Pagal
Kategorija: Verslo straipsniai

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

biuro baldai

Jau ne vienerius metus stebima itin didėjanti naujų biurų statybų tendencija. Daugelis kompanijų, mieliau renkasi šiuolaikines ir modernias erdves. Šių išplanavimas kardinaliai skiriasi nuo senųjų biurų patalpų. Tai erdvios patalpos, be jokių atskirų kabinetų. Dažniausiai tik su montuojamomis stiklinėmis ar kitokiomis pertvaromis, skirtomis įmonės vadovams arba konferencijų kambariai. Verslo centrų statytojai, orientuojasi į tai, jog kiekviena biuro patalpas nuomojanti įmonė, galėtų nesudėtingai patalpas pritaikyti savo darbuotojų poreikiams.

Todėl šiandien labai populiaru visą kolektyvą arba atskirus skyrius įkurdinti vienoje erdvėje. Tai skatina darbuotojų bendradarbiavimą ir aktyvų bendravimą. Daugelis įmonių stengiasi visiškai pakeisti požiūrį į procesus ir darbų organizavimą.

Be to, toks biuras gali būti lengvai adaptuojamas, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir pokyčius. Tai reiškia, kad nebereikia skaičiuoti, kiek žmonių bus galima patalpinti kabinete. Svarbiausia iš anksto erdves suplanuoti taip, kad darbo vietos būtų patogios darbuotojams. Nebūtina iškart visų jų įrengti. Svarbiausia numatyti darbuotojams poilsio, pasitarimo ar pokalbių zonas, virtuvėlę, kurios netrukdytų šalia dirbantiems kolegoms.

Pasak admodum.lt, šiuolaikiniuose biuruose iš tikrųjų tendencijos stipriai keičiasi. Keičiasi ir pats požiūris į bendravimą. Praktiškai jau nebelieka pasitarimų kabinetų, įvairiems pokalbiams pasitelkiami modernūs biuro baldai-oazės, suteikiantys privatumo. Įrengiamos tam tikros sienelės, skirtos atskirti poilsio zoną, tačiau neišeinant iš pačios darbo patalpos. Įrengiami ergonomiški, reguliuojamo aukščio stalai, leidžiantys bet kada pakeisti darbo pozą. Taip pat labai populiarūs stalai su garsą sugeriančiomis sienelėmis, kurių dėka kolegos netrukdo vieni kitiems. O tai suteikia taip pat ir šiek tiek privatumo bendroje erdvėje.

Šiuo metu priemonių, kaip suteikti privatumo ir tuo pačiu patogumo, yra tikrai labai daug. Pasitelkiant modernias priemones galima sukurti kūrybišką ir patogią aplinką biure.

Ko reikia, norint pelningai parduoti būstą?

Ko reikia, norint pelningai parduoti būstą?

pelnas

Būsto pardavimas iš pirmo žvilgsnio tarsi yra lyg ir paprastas dalykas. Kaip pasakytų nekilnojamo turto agentas, nėra nei gero, nei blogo laiko parduoti būstą. Kartais laukiant dar ir dar geresnio laiko, galima prarasti dar daugiau. Svarbu suprasti, kad pelningiau ir brangiau, nei yra būsto rinkos vertė, tikriausiai nelabai pavyks. Svarbiausia, nuspręskite, norite parduoti ar pardavinėti būstą. Čia yra pats svarbiausias dalykas, ko kai kurie dažnai nelabai atskiria.

Neretai tenka matyti net kelis mėnesius, dar blogiau metus ir daugiau „kabančius“ tuos pačius skelbimus. Potencialus klientas dažniausiai galvoja taip: 1) kaina, neatitinkanti būsto vertės; 2) arba su būstu kažkas šiaip yra ne tvarkoje. O tikrosios priežastys gali būti įvairios. Bet viena iš jų, kuri dažniausiai pasitaiko – kaina neatitinka nei būsto vertės, nei rinkos kainos. Tačiau pardavėjui nėra skubu būstą parduoti ir jis gali laukti „tinkamo“ kliento neribotą laiką. Deja, tiesa tokia, kad šie skelbimai kuo toliau tuo labiau praranda patrauklumą.

