Pagal
Tag: apšvietimas

Kiek kainuoja geras šviestuvas?

Kiek kainuoja geras šviestuvas?

 

Gero šviestuvo kainos ribos yra labai plačios. paprasčiausias būdas su jomis susipažinti yra peržiūrėti internete. Tokiu atveju paprasčiau palyginsite ne tik kainas, tačiau ir kitas svarbias charakteristikas, kurios padeda užsitikrinti, kad rastas ir įkomponuotas šviestuvas Jūsų namuose – pranoks lūkesčius.

Žinoma, šviestuvo kainos kinta priklausomai nuo pasirenkamos lempos. Modernūs šviestuvai dažniausiai kainuoja kiek pigiau nei labai elegantiški sietynai, tad tik susipažinus su pasiūla – rasite sau tinkamą sistemą.

Kokybė – nebūtinai labai brangi

Iki šiol gana priimta galvoti, kad geros kokybės šviestuvai būtinai turi būti labai brangūs, tačiau toks požiūris yra klaidinantis. Paprasčiausiai gera kokybė yra neatsiejama nuo tinkamų dalių, nuo medžiagų, kurios naudojamos, o jos tikrai ne visada brangios ir labai dažnai mokėdami daug žmonės sumoka už tam tikro dizainerio reklamą bei kitus aspektus, kurie sudaro kainą, tačiau kurie neturi jokio santykio su patvarumu.

Kaip suprasti, kada kaina tikrai gera? Tam dažniausiai reikalingas smulkmenų vertinimas, derinimas ir tik tokiu atveju pavyks rasti tai reikia ir kas atsiperka.

Šviestuvo paieškos internete

Jeigu Jums reikalingi modernūs šviestuvai, kurie tarnauja ilgai, puikiai atrodo ir džiugina ergonomiškumu – tokiu atveju su pasiūlymais siūlome susipažinti internete, kadangi tai bene pats paprasčiausias būdas rasti tai, ko reikia.

Taip pat internete galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, o tai, žinoma, padeda sutaupyti, tad labai džiugina daugelį žmonių. Reikia naudotis filtrų pagalbą, kuris padeda sistemingai palyginti alternatyvas ir tuo pačiu tikslingai peržiūrėti tik tuos šviestuvus, kurie atitinka Jūsų poreikius.

Tai taupo ne tik pinigus, tačiau taip pat ir laiką.

Ar verta mokėti daugiau?

Ar modernūs šviestuvai verti daugiau nei visi kiti, kurie siūlomi rinkoje? Tikrai ne, kadangi kintamieji ir tuo pačiu lemiamieji aspektai yra visiškai kiti, tad smulkmenų vertinimas – būtinas.

Taigi, žiūrėkite, kokia medžiaga naudojama, koks yra šviestuvo dydis, kokios lemputės naudojamos ir kitus svarbius aspektus, kurie tikrai lemia kainą. Tačiau ne gamintojo vardą, kuris susijęs tik su mada.

 

 

LED šviestuvai: kokius pasirinkti?

LED šviestuvai: kokius pasirinkti?

led šviestuvai

Tinkamas apšveitimas namuose gali sukurti puikią atmosferą. Jį leisti rekomenduojama tokiu atveju, kai namuose ilgus metus nebuvo remonto, tačiau ieškote pigaus būdo, kuris padėtų pakoreguoti aplinką. LED šviestuvai – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi sutaupyti ir tuo pačiu džiaugtis nuostabia aplinka. Geriausias būdas įsigyti kokybiškus šviestuvus – Ledlumina.lt šviestuvai.

LED šviestuvai – jau geras žingsnis. Kadangi jų pasirinkimas labai platus – kiekvienas ieškantis gali rasti tai, kas jam tinka labiausiai. svarbiausia palyginti kuo daugiau variantų, kad galiausiai pavyktų rasti tai, kas Jums tinka. O kad paieškos būtų paprastesnės – nurodome kriterijus, kurie garantuoja, kad rasite tai, kas tinka labiausiai.

  • Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti galimą pinigų sumą, kadangi kainoraščiai labai dažnai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris padeda apsispręsti, kiek pinigų skirsite. Ypač tokiu atveju, kai perkate internetu ir kai norite greitai rasti tinkamiausią produkciją.
  • Taip pat visada naudinga nuspręsti, kokio stiliaus LED šviestuvai Jums labiausiai tinka. Nuo klasikinio stiliaus iki modernaus. Paieškos internete taip pat labai supaprastins viską.
  • Žinoma, naudinga įvertinti ir tai, kad vieni šviestuvai skirti lauki, o kiti – patalpoms.
  • Pasižiūrėkite, koks yra galingumas. Tai lemia ne tik investicijas, tačiau ir pačio šveistuvo apšvietimo galimybes.
  • Žinoma, plačiau verta pasidomėti ir gamintoju. Internete galima rasti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę, ar konkretūs LED šviestuvai atitinka Jūsų poreikius, ar ne. Svarbiausia, kad pasirinkimas labai platus, tad neskubėkite rinktis pačio pirmo pasiūlymo. Ypač tokiu atveju, jeigu tas pasiūlymas labai pigus. Tikėtina, kad kokybė jūsų netenkins.

LED šviestuvai – pigus, stilingas ir ekonomiškas pasirinkimas tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniems namams. Visgi, kurie nori džiaugtis puikiu apšvietimu namuose – renkasi LED. Kai galimybės tokios atviros – paprasčiausiai būtina jomis pasinaudoti.

Pirkite internetu,  kadangi taip greičiau galima pamatyti akcijas ir nuolaidas, o tai leis įsigyti kokybę ir tuo pačiu sutaupyti. Svarbiausia nesirinkti pačio pirma pamatyto varianto, kadangi paieškojus daugiau tikrai tiksite kas tiks labiau.

10 priežasčių, kodėl LED šviestuvai yra naudingesni nei įprasti (I dalis)

10 priežasčių, kodėl LED šviestuvai yra naudingesni nei įprasti (I dalis)

Vis dažniau tenka išgirsti apie tai, kokią nauda mums neša LED šviestuvai ir šviesos diodų technologija sukurtos lemputės. Tačiau daugelio žmonių informacija apie galimybę sutaupyti pinigų ir apsaugoti mus supančią aplinką, dar nepasiekė. Tad pateiksime net 10 priežasčių, įrodančių, jog LED šviestuvai – tikra revoliucija, galinti padėti išsaugoti planetą.

led sviestuvai

Ilgesnis veikimas

Bene didžiausias LED apšvietimo privalumas – ilgesnis tarnavimo laikas. Diodinės lemputės gali veikti net iki 100 000 valandų. Tai lygu 11 metams nepertraukiamo arba 22 metams 50 % veikimo. Jei LED šviestuvai degs apie 8 val. per dieną, greičiausiai prireiks net 20 metų, iki kol jūs turėsite vėl pakeisti lemputę. Be to, LED lemputės perdegimas smarkiai skiriasi nuo standartinio apšvietimo: jos nenustoja veikti staiga, o pamažu skleidžia vis mažiau ryškesnę šviesą, įspėdamos apie tai, jog artimiausiu metu privalėsite pakeisti lemputę.

Efektyvesnis energijos panaudojimas

Lyginant su tradicinėmis lemputėmis, kurios į šviesą konvertuoja vos 20 % energijos, LED šviestuvai sunaudoja net 80–90 % energijos. Tai reiškia, jog įprasta lemputė, įsigyta tam, jog tarnautų kaip šviesos šaltinis, mažiau nei pusę savo energijos atiduoda visai kitiems, bereikalingiems veiksniams. To išvengsite naudodami LED šviestuvus.

