Pagal
Tag: baldai

Norite pigesnių baldų? Tada dairykitės į analogus

Norite pigesnių baldų? Tada dairykitės į analogus

Namus norintys įsirengti pagal šiuolaikinius standartus ir interjero tendencijas dažniausiai nenori leisti daug pinigų, o tai yra praktiškai tas pats kas norėti uždirbti daug pinigų nieko nedarant. Jeigu jūs nesiruošiate skirti tinkamo biudžeto interjero kūrimui, tai ir pasakiško rezultato nereikėtų tikėtis. Turintiems nedidelį biudžetą galima bandyti pasinaudoti internete esančiais patarimais – juose nurodoma ką ir kur rinktis. Tai liečia tiek baldus, tiek ir dekoracijų pasirinkimą. Pabrėžtina, kad įrenginėjant būstą dažniausiai su turimu biudžetu visiškai nepataikoma – arba suma per maža, arba lieka dar gana nemažai papildomų pinigų. Kaip elgtis, jog jums būtų taikomas antrasis variantas?

Interjero idėjų galite semtis internete – nuotraukų yra pilna. Visos dekoracijos, kurios nurodomos internetiniuose žurnaluose, dažniausiai prieinamos kiekvienam. Žinoma, populiariausi interjero dizaino tinklapiai nurodo originalius gamintojus ir ten jų pateikiamos kainos gali būti įspūdingos. Tačiau, visuomet siūloma ieškoti analogų. Yra nemažai dizainerių, kurie projektuoja baldus remiantis kitų dizainerių idėjomis. Pakeičiamos tik kelios smulkmenos ir rezultatas gaunamas praktiškai tas pats. Tai reiškia, kad jeigu kažkokie baldai yra labai brangūs – ieškokite analogų. Ne visi gamintojai siūlo tokius pačius baldus jei kalbėtumėte apie medžiagų sudėtį. Kai kurie baldai yra tokie patys kaip garsių dizainerių, tik pigesni. Taip yra dėl to, kad tokie baldai pagaminti iš kitokių medžiagų – pigesnių.

Jeigu baldų įsigijimui ar interjero detalių pirkimui pritrūko nedaug lėšų, tai visuomet yra galimybė skolintis. Tai padaryti galite ir internetu. Greitųjų kreditų bendrovės tik ir laukia naujų klientų, todėl galima rasti itin naudingų pasiūlymų. Turėkite galvoje, kad baldams ar bet kokioms kitoms prekėms įsigyti jums bus reikalingas vartojimo kreditas. Tokia paskola nuo 18 metų asmenims, aišku, ne visuomet išduodama, nes pirmiau tenka pereiti kreditingumo įvertinimo procedūrą.

Norintys išskirtinio interjero turi kreiptis į profesionalius dizainerius, o tai reiškia, kad tam reikės ir didžiulio biudžeto. Interjero dizaineriai gali suprojektuoti jūsų namų interjerą už atitinkamą sumą, tačiau jeigu tos sumos neturite – skaitykite šio teksto pirmą pastraipą – naudokitės viešai pateikiamomis interjero idėjomis ir viską bandykite atlikti patys.

Vaikų darželio baldai: be ko neišsiverstų nė vienas mažylis?

Vaikų darželio baldai: be ko neišsiverstų nė vienas mažylis?

Jei paklaustume vyresnio amžiaus žmonių apie jų lankyto darželio baldus, daugelis pagūžčiotų pečiais, kiti prisimintų mažas medines kėdutes ir loveles – viskas tuomet buvo paprasta. Gamybinėms technologijoms modernėjant ir gerėjant ekonominei situacijai, darželiai ir vaikų darželio baldai šiais laikais  šiuolaikiški, spalvingi, skatinantys mažosios asmenybės augimą ir tobulėjimą. Baldai, be kurių neapsieina nė vienas darželis, norėdamas patenkinti visus mažųjų klientų poreikius. Kokie jie?

Poilsio kilimėliai, lovelės, kėdės. Vaikui po kūrybinių darbelių ar aktyvios fizinės veiklos būtinas kokybiškas poilsis. Kiekviename darželyje rasime baldų, skirtų poilsiui: poilsio kilimėliai, suteikiantys galimybę vaikui jaukiai atsikvėpti ar tiesiog prisėsti, ar lovelės, kurios dažniausiai medinės, gali būti reguliuojamo aukščio, sulankstomos, mobiliosios, uždedamos, su papildomomis apsaugomis. Na, ir žinoma, kėdutės – taburetės, supamosios, pritaikytos vaiko ūgiui.

