Dantų balinimas juostelėmis

Dantų balinimas juostelėmis

Balti dantys yra laikomi savotišku grožio etalonu. Holivudinė šypsena taip pat. Vakarų kultūroje kuklumą nustūmus į vertybių sąrašą, šypsenos kultas yra įsitvirtinęs gana gerai, todėl šypsotis nori visi, ir kaip įmanoma gražiau.

Jei dantys yra su dėmėmis, pageltę, šypsotis, deja, nepavyks taip dažnai, kaip norėtųsi. Ypač ši situacija trikdo verslo pasaulyje dirbančius žmones. Socialinio bendravimo pagrindas yra kai pašnekovas stebi kito pašnekovą burną ir kaktą. Jei dantys netenkina, žmogus gali būti kiek užsidaręs ir pastatyti nereikalingų barjerų. Nepasitikėjimas savimi yra pastebimas, o tai gali atsiliepti ir verslui.

Kaip susitvarkyti su šia problema? Dantų balinimas yra viena iš išeičių, o dantų balinimo juostelės turi to paties peroksido ir kitų medžiagų, kurias naudoja odontologai savo pacientams. Jei dantų balinimo procedūra kainuoja gana brangiai ir atima nemažai laiko, kurio verslo žmonės neturi, belieka tik ieškoti kur kas prieinamesnių būdų padaryti savo šypseną nepriekaištingą ir gražią.

Dantų balinimas juostelėmis efektyvus yra tik tada, kai balinami natūralūs dantys. Jei dantys yra plombuoti, balinant plomba gali išryškėti, nes peroksidas, esantis juostelėje skirtingai veikia emalį ir fluoro plombą arba keraminę karūnėlę (jei dantys yra protezuoti). Sergant tam tikroms dantų ligomis, taip pat rekomenduojama pasitarti su savo odontologu, nes balinimas gali neturėti jokio efekto arba priešingai – sukelti nemalonių pojūčių.

Vienos iš populiariausių juostelių Lietuvoje yra Crest 3D White balinimo juostelės, kurias galima įsigyti internetu (taip pigiau). Dantų balinimas jomis gali užtrukti ir labai trumpai, vos 5 minutes palaikant ant dantų, arba kiek ilgesnį laiką iki valandos. Juostelės netrukdo daryti kasdieninių darbų, su jomis galima net maudytis. Tiesa, valgyti su jomis nerekomenduojama, nes nuo kramtymo jos gali pasislinkti, o taip pat peroksido prisotintas gelis gali patekti į skrandį ir sukelti dirginimą. Gerti galima bet labai atsargiai. Lietuvoje didelių kaitrų nėra, tad valandą iškęsti nevalgius ar negėrus nėra didelė problema.

Dantų balinimas yra ne vienkartinis procesas. Jį reikia atlikti nuolatos, nes dėmių atsiranda visada. Juosteles naudoti irgi reikia kelias savaites, kad paskui pusę metų galėtumėte turėti nepriekaištingai baltą šypseną.

Bet kuriuo atveju, pasikonsultuokite su savo odontologu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.