Ekologija

LED šviestuvai savo sudėtyje neturi toksiškų, aplinkai galinčių pakenkti medžiagų. Įprastose fluorescencinėse lemputėse randama gyvsidabrio, žalingo ne tik aplinkai, bet ir tiesioginį kontaktą su šia medžiaga turintiems žmonėms. Kadangi LED lemputės yra 100 % perdirbamos, jos leis jums prisidėti prie ekologiškesnio pasaulio kūrimo, o ilgas jų veikimas sutaupys begalę įprastų lempučių gaminimui ir keitimui skiriamų medžiagų.LED šviestuvai be galo patvarūs, jų lempučių gamyboje naudojami komponentai, apsaugantys jas net ir nuo pačių sudėtingiausių sąlygų, tokių kaip oro kaita, smūgiai, vibracija ir t. t.

Jokių UV spindulių!

LED apšvietimas gamina kur kas mažiau infraraudonųjų spindulių šviesos, todėl beveik neturi UV spindulių. Dėl to LED šviestuvai itin pasitarnauja vietose, kuriose yra prekių ar medžiagų, jautriai reaguojančių į šilumą ar UV spinduliuotę. Taigi, tokio pobūdžio apšvietimas itin naudingas įvairiuose muziejuose, galerijose, archeologinių kasinėjimų vietose ir pan.

Šviestuvai: kaip pasirinkti šviesą namuose

Šviestuvai: kaip pasirinkti šviesą namuose

Šviestuvus namuose galima keisti kad ir kas metai. Jie suteikia namams netikėtumo, naujumo, nors iš tiesų niekas, išskyrus juos, nesikeitė… Tai tobulas būdas pigiai pasikeisti, atsinaujinti savo interjerą. Kaip išsirinkti tinkamus šviestuvus?

Pakabinami ar sieniniai?

Šviestuvai paprastai skirstomi į keturias rūšis: pakabinami, sieniniai, pastatomi ir staliniai. Įmontuojami į lubas, deja, praranda šviestuvų vardą, nes tai tik įdėklas su patronu ir lemputė. Tiesa, tokį šviestuvą galima pasidaryti ir patiems įsigijus taisyklingos formos medžio plokštės gabalėlį ir jame išpjovus skyles bei pakabinus tiesiai ant lubų. Pagrindinis klausimas yra kurie šviestuvai geresni: pakabinami ar sieniniai?

Viskas atsiremia į šviesos kryptis. Jeigu reikia apšviesti visą patalpą, rinkitės pakabinamus. Jei reikia tik dalies patalpos ir sukoncentruoti šviesą į tam tikrą kampą, patalpos dalį ar net sieną – sieninius.

Virtuvės šviestuvai

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į virtuvės apšvietimą. Čia kabinami šviestuvai turi aiškų tikslą – gerai apšviesti visą patalpą. Juk nenorėtumėte svogūno pjaustyti prietemoje – galite likti be pirštų. Dėl šios priežasties visokie sieniniai ir lubiniai šviestuvai nėra efektyvūs – rekomenduojame pakabinamus. Maža to, galima pasižiūrėti ir šviestuvus, kurie gali reguliuoti gaubto aukštį. Tai reiškia, kad gaminant maistą gaubtas pakeliamas aukščiau, kad šviesa sklistų į visą patalpą, o sėdant prie stalo – nuleidžiamas žemiau, kad apšviestų tik sėdinčiuosius, o ne visą virtuvę. Aišku, ši funkcija kainuoja papildomai, tačiau variantų rasti tikrai galima tiek perkant internetu, tiek specializuotose parduotuvėse.