Lavinamieji baldai. Visi tėvai nori, kad darželyje jų vaikas ne šiaip tiesiog leistų laiką, tačiau ir visapusiškai tobulėtų. Taigi beveik neįmanoma įsivaizduoti darželio be pasaulio suvokimą skatinančių žaidimų: virtuvėlės, parduotuvės, kirpyklos, vidaus žaidimų baldų. Turbūt visi darželyje esame žaidę parduotuvę. Tiesa, šiek tiek paprastesnėmis sąlygomis, bet tai leido mums geriau suvokti ir įsivaizduoti, kuo gyvena mūsų tėveliai.

Spintelės priemonėms. Nuo pat mažens vaikai turi būti pratinami palaikyti tvarką, viską laikyti tam tikrose vietose. Kad ir kaip kadaise patys pykdavome, darželio auklėtojai liepus susitvarkyti, negalime neigti, kad tai davė akivaizdžios naudos.

Staliukai. Tai – baldas, svarba prilygstantis lovytei. Mažylis prie jo praleidžia itin daug laiko – piešdamas, žaisdamas, lipdydamas iš plastilino. Patvarus ir vaiko ūgiui pritaikytas staliukas yra vienas būtiniausių baldų darželyje.

Drabužinės, rankšluostinės. Vaikas privalo turėti atskirą kampelį savo drabužiams ir higienos priemonėms susidėti. Tai kartu ugdo ir vaiko savarankiškumą, atsakingumą, gebėjimą rūpintis savo daiktais.

Žaislai, kūrybos priemonės. Dažniausiai dar darželyje atsiskleidžia mažųjų ypatingi gebėjimai, talentai, tad itin svarbu, kad aplinka būtų tam tinkama. Čia reikėtų paminėti, kad darželyje turėtų būti lavinamųjų dekoracijų, medinių žaislų, kaladėlių, lėlių baldų. Taip pat būtinos bent minimalios kūrybos priemonės: piešimo stovai, dažai, pieštukai, kreidelės, teptukai, klijai, žirklutės. Kad būtų pastebėti būsimųjų scenos užkariautojų gebėjimai, reikalingi ir bent keli muzikos instrumentai: būgneliai, žvangučiai, barškučiai, tarškynės, dūdelės, varpeliai, metalofonai.

Darželiui, norinčiam ugdyti asmenybę, reikalingi ne tik stalai, kėdės ir lovelės – reikia ir priemonių, suteikiančių galimybę vaikams atskleisti savo kūrybiškąją pusę – žaislų, muzikos instrumentų, piešimo reikmenų. Bet nepamirškime, kad svarbiausia ne tai, kokie gražūs ir modernūs baldai bei aplinka, kurioje darželinukai ugdomi. Svarbiausia – palaikymas, gražus ištartas žodis, šypsenos bei paskatinimas.

 

Nestandartinių baldų gamyba, jų užsakymas bei kaina

Nestandartinių baldų gamyba, jų užsakymas bei kaina

Baldai sudėlioja svarbiausius namų akcentus. Stiliaus įprasminimas, jaukumas, tikrasis namų veidas sukuriamas baldų ir interjero detalių pagalba. Pastaruoju metu itin paspartėjo nestandartinių baldų gamyba. Žmonės kaip niekada vertina originalumą, ieško nestandartinių sprendimų. Baldai užsakomi pagal pačius įvairiausius pageidavimus. Vedini išskirtinių idėjų, užsakovai gamintojams pateikia malonius iššūkius.

baldai

Nestandartiniai baldai – kokie tai baldai? Visų pirma, tai sprendimai, kuriuos užsakovai siekia pritaikyti pačioms įvairiausioms erdvėms, derinti prie išskirtinio interjero. Tokie baldai dažniausiai gaminami ofisams, loftams, itin mažoms arba itin didelėms erdvėms. Kiekvienas užsakovas nori būti savo interjero dizaineriu, todėl suradęs norimas idėjas internete ir pasikonsultavęs su puikiai medžiagas išmanančiu meistru gali įvertinti savo idėjos įgyvendinimą.