Todėl nebeskaičiuokite, kiek už jį mokėjote prieš kažkiek metų (juo labiau, jei pirkote paties „bumo“ metu). Neturėkite iliuzijų, kiek norėtumėte iš jo „uždirbti“. Pasikonsultuokite su profesionalais. Rekomenduojama realiai išanalizuoti kuo daugiau skelbimų tame pačiame mieste ir rajone, panašios kvadratūros ir būklės būstų ir taip nustatyti kuo realesnę kainą. Nepasiduokite greitoms deryboms.

Jeigu pardavinėjate patys, stenkitės skelbime pateikti kuo daugiau aktualios informacijos apie parduodamą būstą, pabrėžti privalumus. Frazė „daugiau info telefonu“ ar „plačiau į PM“ jau tampa anekdotu.

Būtinai padarykite kokybiškas nuotraukas. Jei bute dar gyvenate, pasistenkite, kad vaizdas būtų patrauklus ne tik nuotraukose, bet ir atėjus potencialiems pirkėjams. Jeigu manote, kad būstą padarytų patrauklesnį, perdažykite sienas ar pakeiskite tam tikras detales.

 

 

Siuntų pristatymas greičiau

Siuntų pristatymas greičiau

siuntos

Reikia pripažinti, kad šiandien siuntinių siuntimas yra ypatingai aktualus daugeliui žmonių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ne mažiau aktualu ir laikas, per kurį nukeliauja siunta, taip pat kaina ir patikimumas.

Kaip žinia, tenka girdėti apie adresato nepasiekusius arba sugadintus siuntinius. Taip dažniau nutinka siuntas siunčiant naudojantis pašto paslaugomis, kadangi siuntiniai keliauja per daugybę paskirstymo punktų. Todėl ir laiko atžvilgiu siuntos gavimo tenka laukti netrumpai, priklausomai į kokią šalį keliauja siuntinys.

Šiuo atveju kurjeriai – tikras išsigelbėjimas, jeigu reikia, kad siuntinys adresatą pasiektų kuo greičiau. Ypač aktualu tai tampa prieš šventes, kada atrodo, kad tuo metu visų siuntinių tarnybų darbas sulėtėja. Tačiau yra priešingai – tam, kad visos siuntos adresatus pasiektų laiku, kurjerių ir kitos tarnybos dirba padidintu tempu. Tačiau tiesa, kad siuntiniai, siunčiami paštu šventiniu laikotarpiu, neretai adresato nepasiekia laiku.

Kurjerių paslaugas taip pat dažniau renkasi tais atvejais, kuomet svarbu, kad siunčiamas daiktas nebūtų sugadintas. Taip pat ir tada, kai reikalinga greitai perduoti kokius nors svarbius dokumentus savo artimiesiems ar įstaigai.

Šiuo metu internete galima rasti labai daug kurjerių paslaugas siūlančių kompanijų. Tačiau tuomet susiduriama su problema, kurią pasirinkti. Taigi labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į mažiausią kainą siūlančią bendrovę. Žymiai svarbiau patikimumas ir klientų atsiliepimai, ilgametė patirtis.

Dažniausiai vienos iš didžiausių ir patikimiausių kompanijų paslaugas siūlo ne itin žema kaina. Tačiau galima rasti patikimų įmonių, kurie bendradarbiaudami su jomis, kaip partneriai, gali pasiūlyti labai gerą kainos ir kokybės santykį. Taip yra dėl to, kad siunčiant vieną siuntinį, jo kaina žmogui labai pabrangsta. O įmonėms, kurios dirba kaip partneriai-tarpininkai, generuojančioms didelius užsakymų kiekius, suteikiama pakankamai konkurencinga paslaugos kaina.

 

 

Kaip efektyviai valdyti gamybą?

