrengiant virtuvę, svarbu gerai suplanuoti, kaip kur kas stovės ir kokias funkcijas atliks. Juk virtuvė turi būti ne tik susibūrimo vieta, bet ir gaminimo vieta, o baldai turi tapti pagalbininkais maisto ruošime.

Pagrindini strikampis

Turbūt daug kas žino, kad svarbiausia figūra virtuvėje – trikampis. Būtent pagal šią figūrą turėtų būti išdėstyti pagrindiniai virtuvės taškai: šaldytuvas, viryklė ir plautuvė. Tai dažniausiai naudojamos vietos virtuvėje, tarsi atsvaros. Jos turi būti išdėstytos atitinkamai ir gerai apgalvotai, kad maisto ruošimo metu padėtų greičiau ir patogiau atlikti vienus ar kitus darbus. Dažniausiai baldų parduotuvė Jums pasiūlys gana standartišką projektą, kaip turėtų būti išdėstytas virtuvės komplektas. Jame siūloma tarp viryklės ir praustuvės palikti maždaug 80 – 120 cm atstumą, o šaldytuvą įtaisyti bent 40 cm atstumu nuo praustuvės. Kodėl? Būtent taip išdėstyti baldai Jums padės gaminti. Jūs gerokai patogiau galėsite pasiekti produktus šaldytuve ir netrukdomai susiplauti indus praustuvėje.

Aukščiai ir atstumai

Kitas labai svarbus baldas virtuvėje – darbo stalas. Jis bus pagrindinė Jūsų darbo vieta, todėl jam taip pat turi būti skiriamas dėmesys. Vieno nustatyto optimalaus stalviršio aukščio standarto nėra, jis turi būti įrenginėjamas pagal namuose dažniausiai gaminančio žmogaus ūgį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad darbo stalo aukštis  būtų ne žemesnis nei 15 – 20 cm nuo sulenktos rankos. Prie taip įrengto stalo bus patogu gaminti maistą, nebūsite susikūprinę ir išvengsite nugaros skausmo. Taip pat patariama per daug aukštai nekabinti virtuvės spintelių, nes tai taip pat smarkiai apsunkina maisto gamybą.

Patogumas lygu maisto kokybė

Kuo patogiau ir geriau įrengsite savo virtuvę, tuo joje bus maloniau gaminti. Taigi tikėtina, kad gaminsite dažniau ir skaniau jei virtuvė bus suprojektuota taip, kad joje bus lengva ruošti maistą. Kad taip ir būtų, patariama atkreipti dėmesį, kad virtuvės komplektas turėtų pakankamais spintelių ir stalčių, kur galėsite susidėti visus reikalingus įrankius ir laikyti maisto produktus. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į valgomąjį stalą, kuris turi būti ne per didelis, bet ir ne per mažas. Optimaliausia, kad prie jo tilptų bent keturi asmenys. Atsiminkite, kad pigūs baldai ne visada reiškia prastą kokybę, visada geriausia prieš perkant pasitarti su parduotuvės konsultantu.