Lietuvoje nemažai meistrų, kurie užsiima nestandartinių baldų gamyba. Būtent tokius baldus jau penkerius metus gaminantis meistras Vidmantas iš Kauno teigia, kad toks darbas niekada neatsibosta – idėjos naujos, vis originalesnės, laikai jau nebe tie, kai egzistavo po penkis skirtingus svetainės, miegamojo, virtuvės ir vaikų kambario komplektų modelius, kuriuos būdavo galima rasti visuose būstuose. Be galo smagu ne tik susidurti su naujais iššūkiais, bet ir susipažinti tu klientų sumanumu. Baldai užsakomi iš pačių įvairiausių medžiagų, pavyzdžiai traukiami iš interneto, kartais tenka sėdėti ne vieną valandą, kad abi pusės suvoktų, kokį pavidalą įgauti turėtų kliento pageidavimai. Žinoma, gaminant nestandartinius baldus sunkiau įvertinti gamybos laiką. Dažnai užtrunkama daug ilgiau, nes  meistrai tokius baldus dažniausiai gamina pirmą kartą.  Asta su vyru Dominyku iš Vilniaus visai neseniai įsigijo naują butą sostinės pakraštyje. Visi baldų sprendimai, esantys bute, buvo nestandartiniai. Asta visada mėgėjiškai domėjosi interjero dizaino subtilybėmis, todėl visos idėjos kilo jai pačiai. Į sieną buvo įmontuojamos didžiulės drabužinės,  minimalistiniai, skandinaviško tipo baldai miegamajame, erdvi, moderni virtuvė su akmens stalviršiais, jaukus vaikų kambarys su vienetine dviaukšte lova, nestandartiniai sodo baldai – viską gamino trys savo darbą puikiai išmanantys baldų meistrai. Asta pripažįsta, kad beprotiškai gera gyventi namuose, kurie praktiškai gimė tavo galvoje. Jauna šeima pirmenybę visada teikė  natūralioms medžiagoms, kokybiškai medienai, todėl visos baldų, esančių namuose, medžiagos atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Nestandartiniai baldai užsakomi įprastai, meistrui tereikia žinoti visus reikiamus išmatavimus ir aiškiai išsakyti savo pageidavimus meistrui. Apsišarvuokite kantrybe, laukite savo svajonių baldų ir kurkite namų jaukumą.

 

Ar verta įsistatyti priešgaisrines duris?

Ar verta įsistatyti priešgaisrines duris?

Apie priešgaisrines duris daugelis žmonių yra girdėję, tačiau ne visai suvokia, kaip tiksliai jos geba apsaugoti nuo gaisro ir ar tikrai verta investuoti į tokį daiktą. Priešgaisrinės durys – puikus pasirinkimas ne tik tuose pastatuose, kur egzistuoja galimybė, kad kils gaisras, tačiau gyvenamuosiuose namuose, nes atsarga gėdos tiesiog nedaro.

Kaip funkcionuoja priešgaisrinės durys?

Priešgaisrinės durys yra gaminamos iš specialios medžiagos, kuri yra atspari liepsnai ir todėl gali užtikrinti, kad įsiplieskęs gaisras labai greitai neplis. Šio tipo durys gali būti gaminamos ir metalo bei medžio. Daugelis stebisi, kaip medinės durys gali apsaugoti nuo ugnies. Skamba paradoksaliai. Tačiau išties medis yra padengiamas specialių medžiagos sluoksniu, kuris ir stabdo liepsną. Taigi vertinant medį ir metalą – jie abu lygiaverčiai. Daugelis žmonių įvertinę šį faktą varijuoja tarp stiliaus galimybių. Žinoma jog norisi, kad pasirenkamos durys būtų kuo gražesnės.

Kur montuoti tokias duris?

Priešgaisrinės durys gali būti montuojamos lauko sienoje, gali būti viduje. Visgi, daugiau naudos, jeigu durys bus montuojamos namo viduje. Pasirinkite kambarį, kurį būtų galima įvardyti kaip patį saugiausią (dažniausiai tai būna darbo kambarys) arba tą, kurį norite labiausiai apsaugoti (vaikų kambarys, miegamieji). Būtent ten įstatyti duris ir rekomenduojame. Jeigu namuose kils gaisras ir neturėsite galimybių pabėgti iš namo, tokiu atveju skubėkite į tą kambarį, kuris yra apsaugotas nuo ugnies. Tokios durys gali sulaikyti liepsną nuo 30 iki 60-ies minučių. Apskaičiuota, kad tai užtektinas laiko tarpas, kol ugniagesiai pasieks Jus.

Jeigu norite apsaugoti darbovietę, tokiu atveju tokias duris rekomenduojame montuoti kiekviename kambaryje. Taip apsaugoti bus biuro baldai ir žmonės. Paprasčiausiai ugnis neplis į kabinetus. Labai svarbu informuoti žmones, kad jie turi tokias apsaugas. Tuomet iškilus pavojui jie žinos kaip elgtis.

Kaip pasirinkti priešgaisrines duris?

