Pagal
Žyma: baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba, jų užsakymas bei kaina

Nestandartinių baldų gamyba, jų užsakymas bei kaina

Baldai sudėlioja svarbiausius namų akcentus. Stiliaus įprasminimas, jaukumas, tikrasis namų veidas sukuriamas baldų ir interjero detalių pagalba. Pastaruoju metu itin paspartėjo nestandartinių baldų gamyba. Žmonės kaip niekada vertina originalumą, ieško nestandartinių sprendimų. Baldai užsakomi pagal pačius įvairiausius pageidavimus. Vedini išskirtinių idėjų, užsakovai gamintojams pateikia malonius iššūkius.

baldai

Nestandartiniai baldai – kokie tai baldai? Visų pirma, tai sprendimai, kuriuos užsakovai siekia pritaikyti pačioms įvairiausioms erdvėms, derinti prie išskirtinio interjero. Tokie baldai dažniausiai gaminami ofisams, loftams, itin mažoms arba itin didelėms erdvėms. Kiekvienas užsakovas nori būti savo interjero dizaineriu, todėl suradęs norimas idėjas internete ir pasikonsultavęs su puikiai medžiagas išmanančiu meistru gali įvertinti savo idėjos įgyvendinimą.

Lietuvoje nemažai meistrų, kurie užsiima nestandartinių baldų gamyba. Būtent tokius baldus jau penkerius metus gaminantis meistras Vidmantas iš Kauno teigia, kad toks darbas niekada neatsibosta – idėjos naujos, vis originalesnės, laikai jau nebe tie, kai egzistavo po penkis skirtingus svetainės, miegamojo, virtuvės ir vaikų kambario komplektų modelius, kuriuos būdavo galima rasti visuose būstuose. Be galo smagu ne tik susidurti su naujais iššūkiais, bet ir susipažinti tu klientų sumanumu. Baldai užsakomi iš pačių įvairiausių medžiagų, pavyzdžiai traukiami iš interneto, kartais tenka sėdėti ne vieną valandą, kad abi pusės suvoktų, kokį pavidalą įgauti turėtų kliento pageidavimai. Žinoma, gaminant nestandartinius baldus sunkiau įvertinti gamybos laiką. Dažnai užtrunkama daug ilgiau, nes  meistrai tokius baldus dažniausiai gamina pirmą kartą.  Asta su vyru Dominyku iš Vilniaus visai neseniai įsigijo naują butą sostinės pakraštyje. Visi baldų sprendimai, esantys bute, buvo nestandartiniai. Asta visada mėgėjiškai domėjosi interjero dizaino subtilybėmis, todėl visos idėjos kilo jai pačiai. Į sieną buvo įmontuojamos didžiulės drabužinės,  minimalistiniai, skandinaviško tipo baldai miegamajame, erdvi, moderni virtuvė su akmens stalviršiais, jaukus vaikų kambarys su vienetine dviaukšte lova, nestandartiniai sodo baldai – viską gamino trys savo darbą puikiai išmanantys baldų meistrai. Asta pripažįsta, kad beprotiškai gera gyventi namuose, kurie praktiškai gimė tavo galvoje. Jauna šeima pirmenybę visada teikė  natūralioms medžiagoms, kokybiškai medienai, todėl visos baldų, esančių namuose, medžiagos atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Nestandartiniai baldai užsakomi įprastai, meistrui tereikia žinoti visus reikiamus išmatavimus ir aiškiai išsakyti savo pageidavimus meistrui. Apsišarvuokite kantrybe, laukite savo svajonių baldų ir kurkite namų jaukumą.

 

Virtuvės baldai: neatleistinos klaidos virtuvės projektavime

Virtuvės baldai: neatleistinos klaidos virtuvės projektavime

Virtuvė – namų centras, kuriame nuolatos verda gyvenimas, todėl visai nenuostabu, kad virtuvės baldai metai iš metų yra projektuojami ir tobulinami taip, kad būtų funkcionalūs bei patrauklūs akiai. Visgi, reikia pripažinti, kad mūsų galvoje tūnanti svajonė apie tobulą virtuvę, realybėje virsta kiču, kuris apsunkina kasdieninius darbus šioje namų erdvėje. Taigi, kokias klaidas darome projektuodami virtuvę?

1. Klaida: maksimaliai neišnaudojamos virtuvės baldų galimybės

Modernus baldų dizainas, kuris puošia katalogų viršelius išties atrodo žaviai, tačiau dizaineriai nepataria aklai vaikytis naujausių baldų mados tendencijų, neįvertinus bendros virtuvės erdvės. Juk virtuvėje gausu įvairiausių rakandų ir buitinės technikos prietaisų ,kurių kiekvienas turi rasti savo vietą. Gerai neapgalvojus virtuvės baldų dizaino, gali tekti mąstyti apie papildomas lentynas ir pakabinamas spinteles, kas išties gali sudarkyti bendrą virtuvės dizainą ir nuotaiką.

Virtuvės baldai turi būti funkcionalūs, patogūs ir talpūs. Baldų projektuotojai, įvertinę jūsų virtuvės erdvę, gali sukonstruoti unikalius ir nestandartinius baldus, kurie ne tik kiekvieną dieną džiugins akį, bet ir sutalpins visus daiktus, be kurių sunkai įsivaizduojamas kasdieninis maisto ruošimas. Be to, atminkite, kad šiandien madingi futuristinio stiliaus virtuvės baldai gali greitai prarasti populiarumo pozicijas, todėl vertėtų pagalvoti, ar po kelių metų vis dar norėsite žiūrėti į sunkių metalinių plokščių ir stiklo sintezės makabrišką „šokį“. Klasika su kruopelyte moderno – puikus pasirinkimas, jei mėgstate jaukią, praktišką ir ilgaamžę virtuvę.

