Pagal
Tag: biuro baldai

Kokia darbo stovint nauda?

Kokia darbo stovint nauda?

darbas stovint 

Tikriausiai daugumai žinoma, kad ilgai trunkantis sėdimas darbas neigiamai veikia sveikatą. Sėdimas darbas gali įtakoti nugaros skausmus ar net ligas, raumenų įtampą, kaklo skausmus ir kitus negalavimus. Tad vis dažiau, esant galimybei, pirmenybė teikiama ne sėdimam, o stovimam darbui. Apžvelkime, kokia stovimo darbo nauda ir privalumai.

 • Geresnė kraujotaka

Stovimoje padėtyje kraujo apytaka aktyvesnė nei sėdint. Esant aktyviai kraujotakai vidaus organai lengviau aprūpinami krauju, o tai teigiamai veikia smegenų, širdies, plaučių veiklą. Taip pat suaktyvinama kraujotaka galūnėse, kas ypač aktualu žmonėms, kenčiantiems nuo rankų ar kojų šalimo.

 • Daugiau erdvės

Darbas stovint suteikia daugiau laisvės ir platesnes judėjimo galimybes. Pavyzdžiui, įpratę dirbti sėdėdami, net ir šnekėdami telefonu dažniausiai neatsistoja nuo biuro kėdės. Tuo tarpu dirbantys stovint kalbėdami pramankština kojas, pasivaikšto po kabinetą ar pan.

 • Raumenų lavinimas

Stovint dirba kone visi kūno raumenys. Darbas stovint padeda išlaikyti gerą raumenų tonusą, stiprina kojų raumenis ir netgi gali padėti numesti svorio. Taip pat dirbant raumenims vyksta įvairių medžiagų gamybos procesai, kurie įtakoja cukraus skaidymą organizme. Tad stovimas darbas yra puiki cukrinio diabeto prevencijos priemonė.

 • Darbo produktyvumas

Aktyvi kraujotaka teigiamai veikia smegenų veiklą. Geresnė kraujotaka smegenyse stiprina atmintį, didina darbo produktyvumą, padeda lengviau įsisavinti informaciją, susikaupti ir išlaikyti dėmesį.

Nepamirškite, kad dirbant stovint labai svarbu yra patogumas. Netinkamo aukščio stalas dirbant stovint gali sukelti ne tik nepatogumus, bet ir žalos. Sulenktos rankos ant stalo turi būti šiek tiek žemiau nei alkūnės. Norėdami, kad darbas stovint būtų ne tik patogus, bet ir naudingas, atsakingai pasirinkite tinkamą stalą. Rekomenduojame užsukti į internetinę svetainę admodum.lt, kurioje rasite platų reguliuojamo aukščio stalų pasirinkimą.

 

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

biuro baldai

Jau ne vienerius metus stebima itin didėjanti naujų biurų statybų tendencija. Daugelis kompanijų, mieliau renkasi šiuolaikines ir modernias erdves. Šių išplanavimas kardinaliai skiriasi nuo senųjų biurų patalpų. Tai erdvios patalpos, be jokių atskirų kabinetų. Dažniausiai tik su montuojamomis stiklinėmis ar kitokiomis pertvaromis, skirtomis įmonės vadovams arba konferencijų kambariai. Verslo centrų statytojai, orientuojasi į tai, jog kiekviena biuro patalpas nuomojanti įmonė, galėtų nesudėtingai patalpas pritaikyti savo darbuotojų poreikiams.

Todėl šiandien labai populiaru visą kolektyvą arba atskirus skyrius įkurdinti vienoje erdvėje. Tai skatina darbuotojų bendradarbiavimą ir aktyvų bendravimą. Daugelis įmonių stengiasi visiškai pakeisti požiūrį į procesus ir darbų organizavimą.

Be to, toks biuras gali būti lengvai adaptuojamas, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir pokyčius. Tai reiškia, kad nebereikia skaičiuoti, kiek žmonių bus galima patalpinti kabinete. Svarbiausia iš anksto erdves suplanuoti taip, kad darbo vietos būtų patogios darbuotojams. Nebūtina iškart visų jų įrengti. Svarbiausia numatyti darbuotojams poilsio, pasitarimo ar pokalbių zonas, virtuvėlę, kurios netrukdytų šalia dirbantiems kolegoms.