Kiekvieną kartą renkantis baldus ar kokius nors kitus daiktus, mes peržiūrime labai daug variantų lygindami ir gretindami. Biuro baldai pasirenkami įvertinus estetiką ir funkcionalumą. Štai priešgaisrinės durys „reikalauja“ palyginti daugiau kriterijų, kad pasirinkimas tikrai būtų geras ir toks, kokio jums labiausiai reikia.

Kriterijai, kuriais remiantis planuojame ieškoti apsauginių nuo ugnies durų:

  1. Priešgaisrinės durys gali skirtis savo dydžiu. Daugelis klaidingai mano, kad tokios durys yra labai masyvios ir atrodo neestetiškai. Visgi, jos nėra labai didelės. Atrodo lygiai taip pat, kaip ir tos, kurias montuotume įprastai. Dydis varijuoja priklausomai nuo to, kokių durų Jums reikia.
  2. Skiriasi ir dizainas. Atitinkamai kur bus įstatomos durys – tokias pasirinkti ir reikia: nuo primenančių klasiką iki kiek modernesnių. Svarbiausia, kad egzistuoja plati pasiūla.
  3. Žinoma, skirtingos priešgaisrinės durys kainuoja ir skirtingas pinigų sumas. Nusistatykite, kiek galite sau leisti.
  4. Galiausiai, skiriasi ir apsauga nuo gaisro. Kol vienos durys nuo liepsnos apsaugos 30 minučių, tuo tarpu kitos – daugiau nei valandą. Atsižvelgiant į apsaugą varijuoja ir kaina.

Papildoma apsauga dar niekam nepakenkė. Gyvenkite saugiai susikurdami tokią aplinką. Juk namai ir yra būtent ta vieta, kurioje kiekvienas mūsų turėtų labiausiai jaustis saugus.

Kokybiški baldai internetu

Kokybiški baldai internetu

Internete gausu įvairios paskirties elektroninių parduotuvių, tad nenuostabu, jog čia galima nusipirkti ir pačių įvairiausių baldų. Baldai internetu parduodami jau ilgą laiką, tad tai tikrai patikimas ir saugus būdas naujų pirkinių įsigijimui. Žinoma, viskas priklauso nuo pardavėjų, tad pirkimo procesą reikėtų atlikti atidžiai ir atsakingai. Ne visi baldai gali būti kokybiški ir patvarūs, tad kartais internetu pirkti gaminiai gali ir klaidinti.

Baldų pardavimas ir pirkimas internetu (arba baldai online) yra nesudėtingas ir daug laiko nereikalaujantis procesas. Asmeniniu kompiuteriu patogu išsirinkti patinkančius gaminius ir juos užsisakyti vos kelių mygtuko paspaudimų pagalba. Taip gali būti greitai įsigyjami baldai virtuvei, svetainei, miegamajam. Procesas užtrunka vos kelias minutes, o pristatymas – kelias dienas. Elektroninėse parduotuvėse įvairūs baldai gali būti parduodami ir išsimokėtinai. Baldai išsimokėtinai – puiki paslauga ir unikali galimybė kiekvienam pirkėjui.

Baldai internetu parduodami greitai ir visas procesas yra paprastas ir nesudėtingas. Būtent todėl baldai Vilniuje ir jų pardavimas yra tokie populiarūs. Taip baldai pigiau gali būti parduodami vos kelių mygtuko paspaudimų pagalba, tačiau visus šiuos pasiūlymus reikia pirmiausia surasti. Kad galima būtų rasti geriausius baldų pasirinkimus, rekomenduojama pasinaudoti raktiniu žodžiu „baldai akcija“ įvairiose paieškos sistemose. Tai gali padėti rasti puikius prekių pasiūlymus, kurie leis sutaupyti dideles pinigines išlaidas.

Kad nereikėtų nusivilti įsigytais baldais, pirmiausia derėtų pasidomėti pačių pardavėjų kompetencija bei atsiliepimais. Rekomendacijos ar komentarai internete padeda susidaryti nuomonę apie atitinkamą įmonę ir jos veiklą. Tai dažniausiai leidžia susidaryti teisingą įspūdį ir apie parduodamus šių platintojų baldus. Baldai internete gali tik iš pirmo žvilgsnio pasirodyti kokybiški, tad svarbu neskubėti. Baldai tarnaus ilgai, jeigu tinkamai juos pasirinksite. Neskubėkite ir svetainės baldai Jums tarnaus ilgai ir užtikrintai.

Taigi, baldai gali būti įsigyjami daug paprasčiau – tam tereikia šiek tiek laiko, žinių ir interneto. Net ir naudoti baldai gali padėti sutaupyti, tad svarbu pasinaudoti tokiomis galimybės, nes jos leidžia sutaupyti. Parduodami baldai Vilniuje sostinės gyventojams siūlo puikius pasiūlymus, tad nėra ko delsti, žemos kainos pasiūlymai laukia jūsų.