Miegamojo apšvietimas

Miegamajame apšvietimo didelio nereikia, todėl čia labiausiai tinka sieniniai šviestuvai. Lovūgalyje galima pastatyti šviestuvą – toršerą. Jis skirtas skaitymui. Situacija keičiasi, jei miegamajame persirenginėjate, dažnai lyginate rūbus. Tada reikalinga normali šviesa ir pakabinami šviestuvai. Jie gali būti kryptiniai – visą šviesą sutelkiantys ne į lovą, o į tą patalpos dalį, kurioje ir atliekate įvairius namų ruošos darbus, puošiatės. Atminkite, kad miegamajame dažnai būna veidrodžių, tad tiesioginė šviesa atsispindi ir apšviečia visą patapą. Dėl šios priežasties, nereikia labai daug lempučių arba šviesa neturi būti labai intensyvi.

Vonios kambaryje – romantika

Dažnai vonioje būna prietema. Ten nedaromi specialūs šviestuvai, tačiau reiktų atsižvelgti į tam tikrus momentus. Jei vonia didelė ir joje puošiasi visa šeima, vertėtų pagalvoti apie pakabinamą šviestuvą virš veidrodžio. Makiažas reikalauja daug šviesos, kaip ir barzdos skutimas, todėl jis bus naudingas tiek vyrams, tiek damoms.

Tikimės, kad šie patarimai ras savo panaudojimą ir jūsų namų šviestuvai bus ne našta, o itin derantis interjero elementas.

Akumuliatoriai bei tinkamas jų pasirinkimas internetu

Akumuliatoriai bei tinkamas jų pasirinkimas internetu

Internete gausu informacijos pačiais įvairiausiais tikslais, todėl milijonai žmonių jame lankosi kiekvieną dieną tikėdamiesi rasti atsakymą į vieną kitą klausimą. Virtuali erdvė talpina nepaprastai didelę išmintį, kuria šiandien pasinaudoti yra tikrai labai paprasta. Pakanka apsilankyti didžiojoje G paieškos sistemoje ir suvesti tai, kas labiausiai domina, pavyzdžiui akumuliatoriai. Jų asortimentas internete yra platus, o pasirinkimas paprastas.

Tinkamo akumuliatoriaus pasirinkimas yra keblus dalykas. Yra daugybė jų rūšių, modelių, tipų ir gamintojų.  Dėl šių priežasčių tinkamą akumuliatorių pasirinkti darosi ne taip ir lengva. Žinoma, dar reikia atsižvelgti ir į kainą, kuri neretai tampa vienu svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Labai dažnai skirtingų prekybininkų tų pačių produktų kainos skiriasi, tad prieš pirkimą derėtų paieškoti ir kitų pasiūlymų – galbūt kitas tokio pat pobūdžio akumuliatorius padės sutaupyti.

Itin dažnai naujų akumuliatorių pasirinkimas yra pagrįstas turimų senų akumuliatorių specifikacija. Žmonės retai kada žino, kokių duomenų turi būti akumuliatoriai, todėl daugeliu atvejų perkamas analogas senajam. Kai tai padaryti yra neįmanoma, pakanka apsilankyti internete, kur vos ne kiekvienas akumuliatorių gamintojas savo internetinėje svetainėje turi katalogą, su visais tinkamais automobilio akumuliatoriais. Galima kreiptis ir į pačius prekybininkus, jie patars ir padės rasti geriausią akumuliatoriaus sprendimą už prieinamą kainą.

Virtualioje erdvėje ne visuomet taip paprasta išsirinkti ieškomą gaminį. Kartais pritrūksta informacijos ar net jos būna per mažai, todėl svarbu negrimzti į panika ir viską atlikti palengva. Jei turite klausimų ar dvejonių, visuomet galima pasikonsultuoti su akumuliatorių pardavėjais ir konsultantais. Jie tikrai padės išsirinkti patikimą ir ilgai tarnaujantį gaminį bei atsakys į visus iškilusius klausimus. Pirkti internetu patogu, kadangi čia gausu informacijos ir patyrusių specialistų. Taip lengvai išsirinksite prekę ir už ją nepermokėsite.

