Pagal
Žyma: baldai internetu

Norite pigesnių baldų? Tada dairykitės į analogus

Norite pigesnių baldų? Tada dairykitės į analogus

Namus norintys įsirengti pagal šiuolaikinius standartus ir interjero tendencijas dažniausiai nenori leisti daug pinigų, o tai yra praktiškai tas pats kas norėti uždirbti daug pinigų nieko nedarant. Jeigu jūs nesiruošiate skirti tinkamo biudžeto interjero kūrimui, tai ir pasakiško rezultato nereikėtų tikėtis. Turintiems nedidelį biudžetą galima bandyti pasinaudoti internete esančiais patarimais – juose nurodoma ką ir kur rinktis. Tai liečia tiek baldus, tiek ir dekoracijų pasirinkimą. Pabrėžtina, kad įrenginėjant būstą dažniausiai su turimu biudžetu visiškai nepataikoma – arba suma per maža, arba lieka dar gana nemažai papildomų pinigų. Kaip elgtis, jog jums būtų taikomas antrasis variantas?

Interjero idėjų galite semtis internete – nuotraukų yra pilna. Visos dekoracijos, kurios nurodomos internetiniuose žurnaluose, dažniausiai prieinamos kiekvienam. Žinoma, populiariausi interjero dizaino tinklapiai nurodo originalius gamintojus ir ten jų pateikiamos kainos gali būti įspūdingos. Tačiau, visuomet siūloma ieškoti analogų. Yra nemažai dizainerių, kurie projektuoja baldus remiantis kitų dizainerių idėjomis. Pakeičiamos tik kelios smulkmenos ir rezultatas gaunamas praktiškai tas pats. Tai reiškia, kad jeigu kažkokie baldai yra labai brangūs – ieškokite analogų. Ne visi gamintojai siūlo tokius pačius baldus jei kalbėtumėte apie medžiagų sudėtį. Kai kurie baldai yra tokie patys kaip garsių dizainerių, tik pigesni. Taip yra dėl to, kad tokie baldai pagaminti iš kitokių medžiagų – pigesnių.

Jeigu baldų įsigijimui ar interjero detalių pirkimui pritrūko nedaug lėšų, tai visuomet yra galimybė skolintis. Tai padaryti galite ir internetu. Greitųjų kreditų bendrovės tik ir laukia naujų klientų, todėl galima rasti itin naudingų pasiūlymų. Turėkite galvoje, kad baldams ar bet kokioms kitoms prekėms įsigyti jums bus reikalingas vartojimo kreditas. Tokia paskola nuo 18 metų asmenims, aišku, ne visuomet išduodama, nes pirmiau tenka pereiti kreditingumo įvertinimo procedūrą.

Norintys išskirtinio interjero turi kreiptis į profesionalius dizainerius, o tai reiškia, kad tam reikės ir didžiulio biudžeto. Interjero dizaineriai gali suprojektuoti jūsų namų interjerą už atitinkamą sumą, tačiau jeigu tos sumos neturite – skaitykite šio teksto pirmą pastraipą – naudokitės viešai pateikiamomis interjero idėjomis ir viską bandykite atlikti patys.

Kaip išsirinkti baldus barui ar restoranui?

Kaip išsirinkti baldus barui ar restoranui?

 

Ar atkreipėte dėmesį, kad kai kurie barai savaitgalių vakarais sausakimši ir tiesiog lūžta nuo klientų, o kituose užimta tik nedidelė dalis vietų? Veikiausiai barų, kavinių ir restoranų paslaptis – ne tik gerai parinkta rinkodaros strategija, bet tinkamai suplanuotas interjeras. Įrengiant naują barą ar restoraną arba atnaujinant senąjį, bene svarbiausia tinkamai suskirstyti erdves ir jas apstatyti baldais. Apstatymas svarbus dėl to, kad tinkamai įrengtame bare lengviau efektyviai dirbti, t. y. judėti personalui, neperkrauta aplinka bus malonesnė ir klientams.

Esminis kriterijus – patogumas

Viešojo maitinimo įstaigų baldai pirmiausiai turėtų būti patogūs ir tik po to – gražūs. Tinka kėdės, foteliai, nedidelės kompaktiškos sofutės. Tiek įprastos, tiek ir baro kėdės turi būti tvirtos, geriausia – paminkštintos. Restoranui rinkitės klasikinio stiliaus kėdes – juk besikeičiančias madas taip sunku supaisyti, o klasika visuomet ir liks klasika. Platų baro ir restorano kėdžių pasirinkimą rasite šioje el. parduotuvėje: https://www.b-a.eu/c2335/Baro-ir-restorano-baldai Baldų kokybė patikrinta ir įvertinta ekspertų, todėl pirkdami būsite tikri, kad įsigijote tai, ko ieškojote.

Kaip pasirinkti tinkamiausius restoranui baldus?