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai yra labai svarbi namų dalis, kuriai reikia skirti ypatingai daug dėmesio, kad vėliau netektų dėl nieko gailėtis ir galvoti, kad galėjote pasielgti kitaip, išsirinkti kitokio stiliaus, medžiagų ar net spalvos baldus.

Daugiabučiuose namuose gyvenantys žmonės dažniausiai turi susitaikyti su standartinio išplanavimo virtuvėmis (išskyrus naujos statybos namuose, kur dar galima šiek tiek laviruoti su būsto išplanavimu, o ir virtuvių dydžiai juose būna įvairūs), į kurias ne visuomet telpa norimi baldai ir visa pageidaujama buitinė technika. Tačiau standartinių virtuvių šeimininkams kiek lengviau ir pigiau, nes dauguma baldų gamintojų jau yra paruošę planus ar net pačius baldus standartinio išplanavimo virtuvėms. Jei renkatės standartinę virtuvę pasižiūrėkite ne tik tai, ar ji Jums tilps ir derės jos spalva, bet ar joje pakanka stalčių, lentynų, numatyta vieta visai Jūsų turimai technikai.

Dažniausiai neįvertinama tai, kad virtuvėje nenumatyta vieta garų surinktuvui ar indų plovimo mašinai, kartais verta iš anksto pasimatuoti, ar neteks skalbimo mašinos statyti virtuvėje, mat senos statybos butų voniose pastarosios retai kada telpa. Taigi, apie viską reikia pagalvoti iš anksto, negalima paskubėti ir įsigyti baldų anksčiau nei įvertinsite tai, kas ir kur stovės.

Neretai suklystama ir galvojant apie valgomojo stalą. Renkantis virtuvės baldus nepamąstoma, kad stalas taip pat neretai stovi būtent virtuvėje, o ne valgomajame, kuris ne visuomet numatytas. Žinoma, neretai valgomasis perkeliamas į svetainę, tačiau tuomet ši tampa nebe tokia erdvi, atrodo šiek tiek perkrauta.

Itin mažų butų ar namelių savininkams yra puiki išeitis – suvažiuojantis į virtuvės baldus stalas, kuris šiuo metu siūlomas vis dažniau ir dažniau. Tai ypač patogu nedidelėms šeimoms (2 – 3 žmonėms), kurie gyvena itin mažo ploto erdvėse. Žinoma, tai nėra itin patogus stalas, tačiau valgymui ir net pjaustymui, maisto ruošimui, jis kuo puikiausiai pasitarnauja. Apie virtuvės baldus galvojantys žmonės išskiria pagrindinį tokio modernaus sprendimo trūkumą – kainą, kuri bent jau šiai dienai gana didelė ir vien dėl tokių patogių smulkmenų virtuvės baldai gali tapti brangesni iki kelių kartų.

Savaime suprantama, kad kuo virtuvės baldai bus modernesni, geresnės kokybės ir su kuo daugiau įvairiausių privalumų, tarp kurių ne tik pasislepiantis stalas, bet ir slapti skyreliai, daugybė išvažiuojančių ar nusilenkiančių stalčiukų ir kitų talpyklų, tuo virtuvės baldai bus brangesni, tačiau nepalyginamai ir patogesni, tad renkantis vertėtų įvertinti savo finansines galimybes, norą skirti daugiau pinigų būtent savo komfortui virtuvėje didinti bei pagalvoti, kiek laiko šie perkami Jūsų virtuvės baldai turėtų Jums tarnauti. Jei manote, kad baldai Jums tarnaus bent 10 ar 15 metų – galite sau leisti investuoti šiek tiek daugiau, o jei planuojate būstą parduoti ar išnuomoti, verta susimąstyti, ar norite mažesnių investicijų, ar siekiate išpešti kuo didesnę nuomos ar pardavimo kainą, mat geri, kokybiški ir patogūs baldai, tiek virtuvėje, tiek kituose būsto kambariuose ir patalpose tikrai gali kilstelėti kainos kartelę.

Net ir patys geriausi bei patogiausi baldai gali būti netinkami Jums, todėl ar baldai Jums įtiks ir patiks priklauso tik nuo Jūsų pačių, o dėl šios priežasties siūloma kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti į tai be jokių pašalinių, o ne kaip dabar labiau madinga, paliekant būsto įrengimą dizaineriams ar kitokiems interjero įrengimo ar priežiūros specialistams, kurie įrengia daugiau pagal savo skonį.