Akumuliatorių pasirinkimas virtualioje erdvėje yra tikrai platus ir išsamus. Ir nors ne visi pardavėjai pateikia išsamų šių įrenginių pristatymą ar detalią informaciją apie juos, kituose tinklapiuose ar portaluose tikrai galima rasti tai, kas aktualu ir reikalinga. Internetu įsigyjami akumuliatoriai neleis patirti didelių išlaidų, kadangi galėsite susipažinti su jų pasiūla, kainų įvairove ir kitais niuansais. Pirkite protingai ir tikrai įsigysite ilgai tarnaujančią ir patikimą prekę.

Stilingas apšvietimas su LED technologija

Stilingas apšvietimas su LED technologija

sviestuvas6Apšvietimas namuose labai svarbi interjero dalis. Pagal tai, kaip jis sumontuojamas ir kaip parenkami apšvietimo šaltiniai, priklauso ne tik namų jaukumas, bet ir svečių bei šeimininkų savijauta. Šiandien rinkoje pasirodžiusi moderni LED technologija po truputį kopia į populiarumo viršūnę siūlydama itin platų stilingo ir ekologiško apšvietimo galimybę. 

Norint pasinaudoti LED teikiamais privalumais, namų interjero ekspertai pataria išbandyti namuose kelių rūšių LED gaminius. Derindami juos tarpusavyje, namuose galite sukurti išskirtinį dizainą ir nuotaiką.

Šviesa grindyse

Kartais manoma, jog apšvietimas namuose turi būti tik lubose. Tačiau tai netiesa. Norint sukurti jaukų ir išskirtinį namų interjerą, pravartu pagalvoti ir apie netradicines šviesos šaltinių vietas. Pavyzdžiui, galima puikiai išnaudoti grindis. Tai, atrodo, su apšvietimu nieko bendra neturinti vieta, tačiau panaudojus LED technologijas, lempos grindyse gali paversti Jūsų namus kita patalpa. Toks pasirinkimas ypač dažnai naudojamas viešai lankomose vietose, tokiose kaip barai, viešbučiai, restoranai. Grindyse įmontavus specialius šviestuvus, galima sukurti nepastebimą šviesos šaltinį, kuris puikiai pagelbės, norint atnaujinti jau kiek atsibodusią patalpą.

Nišų galia

LED technologijos apšvietimas dažnai naudojamas nišų apdailoje. Čia pritaikomos ne tik LED lempos ar lemputės, bet ir prožektoriai, sukoncentruojantys vientisą griežtą šviesos spindulį. Itin dažnai nišų apšvietimas panaudojamas voniose, koridoriuose, svečių kambaryje. Norite, kad
namuose sienos įgautų naujų emocijų ir išvaizdos? Pasinaudokite nišų apšvietimu paveikslams, statulėlėms išryškinti.

Laiptų paslaptys

Laiptai namuose yra labai svarbi interjero dalis. Tai stilių ir modernumą išmanančių žmonių vizitinė kortelė. Daugelis žmonių laiptams namuose skiria itin daug dėmesio: ilgai planuojama medžiaga, iš kurios bus gaminami laiptai, jų dizainas ir dermė namuose. Planuojant laiptų įrengimą nereikėtų pamiršti ir apie jų apšvietimą. Tam puikiai tinka nedidelės LED lempos, pritaikytos laiptų įrengimui. Jos šiai namų daliai suteiks jaukumo ir spalvų.

Pagrindinis apšvietimas

Planuojant papildomus šviesos šaltinius namuose, nepamirškite, kad svarbiausiu smuiku vis tiek turės griežti pagrindinės namų lempos, skirtos dienos šviesai patalpose sukurti. Šiandien lempų gamintojai siūlo itin platų šių gaminių pasirinkimą: Jūsų namuose gali atsidurti pakabinamos, paslepiamos, spyruoklinės, sieninės ir kitokios lempos, kurios dera prie Jūsų interjero. Norite namus paversti senove alsuojančia tvirtove? Tam taip pat internete rasite platų lempų pasirinkimą.