Ką būtina žinoti apšildant lubas?

Ką būtina žinoti apšildant lubas?

Kiekvienas iš mūsų nori, kad jo namai spinduliuotu jaukumu bei šiluma. Jei siekiame pastovios šilumos savo namuose, tai gausime ją tik gerai atlikus šiltinimo darbus. Nesandarios pastato lubos yra labai dažna didelės šilumos praradimo priežastis, dėl ko gali smarkiai šoktelti šildymo išlaidos. Šiltas oras kiekviename uždarame plote visada kyla į viršų, todėl jei jūsų lubos yra nesandarios, jos taps lengviausiu keliu šilumai pasprukti. Su šia nemalonia problema tenka susidurti daugumai namų šeimininkų, tačiau net ir jiems dažnai iškyla klausimas: ką reikia žinoti norint tinkamai apšiltinti lubas?

Jei jūsų namas turi palėpę, tai kokybiškas lubų apšiltinimas yra pats didžiausias prioritetas. Stogo šiltinimo darbai čia bus neveiksmingi, nes šalta ir šilta oro srovė turi susidurti šiltinimo medžiagoje, arba kitaip ji praras visą veiksmingumą. Šiltam orui bei drėgmei patenkant per perdangos plyšius namai praranda nepaprastai didelius kiekius šilumos. Šiuo atveju, vienintelė išeitis – tai gerai apšiltintos namų lubos. Jis padės sumažinti šildymo kainas, užtikrins gerą šilumos izoliaciją bei prisidės prie namų ilgaamžiškumo. Šiam darbui labiausiai tinkas Gamo lubų šiltinimas putomis. Šios medžiagos naudingumas, universalumas padaro ją puikiu pasirinkimu tiek stogo, tiek visiems kitiems šiltinimo darbams. Šitoks lubų šiltinimas putomis nėra brangus, todėl tiks kiekvieniems namams, o darbų rezultatai bus tiesiog stulbinantys.

Gamo termovatos universalumas bei modernumas kalba pats už save. Su šios medžiagos pagalba jūsų šiltinami paviršiai ne tik turės kokybišką, sandarią šilumos izoliaciją, bet ir pasižymės puikia apsauga nuo drėgmės ir triukšmo. Lubų šiltinimas putomis trukdo kauptis kondensatui, todėl jūsų namas bus apsaugotas nuo potencialios žalos, kurią sukelia drėgmė. Tereikia vieno, nedidelio šios medžiagos sluoksnis ir jūsų patalpos mikroklimatas bus nepriekaištingas.

Šiltinimas putomis – tai puikus būdas apsaugoti pastatą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Ši medžiaga labai prisideda prie pastato ilgaamžiškumo, nes apšiltinus lubas ši medžiaga nenusėda ir nesusitraukia, todėl daug metų tarnauja kaip skydas nuo šaltų vėjo gūsių bei drėgmės. Šiltinimo putos net ir po daugybės metų nepraras savo šiluminės varžos ir nepritrauks nepageidaujamų kenkėjų.

Šiltinant namo lubas, viskas ko jums reikia, tai nuo 10 iki 15 centimetrų storio Gamo purškiamų putų sluoksnis. Su šia medžiaga atliekami darbai vyks žaibiškai greitai, o sukurtas tolygus šiluminis sluoksnis užtikrins namams tvirtumą, sandarumą bei energinį efektyvumą. Apsauga nuo drėgmės ir garso – tai dažnai nuvertinamas bruožas, kuris yra būtinas namo tvirtumui ir ilgaamžiškumui palaikyti. Gamo purškiamos putos yra ekologiškos, todėl naudodami šią šiltinimo medžiagą nekenksite aplinkai. Ši moderni medžiaga turi labai daug pliusų ir stebėtinai mažai minusų, todėl jei pasirinksite lubų šiltinimą termovata, tai tikrai nepasigailėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.