Baldai – rinktis patogius ar gražius?

Baldai – rinktis patogius ar gražius?

Jei nusprendėte atnaujinti būstą greičiausias būdas tai padaryti – tiesiog nusipirkti naujus baldus. Baldai yra labai svarbi interjero dalis, todėl parinkus atitinkamo stiliaus baldus galima sukurti norimą namų stilių ir interjerą. Parduotuvėje akys raibsta nuo itin gausaus baldų pasirinkimo. Dažnai kyla klausimas, kokius rinktis: gražius ar patogius?

Profesionalūs dizaineriai pataria, kad visada geriausiai rinktis patogių formų baldus. Reikėtų žiūrėti, kad baldai būtų praktiški, nes juos tenka naudoti kiekvieną dieną.

Taip pat reikia ieškoti tokių baldų, kurių spalvos yra ramios, pastelinės. Ryškių spalvų baldai gal ir atrodo gražiai, stilingai baldų parduotuvėse. Tačiau namuose ryškios ir įkyrios spalvos baldas pradės erzinti. O jei baldo spalva tamsesnė, netgi gali vizualiai sumažinti jūsų erdvę. Taip pat stenkitės, kad vienoje patalpoje vyrautų vienodo stiliaus baldai. Jei sekciją pasirinksite klasikinę, o minkštą dalį šiuolaikišką, tuomet jūsų kambaryje gali jaustis disharmonija, baldai nederės tarpusavyje.

Vienas iš svarbių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad prieš keliaujant rinktis baldų – išmatuokite savo būsto erdves. Galima ir tokia nepavydėtina situacija, kad nusipirkto baldo nepavyks įnešti į jūsų būstą, nes jis tiesiog netilps pro duris.

Renkantis baldus būtinai juos išbandykite. Jei renkatės lovą, galite ant jos atsisėti. Apžiūrėkite ar niekas negirgžda, nebraška. Taip galima įsitinkinti ar baldas tikrai kokybiškas. Apžiūrėkite baldų lankstų kokybę, nes šios dalys linkusios greičiausiai sulūžti.

Jei nusprendėte pirkti minkštuosius baldus, tuomet reiktų pasidomėti ar jų tekstilinė danga yra kokybiška. Vienas iš būdų patikrinti audinio kokybę yra paimti už kampo ir patempti įstrižai. Jei deformacija išlieka audinys yra nekokybiškas. Jei minkštus baldus nusipirksite su nekokybišku audiniu, tokie baldai greitai praras savo išvaizdą, atrodys kaip nudėvėti. Patariama rinktis minkštus baldus, kurie pagaminti iš sintetinio pluošto. Tokia medžiaga būna ilgaamžė, ne taip greitai blunka ar nusidėvi. Rinkdamiesi baldus nepamirškite interjero pagyvinti aksesuarais: pagalvėlėmis, vazelėmis. Tai suteikia jūsų interjerui gyvybingumo, išbaigtumo. Tačiau ir čia reikalingas saikas. Jei interjere vyrauja minimalistinio stiliaus baldai, tuomet ir interjero detalių turėtų būti nedaug.

Jaukus kampelis jūsų kieme

Jaukus kampelis jūsų kieme

Niekada nėra netinkamo metopagalvoti apie šiltesnį orą, todėl turime planuoti savo pasibuvimus lauke nepriklausomai nuo to, ką rodo termometro stulpelis. Nesvarbu, ar jūs planuojate savo kiemo erdvę naudoti šilto oro pasimėgavimams ar rytinei kavai gerti, deramai pastatyti baldai jūsų kieme, terasoje ar balkone yra tinkamas raktas išreikšti savo stilių ir gautireikiamaslauko erdvės funkcijas.

Ikea baldai padės jūsų kiemą paversti tikra malonumo oaze. Belieka tik nuspręsti kokio interjero lauke norėsite, atsižvelgiant į savo poreikius, aktyvumo lygį, skonį ir charakterį.

Lauke galima rengti vaikams gimtadienio puotas, naudojant vaikiškus baldus ir įdomias dekoracijas. Svarbiausia tik pasitelkti savo vaizduotę. Galite rengti ir savo naktinius vakarėlius, tiesiog reikia pridėti apšvietimą, nepamiršti stalo dekoracijų ir nuostabi šventė bus sukurta. Esant vėsesniam orui, vakare šilumos ir jaukumo suteiks specialiai nusipirkta izoliuota laužavietė.

