Pagal
Kategorija: Uncategorized

Profesionali medinių grindų priežiūra

Profesionali medinių grindų priežiūra

grindu prieziura

Savo būsto grindimis, kurios įprastai būna medinės, mes vaikštome kiekvieną dieną. Grindys yra nuolatos veikiamos trinties, vandens, nešvarumų, papildomos drėgmės, purvo, temperatūrų pokyčių ir kitų pašalinių neigiamų veiksnių. Tačiau nepaisant to, tikrai ne kiekvienas žmogus pagalvoja, kad savo medines grindis turėtų apsaugoti ir užtikrinti, kad medinių grindų priežiūra būtų labai profesionali ir atitinkanti visus šiuolaikinius standartus. Todėl jei ir jūsų namuose vidaus interjerą papildo kokybiškos medinės grindys, turėtumėte užtikrinti jų didesnį ilgaamžiškumą ir patvarumą, pasirinkdami tinkamiausius medinėms grindims prižiūrėti skirtus produktus.

Alyva medinėms grindims  – kaip ją išsirinkti?

Žinoma, jei niekuomet nesidomėjote medinių grindų priežiūra ir nežinote, kokias priemones rekomenduojama pasitelkti, turbūt turite daugiau klausimų nei atsakymų. Tačiau įprastai medinių grindų priežiūrai ir apsaugai šiomis dienomis yra naudojama specializuota alyva. Kiekvienos medinės grindys privalo būti tinkamai ir profesionaliai alyvuotos, užtikrinant aukščiausio lygio apsaugą. Taip pat nereikėtų pamiršti ir grindų priežiūros alyvos, kuri yra naudojama visų alyvuotų medienos paviršių priežiūrai ir atnaujinimui. Tai reiškia, kad medinės grindys turėtų būti prižiūrimos reguliariai – atnaujinant alyvos sluoksnį, dengiantį medines grindis.

Įprastai medinių grindų priežiūrai skirtą alyvą rekomenduojama panaudoti vieną kartą per metus. Tai būtų optimalus pasirinkimas norintiems išsaugoti puikų savo būste esančių medinių grindų estetinį vaizdą ir suteikti būtiną papildomą apsaugą nuo neigiamų išorinių veiksnių.

Renkantis alyvą medinėms grindims ir jos priežiūrai, taip pat reikėtų pasirinkti ir šios srities profesionalus, kurie specializuojasi medienos apsaugai ir priežiūrai skirtų produktų pardavime. Tokiu atveju jūs galėtumėte būti visiškai tikri, kad galėsite pasirinkti iš ypač plataus skirtingų rūšių alyvos asortimento, kuris pasižymi pačia aukščiausia kokybe.

Vienas iš labai gerai visame pasaulyje žinomų prekės ženklų šioje rinkoje yra WOCA. Todėl jei jūs savo medinių grindų alyvavimui ir reguliariai apsaugai pasirinksite WOCA alyvą, galite neabejoti, kad sulauksite geriausio įmanomo rezultato. WOCA alyvos gamintojai veikia jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Tai tikrai yra pakankamas laiko tarpas, per kurį šios srities specialistai sugebėtų sukurti nepriekaištingos kokybės ir labai efektyviai veikiančių produktų liniją. WOCA produkcija pasižymi visiems puikiai žinoma daniška kokybe, todėl jei peržiūrėsite dabartinį šiuo prekės ženklu pažymėtos produkcijos asortimentą, turėtumėte be didesnių sunkumų išsirinkti medienai prižiūrėti ir ją apsaugoti skirtą alyvą, kuri užtikrins, kad jūsų medinės grindys visuomet atrodys lyg visiškai naujos.

Kodėl verta rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje?

Kodėl verta rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje?

nauju butu statyba Klaipedoje

Kiekvienas suaugęs žmogus svajoja apie savo būstą, kuriame galės jaustis jaukiai, saugiai ir užtikrintai. Juk ne veltui sakoma, kad didžiausia laimė – turėti stogą virš galvos. Todėl namo statybos arba buto įsigijimas yra laikomas vienu svarbiausių gyvenimo tikslų. Deja, faktas, kad turite nuosavus namus dar neapsaugo nuo to, kas jiems gali nutikti ateityje. Dažnai gyvenimo kokybę sugadina įvairūs defektai ir didelių investicijų reikalaujantis brokas arba seniems pastatams nuolat iškylančių problemų tvarkymas. Todėl šiuo metu populiaru rinktis naujų butų statybą Klaipėdoje. Kokiais privalumais išsiskiria gyvenimas naujos statybos name?

