Pagal
Tag: durys

Kokios rūsio durys yra pačios geriausios?

Kokios rūsio durys yra pačios geriausios?

durys

Tinkamiausių durų pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau įvertinus tai, kad lauko durys dažniausiai perkamos dešimtmečiams – daugelis žmonių iškart skiria ne tik daugiau laiko paieškoms, tačiau taip pat ir kur kas daugiau investicijų.

Žinoma, geriausios rūsio durys pasirenkamos pagal individualius kriterijus, kadangi kiekvienas asmuo pats žino – kas jam labiausiai tinka ir ko reikia, kad poreikiai būtų patenkinami. Mes tik galima išskirti dažniausiai aptariamus kriterijus, kurie padeda rasti bent jau daugumai skirtas duris. Taip pat visada siūlome pasitarti su ekspertais, kurie prekiauja šia įranga. Tokiu atveju galite būti ramus, kad ji Jums tarnaus ilgai ir tuo pačiu džiugins funkcionalumu.

Pirmiausia reikia įvertinti tai, kad jeigu egzistuoja rūsio durys – tai tik įrodo, kad reikia rinktis būtent tokias. Kadangi šiuo metu durys dažniausiai būna klasifikuojamos pagal tai, kur jos yra montuojamos – nepamirškite, kad šiam aspektui reikia skirti kuo daugiau dėmesio.

Taip pat įvertinkite tai, kad tos pačios rūsio durys gali būti labai skirtingos. Vienu atveju pasirenkamos metalinės durys, kadangi jos vadinamos pačiomis tvirčiausiomis, kai tuo tarpu kitu atveju pasirenkamos plastikinės kurios tikrai ne tokios geros, tačiau dažniausiai vilioja kur kas mažesne kaina. Mes siūlome Jums jau geriau kartą mokėti kiek daugiau, paskirti didesnę investiciją, nes tai galiausiai leidžia Jums jaustis ramiu, kad tikrai gausite geriausios kokybės duris. Juk įsigijus netinkamos medžiagos – jos tarnaus kur kas trumpiau, tad kur kas greičiau teks šias naujais įsigytas duris keisti naujomis. Jos gali ne tik greičiau nustoti funkcionuoti, tačiau taip pat ir gali sulūžti, o tai reiškia, kad Jūsų rūsys bus paprasčiausiai neapsaugotas.

Siūlome nepamiršti to, kad rūsio durys yra ne tik tvirtos, tačiau šiuo metu rinkoje egzistuoja labai platus skirtingų stilių pasirinkimas, tad kiekvienas gali džiaugtis ramus radęs geriausią kainos bei kokybės santykį. Juk gražios durys yra tokios, kurios dera prie interjero, o šiuo metu spalvinė gama tokia plati, kad tikrai rasite derančias prie Jūsų sienų. Juolab, derindami spalvas nepamirškite, kad įsigijus geros kokybės duris galite būti ramus, kad jos puikiai atrodys, tarnaus ilgai ir tuo pačiu metų eigoje beveik neveik savo išvaizdos. Taigi, suderinti stiliaus bei kokybės aspektus tikrai nėra sudėtinga, svarbiausia – skirti šiek tiek savo laiko ir tuo pačiu suderinus skirtingus komponentus pasirinkti Jums labiausiai tinkamas.

Galiausiai, visada geriausia yra pasitarti su specialistais, kurie prekiauja šia įranga. Tokiu atveju galite būti ramus, kad Jums suteikti patarimai padės rasti labiausiai tinkamą įrangą, kuri tarnaus ne vienerius metus. Juk rūsio durys dažniausiai perkamos dešimtiems metų. Tad norisi, kad kartą paskyrus investiciją – ji tarnautų kuo ilgiau. To pasiekti su gera įranga, geromis durimis – nebus sunku. Svarbiausia – ieškoti, o radus – pasinaudoti.

Taip pat siūlome pirkti internetu, kadangi tai ne tik patogus būdas peržiūrėti galimybes virtualiai, tačiau taip pat ir pamatyti akcijas, kurios leis norimą produkciją įsigyti pigiau.