Kaip efektyviai valdyti gamybą?

gamyba 

Gamybos įmonės savo veikloje susiduria su bene daugiausia įvairių atsakomybių ir veiksmų. Juk gamybos procesas apima daugybę skirtingų sričių. Ir nors dauguma veiksmų šiuolaikinėje gamyboje yra kompiuterizuoti, tačiau žmonėms taip pat tenka nemenka atsakomybė. Įrengimų programuotojai turi žinoti ne tik savo darbo eigą, bet ir tolimesnę gamybos grandinę. O ką jau kalbėti apie atsakingas pareigas užimančius darbuotojus, privalančius sekti kelių gamybos cechų sklandų darbą. Tad norėdami geriausių rezultatų, tokių įmonių savininkai dažnai susidomi gamybos valdymo sistema. O ją išbandę – nenusivilia. Kokie gamybos valdymo sistemos privalumai ir kuo ji gali būti naudinga?

  • Ryšys tarp gamybos padalinių

Naudojant gamybos valdymo sistemą, visi duomenys joje bus matomi visuose įmonės padaliniuose. Tai palengvina komunikaciją ir informacijos perdavimą tarp skirtingų gamybos cechų. Juk naudinga, kuomet padalinys, laukiantis perdirbtos produkcijos iš kito padalinio, žinos kuriame gamybos procese šiuo metu yra žaliava.

  • Dokumentų pildymas

Gaminių kortelių ir kitų dokumentų pildymas sistemoje daug patogesnis. Taip pat esant išsaugotiems dokumentams lengvai ir greitai  rasite prieš kurį laiką pildytus dokumentus.

  • Gamybos valdymas

Gamybos valdymas pagal gamybos procesus ir operacijas leidžia daug sklandžiau planuoti visą procesą. Priskyrę atitinkamiems padaliniams atitinkamas operacijas, galėsite sekti  gamybos eiliškumą ir eigą.

  • Įrankių valdymas

Visi gamyboje naudojami įrankiai taip pat gali būti įtraukti į gamybos valdymo sistemos stebėjimą. Galėsite matyti ne tik įrankių darbo laiką ir našumą, bet ir nusidėvėjimo būklę ar gedimus. Tuomet  operatyviai į juos sureagavę išvengsite trikdžių gamybos procese.

Tai pagrindiniai gamybos valdymo sistemos privalumai. Išbandykite šį efektyvų įrankį ir padidinkite savo įmonės gamybos produktyvumą.

Kodėl reikalingas nekilnojamojo turto vertinimas?

Kodėl reikalingas nekilnojamojo turto vertinimas?

turto vertinimas 

Būsto įsigijimas – be galo svarbus įvykis gyvenime, kurį žmonės planuoja ilgai ir atsakingai. Deja, dažnai pasitaiko situacijų, kai būsimi naujakuriai iš nežinojimo ar susijaudinimo, kad tuoj turės savo namus, praleidžia esminius žingsnius, kuriuos reikia atlikti prieš perkant nekilnojamąjį turtą. Vienas geriausiai žinomų pavyzdžių – nekilnojamojo turto vertinimas. Pateikiame pagrindines priežastis, kodėl perkant būstą jums reikalingas vertintojų biuras, kuris nurodys tikslią nekilnojamojo turto rinkos vertę.

Išvengsite permokėjimo

Turbūt visiems žinoma, kad kiekvienas pardavėjas iš savo prekės nori gauti kaip įmanoma daugiau naudos. Tai ypač galioja kalbant apie nekilnojamąjį turtą. Rinkoje yra ne vienas skelbimas, kurio kaina kartais gali sukelti ir šoką. Deja, atsiranda žmonių, kurie nesidomi kainų tendencijomis ir taip stipriai permoka. Kad taip nenutiktų ir jums, būtinas nekilnojamojo turto vertinimas, kuris padės išsiaiškinti, ar būsto pardavėjo nurodyta suma yra protinga. Jei pasirinksite patikimą vertintojų biurą, jis ne tik nurodys, ar būsto pardavėjas neperlenkė lazdos, bet ir paskatins ieškoti galimų alternatyvų. Tai gali jus išgelbėti nuo nesąžiningo sandorio ir geriau įvertinti planuojamą įsigyti būstą. Gali būti, kad po to atkreipsite dėmesį į tai, apie ką anksčiau nebūtumėte pagalvoję.