Baldus reikia rinktis priklausomai nuo salės dydžio. Reikia apgalvoti, kokius baldus pirksite. Populiariausi baro ir restorano baldai – mediniai, metaliniai, kombinuoti su plastmase. Renkantis baldus labai svarbu, kad jie būtų panašaus stiliaus – identiškų ar giminingų spalvų, tekstūrų, panašiai dekoruoti, pagaminti iš tų pačių medžiagų. Dažnai restoranų savininkai pasikliauja savo nuomone ir patys imasi projektuoti dizainą, tačiau geriau pasinaudoti profesionalių interjero dizainerių paslaugomis. Kartą investavę būsite tikri, kad erdvė bus maksimaliai tinkamai išnaudota, o interjeras – patrauklus ir sukurtas su išmone.

Turite įsisąmoninti, kad žmonės į restoraną eina ne tik tam, kad pavalgytų, bet ir norėdami smagiai praleisti laiką, atsipalaiduoti, „pasižmonėti“. Todėl labai svarbus restorano dekoras, įvairios smulkmenos, galų gale, apšvietimas. Jis neturi būti nei erzinančiai ryškus, nei pernelyg menkas, tad verta pasvarstyti, kaip sukurti jaukų apšvietimą.

Kur baldai stovės?

Daugelis Lietuvos kavinių ir restoranų turi lauko terasas, kuriose „veiksmas vyksta“ nuo pat pavasario iki vėlyvo rudens. Tad jei renkatės lauko baldus, pirkite atsparius aplinkos sąlygoms – drėgmei, kaitrai ir kt. Lauko baldai neturėtų būti sunkūs, nes juos teks perstatinėti, o šaltuoju metų laiku – ir visai paslėpti sandėliuke ar palėpėje.

Restorano, kavinės ar baro vidui labiau tiks sunkesni, masyvesni baldai, nes jų nereikės perstatinėti (bent jau dažnai). Pagalvokite ir apie baldų atskyrimą – galima rinktis dalį atitveriamų baldų, nes kai kurie klientai mėgsta privatumą. Galimi įvairesni baldai barui ir restoranui įvairiam žmonių kiekiui – būtina įrengti staliukų dviem, keturiems ir didelėms kompanijomis (6-15 žmonių) arba rinktis lengvai modifikuojamus baldus, kad prireikus galima būtų susodinti tiek žmonių, kiek tuo metu prireiks.

 

Kokybiški baldai internetu

Kokybiški baldai internetu

Internete gausu įvairios paskirties elektroninių parduotuvių, tad nenuostabu, jog čia galima nusipirkti ir pačių įvairiausių baldų. Baldai internetu parduodami jau ilgą laiką, tad tai tikrai patikimas ir saugus būdas naujų pirkinių įsigijimui. Žinoma, viskas priklauso nuo pardavėjų, tad pirkimo procesą reikėtų atlikti atidžiai ir atsakingai. Ne visi baldai gali būti kokybiški ir patvarūs, tad kartais internetu pirkti gaminiai gali ir klaidinti.

Baldų pardavimas ir pirkimas internetu (arba baldai online) yra nesudėtingas ir daug laiko nereikalaujantis procesas. Asmeniniu kompiuteriu patogu išsirinkti patinkančius gaminius ir juos užsisakyti vos kelių mygtuko paspaudimų pagalba. Taip gali būti greitai įsigyjami baldai virtuvei, svetainei, miegamajam. Procesas užtrunka vos kelias minutes, o pristatymas – kelias dienas. Elektroninėse parduotuvėse įvairūs baldai gali būti parduodami ir išsimokėtinai. Baldai išsimokėtinai – puiki paslauga ir unikali galimybė kiekvienam pirkėjui.

Baldai internetu parduodami greitai ir visas procesas yra paprastas ir nesudėtingas. Būtent todėl baldai Vilniuje ir jų pardavimas yra tokie populiarūs. Taip baldai pigiau gali būti parduodami vos kelių mygtuko paspaudimų pagalba, tačiau visus šiuos pasiūlymus reikia pirmiausia surasti. Kad galima būtų rasti geriausius baldų pasirinkimus, rekomenduojama pasinaudoti raktiniu žodžiu „baldai akcija“ įvairiose paieškos sistemose. Tai gali padėti rasti puikius prekių pasiūlymus, kurie leis sutaupyti dideles pinigines išlaidas.

Kad nereikėtų nusivilti įsigytais baldais, pirmiausia derėtų pasidomėti pačių pardavėjų kompetencija bei atsiliepimais. Rekomendacijos ar komentarai internete padeda susidaryti nuomonę apie atitinkamą įmonę ir jos veiklą. Tai dažniausiai leidžia susidaryti teisingą įspūdį ir apie parduodamus šių platintojų baldus. Baldai internete gali tik iš pirmo žvilgsnio pasirodyti kokybiški, tad svarbu neskubėti. Baldai tarnaus ilgai, jeigu tinkamai juos pasirinksite. Neskubėkite ir svetainės baldai Jums tarnaus ilgai ir užtikrintai.

Taigi, baldai gali būti įsigyjami daug paprasčiau – tam tereikia šiek tiek laiko, žinių ir interneto. Net ir naudoti baldai gali padėti sutaupyti, tad svarbu pasinaudoti tokiomis galimybės, nes jos leidžia sutaupyti. Parduodami baldai Vilniuje sostinės gyventojams siūlo puikius pasiūlymus, tad nėra ko delsti, žemos kainos pasiūlymai laukia jūsų.