Ekonomiškumas

Naujos statybos butai dėmesio verti todėl, kad juose gyventi kur kas ekonomiškiau. Šiandien visiems gyvenamiesiems pastatams taikomuose reikalavimuose numatoma, kad jie turi atitikti tam tikrus energinio efektyvumo standartus, kurie užtikrina mažesnes šildymo ar kitas eksploatacines sąnaudas. Nors lyginant vieno mėnesio komunalines išlaidas skirtumas gali atrodyti ne toks ir didelis, paskaičiuokite, kokią sumą sutaupysite per visus gyvenimo metus.

Kokybė

Dar vienas nenuginčijamas faktas, kodėlyra geresnis pasirinkimas – jų kokybė. Prie jūros esantys pastatai turi kovoti su nuolatine drėgme, tad jei statant gyvenamuosius namus nepritaikomos atitinkamos medžiagos, butai gali būti neapsaugoti nuo pelėsio ar kitų pernelyg didelės drėgmės padarinių.

Garantijos

Ne paslaptis, kad anksčiau statybos nebuvo itin prižiūrimos, todėl senesniuose namuose dažnai pasitaiko didelis brokas, pro sienas švilpia vėjas arba jos yra tokios plonos, kad girdite net kaimynų kvėpavimą. Dabar nekilnojamo turto vystytojai ir generaliniai rangovai turi dirbti pagal Europoje ir Lietuvoje nustatytus standartus ir įsipareigoja ištaisyti bet kokias padarytas klaidas.

Priežiūra

Šiandieninis nekilnojamo turto vystytojų požiūris į klientą yra visai kitoks nei anksčiau. Naujos kompanijos padeda ne tik įsigyti būstą, bet ir konsultuoja jo priežiūros klausimais ir gali pateikti reikiamą informaciją dėl eksploatacijos. Tai yra dar viena svari priežastis, kodėl naujos statybos butai Klaipėdoje atneš kur kas daugiau naudos už seno būsto įsigijimą.

 

Gyventojų turto draudimas – ramesniam gyvenimui

Gyventojų turto draudimas – ramesniam gyvenimui

Nors rugsėjis jau įpusėjo, tačiau butų nuomos bumas dar neatslūgsta. Studentai, kurie nerado būsto ir glaudžiasi pas gimines, draugus, universiteto ar kolegijos bendrabutyje, karštligiškai naršo skelbimus ir svajoja rasti jaukų butuką už piniginei draugišką kainą. Deja, daugelis nuomotojų studentus, mažus vaikus ir naminius gyvūnus prilygina teroristams, kurie nusiaubs namus ir paliks didžiulius nuostolius ir neapmokėtas sąskaitas.

Žinoma, iš dalies tokią nuomotojų poziciją galima suprasti, juk ne kartą buvo rašoma ir kalbama apie tai, kaip žmonės nukentėjo nuo nepareigingų ir neatsakingų nuomininkų. Tai šuo sugraužė sofą, tai vaikai nuterliojo visai neseniai nudažytas sienas ar pirmakursiai studentai bute paliko tikrą jovalą. Taigi, ką daryti? Neišnaudoti nenaudojamo nekilnojamo turto potencialo tikrai nėra labai protinga, o ieškoti tiesiog „auksinių“ nuomininkų dažniausiai nebūna laiko ar nepakanka kantrybės, nes mokesčius vis tiek tenka mokėti, nepaisant to, kad butas stovi tuščias. Tokiu atveju ne vienas draudimo brokeris patars savo turtą tiesiog apdrausti.  Gyventojų turto draudimas padengs nuostolius, kuriuos gali padaryti nuomininkai, todėl nereiks jaudintis, kad po jų nieko savo bute neberasite.

Gyventojų turo draudimas gali apdrausti būstą nuo nelaimingų įvykių, pavyzdžiui, apliejimo, gaisro ir pan., gali apdrausti jame esančius daiktus, elektroninę techniką ir pan. Viskas priklauso nuo to, kokioje draudimo įmonėje draudžiatės ir kokias draudimo sąlygas draudimo brokeris gali jums pasiūlyti. Taigi, reiktų išanalizuoti bent kelių draudėjų pasiūlymus ir pasirinkti optimaliausiai jums tinkantį.

Kas moka draudimą?

Išties nėra jokių griežtų taisyklių, kurios atsakytų į šį klausimą, tai labiau susitarimo reikalas. Visgi, gyventojų turto draudimas – gyventojų pareiga, todėl iš principo jį turėtų mokėti nuomininkai, kurie naudojasi butu. Kita vertus, tokia situacija negali piktnaudžiauti ir būsto savininkas. Paprasčiau tariant, jei sulūžo lova ar sugedo televizorius, nereikia pulti kaltinti nuomininkų, kad jie dėl visko kalti. Naudojami daiktai nėra amžini, o jei yra, dažniausiai jie stovi muziejuose. Taigi, šeimininkas privalo nebetinkamus naudoti daiktus pakeisti, o nepasilikti draudimo įmoką sau.