Automatiškai valdomi ir moderniai atrodantys vartai – kiekvieno privataus namo savininko svajonė

Automatiškai valdomi ir moderniai atrodantys vartai – kiekvieno privataus namo savininko svajonė

Mano namai – mano tvirtovė. Populiarus, kiekvienam ne kartą girdėtas posakis. Tačiau ar kada susimąstėte, jog norint, kad šis žodžių junginys turėtų prasmę, prieš tai būtina patiems atlikti tam tikrus veiksmus. Vartai – vienas iš svarbiausių statinių, padidinančių nuosavos valdos saugumo lygį: smalsūs praeiviai kritišku žvilgsniu nenužiūrinės  gerokai ūgtelėjusios ir žoliapjovės besiprašančios vejos, o ilgapirščiams, taip ir tykantiems nugvelbti ne vietoje padėtą daiktą, kils mažiau pagundų. Norint, jog vartai atrodytų estetiškai bei tinkamai funkcionuotų, svarbu ne tik pastarųjų modelis, bet ir patikima automatika (vartų pulteliai, pavaros, valdymo blokas). Mes ir Shtorm.lt padėsime pasirinkti tinkamai!

Varstomi ar slenkantys?

Pirmoji dilema, iškylanti besirenkant vartus – varstomi ar slenkantys? Varstomi vartai gali atsidaryti į vidų bei į išorę: apgalvokite, ar tam nebus kliūčių kiemo viduje/gatvėje? Slenkantys vartai – idealus pasirinkimas, kai esate ribojami nedidelės teritorijos, o vartai – sunkūs bei dideli: pastarieji varikliuko dėka išstumiami ir įtraukiami į specialią tvoroje sumontuotą konstrukciją.

Automatika

Jei namuose iki šio turite stumdomus vartus, tikriausiai ne kartą esate nusikeikę, kai, lietui merkiant, turėjote šiuos atidaryti ir vėl uždaryti. Gal dėl šio, iš pažiūros labai paprasto veiksmo, pavėlavote į darbą? Automatiškai valdomi vartai – štai apie ką turėtų galvoti kiekvienas, besiruošiantis pakeisti senuosius! Radijo bangomis valdomi vartų pulteliai užtikrins, jog iš namų iškeliausite bei šiuos pasieksite kur kas komfortiškiau nei iki šiol, o Shtorm.lt pasirūpins, jog jūsų namuose įrengta automatika būtų kokybiška ir patikima.

Dizainas

Iš vartų reikalaujama saugumo užtikrinimo, tačiau estetikos prioriteto privačių namų savininkai taip pat nepamiršta. Vartų dizainas derinamas prie vyraujančio eksterjero: šiuolaikiniams naujos statybos namams tinkamiausi minimalistiniai, pagaminti iš lengvų medžiagų ar originaliai iškalti, o užmiesčio sodybų dvasią pabrėžia vartų masyvumas. Svarbu vartų bei tvoros tarpusavio dermė. Šie turėtų būti to paties aukščio, užpildui panaudota tokia pati medžiaga, spalvos – identiškos arba vizualiai suderintos.

Investuokite į vartų kokybę bei estetiką. Juk nenorite, jog vartų pulteliai dažniau būtų pas meistrą nei atliktų savo funkciją ir palengvintų  jūsų kadienybę, o išoriškai atrodytų, tarsi vartelius būtumėte pasiskolinę iš kaimyno?

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.