Sužinosite perkamo būsto vertę

Jei norite sužinoti realią perkamo būsto vertę, nepasikliaukite draugais, kaimynais ar savo nuojauta. Tai padaryti padės tik profesionalus nekilnojamojo turto vertinimas. Šie specialistai dirba objektyviai ir remdamiesi ekonomine bei rinkos situacija gali pasakyti už kokią sumą galėtumėte parduoti nekilnojamąjį turtą jo vertinimo dieną. Ši suma gali skirtis nuo tos, kurios paprašė pardavėjas ir taip nutinka gana dažnai. Taip pat turėkite omenyje, kad nustatydami rinkos vertę, tai atliekantys profesionalai nurodo ir likvidacinę vertę. Tai yra suma, kurios galite tikėtis, jei nesumokėję kredito įmokų ar atsidūrę skolose esate priversti skubiai parduoti būstą pagal LR numatytus įstatymus. Žinoma, likvidacinė kaina yra mažesnė nei ta, kurią gautumėte patys nusprendę parduoti būstą.

 

 

Įmonės logistinių procesų valdymas

Įmonės logistinių procesų valdymas

logistika

Efektyviai koordinuoti įmonėje vykstančius procesus yra sunki užduotis. Ypač sudėtinga tai įgyvendinti logistikos įmonėse kur procesai turi būti maksimaliai automatizuoti tam kad verslas galėtų augti ir didinti pardavimų apimtis. Kas svarbiausia logistikos procesų valdyme?

 

Planavimas

 

Veiklos planavimas čia yra kur kas svarbesnis nei bet kurio kito tipo įmonėms. Gerai įvykdyti net ir pačia mažiausią pervežimo užduotį reikalauja racionalaus planavimo. Kai krovinių tokia galybė, visi procesai susipina tarpusavyje – prekių surinkimas, sandėliavimas ir atvežimas iš anksto suplanuotu laiku. Logistiniai procesai tarpusavyje turi būti suderinti taip kad rezultate būtų patenkinti ne tik užsakovai bet ir įmonė gautų pelną kuris tenkina akcininkus. Vadybos lygmenyje tiekimo grandinės seką turi gerai suprasti kiekvienas dalyvaujantis šiame procese.

 

Išorės veiksniai

 

Gerai apgalvoto veiksmų plano neužtenka efektyviam logistikos valdymui nes šioje srityje kasdien pasitaiko nenumatytos aplinkybės į kurias reikia reaguoti, kartais visai sėkmingai bet neretai priimti spendimus kurie atneša įmonei nuostolius ir klientų nepasitenkinimą. Tik tos įmonės kurios veikia rinkoje daugelį metų turi sukūrusios ne vieną atsarginį planą kurį adaptuoją naujoms situacijoms.

 

Darbuotojai

 

Nuolatiniai darbuotojų mokymai ir supažindinimas su naujomis įmonėje diegiamomis programomis gali sukurti pridėtinę vertę ir vartotojų lojalumą. Esant nenumatytoms situacijoms labai blogai kai darbuotojai pasimeta ir negali priimti sprendimų savarankiškai, laukia nurodymų iš vadovybės. Taip prarandamas laikas kuris yra yra vertinamas logistikos pasaulyje brangiausiai.