Pasak admodum.lt, šiuolaikiniuose biuruose iš tikrųjų tendencijos stipriai keičiasi. Keičiasi ir pats požiūris į bendravimą. Praktiškai jau nebelieka pasitarimų kabinetų, įvairiems pokalbiams pasitelkiami modernūs biuro baldai-oazės, suteikiantys privatumo. Įrengiamos tam tikros sienelės, skirtos atskirti poilsio zoną, tačiau neišeinant iš pačios darbo patalpos. Įrengiami ergonomiški, reguliuojamo aukščio stalai, leidžiantys bet kada pakeisti darbo pozą. Taip pat labai populiarūs stalai su garsą sugeriančiomis sienelėmis, kurių dėka kolegos netrukdo vieni kitiems. O tai suteikia taip pat ir šiek tiek privatumo bendroje erdvėje.

Šiuo metu priemonių, kaip suteikti privatumo ir tuo pačiu patogumo, yra tikrai labai daug. Pasitelkiant modernias priemones galima sukurti kūrybišką ir patogią aplinką biure.

5 Ergonomiškų biuro baldų privalumai

5 Ergonomiškų biuro baldų privalumai

ergonomiski baldai
Turbūt daugelis žmonių puikiai supranta ergonomiškos aplinkos svarbą darbo vietoje. Šiuolaikinės darbo vietos kuriamos taip, kad užtikrintų mažesnį darbuotojų nuovargį bei padidintų produktyvumą. Šiems tikslams pasiekti, darbo vietose vis populiarėja taisyklingai sudėlioti stalai, kėdės, kompiuteriai bei kiti biuro baldai.  Tai ir yra labai svarbu, nes funkcionalūs ir  ergonomiški baldai biurui paverčia mūsų kasdienį gyvenimą patogesniu.  Remiantis “Ergo-plus.com” duomenimis šiandien jums pateikiame 5 Ergonomiškų baldų privalumus į kuriuos būtų atkreipti dėmesį.

5 Ergonomiškų biuro baldų privalumai

 • Ergonomika mažina įmonės išlaidos.
 • Sistemiškai mažinant riziką darbo vietoje galima ne tik apsaugoti savo darbuotojus nuo galimų traumų, tačiau ir sutaupyti nemažą dalį išlaidų.
 • Ergonomika gerina produktyvumą.

Kuriant darbo vietas taip, kad darbuotojai  mažiau pavojingai judėtų, palaikytų taisyklingą laikyseną bei mažiau pasitempinėtų, užtikrina geresnius darbo rezultatus. Tinkami ergonominių biuro baldų parinkimas  dažniausiai leidžia padidinti darbuotojų produktyvumą darbo vietoje.

Ergonomika užtikrina kokybę

Prasta darbo vietos ergonomika priveda prie to, jog darbuotojai būna labiau pavargę, išsekę, o nuo to kenčia jų pastangos ir rezultatai darbo vietoje. Pavyzdžiui, jei darbo vietoje reikia naudoti ženkliai daugiau fizinės jėgos, vien tam, kad pradėti ar tęsti darbus, darbuotojas gali jaustis per daug išsekęs dirbti tą darbą iš kurio jo tikimąsi. Taip pat  ilgas sėdėjimas sukelia  nugaros, kaklo, pečių raumenų ir sąnarių skausmus. Visa tai gali būti priežastimi ne tik sumažėjusio darbingumo, bet ir įtakoti  rimtesnes sveikatos problemas.

Ergonomika gerina santykius įmonėje

Kai įmonė rūpinasi savo darbuotojais, užtikrindama geriausias darbo sąlygas rezultatams pasiekti, tokios jos pastangos tikrai neliks nepastebėtos. Darbuotojai tikrai pajus įmonės vadovų pastangas pritaikyti darbo erdvę joje dirbantiems žmonėms.  Kaip teigia straipsnio autoriai, pakils ne tik darbuotojų moralė, bet ir skatins jų įsitraukimą į įmonės veiklą.

Ergonomika sukurs jūsų įmonės darbo kultūrą

Užtikrindami geriausias sąlygas, aprūpindami patogiais darbo baldais bei savo darbuotojams jūs jiems parodysite, jog jie jums yra svarbūs ir jūs esate pasiruošę pasirūpinti jų sveikata bei komfortu. Taip kartu parodysite, jog vertinate gerus rezultatus iš sveikų individų.

Kaip išsirinkti kėdę darbui biure?

Kaip išsirinkti kėdę darbui biure?

