Kas yra Reiki iniciacija?

Kas yra Reiki iniciacija?

reiki

Reiki sistema- tiek rankų padėtys, tiek visi simboliai- neveikia be ypatigo proceso arba ritualo, kurį skirtingai meistrai vadina įvairiai: Reiki iniciacija, išventinimas, suderinimas. Šis ritualas atveria ir daug kartų praplatina kanalą, kuriuo teka gyvybinė energija, kanalas lieka atviras visą gyvenimą, jam palaikyti nebereikia jokių papildomų ritualų ar specialių pratybų. Reiki yra labai sena ir efektyvi sveikatos stiprinimo sistema, https://www.rutareiki.com/reiki-meistrai kilusi iš Japonijos ir plačiai taikoma pasaulyje. Reiki energija teka per žmogų, uždėjus rankas ant savęs ar kito žmogaus kuriam trūksta harmonijos. Taikant Reiki metodą, Specialisto rankų pagalba atstatoma žmogaus fizinė, psichoemocinė ir dvasinė organizmo pusiausvyra. Reiki yra pagalba, kuri sustiprina  organizmą ir padeda jam pačiam sveikti. Pagrindinis Reiki poveikis organizmui:

  • Sumažina stresą, šalina baimę, nerimą ir įtampą;
  • Padeda atsipalaiduoti, suteikia ramybės ir saugumo jausmą;
  • Gerina miego kokybę, pagerina gyvenimo kokybę;
  • Mažina skausmą, nuovargį ir išsekimą;

 

Kokiais  atvejais padeda Reiki?

 

Reiki padeda įvairiais atvejais ir tada, kai užklumpa nedidelis negalavimas, pavyzdžiui, suskausta galva ar peršalus ir susirgus sunkia liga, pvz. vėžiu. Reiki nera gydymo būdas- tai pagalba, kuri sustiprina organizmą, padeda jam kovoti su įvairiomis ligomis. Gydymo įstaigose šis metodas dažniausiai naudojamas, kaip papildoma priemonė, šalia įprastų medicinos procedūrų. Daugelyje užsienio šalių Reiki metodas yra plačiai  naudojamas ir pripažintas. Reiki metodą gydytojai pripažino dėl to, kad jis padeda ligoniams pasveikti, naudojant mažiau vaistų, sumažėja jų pašalinis poveikis, komplikacijų skaičius po operacijų, pagerėja ligonių būklė po chemoterapijos, pasitaiso jų nuotaika.

 

Ar Lietuvoje populiarus Reiki metodas?

Lietuvoje Reiki metodas taip pat yra populiarus. Manoma, kad Reiki praktikų mūsų šalyje yra apie 100 000 ir jų nuolat daugėja. Lietuvoje įkurta Reiki asociacija, kuri siekia suvienyti Reiki praktikus, meistrus,, mokytojus. Jos tikslas įdiegti Reiki metodo standartą, įvertinti praktikų meistrų, mokytojų kvalifikaciją, kad klientai turėtų galimybę pasirinkti kfalikuotus specialistus, gautų kokybiškas paslaugas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.