Sunku atsakyti, kurios lauko durys yra pačios geriausios. Paprasčiausiai šiuo metu pasiūla labai plati ir skirtingos durys gali padėti džiaugtis skirtingu rezultatu. Taip pat kiekvienas asmuo turi ir savus poreikius. Kol vieniems gerumas yra nesumoki daug, tuo tarpu kitiems svarbiausia, kad lauko durys būtų tvirtos ir jas įsigijus gerą dešimtį metų daugiau nebetektų jų keisti naujomis.

 

Faneruotos durys. Kodėl jos tampa vis populiaresnės?

Faneruotos durys. Kodėl jos tampa vis populiaresnės?

faneruotuos durysŠiuolaikinė durų gamybos rinka siūlo vartotojui ne tik turtingą vidaus ir lauko durų konstrukcijų įvairovę, bet ir gausybę medžiagų, iš kurių gaminamos šios konstrukcijos. Durų varčios pagrindą gali sudaryti natūralus medžio masyvas, plastikas, stiklas, metalas ir medžio lukštas. Kuo išsiskiria durys, padengtos medžio lukštu (arba kitaip, – faneruotos durys), ir kokiomis savybėmis pasižymi tokie gaminiai? Pabandysime atsakyti į šiuos klausimus ir išsiaiškinti, kodėl faneruotos durys tampa vis populiaresnės.

Pradėkime nuo apibrėžimo. Faneruotos durys – tai medinio karkaso vidaus durys su HDF (medžio dulkių plokštės) skydu, padengtu natūraliu medžio lukštu. Skydu padengiama ne tik durų varčia, bet ir durų stakta, jų apvadai ir kitos detalės. Gražiausiomis, spalvos ir tekstūros atžvilgiu, laikomos faneruotos durys, padengtos šių medienos rūšių lukštais: vyšnios, riešutmedžio, ąžuolo, uosio, raudonmedžio.

Faneruotų vidaus durų privalumai

Pagal durų gamintojų atsiliepimus, būtent faneruotos durys užima pirmaujančias pozicijas tarp jų parduodamų vidaus durų. Kokios šio populiarumo priežastys? Išsiaiškinkime smulkiau.

 • Faneruotos durys išsiskiria palankia kaina ir gali tapti puikiu sprendimu būstų savininkams, kurie būsto remontui ar įrengimui turi ribotą biudžetą.
 • Patrauklus išorinis vaizdas. Vizualiai faneruotų durų kartais neįmanoma atskirti nuo gaminių, pagamintų iš natūralaus medžio masyvo, o tai reiškia, kad tokios konstrukcijos gali tapti puikia buto ar namų interjero puošmena.
 • Faneruotas duris itin lengva prižiūrėti: nešvarumus nuo jų lengvai pašalinsite šiltu vandeniu, kuriame ištirpintas nedidelis kiekis ploviklio.
 • Faneruotos durys – ilgaamžės. Kokybiškos faneruotos durys, pagal ekspertų atsiliepimus, gali būti eksploatuojamos intensyviu režimu kelis dešimtmečius. Ieškančius kokybiškų ir ilgaamžių faneruotų vidaus durų, turėtų sudominti Lietuvos vartotojų pamėgtos Barborr gaminamos durys.
 • Faneruotos durys gali būti įvairių konstrukcinių ir spalvinių sprendimų. Platų modelių pasirinkimą siūlo daugelis durų gamintojų. Pirkėjas nesunkiai išsirinks norimo dizaino ir spalvinės gamos faneruotas vidaus duris.
 • Faneruotoms durims nesudėtinga parinkti pageidaujamą furnitūrą. Šiam durų tipui tinkama didžioji dalis gamintojų siūlomos furnitūros, net patys pigiausi jos variantai.

Kaip įsigyti kokybiškas natūralaus medžio lukštu dengtas duris?

Visų pirma, siekdami išsirinkti kokybiškas faneruotas duris, reikalaukite pardavėjo garantijos. Patikimas gamintojas privalo ją suteikti. Kitas būdas užsitikrinti, kad perkate patikimą produktą, yra kokybę patvirtinantys sertifikatai. Ir, žinoma, domėkitės vartotojų atsiliepimais apie pasirinktą gaminį ar įmonę, kuria susidomėjote. Atsiliepimus nesunkiai surasite, panaršę interneto platybėse.

