Pagal
Žyma: balkonų stiklinimo kaina

Balkonų stiklinimo ypatumai didmiestyje

Balkonų stiklinimo ypatumai didmiestyje

Atrodo, koks skirtumas kaimo sodyboje ar devintame daugiabučio, esančio Vilniaus judriame rajone, aukšte balkoną stiklinti. Tačiau skirtumas yra. Viską galima padaryti pigiau, greičiau ir kokybiškiau žinant kelias taisykles.

Konstrukcijų pasirinkimas

Šiuo metu rinką valdo net kelių tipų konstrukcijos. Tačiau populiariausia iš jų aliuminė. Pirmiausiai, kad  balkonu stiklinimas aliuminio konstrukcijomis kaina yra labai patraukli. Antra, bet nemažiau svarbu, kad šiam tipui priklauso berėmė konstrukcija, kuri laikoma šiuolaikišku ir bene labiausiai pažengusia iš visų stiklinimo sistemų. Ji turi daug privalumų rekonstruojant pastato fasadus, padidina šilumos izoliacines savybes, užtikrina triukšmo iš kiemo izoliaciją. Taip pat balkonu stiklinimas berėme konstrukcija kaina yra viena mažiausių.

Jaunos šeimos renkasi šį stiklinimo tipą, nes berėmis balkonų stiklinimas atliekamas iš grūdinto stiklo ir tvirto aliuminio profilio, o tai suteikia saugumą, optimaliai palengvina stiklų valymą ir net sumažina šilumos ir sudegintos energijos išlaidas.

Beje, berėmė konstrukcija gali būti pritaikoma verandoms, terasoms, bei daugiabučių balkonams. Visur balkonu stiklinimas padės išsaugoti komfortą ir jaukumą.

Vieta

Išties aliuminės berėmės konstrukcijos yra sandarios, todėl gali būti naudojamos praktiškai bet kur. Vis dėlto, balkonu stiklinimas siauliai, balkonu stiklinimas panevezyje ar balkonu stiklinimas klaipedoje skiriasi. Skiriasi ir pačiame mieste, pramoniniame, centriniame ar priemiesčio rajone gyvenate? Ypač dėl vietos specifikos.

Jeigu iš gatvės būsto langus nuolat pasiekia didelis mašinų srautas ir išmetamų dujų kiekis, reiktų rinktis storesnį stiklą. Jeigu balkonu stiklinimas turi atlikti ne sandarumo, o estetinę funkciją, galima pasirinkti lengvus, erdvumo įvaizdį sukuriantį sprendimą. Būtina priminti, kad toks balkonu stiklinimas turi būti atliekamas preciziškai tiksliai.

Darbų atlikimas

Vienas specialistas man yra prisipažinęs, kad netinkamas lango įdėjimas sutrumpina lango tarnavimo laiką drastiškai, t.y. praktiškai perpus. Būtent todėl ši paslauga dažnai viršija pačio lango įsigijimo kainą. Dažnai klausiama kiek kainuoja balkono stiklinimas? Specialistai atsako, kad kaina sudaroma iš medžiagų ir darbų. Tačiau geriau samdyti specialistus balkono stiklinimui nei rizikuoti kokybės ir balkonu stiklinimas kainos santykiu pirmosios nenaudai. Taigi, balkonu stiklinimas turėtų būti tik atliekamas tik šią sritį išmanančių specialistų rankoms.