Kiekvienas sėdimą darbą dirbantis asmuo turbūt sutiktų, kad tinkama kėdė gali kur kas labiau palengvinti dienas. Prastas pasirinkimas įtakoja nugaros ir kojų skausmus, kurių atsikratyti ne taip paprasta. Tiesa, mokslininkai įrodė, kad patogi darbo vieta kur kas labiau didina našumą ir tuo pačiu padeda susikoncentruoti darbui negalvojant apie aplinkinius kūną dirginančius veiksnius, tad biuruose dirbantys asmenys turėtu itin atidžiai rinktis kėdes ant kurių praleidžia didžiąją dalį dienos. Biuro kėdės teikia labai platų pasirinkimą, tad tik ieškodami surasite konkrečiai labiausiai jūsų poreikius tenkinantį variantą.

Biuro kėdės darbo valandas pavers kur kas malonesniomis. Svarbiausia – tinkamas pasirinkimas, padėsiantis jums susikoncentruoti ties darbu, o ne kreipti dėmesį į pašalinius veiksnius.

 • Biuro kėdės yra skiriamos pagal individualaus žmogaus ūgį, svorį ir kūno sudėjimą apskritai. Daugelis firmų siūlo platų pasirinkimą, kuris skiriamas pagal ūgio ir svorio limitus. Aukštesniems asmenims reikia ilgesnio atlošo, o stambesniems – platesnio kėdės paviršiaus.
 • Ar jums tenka nuolatos atsistoti iš darbo vietos? Tokios biuro kėdės turėtų būti labai lengvai stumdomos. Kad asmuo vos pasispyręs nuo stalo iškart galėtų atsistoti. Tuo pačiu, jai beveik visa darbo diena praleidžiama sėdint – pasirinkite patvarų variantą, kuris nejudėtų ir tuo pačiu neblaškytų.
 • Priklausomai nuo to, kokia danga yra biure, reikia rinktis ir atitinkamo pobūdžio kėdės apačią. Dažniausiai pasirenkamas ratelių variantas, tačiau minkštas paviršius gali trukdyti tinkamai judėti.
 • Kiek laiko tenka dirbti atsilošus ir kiek pasilenkus prie kompiuterio. Nuo to priklauso, koks atlošas jums yra reikalingas. Jei dažniausiai dirbate prie kompiuterio – atlošas turi būti kietas ir tiesus. Jei atsilošusi – biuro kėdės nugarėlė turi judėti ir prisitaikyti prie jūsų nugaros.

Kokybiškos biuro kėdės padės darbo metu nejausti diskomforto. Kiekvienas asmuo turėtų investuoti į baldą, kuris gali jam padėti apsaugoti savo sveikatą. Tuo pačiu, kiekvienas verslininkas privalo pasirūpinti savo darbuotojais ir suteikti jiems geriausias sąlygas darbui.

Jaukus kampelis jūsų kieme

Jaukus kampelis jūsų kieme

Niekada nėra netinkamo metopagalvoti apie šiltesnį orą, todėl turime planuoti savo pasibuvimus lauke nepriklausomai nuo to, ką rodo termometro stulpelis. Nesvarbu, ar jūs planuojate savo kiemo erdvę naudoti šilto oro pasimėgavimams ar rytinei kavai gerti, deramai pastatyti baldai jūsų kieme, terasoje ar balkone yra tinkamas raktas išreikšti savo stilių ir gautireikiamaslauko erdvės funkcijas.

Ikea baldai padės jūsų kiemą paversti tikra malonumo oaze. Belieka tik nuspręsti kokio interjero lauke norėsite, atsižvelgiant į savo poreikius, aktyvumo lygį, skonį ir charakterį.

Lauke galima rengti vaikams gimtadienio puotas, naudojant vaikiškus baldus ir įdomias dekoracijas. Svarbiausia tik pasitelkti savo vaizduotę. Galite rengti ir savo naktinius vakarėlius, tiesiog reikia pridėti apšvietimą, nepamiršti stalo dekoracijų ir nuostabi šventė bus sukurta. Esant vėsesniam orui, vakare šilumos ir jaukumo suteiks specialiai nusipirkta izoliuota laužavietė.

Platus įvairių dydžių, stilių, įskaitant ir specialius stalų ir kėdžių komplektus, valgomojo baldų pasirinkimas leis mėgautis nuostabiais valgiais gražioje aplinkoje, niekur toli neišeinant iš namų. Po pietų norint pailsėti ar pasilepinti saule, jums labai pravers poilsio baldai. Galima rinktis iš daug tipų ir stilių, nuo ilgų sulankstomų krėslų iki fotelių ir lauko sofų. Yra galimybė patiems susikurti norimus derinius.Taip pat turime ne tik paprastų, bet ir supamųjų kėdžių.

