Paskolos būstui dirbantiems užsienyje – nepervertinkite savo galimybių

Paskolos būstui dirbantiems užsienyje – nepervertinkite savo galimybių

Daugelis užsienyje dirbančių lietuvių svajoja apie dieną, kai grįš į tėvynę, todėl užsienyje uždirbti pinigai taupomi naujo būsto įsigijimui. Tiesa, itin didelės nekilnojamojo turto kainos verčia ieškoti kiek lankstesnių sprendimų. Vienas populiariausių pasirinkimų – patogios paskolos būstui dirbantiems užsienyje. Tai greitas būdas svajonių namų įsigijimui. Vis dėlto, finansininkai ragina išlikti racionaliems ir įvertinti savo galimybes. Neapgalvotai priimtas sprendimas gali tapti sunkia finansine našta ne tik jums, bet ir jūsų šeimai.

Lanksti paskola dirbantiems užsienyje

Vis daugiau kredito unijų siūlo itin palankias sąlygas nekilnojamojo turto įsigijimui. Atsižvelgiant į augančius klientų poreikius, paskolos suteikiamos ne tik gimtoje šalyje gyvenantiems, bet ir užsienyje dirbantiems asmenims. Be to, praktika rodo, kad užsienyje uždirbti pinigai Lietuvoje turi didesnę vertę, todėl dirbant svetur lengviau uždirbti pradiniam įnašui. Dar vienas privalumas – kai kurios kredito unijos ne tik suteikia paskolą būstui, bet ir padeda jį išnuomoti bei administruoti.

Išlikite objektyvūs

Paskolos svarstymas pradedamas nuo savo galimybių įvertinimo. Paskaičiuokite, kiek pinigų reikia jums ir jūsų šeimai, kokia jų dalis gali būti atidėta, kad nesukeltų rimtesnių sunkumų. Praktika rodo, kad daugelis žmonių, nusprendę imti paskolą būstui, renkasi itin prabangius, didelius namus, kurių iš tiesų negali įpirkti. Kad išvengtumėte nusivylimo, būkite teisingi patys sau. Nesistenkite kredito unijai pateikti klaidingų duomenų ir nebandykite įrodyti, kad tikrai galite imti didesnę paskolą – nepamirškite, kad kas mėnesį pinigus grąžinti turėsite jūs patys. Rinkdamiesi būstą, pagalvokite apie papildomas išlaidas, kurių prireiks naujų namų įrengimui. Klaidinga galvoti, kad skelbime nurodyta kaina yra galutinė ir nepareikalaus didesnių išlaidų. Perkant būstą, reikia apgalvoti ir investicijas, skirtas namų įrengimui ir remontui.

Preliminarus galimybių apskaičiavimas

Preliminarus finansinių galimybių įvertinimas gali būti atliekamas, naudojantis moderniomis paskolos skaičiuoklėmis. Įvedę atitinkamus duomenis, pvz., bendras šeimos pajamas per mėnesį, šeimos narių skaičių, kitus finansinius įsipareigojimus ir t. t., sužinosite, kokio dydžio paskolą galite gauti ir kokios mėnesinės įmokos jūsų laukia. Tai patogus būdas persvarstyti, ar kreditas iš tiesų atitinka jūsų lūkesčius – pabadykite nurodytą sumą atsidėti bent kelis mėnesius iš eilės ir pažiūrėkite, ar pasikeis jūsų šeimos gerovė. Primename, kad internetinės skaičiuoklės pateikia tik preliminarius rezultatus, todėl dėl tikslių sumų pasikalbėkite su pasirinktos kredito unijos darbuotojais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.