Kai jau rinksitės iš konkrečių gaminių, atidžiai apžiūrėkite visas siūlomas duris: įvertinkite jų paviršiaus rašto įvairovę ir lygumą – jeigu raštas visur vienodas, tai reiškia, kad Jums siūlomas gaminys, padengtas nenatūralios medienos lukštu. Net juvelyriškai kruopščiai apdirbamas natūralus lukštas nesukuria vienodo, dirbtinai lygaus, rašto. Tai ir suteikia natūralaus medžio lukštui jam būdingą žavesį.

Paskutiniai aspektai, kuriuos verta žinoti, renkantis faneruotas duris

Stenkitės įvertinti medžio lukštu padengtas duris, esant geram apšvietimui: tada turėsite galimybę pamatyti visus galimus defektus ir nelygumus, esančius ant durų paviršiaus. Atminkite, kad ant kokybiškų faneruotų durų jų neturėtų būti! Taip pat svarbu, kad lukštas būtų tvirtai prigludęs prie durų kraštų. Atsipleišėjimai reikštų, kad buvo pažeista gaminimo technologija ir nuo tokio pirkinio reikėtų susilaikyti.

Taigi, faneruotos durys, dengtos natūraliu medžio lukštu, – puikus pasirinkimas, siekiantiems estetiškos interjero puošmenos, už prieinamą kainą. Jos ne tik puikiai atrodo, bet ir yra ilgaamžės, patikimos ir lengvai prižiūrimos. Pasirinkimas išties platus, tad svarbu neskubėti pirkti ir įvertinti visus aukščiau aptartus kokybės kriterijus.

Medinės durys – išskirtiniams namams

Medinės durys – išskirtiniams namams

Medinės lauko durys yra visiems įprastos. Jos šarvuotos ir gana neišvaizdžios, tačiau savo funkcijas atlieka puikiai. O vidinės durys – jau kitas reikalas. Čia fantazija kur kas didesnė tiek spalvų, tiek formų prasme. Dar yra vienos medinės durys, apie kurias pagalvojame paskiausiai. Tai terasinės arba balkoninės durys. Paprastai jos yra stiklinės, su mediniu rėmu ir statomos jos prie išėjimo į balkoną arba lauko terasą.

Apie tokias duris reiktų papasakoti plačiau.

Terasinės medinės durys gaminamos tokiu pačiu principu, kaip ir mediniai langai. Išpjaunamas norimo aukščio profilis, dedamas stiklo paketas, parenkama reikalinga furnitūra. Meistrai tokias duris surenka praktiškai rankomis, nes jų poreikis yra nedidelis, tad konvejerio čia nepadarysi. Medinės durys dažniausiai yra standartinių išmatavimų, todėl gamintojai dažnai pasigamina rezervą. Tai didelis privalumas, nes tokių durų ilgai nereikia laukti.

Medinių durų montavimas taip pat vyksta analogiškai – statomas rėmas, tada dedamos durys. Kartais jie abu kartu atvežami ir įstatomi iš karto. Kadangi šių durų tikslas – apsaugoti namus nuo šalto oro ir šilumos praradimo, labai daug dėmesio gamintojai skyrė jų praktiškumui ir efektyvumui. Deja, saugumo prasme jos nėra labai patikimos, nes dvigubą ar trigubą stiklo paketą išdaužti – vieni juokai. Aišku, rekomenduojama imtis papildomų saugumo priemonių – ant stiklo klijuoti apsauginę plėvelę, o ant durų rėmo įsirengti judesio ir dužimo daviklius bei prijungti prie signalizacijos sistemos. Ne pro šalį būtų pasirūpinti ir garsine signalizacija. Tai turėtų atbaidyti vagis, bent jau neprofesionalius.