Bene didžiausias nuosavo kiemo privalumas yra tas, jog bet kada galime tiesiog lauke ruošti maistą grilyje. Tam tereikia įsigyti patogius grilių aparatus su ratukais.

Reikia nepamiršti, kad jūsų kiemą, terasą arba balkoną gali labai papuošti įvairūs augalai. Jiems laikyti rasite gausų, pačių įvairiausių stilių, vazonų, pasirinkimą.Tam tikrų stovų dėka, galite susistatyti vazonus, susidėlioti savo mėgstamus daiktus į stovų lentynėles. Savo sodo įrankius ir kitus reikalingus daiktus galite laikyti specialiuose uždaruose daiktų sandėliavimo suoliukuose, ant kurių galima ir prisėsti. Galite pasistatyti sienines plokštes, ant kurių galima kažką pasikabinti, o jei plokštė turi primontuotus stovelius, galima ant jų susidėlioti gėlių vazonus. Taip pat labai praktiškas pasirinkimas – sandėliavimo suoliukas sujungtas kartu su sienine plokšte.

Norint daugiau komforto, praverstų įsirengti lengvai ištiesiamas lauko grindis. Tai paprastas būdas atnaujinti lauko erdvę, sukurti jaukią valgomosios aplinkos atmosferą. Kai prastas oras jus gina į vidų ir yra ne sezono metas būti lauke, tokias grindis labai paprasta nuimti.

Su ikea baldų pagalba susikursite geriausią ir unikaliausią savo lauko erdvės dizainą.

Prabangūs baldai – visų antikvarinių baldų epitetas

Prabangūs baldai – visų antikvarinių baldų epitetas

Baldų gamyba turi senas ir gilias tradicijas. Baldų gamintojai – nuo seno gerbiami amatininkai, kurių darbai būdavo prieinami tik turtingajam luomui. Kiekvienas baldas, ar tai būtų rašomasis stalas, ar sofa, ar knygų spinta ir pan., visi jie gaminti rankomis. Raižiniais ir ornamentais dekoruotas indaujas meistrai gamindavo ilgai, todėl tai garantuoja gaminio kokybę, kurią šiandien iš naujo atrandame antikvariniuose balduose.

Klystama, jei laikomasi pozicijos, kad prabangiais baldai tinka vadinti tik nauji, modernūs bei šiuolaikiški baldai, kainuojantys įspūdingas sumas. Naudoti baldai, kurie gaminti prieš kelias dešimtis ar net šimtą metų, ir atrestauruoti profesionalių restauratorių, taip pat yra prabangūs ir didelę meninę bei istorinę vertę turintys baldai. Prabangūs baldai – nebūtinai brangūs, jų vertė atsiskleidžia nebūtinai pinigine išraiška, o išdailintose detalėse, menamoje istorijoje, senovės dvasioje. Antikvariniai baldai gali nukelti mus į svajingus baroko laikus, rokoko stiliaus baldai žavi savo rafinuota pompastika, dabar populiarėjančio provanso stiliaus baldai nei interjeras žavi šviesiomis tekstūromis bei antikvariato ir šiuolaikinio stiliaus detalių deriniais, o ampyro stiliaus baldai žavi grakščiomis linijomis, įmantria puošyba, taip pat masyvumu bei tvirtumu. Ąžuoliniai baldai ir raudonmedžio baldai būdavo apdirbami milimetras po milimetro, kad perteiktų ne tik laikmečio, bet ir savitą unikalų stilių. Dažnai prabangūs baldai puošti liūto kojų elementu, jis naudotas įvairiems senoviniams baldams: spintoms, indaujoms, sofoms, stalams, krėslams ir kita. Prabangūs svetainės baldai meistrų buvo pastatomi ant iš medžio drožinėtų liūto kojų, elementas atrasdavo savo vietą ir prabangiuose virtuvės baldų ansambliuose.