 

Sandėliai

 

Be tinkamai paruoštų darbuotojų logistikos įmonė turi investuoti ir į sandėliavimo patalpas, jos turi būti skirtingos paskirties pagal tai kokias prekes gabena užsakovai. Nėra nieko blogiau kaip sugadinta produkcija dėl netinkamų laikymo sąlygų nes ir be šios rizikos užsakovo krovinys pervežimo metu susiduria su daug kitų rizikų iš aplinkos. Daugiaaukščiai stelažai, automatizuotas pakrovimas ir iškrovimas, kompiuterizuotas temperatūrinių rėžimų nustatymas ir kontrolė skirtingoms prekių grupėms, tai tik keletas dalykų kurie ateina į galvą kai galvojame apie logistikos įmones. Taip yra todėl kad labiau matomi ir svarbesni atrodo kiti faktoriai – greitesnis ir saugesnis maršrutas, pigesnė pakuotė, mažesnės kuro sąnaudos ir pan. Naujų technologijų diegimas ir šviežias požiūris iš naujų vadovų gali būti lemiami veiksniai sėkmingas logistikos verslo vystymui.

 

Kur naudojami elektros generatoriai?

Kur naudojami elektros generatoriai?

generatorius

Išgirdus žodžius „elektros generatoriai“, daugumai tikriausiai prieš akis iškyla statybų objekto laukuose vaizdas. Taip, elektros generatorių naudojimas statybų tikslams yra labai platus. Tačiau tai anaiptol nėra vienintelės aplinkybės, kuriomis generatoriai būna labai naudingi. Pateikiame dar keletą situacijų, įrodančių neįkainojamą elektros generatorių naudą.

  • Buitis

Elektros generatorius yra naudingas daiktas kiekvienuose namuose. Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo netikėtų situacijų, kai dėl elektros laidų gedimo, ar po stiprios liūties nutraukiamas elektros tiekimas. Savaime suprantama, elektros dingimas sukelia labai daug rūpesčių, kurių išvengiama turint namuose elektros generatorių. Be šių išskirtinių situacijų, elektros generatorių naudojimas buityje ypač naudingas gyvenantiems atokiose vietovėse, kur prisijungti prie skirstomųjų elektros tinklų yra labai problematiška ir brangu. Tuomet daug palankesnis sprendimas yra įsigyti elektrą gaminantį generatorių.

  • Pramonė/ gamyba ir įstaigos

Dauguma įstaigų, tokių kaip ligoninės, mokyklos, viešojo maitinimo įstaigos naudoja elektros generatorius siekdamos užtikrinti nepriekaištingą daugybės svarbių prietaisų veikimą.

Stambios pramonės/ gamybos įmonės elektros generatorius naudoja kaip rezervinį elektros energijos tiekimo šaltinį. Bet kuriai gamyklai, kurioje yra didelis kiekis elektrinių įrengimų, nors ir kelias sekundes trunkantis elektros tiekimo trikdis sukeltų milžinišką žalą ir nuostolius. Norint to išvengti, gamykloms elektros generatoriai yra būtini.

  • Statybų objektai, mobilios prekyvietės

Statybų objektuose, kuriuose nėra elektros tiekimo, o daugumai statyboms naudojamų prietaisų reikalinga elektros srovė, ją gaminantis generatorius yra vienintelis pasirinkimas.

Švenčių metu mobiliųjų prekyviečių sklandžiai veiklai taip pat būtina elektros energija. Tokiais atvejais jungtis prie skirstomųjų elektros tinklų būna netikslinga ir ekonomiškai nenaudinga. Tuomet mobiliosioms prekyvietėms taip pat naudojami elektros generatoriai.

Kaip matote, elektros generatoriai yra plačiai naudojami tiek buityje, tiek pramonėje. Šie prietaisai suteikia plačias galimybes atliekant daugelį darbų, išvaduoja nuo daugybės rūpesčių ir nesklandumų.

Kas padeda apsisaugoti nuo finansinės naštos?

Kas padeda apsisaugoti nuo finansinės naštos?

finansai

Beveik kiekvienas gyventojas turi didesių ar mažesnių įsiskolinimų. Šią situaciją lemia itin palankios galimybės skolintis- paskolos atitinka  tiek fizinių, tiek juridinių asmenų poreikius. Finansų planavimas padeda apsisaugoti nuo ilgalaikių problemų ir finansinės naštos.