Platus įvairių dydžių, stilių, įskaitant ir specialius stalų ir kėdžių komplektus, valgomojo baldų pasirinkimas leis mėgautis nuostabiais valgiais gražioje aplinkoje, niekur toli neišeinant iš namų. Po pietų norint pailsėti ar pasilepinti saule, jums labai pravers poilsio baldai. Galima rinktis iš daug tipų ir stilių, nuo ilgų sulankstomų krėslų iki fotelių ir lauko sofų. Yra galimybė patiems susikurti norimus derinius.Taip pat turime ne tik paprastų, bet ir supamųjų kėdžių.

Bene didžiausias nuosavo kiemo privalumas yra tas, jog bet kada galime tiesiog lauke ruošti maistą grilyje. Tam tereikia įsigyti patogius grilių aparatus su ratukais.

Reikia nepamiršti, kad jūsų kiemą, terasą arba balkoną gali labai papuošti įvairūs augalai. Jiems laikyti rasite gausų, pačių įvairiausių stilių, vazonų, pasirinkimą.Tam tikrų stovų dėka, galite susistatyti vazonus, susidėlioti savo mėgstamus daiktus į stovų lentynėles. Savo sodo įrankius ir kitus reikalingus daiktus galite laikyti specialiuose uždaruose daiktų sandėliavimo suoliukuose, ant kurių galima ir prisėsti. Galite pasistatyti sienines plokštes, ant kurių galima kažką pasikabinti, o jei plokštė turi primontuotus stovelius, galima ant jų susidėlioti gėlių vazonus. Taip pat labai praktiškas pasirinkimas – sandėliavimo suoliukas sujungtas kartu su sienine plokšte.

Norint daugiau komforto, praverstų įsirengti lengvai ištiesiamas lauko grindis. Tai paprastas būdas atnaujinti lauko erdvę, sukurti jaukią valgomosios aplinkos atmosferą. Kai prastas oras jus gina į vidų ir yra ne sezono metas būti lauke, tokias grindis labai paprasta nuimti.

Su ikea baldų pagalba susikursite geriausią ir unikaliausią savo lauko erdvės dizainą.

Prabangūs baldai – visų antikvarinių baldų epitetas

Prabangūs baldai – visų antikvarinių baldų epitetas

Baldų gamyba turi senas ir gilias tradicijas. Baldų gamintojai – nuo seno gerbiami amatininkai, kurių darbai būdavo prieinami tik turtingajam luomui. Kiekvienas baldas, ar tai būtų rašomasis stalas, ar sofa, ar knygų spinta ir pan., visi jie gaminti rankomis. Raižiniais ir ornamentais dekoruotas indaujas meistrai gamindavo ilgai, todėl tai garantuoja gaminio kokybę, kurią šiandien iš naujo atrandame antikvariniuose balduose.

Klystama, jei laikomasi pozicijos, kad prabangiais baldai tinka vadinti tik nauji, modernūs bei šiuolaikiški baldai, kainuojantys įspūdingas sumas. Naudoti baldai, kurie gaminti prieš kelias dešimtis ar net šimtą metų, ir atrestauruoti profesionalių restauratorių, taip pat yra prabangūs ir didelę meninę bei istorinę vertę turintys baldai. Prabangūs baldai – nebūtinai brangūs, jų vertė atsiskleidžia nebūtinai pinigine išraiška, o išdailintose detalėse, menamoje istorijoje, senovės dvasioje. Antikvariniai baldai gali nukelti mus į svajingus baroko laikus, rokoko stiliaus baldai žavi savo rafinuota pompastika, dabar populiarėjančio provanso stiliaus baldai nei interjeras žavi šviesiomis tekstūromis bei antikvariato ir šiuolaikinio stiliaus detalių deriniais, o ampyro stiliaus baldai žavi grakščiomis linijomis, įmantria puošyba, taip pat masyvumu bei tvirtumu. Ąžuoliniai baldai ir raudonmedžio baldai būdavo apdirbami milimetras po milimetro, kad perteiktų ne tik laikmečio, bet ir savitą unikalų stilių. Dažnai prabangūs baldai puošti liūto kojų elementu, jis naudotas įvairiems senoviniams baldams: spintoms, indaujoms, sofoms, stalams, krėslams ir kita. Prabangūs svetainės baldai meistrų buvo pastatomi ant iš medžio drožinėtų liūto kojų, elementas atrasdavo savo vietą ir prabangiuose virtuvės baldų ansambliuose.