Medinės durys yra skirtos išskirtiniam interjerui ir eksterjerui. Medis spinduliuoja prabanga ir sukuria itin estetišką vaizdą, todėl tokias duris renkasi nekasdieniškus interjero sprendimus mėgstantys žmonės. Dėl to verta investuoti kiek daugiau, tačiau visos investicijos turėtų būti patikėtos tik į profesionalių montuotojų rankas, priešingu atveju medinės durys neatliks savo funkcijų ir neatitiks garantijoje numatytų sąlygų. Juk tokias duris renkasi pasyviųjų namų šeimininkai, reiškia, jos tikrai taupo energiją.

Medinės durys yra skirtos būtent jūsų namams, jei tik langai yra mediniai. Kitu atveju galimas nesuderinamumas kuris pritrauks nereikalingo dėmesio ir apkalbų.

Spintos stumdomomis durimis skirtingose erdvėse

Spintos stumdomomis durimis skirtingose erdvėse

Jei norite namuose sukurti išskirtinį interjerą ir pasirūpinti baldų funkcionalumu – Jums pravers modernios namų interjero idėjos. Vienas tokių sprendimų, palengvinančių buitį ir suteikiančių stiliaus namams – spintos stumdomomis durimis. Iš pradžių tai buvo tik drabužių spintos miegamiesiems, tačiau šiandien šį baldą jau galima panaudoti įvairiose skirtingose namų erdvėse.

Virtuvės zona

Jei manote, jog apie virtuvės baldus jau žinote viską, palūkėkite, kol papasakosime, kaip čia gali pasitarnauti stumdomos durys. Virtuvėje toks mechanizmas ypač patogus, nes čia nuolat reikia darinėti dureles ir stalčius, kuriuose sudėti maisto produktai, puodai ar įrankiai. Todėl nedidelės dailios spintos stumdomomis durimis virtuvėje yra puiki mintis. Jums nereikia su jėga traukti durų, jaudintis, ar su laiku spintelių durelės nepakryps žemyn, nes slankiojančių durų mechanizmui tai negresia. Lengvai ir paprastai atsidarysite ir užsidarysite dureles bet kokią akimirką kažko prireikus ruošiant maistą.

Prieškambario zona

Dar viena kiek netradicinė vieta, kurioje puikiai tinka spintos stumdomomis durimis – prieškambaris. Čia dažniausiai yra ta namų patalpa, kur ypač norisi daugiau erdvės ir kuo mažiau daiktų. Todėl slankiojančiomis durimis spinta čia gali tapti geriausiu pagalbininku.  Į ją be vargo susikrausite visus prieškambaryje esančius daiktus, o pati spinta galės būti sumontuota į sienos nišą ar kampą, taip ne tik bus nepastebima, bet ir užims mažiau vietos. Be to, prieškambaryje gali puikiai derėti net ir stiklinėmis slankiojančiomis durimis įrengta sekcija su apšvietimu. Jei Jūsų namai modernistinio stiliaus – toks pasirinkimas kaip tik Jums. Netradiciškas baldas suteiks namams subtilumo, elegancijos ir šiek tiek magiško polėkio.

Vaikų kambario zona

Dar vienas būdas efektyviai panaudoti spintą su slankiojančiomis durimis – tai vaikų kambario zona. Tėveliai vis dažniau renkasi būtent tokias spintas ir spinteles savo mažiesiems. Pirmiausia šis pasirinkimas tinkamas todėl, kad slankiojančios durys gerokai lengvesnės už varstomas, todėl vaikui patogu jas darinėti. Be to, svarbiausias vaikų kambario akcentas – saugumas. Sumontavę vaikų kambariui spintą su slankiojančiomis durimis pasirūpinsite vaikų saugumu ir nebereikės guosti mažylių dėl privertų pirštų.

Šarvuotos durys – ar rūpesčių tikrai nebus?

Šarvuotos durys – ar rūpesčių tikrai nebus?