2. Klaida: baldai, kurie „maišosi po kojomis“

Dailiosios lyties atstovės, kurios dažniau sukasi virtuvėje, puikiai žino, kad vakarienės gaminimas kartais primena aerobikos treniruotę. Lakstymas nuo viryklės iki plautuvės ir šaldytuvo gali būti išties varginantis, jei virtuvės baldai išdėstomi neapgalvotai. Atminkite, kad tarp viryklės, šaldytuvo ir plautuvės visada turi būti paliktas laisvas praėjimas, kurio negali užstoti stalas, virtuvinės kėdės ar virtuvinė sala. Kalbant apie virtuvės salą- ji labai madinga ir funkcionali, nes sukuria papildomą vietą maisto ruošimui. Kita vertus, svarbu įvertinti virtuvės dydį: maža erdvė ir sala nesuderinami dalykai.

Mažytėse virtuvėse geriausia rinktis linijinio dizaino baldų išdėstymą: visi baldai projektuojami prie vienos sienos, žinoma, jei virtuvė šiek tiek platesnė, galite įkomponuoti ir valgomąjį stalą, kuris netrukdo laisvai judėti. Vidutinio dydžio virtuvėse optimaliausias virtuvės baldų išdėstymas trikampiu, kai viryklė, šaldytuvas ir plautuvė tarpusavyje sudaro trikampį. Toks baldų išdėstymas suteikia galimybę virtuvėje suktis keliems žmonėms.

3. Klaida: neapšviesti baldai

Senų tipų virtuvėse dažniausiai naudojamas tik pagrindinis apšvietimas – lempa įmontuota lubose arba prie jų, deja, nuo tokio apšvietimo krenta šešėlis, kuris apsunkina darbą virtuvėje tamsiuoju paros metu. Taigi, specialistai rekomenduoja neapsiriboti tik tokiu šviesos šaltiniu. Dalinai apšviesti virtuvės baldai – funkcionalus ir estetiškai patrauklus sprendimas. Galėsite drąsiai darbuotis aštriu peiliu, gamindami vėlyvą vakarienę ir tuo pačiu sukursite jaukią virtuvės erdvę bei pabrėšite virtuvės baldų grožį.

Taigi, jei išvengsite šių klaidų, galėsite džiaugtis praktiška ir patogia virtuve. Virtuvės baldai, jų išdėstymas, spalvos ir netgi apšvietimas turi būti apgalvoti iš anksto ir, visgi, jei nesate tikri dėl savo idėjos, vertėtų pasitarti su profesionalais. Sėkmės!

Baldų gamyba Šiauliuose Jūsų namams

Baldų gamyba Šiauliuose Jūsų namams

Ieškote naujų baldų būstui ar norite atnaujinti interjerą? Baldu gamyba Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose šiandien užsiima nemažai įvairių įmonių ir siūlo gana platų baldų pasirinkimą. Pagal tai, kokie baldai Jūsų namuose, apie Jus sprendžia atvykę draugai ir artimieji. Dažniausiai, įrengdami būstą, žmonės stengiasi atspindėti ne tik įvairias mados tendencijas, tačiau ir savo nuostatas bei asmenybę. Renkantis naujus baldus, reikia apgalvoti kelis pagrindinius dalykus.

Medžiagos ir proporcijos

Įmonės, kurios užsiima baldų gamyba Šiauliuose ar kituose miestuose, pirmiausia Jūsų paklaus, kokios medžiagos pageidaujate savo baldams. Medžiagų yra įvairių ir jų pasirinkimas priklauso nuo to, kokie ir kam bandai yra gaminami. Virtuvės baldams dažniausiai renkamasi laminatą, kuris yra ne tik nebrangus, tačiau ir sukuria ilgaamžiškus produktus bei atsparius mechaniniams pažeidimams. Tuo tarpu rinkdamiesi baldus miegamajam ar svetainei, galite rinktis ir medžio drožlių arba masyvo baldus. Mediniai baldai visuomet atrodo prabangiai ir suteikia namams šilumos įspūdį.

Renkantis baldus Jūsų taip pat prašys baldų proporcijų ir išmatavimų. Labai svarbu, kad šias smulkmenas būtumėte apgalvoję iki galo. Baldų išmatavimai turi būti tikslūs ir logiški tam, kad jie ne tik tilptų į Jūsų turimą namų erdvę, bet ir sudarytų gražų vaizdą. Užsakant kelis baldus, reikia apgalvoti ne tik kiekvieno baldo išmatavimą, bet ir jų dermę tarpusavyje. Nedera, jei vienas baldas yra išskirtinai mažas ar didelis, taip pat patariama įvertinti ir logiškus atstumus tarp baldų, kad kambarys neatrodytų apkrautas arba tuščias.

Stilius ir dekoras

Renkantis naujus baldus, labai svarbu žinoti, kokį stilių namuose ketinate kurti. Jei Jūsų kambariuose vyrauja klasikinis stilius, patartina, kad ir naujieji baldai nebūtų per daug modernūs. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į spalvas ir atspalvius, nes visa tai turi labai derėti prie kitų namo erdvių. Svarbiausia, apie ką turite galvoti, rinkdamiesi naujų baldų atspalvius ir stilių – namai turi būti vientisas stilingas derinys.

Kaina ir kokybė

Įmonės, kurios verčiasi baldų gamyba Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose, Jums tikrai pasiūlys platų baldų pasirinkimą su pačiomis įvairiausiomis kainomis. Perkant baldus svarbiausia neapsirinkti ir išlaikyti gerą kainos ir kokybės santykį. Tam geriausia konsultuotis su specialistai,kurie paaiškins, kaip nepermokėti už nedaug vertus baldus ir kaip sutaupyti, neprarandant baldų kokybės.