Kada rekomenduojama skolintis?  

Skolintis rekomenduojama tik keliais atvejais- jei iškilo neatedėliotinas poreikis ir esate visiškai tikri, kad pinigų grąžinimas netaps finansinė našta. Turite  būti atsakingi už savo asmeninį biudžetą ir mokėti jį planuoti taip, kad paskolos grąžinimas nesukeltų rūpesčių. Pavyzdžiui,  gaunate reguliarų atlyginimą ir žinote, kad mokate taupyti. Šiuo atveju paskola ar greitasis kreditas- puikus sprendimas. Tačiau jei neturite pastovaus darbo ar jūsų finansinė situacija nėra stabili, jei nemokate planuoti asmeninio biudžeto, skolintis nereikėtų. Jokiu būdu paskola, nefinansuokite savo gyvenimo ne pagal išgales.

Kodėl būtina mokytis biudžeto planavimo?

Kai žinosite, kur išleidžiami jūsų pinigai, išmoksite juos efektyviai naudoti, išvengsite skolų ir galėsite susitaupyti  naujiems poreikiams. Mokėdami planuoti biudžetą ir sekdami savo išlaidų apskaitą, kasdien būsite priversti prisiminti, kur išleidote pinigus, susimąstyti ar pirkiniai buvo protingi ir reikalingi.

Pagrindinės biudžeto planavimo taisyklės

Planuojant biudžetą, reikia žinoti,  kas yra  būtinos ir nebūtinos išlaidos. Būtinosios- tai paskolos atidavimas, nuomos mpkesčiai, maistui, transportui ir aprangai skirtos išlaidos. Nebūtinųjų grupei priskiriamos išlaidos, skirtos pramogoms, kavinėms, laisvalaikiui ir pan.

Vartojimo paskolos skaičiuotė

Asmeninė kredito reitingo skaičiuotė- tai banko sukurtas algoritmas, kuris atsižvelgia į asmens turimus įsipareigojimus. Skaičiuotė yra tik informacinio pobūdžio tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Vartojimo kredito palūkanos ir asmens vertinimas yra individualus ir priklauso nuo finansų galimybių, gaunamų pajamų, kredito sumos. Vartojimo paskolos skaičiuotė padės jums apskaičiuoti paskolos sąlygas bei išsirinkti tinkamą finansavimo sprendimą. Skaičiuotės- automobilio paskolai gauti, vartojimo paskolai gauti bei paskolos namų remontui yra skirtingos. Paskolos grąžinimo terminas, įmokų dydžiai, palūkanos ir kitos sąlygos skiriasi priklausomai nuo konkretaus paskolos tipo, paskolos gavėjo pajamų ir kitų faktorių. Pasiėmę paskolą, jos teikiamomis galimybėmis galėsite naudotis iš karto, o paskolos sumą grąžinti vėliau mažomis dalimis kiekvieną dieną.

Projektų planavimo nauda

Projektų planavimo nauda

projektu planavimas

Dažnai kasdieniuose darbuose tenka susidurti su įvairiais projektais. Iš esmės kiekvieną darbą, galime įsivaizduoti kaip savotišką projektą ir atitinkamai jiems ruoštis. Tačiau norint, kad mūsų projektai būtų įgyvendinami kuo efektyviau, reikia tinkamai jiems ruoštis. Pasiruošimas didžiąja dalimi priklauso nuo turimo informacijos kiekio ir gebėjimo ta informacija pasinaudoti, numatant įvairias projekto detales.

