Suvenyrai namams : ką reikia žinoti apie jų kolekcionavimą?

Suvenyrai namams : ką reikia žinoti apie jų kolekcionavimą?

Ar kada nors susimąstėte, kad Jūsų namai – tarsi dienoraštis, viską išduodantis atėjusiems svečiams? Ypatingai jeigu esate linkę kaupti, pirkti, bei dekoruoti – namai yra Jūsų atspindys, geriausiai atvaizduojantis Jūsų požiūrį į daiktus. O jeigu dar nei viena kelionė neapsieina be statulėlių, magnetukų ir kitų menkniekių! Taip namų erdvę drąsiai galima apkrauti vienas prie kito nederančiais daiktais ir sukurti tikrą chaosą. Tad kaip namo ar buto nepaversti daiktų saugykla ir išlaikyti stilingą bei visapusiškai harmoningą vaizdą?

Kolekcija – į tam skirtą vietą. Renkate monetas, pašto ženklus, kokio nors gyvūno statulėles ar paprasčiausius magnetukus? Raskite ir skirkite savo kolekcijai vieną kampelį namuose, o neišmėtykite jų visur. Nereikia daryti netvarkos, nes suvenyrai namams reikalingi tam, kad juos pagyvintumėte, o ne sujauktumėte.

Ar tikrai visko reikia? Prieš pirkdami eilinę statulėlę, pagalvokite, ar ji derės prie bendros aplinkos ir ar jai atsiras vietos. Galbūt Jūsų lentyna jau užkrauta smagiom smulkmenėlėm, tad dar vienos paprasčiausiai… nebereikia? Bendras vaizdas turi būti jaukus.  Deja, apkrauti namus ir paversti juos netvarkingais yra labai lengva. Net patys galite nepastebėti, kaip iš stilingų ir originalių namų jie gali virsti visiška netvarka!

Originalios idėjos – originaliems namams. Norite papuošti savo erdvę, tačiau nežinote kaip? Ieškokite originalių idėjų internete ar namų interjero žurnaluose. Dažniausiai ten galima rasti paprastai pagaminamų aksesuarų, užpildysiančių „tuščią“ vaizdą. Suvenyrai namams, poilsiavietėms ar kaimo turizmo sodyboms yra reikalingi vien dėl to, kad papildo interjerą ir sukuria malonią atmosferą.

Namams gyvybę suteikia ne tik žmonės.  Kartais didelės erdvės ir dideli kambariai, kurių neužpildo baldai, atrodo nejaukiai, per daug „steriliai“ ir tarsi be gyvybės. Tokios erdvės reikalauja kažko, kas suteiktų žavesio bei žaismingumo. Juk norisi, kad būtų jauku, ar ne? Tokiu atveju nebijokite pastatyti didelės vazos, kurioje pamerksite šviežias gėles; pakabinti didelį paveikslą ar linksmas fotografijas – viskas, kas kelia teigiamas emocijas, daro erdvę žymiai mielesne.

Nebijokite eksperimentuoti ir kurti. Netgi dekoratyviniai mini paminklai kažkam atminti gali būti puiki namų puošmena. Namų erdvė yra Jūsų saugiausias ir širdžiai mieliausias kampelis, tad susikurkite jį tokį, į kurį norėtųsi grįžti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.