Čiužiniai internetu – ar verta pirkti?

Kai kuriuos daiktus ir paslaugas pirkti reikėtų tik labai gerai įvertinus visus UŽ ir PRIEŠ, taip pat technines savybes. Dėl tokio įvertinimo stokos prekyba internetu pasunkėja. Tačiau tikrai ne visiems daiktams. Štai visai neseniai pirkėjai sakė, kad rūbų internetu nepirktų, nes pasimatuoti negalima, pajausti medžiagos pirštais neįmanoma ir panašiai. Tas pats su čiužiniais. Negalima ant jo atsigulti, pašokinėti, patikrinti, ar švelnus apdangalas, pamatyti, kokio jis dydžio.

Elektroninė prekyba keičiasi. Šiuo metu rūbais internetu prekiauja daugiau nei 50 parduotuvių, įskaitant ir tokį individualų rūbą, kaip apatinis trikotažas. Pirkėjų įpročiai keičiasi, todėl akivaizdu, kad ir čiužiniai internetu gali būti parduodami lygiai taip pat, kaip ir rūbai.

Čiužiniai išsirenkami pagal tam tikrus kriterijus. Vienas jų yra išmatavimai. 200×200 cm čiužinys yra skirtas vadinamajai šeimyninei lovai, 140×200 – erdviai suaugusiojo lovai. 90×180 – nedidelė viengulė lova suaugusiajam. 90×140 – čiužinukas vaikiškai lovytei . Yra ir kitų išmatavimų, kurie yra suderinami su standartinių baldų gamyba. Esant nestandartiniams baldams, reikalingi ir atitinkami čiužiniai bei originalūs sprendimai. Renkantis čiužinį yra svarbu žinoti tikslius išmatavimus. Tai galima padaryti pasimatavus lovą ir užsirašius apytikslius duomenis.

Čiužiniai yra skirtingo aukščio. Tai irgi yra vienas iš pasirinkimo kriterijų. Vieni jų yra plonesni, kiti – storesnis, priklausomai nuo to, kokiuose balduose jie bus naudojami.

Nuo aukščio ir išmatavimų kitas svarbus kriterijus – kietumas – nepriklauso. Tai yra tas individualus kriterijus, kuris lemia pasirinkimą. Deja, ne visose parduotuvėse galima išsidrėbti su lauko rūbais ant pavyzdinio čiužinio, kad įsitikintų pirkėjas, ar toks minkštumo lygis jam tinka ar ne. Minkštumas skirstomas į kelias grupes: labai kietas, kietas, vidutinio minkštumo ir minkštas. Rekomenduojama rinktis kietesnius čiužinius, nes visada yra paprasčiau užkloti papildomą paralono sluoksnį ar antklodę ant kieto paviršiaus, o ne įkristi į labai minkštą čiužinį ir atsikelti su skaudančia nugara.

Taip pat svarbu išsiaiškinti ir čiužinio visaus sandarą. Paprastai jie yra ortopediniai, su spyruoklėmis arba be jokių spyruoklių, taip pat su kietu rėmu, kad išlaikytų formą. Tai jau smulkmenos, kurios didelės įtakos apsisprendimui turi labai retai.

Čiužiniai internetu yra parduodami pigiau, nei parduotuvėse, taip pat jų asortimentas didesnis, nes į ekspoziciją visi netelpa. Tą mums patvirtino Baldų Parkas vadybininkai, kurie iš karto sakė, kad sandėlyje yra daugiau, nei pavaizduota… Tiesiog išsiaiškinkite, kokio kietumo čiužinys jums tinkamas, o toliau – tik išmatavimų ir kainos reikalas…

Parašykite komentarą