Kaip ir daugelyje veiklų, tinkamai pasiruošti ir susiplanuoti projekto eigą gali padėti atitinkami įrankiai ir programinė įranga. Jų pagalba galima susidėlioti etapus, paskirstyti vaidmenis, numatyti išlaidas ir palyginti gautus rezultatus su mūsų planu, bei panaudoti gautus duomenis ateities projektams. Tačiau, viskas turi prasidėti nuo teisingo planavimo, nes nuo jo didžiąja dalimi priklauso visa tolimesnė darbų eiga. Ruošiant projektą, yra labai svarbu tiksliai susidėlioti jo etapus ir paruošti biudžetą. Jei jūsų veikloje panašūs projektai pasikartoja, tai galite susikurti šabloną, kurį naudosite ir ateityje, tai padės sutaupyti daug laiko. Ateityje galėsite pasinaudoti ir anksčiau įvestais duomenimis, tai irgi leis sutaupyti laiko ir nedaryti dvigubo darbo. Dar vienas svarbus aspektas, planuojant projektą – teisingai numatytas laikas kiekvienam etapui arba darbo įvykdymui. Stenkitės susidėlioti terminus taip, kad numatytumėte galimą vėlavimą ir turėtumėte galimybę imtis veiksmų, padėsiančių tolimesniuose etapuose pasivyti darbų grafiką. Tai yra ypač svarbu, kai nuo kiekvieno darbo priklauso sekantis ar net ir visi darbai.

Verta prisiminti, kad kuo tiksliau pavyks susidėlioti projekto planą, tuo paprasčiau bus jį vykdyti, nes nereikės dažnai jį koreguoti ar imtis reikiamų koregavimų. Pasinaudojus projektų valdymo sistemų galimybėmis, jus galite gerokai palengvinti savo darbus ir ne tik tinkamai pasiruošti ateinantiems projektams, bet ir gerokai sėkmingiau juos įgyvendinti.

 

Suteikti geresnę vartotojo patirtį – paprasta

Suteikti geresnę vartotojo patirtį – paprasta

vartotojaiĮmonės parduodančios savo produkciją per Amazon, Ebay ir kitas tarptautines prekybos platformas žino kaip svarbu įtikti pirkėjui. Tai padaryti sunku jei nori kad jis dar ir paliktų gerą atsiliepimą apie pirkinį, aptarnavimą ir pristatymą. Kai kuriais atvejais pvz jei parduodate prabangos ir prestižo prekes ar juvelyrinius gaminius iš tavęs tikimasi kad ne tik prekė bet ir visa pirkimo patirtis bus aukščiausio lygio. Šioje situacijoje jums gali būti naudingos 3pl paslaugos. Jei esate nedidelė įmonė gaminanti specifinius baldus ar technologinius įrenginius, negalite sukurti savo paskirstymo tinklo. Prekių niekas nebesiunčia po vieną iš fabriko po Europą. Prekė turi būti paruošta pardavimui ir sandėliuojama kuo arčiau pirkėjo t. y. 500 km atstumu tam kad jis ją galėtų gauti kita dieną po užsakymo. Tai yra šių dienų elektroninės prekybos standartas ir jei to negalėsite įvykdyti, niekada ir netapsite lyderiu aršiomis konkurencijos sąlygomis. Valdyti gamybos, pardavimo ir pristatymo procesus nėra lengva. Vienas darbuotojas to negalės padaryti ir pagal gamybos apimtis jums reikia suskaičiuoti kiek darbuotojų reikės ir kiek per metus jie kainuos bendrai sudėjus. Žinant šią sumą galite palyginti kiek kainuoja įmonių užsiimančių tarptautiniu prekių pristatymu. Jums nereikalingas didelis sandėlis, praktiškai pagamintos prekės su įpakavimu iškeliauja iš karto į distributoriaus sandėli kuriame laukia kol bus parduotos. Sandėlio darbuotojų skaičių jūs taip pat galėtumėte tokiu atveju sumažinti. Prekių grąžinimo našta taip pat jūsų nevargintų, patogu ir pirkėjui ir mokestis už paslaugą nėra didelis. 3 pl dėka galite parduoti prekes ne tik galutiniam vartotojui bet ir verslo sektoriui, sėkmingai įgyvendinus pardavimų strategiją ir padidėjus užsakymų skaičiui aptarnauti galėtumėte taip pat greitai.