Durys – tai bene svarbiausia pastato dalis. Jų būna įvairiausių spalvų, dydžių, tipo, tačiau patirtis rodo, jog nuo tada, kai atsirado šarvuotos durys – jos užvaldė ne tik rinką, bet ir tapo saugumo garantu. Esmė ta, jog šarvo durys gaminamos ne tik iš itin kokybiškų medžiagų, tačiau daug dėmesio skiriama ir durų spynoms. Gaila, tačiau šarvuotos durys apipintos daugybę mitų – esą nesvarbu, kiek užraktų jos beturėtų – ilgapirščiai nesunkiai pro jas pateks į jūsų buto ar namo vidų. Nors mes nesiginčijame su šia nuomone, tačiau galime patikinti, jog gerų durų piktos dvasios neatidaro. Tad atkreipkite dėmesį į svarbiausius aspektus, prieš renkantis šią savo namų detalę ir mitus, kuriais nereikėtų vadovautis.

 • Vienų durų – negana. Tai visiška netiesa. Jeigu anksčiau žmonės įėjimui statydavosi dvi duris, tai šiais laikais tikrai užtenka vienų. Dabar šarvuotu durų gamyba yra visiškai kitokia, nei pavyzdžiui prieš gerą dešimtmetį. Technologijos nuolat tobulinamos ir šiuo metu šarvuotos durys dažniausiai gaminamos su padidinto saugumo spynomis. Tai yra kietmetalio plokštele dengiamos spynos, kad ilgapirščiams tai virstų misija – neįmanoma.
 • Praleis triukšmą. Tai irgi dar vienas iš mitų sklandančių ore. Šarvuotos durys butui gaminamos pagal specialią sistemą, kad nepraleistų triukšmo. Jos visiškai skiriasi nuo kitų durų tipo ir tinka daugiaaukščiuose namuose. Tad net jeigu triukšmo skleidėjas esate jūs ar šėlstantys jūsų vaikai, nuo šiol galėsite būti ramūs. Pylos nuo kaimynų nebegausite.
 • Lietus – nebaisus. Šarvuotos durys namuose yra viena, tuo metu šarvuotos lauko durys turi visai kitus prioritetus. Jos dengiamos specialia apdaila, kuri atspari drėgmei, o tai padeda išvengti neigiamų išorės veiksnių.
 • Didelė kaina. Taip, jeigu norite durų čia ir dabar. Tačiau neretai šarvuotos durys kaina tikrai nesikandžioja, ypač jeigu pavyks aptikti akcijų. Šių tikrai būna įvairių, o ir įmonių, kurios jas gamina yra labai daug, tad konkurencija neleidžia kelti kainų. Suveskite į Google paiešką – šarvuotos durys akcija – ir pamatysite, kiek įvairiausių ir puikiausių pasiūlymų yra.
 • Šarvuotos būna ne tik durys, bet ir spynos. Šios dažniausiai siūlomos kartu su visu durų paketu. Jeigu anksčiau šarvuotos spynos buvo gaminamos tik viengubo užrakto, dabar diegiami ir dvigubi, ir ilgesni užraktai.

Taigi, šarvuotos durys apipintos įvairiausių mitų, o laiku įsivertinus šią netiesą, galite labai daug išlošti. Juolab, kad šarvuotos durys Vilniuje turi tikrai didelę paklausą, tad ir jums tinkantį variantą nesunkiai rasite.

Puikios durys Jūsų namams

Puikios durys Jūsų namams

Kai senas duris reikia atnaujinti naujomis, reikia atsižvelgti į ne vieną aktualią smulkmeną, kuri palengvins tiek naujo pirkinio įsigijimo procesą, tiek saugumo užtikrinimą Jūsų namuose. Nepakanka vien įsigyti duris, reikia žinoti, kokių durų pasirinkimas Jums yra geriausias. Durys padeda užtikrinti namų saugumą, priduoda interjerui žavesį bei funkcionalumą namo gyventojams. Būtent dėl šių priežasčių duris reikia rinktis atidžiai ir protingai.

Naujų namo durų pirkimas nėra sudėtingas procesas, kadangi dabar tokio pobūdžio apsipirkimą galima atlikti net neišėjus iš namų. Šioje srityje svarbiausia išsirinkti geriausią durų pasirinkimą bei kokybiškus ir savo darbą puikiai išmanančius šių durų gamintojus ar platintojus. Jei siekiate įsigyti tokias duris, kurios būtų tvirtos, patikimos ir saugios, galbūt derėtų apsvarstyti šarvuotų durų pasirinkimą. Priešingu atveju galima pasirinkti ir pigesnes, bet ne ką mažiau patikimesnes duris, kuriomis naudotis kiekvieną dieną bus malonu ir paprasta.