Prabangus interjeras yra kiekvieno namų šeimininko siekiamybė, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. „Karališkų liūto baldų“ siūlomi antikvariniai baldai, pasižymintys tiek kokybe, tiek išliekamąja verte, tikrai yra ilgaamžiai ir, nepasant jų metų, tarnaus dar ilgai. Tik pagalvokite, kadaise šie baldai naudoti prabangių turtuolių ir didikų vilų interjerams kurti, pavyzdžiui, antikvarinė spinta, padabinta gėlių raižiniais, dabar žvelgia į jus, o anksčiau joje puikavosi pūstos ponių suknelės. Prie naudoto antikvarinio pietų stalo kažkada, prieš daugelį metų, susėsdavo didelė didikų šeima, o dabar toks stalas gali puošti ir Jūsų namus, suburti Jūsų šeimą. Ant antikvarinių fotelių bei krėslų kažkada sėdėdavo grakščios damos bei išsipustę ponai, o šie baldai gali puošti Jūsų namus. Iš prieš antikvarinius, prabanga bei elegancija spinduliuojančius, krėslus tikrai nublanks šiuolaikiniai modernūs foteliai. Vien jau antikvarinių baldų puošyba (raižiniai, prabangūs gobelenai, liūto ar vanago kojelės, kiti gyvūnų motyvai) suteikia nepaprastą akcentą ir išskirtinumo įspūdį.

Taigi, siekiantys elegancijos ir prabangos savo namuose turėtų nebūtinai žvalgytis modernių, dažnai nieko neišsiskiriančių baldų, o pasinaudoti puikia galimybe savo namus papuošti naudotais antikvariniais baldais.

Kaip įsigyti baldus pigiau?

Kaip įsigyti baldus pigiau?

Jau pagamintų baldų kainos labai dažnai stebina tuo, jog baldai yra labai brangūs. Kartais, kai norisi sutaupyti ir išmokti kažko naujo, galima pamėginti patiems pameistrauti ir susikonstruoti savo baldus. Žinoma, kad tai nebūtų tiesiog paprasta svajonė, kuri niekada neišsipildys, jums reikia taip pat pasirūpinti, kad turėtumėte visą reikalingą tam įrangą. Taigi, baldinės plokštės yra vienas iš dalykų, kurį privalote turėti. Gerai, kad dabar yra tokių profesionalių įmonių kaip MGP, kurios gali jums pasiūlyti įsigyti visai nebrangias, tačiau tikrai labai kokybiškas baldines plokštes.

Šveicariška kokybė

Ši įmonė savo klientams gali pasiūlyti žinomų šveicariškų firmų, tokių kaip Thermopal ir Wodego gamybą. Nemanykite, kad paviršių struktūra yra visuomet vienoda – šios baldinės plokštės gali būti pritaikomos labai skirtingiems tikslams ir projektams, tad jeigu ir turite galvoje kokią nors nestandartinę dizaino mintį, su šiomis baldinėmis plokštėmis tikrai galėsite ją įvykdyti. Žinoma, baldinės plokštės bus reikalingos ir smulkioms, savo baldus gaminančioms įmonėms, ir privatiems asmenims, taip pat ir dizaineriams, kurie ieško įkvėpimo.

Tačiau, kad ir kokia puiki būtų jūsų dizaino idėja, juk daug kas priklauso būtent nuo to, ar jūs turite pakankamai medžiagos, kad galėtumėte pradėti viską vykdyti. Jeigu pasikliaujate MGP firmos produkcija, tuomet esate tikrai iki galo apsirūpinę ir labai greitai galėsite realizuoti savo dizaino idėjas ir turėti pačius gražiausius baldus.

Rinktis baldines plokštes iš šios įmonės verta dėl kelių pagrindinių privalumų: kainos čia yra tikrai nedidelės, kadangi įmonė bendradarbiauja su pagrindine gamykla, nėra jokių tarpininkų, tad tikrai nėra ir papildomų mokesčių, kokių tikrai neretai galima pamatyti įprastose baldų ir baldų detalių parduotuvėse.

Čia rasite labai platų spektrą, tad galėsite įsigyti įvairių skirtingų baldinių plokščių, kurios skirsis ne tik paviršiumi, tačiau taip pat ir visiškai kitokiomis spalvomis bei atspalviais. Šveicariška kokybė garantuos ir tai, kad šios baldinės plokštės jums tarnaus ilgai.

Negana to, MGP jums gali pasiūlyti ir modernias stumdomų durų sistemas, kurios puikiai tiks ir biure, ir namie. Taigi, dabar stumdomos durys yra labai populiarios, nes jas patogu turėti. Tačiau juk labai svarbu, kad sistema nesugestų po metų naudojimo. Puiku, jog MGP įmonė gali jums tai garantuoti ir pasiūlyti vokiškos bei šveicariškos kokybės stumdomų durų sistemas už jums priimtiną kainą.