Prabangus interjeras yra kiekvieno namų šeimininko siekiamybė, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. „Karališkų liūto baldų“ siūlomi antikvariniai baldai, pasižymintys tiek kokybe, tiek išliekamąja verte, tikrai yra ilgaamžiai ir, nepasant jų metų, tarnaus dar ilgai. Tik pagalvokite, kadaise šie baldai naudoti prabangių turtuolių ir didikų vilų interjerams kurti, pavyzdžiui, antikvarinė spinta, padabinta gėlių raižiniais, dabar žvelgia į jus, o anksčiau joje puikavosi pūstos ponių suknelės. Prie naudoto antikvarinio pietų stalo kažkada, prieš daugelį metų, susėsdavo didelė didikų šeima, o dabar toks stalas gali puošti ir Jūsų namus, suburti Jūsų šeimą. Ant antikvarinių fotelių bei krėslų kažkada sėdėdavo grakščios damos bei išsipustę ponai, o šie baldai gali puošti Jūsų namus. Iš prieš antikvarinius, prabanga bei elegancija spinduliuojančius, krėslus tikrai nublanks šiuolaikiniai modernūs foteliai. Vien jau antikvarinių baldų puošyba (raižiniai, prabangūs gobelenai, liūto ar vanago kojelės, kiti gyvūnų motyvai) suteikia nepaprastą akcentą ir išskirtinumo įspūdį.

Taigi, siekiantys elegancijos ir prabangos savo namuose turėtų nebūtinai žvalgytis modernių, dažnai nieko neišsiskiriančių baldų, o pasinaudoti puikia galimybe savo namus papuošti naudotais antikvariniais baldais.

Stalo pertvaros ir kiti būtini biuro baldai

Stalo pertvaros ir kiti būtini biuro baldai

pertvarosYra nemažai manančių, kad biuras – tai sandėliukas, kur sutalpinti bet kokie baldai ir prie jų susodinti žmonės. Galvojate, kad darbo vietų paskirstymas biure yra visiškai atsitiktinis? Nežinote, kad reikalingi biuro stalai, stalo pertvaros, biuro kėdės, stalčių spintelės, stendai ir kiti biuro baldai? Jie visi turi savo paskirtį, vietą ir funkciją. Biuras, kuriame darbas vyksta sklandžiai, greitai ir produktyviai, dažniausiai būna įrengtas labai gerai apgalvojus kiekvieną baldą ir erdvę.

Lietuvoje yra nemažai biuro baldų gamintojų. Vieni iš tokių – reikejovakar.lt. Ši įmonė pasižymi ne tik kokybiškais baldais, patvariomis medžiagomis, bet ir neįtikėtinai greitu užsakymų įvykdymo laiku. Jei kitos įmonės gali pasiūlyti Jūsų užsakytų baldų laukti kelias savaites, tai šie gamintojai paprašys tik kelių dienų. Taip, jau po kelių dienų Jūsų biure stovės nauji kokybiški baldai. Kaip taip gali būti? Ši įmonė baldus gamina pagal puikią sistemą – sandėliuose laikomi jau paruošti baldų ruošiniai, iš kurių gaminamos spintelės, stalo pertvaros, kėdės ir kiti biurui reikalingi baldai. Gavus užsakymą iš ruošinių greitai pagaminami nauji baldai ir pristatomi į Jūsų biurą. Manote, kad tokia galimybė didelė prabanga? Klystate. Internetiniame puslapyje reikejovakar.lt Jūs galite rasti ne tik platų baldų pasirinkimą, bet ir visas kainas. Įsitikinsite, kad tokia paslauga iš tiesų nekainuoja tiek daug, kiek manėte. Ji ypač naudinga tuomet, kai užsakomi nedideli užsakymai, kuriuos pagaminti užtrunka mažai laiko, o klientas nori baldus gauti kuo greičiau. Šie baldų gamintojai gamina visus baldus, kurie turi būti biure:

 • Dideli biuro stalai reikalingi kiekviename biure. Gali užtekti ir vieno tokio stalo. Prie jo susirenka visi komandos nariai kai reikia kažką svarbaus aptarti ar nuspręsti.
 • Patogios biuro kėdės reikalingos tam, kad darbuotojai visada jaustųsi patogiai. Sėdimas darbas yra didelis iššūkis sveikatai, tad patogios kėdės yra labai svarbu, norint išlaikyti gerą savijautą ir siekiant išlikti darbingam.
 • Stalų pertvaros yra reikalingos dideliuose biuruose. Tam, kad sutaupyti vietos dažniausiai keliems darbuotojams statomi didesni stalai, o jų darbo vietas atskiria stalo pertvaros.
 • Minkšti baldai yra ne kiekviename biure, tačiau dizaineriai ir net psichologai teigia, kad jie iš tiesų reikalingi biure. Visą dieną buvimas vienoje vietoje labai vargina darbuotojus ir jiems norisi bent kiek pakeisti aplinką, Minkšti baldai padeda atsipalaiduoti ir šiek tiek atsipūsti nuo darbo bent pertraukos metu. Tai taip pat labai svarbi vieta pokalbiams ne apie darbą.