Šiandieninis durų pasirinkimas yra platus. Ne vienas gamintojas savo klientams suteikia ir individualaus prisilietimo galimybę. Pirkėjai gali pasirinkti norimas durų medžiagas, medžio tipą, užrakto ir kitų papildomų funkcijų galimybes. Tokio tipo duris patogu priderinti prie savo namų interjero bei eksterjero formavimo. Priderinti spalvas, raštus yra paprasta, tad nereikės jaudintis, jog durys išsiskirs ir tarpusavyje nederės su kitais kambarių objektais. Duris aktualu rinktis tokias, kurios tarnautų ilgai ir būtų funkcionalios, tačiau neverta apsigauti reklama, kuri siūlo daug geresnius kitų durų pasiūlymus.

Reklama žmogų gundo jau ne vieną dešimtmetį, tad net ir geriausių durų reklaminės antraštės ne visuomet gali atspindėti tikrąją tiesą. Neverta pasikliauti reklamomis, kurios žada daug, nes kitu atveju galima nusivilti ir taip patirti neplanuotus nuostolius. Kad namai būtų saugūs, o durų varstymas patogus, rekomenduojama dėl pasirinktų durų pasikonsultuoti su patyrusiais ir gerai šią sritį išmanančiais konsultantais. Tai palengvins visą pirkimo procesą ir nuvys abejones.

Tik kokybiškos ir patvarios namų durys tarnaus ilgai ir suteiks tokį malonumą, kokio tikimasi iš naujo gaminio. Kad nereikėtų jaudintis dėl naujų durų, pasirūpinkite, kad jos nebūtų įsigyjamos skubotai. Pasirūpinkite tinkamu durų tipu, medienos tipo, rašto formomis ir nereikės jaudintis dėl iškilusių nepatogumų ar kitų niuansų.

Kaip pigiausiai įsigyti duris

Kaip pigiausiai įsigyti duris

Šiais laikais įsigyti kokį nors daiktą ar paslaugas, kai kiekviename, net ir mažiausiame miestelyje įsikūrusios dešimtys, o gal net ir šimtai įmonių, padaryti visiškai nesunku. Visgi kuo mieste mažesnė konkurencija, tuo paslaugos teikiamos brangiau, todėl verta žinoti būdus kaip kokį nors daiktą įsigyti pigiausiai visoje Lietuvoje. Durys, kaip ir kiekvienas kitas daiktas gali būti įsigyjamos pigiau, jei bent truputį pasukame galvą kaip tai padaryti. Taigi šiame straipsnyje pateiksime kelias gudrybes kaip duris įsigyti pigiau.

Jeigu tiksliai žinote kokio stiliaus durų Jums reikia ir jų išmatavimus, duris bene pigiausiai galite įsigyti internetu. Tai padaryti yra du būdai, išsirinkti duris jas gaminančios įmonės internetiniame kataloge arba pasinaudoti kainas palyginančio internetinio puslapio paslaugomis. Pirkdami duris tiesiai iš gamintojo, mokate mažiau, nes gamintojui nereikia gaminti durų pagal kiekvieno kliento užsakymą, todėl nereikalingas projektuotojas, sutaupomos kelionės ir papildomų medžiagų išlaidos. Be to, rinkdamiesi duris internetinėje parduotuvėje, pirkite tiesiai iš gamintojo o ne tarpininko. Greičiausiai nedidelė duris gaminanti įmonė savo paslaugas teiks itin pigiai, tačiau gali būti sunku rasti jos puslapį, todėl vertėtų pasinaudoti tinklapiais, kuriuose palyginamos visų pardavėjų kainos ir pateikiami geriausi pasiūlymai su tarpininkais ir be tarpininkų.

Jei tikrai norite sutaupyti, rinkdamiesi duris nepulkite pirkti iš pirmos pasitaikiusios įmonės savo mieste. Netgi nesinaudodami internetu, paanalizavę durų kainas, kurios siūlomos gretimuose miestuose, duris galite rasti už žymiai patrauklesnį pasiūlymą. Galbūt kitame mieste yra pigiau pagaminti duris, dėl modernesnių patalpų ar pigesnės darbo jėgos, o jei dar tame miestelyje dirba kelios duris gaminančios įmonės ir tarpusavyje konkuruoja, durų kainos bus dar patrauklesnės.

Jei reikia standartinio stiliaus vidaus durų ar lauko durų, ganėtinai kokybiškos ir pigios durys gali būti gaminamos vietinio miestelio meistro, kuris priima užsakymus tik iš pažįstamų žmonių. Tokias duris galite įsigyti per pusę pigiau nei kur nors kitur dėl dviejų priežasčių. Visų pirma toks stalius dirba vienas, todėl jam nereikia mokėti atlyginimų, pelno ir kitų mokesčių kuriuos privalo sumokėti įmonės. Antra, vietinis stalius dirba tik tam, kad užsidirbtų pragyvenimui, o ne krautųsi pelną, todėl įvairius gamybos iš medienos darbus atlieka pigiau.

Rinkdamiesi paslaugas ar daiktus, nepatingėkite pasukti galvos ir paieškoti geriausio pasiūlymo. Gali būti, jog duris ar kitą norimą daiktą įsigysite žymiai pigiau nei galvojote.

Mediniai langai ir lauko durys

Mediniai langai ir lauko durys

Įsigydami naują būstą ar namą, remdamiesi vienu iš pirmųjų kriterijų jį vertiname pagal įstatus langus ir duris. Kokybiškos durys bei langai apsaugo nuo vėjo, šalčio ar karščio, neleidžia lengvai patekti vagims. Pastaruoju metu itin populiarėja įmonių siūlomi mediniai langai bei medinės durys. Galbūt tam įtakos turi nuolat skleidžiamos ekologiškos idėjos ir rengiamos iniciatyvos, o galbūt žmonės patys supranta, kad daug sveikiau gyventi, kai mus supa aplinka, kuri yra tik iš natūralių medžiagų.

Mediniai langai pasižymi energiją taupančiomis savybėmis, todėl jei gyvenate nuosavame name ar turite autonominį šildymą, galite tikėtis mažesnių šildymo išlaidų. Mediniai langai ir iš tos pačios medžiagos pagamintos durys dažniausiai pasirenkamos žmonių, kuriems svarbus natūralumas, nori namuose sukurti išskirtinį ir unikalų stilių bei mėgautis jaukia aplinka. Medis pasižymi plačia siūlomų spalvų palete, įvairiomis formomis, rūšimis. Gamybos proceso metu  galima išgauti didelę atspalvių įvairovę, tad nesunkiai galima priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos, baldų ar kitų interjere vyraujančių detalių. Jei langus nulakuosite skaidriu laku, išryškės medžio tekstūra. Dėl šių, unikalių, savybių interjero dizaineriai bei architektai mėgsta rinktis medinius langus ir duris.

Medinių langų ilgaamžiškas taip pat yra svarbi savybė. Net ir senose trobose galime matyti, kad mažai pakitę jau ne vieną dešimtį skaičiuojantys mediniai langai ar įstatytos durys. Didelis džiaugsmas namų šeimininkėms dėl įstatytų medinių langų, nes jie netraukia dulkių, t.y.  nekaupia elektrostatinio krūvio. Pasirinkę medinius langus, nesiskųsite oro drėgmės pertekliumi ar trūkumu, nes medis turi unikalią savybę „kvėpuoti“, todėl patalpoje bus palaikomas oro balansas. Nereikia pamiršti, kad būtina visas patalpas vėdinti.  Jeigu nėra įrengtos ventiliacijos, tuomet reikia reguliariai vėdinti patalpas atidarant langus.

Namuose įrengtos medinės durys apsaugos jus nuo įsilaužimų, sulaikys šilumą. Ne tik mediniai langai, bet taip pat ir durys gali būti pasirenkamos iš plataus modelių bei spalvų asortimento. Jei pageidaujate, gali būti pagaminti išskirtinio dizaino,  pagal jūsų, ar jūsų architekto sukurtą projektą, vienetinės durys.