Pagal
Category: Verslo straipsniai

Dviračių aksesuarai internetu

Dviračių aksesuarai internetu

Dviračiai, kaip ir automobiliai, jeigu jie yra naudojami nuolatos, reikalauja taip pat nuolatinės priežiūros ir remonto. Tai gali suprasti tikri dviračių entuziastai, kuriems dviratis – ir transporto, ir laisvalaikio priemonė, be kurios jie neįsivaizduoja nė dienos.

Tikrai yra nemaža dalis žmonių, kurie šiltuoju metų laikotarpiu automobilį iškeičia į dviratį darbo vietai ar mokymo įstaigai pasiekti. Dviračių mėgėjai per sezoną sukaria ne vieną dešimtį kilometrų, kartais mažiausiai tiek nuvažiuoja per dieną. Tokiems žmonėms itin svarbi dviračio komplektacija ir jo būklė. Ir nors dviračius dažniausiai jau nusiperka pilnai sukomplektuotus, tačiau papildomos dviračių dalys ir įvairūs aksesuarai yra neišvengiami.

Kuo intensyviau ir dažniau dviratis naudojamas, tuo daugiau priežiūros ir smulkių remonto darbų jis reikalauja. Be to, mėgstantiems ilgesnius dviračių žygius, verta pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, kurių tikrai gali prireikti. Tai – apšvietimo lemputės, kameros ar speciali guma padangoms klijuoti, jeigu netyčia padanga būtų pradurta. Džiugu, kad dėl kiekvienos smulkmenos šiandien net nereikia vykti į specializuotą parduotuvę, nes viską galima įsigyti internetu https://www.bikko.lt/dviraciu-dalys-ir-aksesuarai/. Čia galima rasti viską, nuo įrankių dviračio remontui iki įvairių apdailos aksesuarų.

Tiesa, svarbu žinoti, kad net ir nenaudojamo dviračio kai kurie komponentai yra veikiami aplinkos sąlygų. Labai dažnai rūsyje laikomus dviračius paveikia drėgmė ir žemesnė temperatūra. Dažniausiai atsiranda korozija, kuri labiausiai paveikia dviračio stabdžių diskus, grandinę. Plastikinės ar guminės detalės ypač dažnai ima skilinėti arba trūkinėti. Panašų poveikį turi ir saulė, jeigu dviračiai laikomi saulėtame balkone.

Todėl tiek vasarą, tiek ruošiant žiemai, rekomenduojama dviratį uždengti, o grandines nuolat prižiūrėti, išvalyti ir sutepti. Po žiemos, prieš intensyvų dviračio sezoną reikėtų visas detales dar kartą patikrinti, geriausia atlikti techninę dviračio profilaktiką.

 

 

Ką galima pirkti internetu?

Ką galima pirkti internetu?

el. komercija

Kas labiausiai perkama internetu šiandien suprasti lengva. Tai dezinfekcinis skystis, vienkartinės kaukės ir pirštinės. Kol paklausa nėra patenkinta šios prekės dar keletą mėnesių bus vienos perkamiausių. Per artimiausius mėnesius pamatysime tikrą elektroninės prekybos pagyvėjimą. Kokias prekes dar vartotojai pirks internetu?

Vaistinės prekės

Visos parduotuvės kurios neturėjo susikūrę savo elektroninių parduotuvių dabar dirba dieną naktį kad paleistų kuo greičiau savo elektroninę prekybą ir kompensuotų dalį nuostolių dėl uždarytų fizinių parduotuvių. Nors Lietuvos vaistinės elektroninę prekybą buvo išvysčiusios gana neblogai, jos dabar labai ramiai priima padidėjusius pirkimus internete nes viruso pandemija pakoregavo pirkėjų įpročius ir dabar didžioji daugumą prekių perkamos internete. Vienos dažniausių prekių kuriomis norima apsirūpinti ilgesniam laikui tai yra vaistai ir ir medicinos prekės. Tai yra paaiškinama lengvai, vartotojai bijo kad sutriks šių produktų tiekimas o kainos išaugs. Pardavėjai pastebėjo šios kategorijos prekių pardavimų padidėjimą keliais kartais.

 

Ilgo galiojimo prekės

 

Dabartinė susiklosčiusi situacija, kad be būtiniausių prekių, pirkėjų krepšelyje atsiduria ir tokie visuomet naudingi ilgo galiojimo buitinės prekės ir maisto produktai. Tualetinis popierius, maistas skardinėse, ryžiai, makaronai ir pan. Tai laikina tendencija, pasireiškianti vyresnio amžiaus žmonių tarpe, labiau pagrįsta pirkimu dėl panikos nei racionaliu mąstymu. Žinoma, infliacija ateityje neišvengiama tačiau dabar kur kas svarbiau šiuo metu išlaikyti daro vietą ir pajamas.

 

Automobilių prekės

 

Nors karantino metu automobilių servisų ir privačių remonto dirbtuvių veikla nebuvo sustabdyta ar apribota, automobilių dalių pardavėjai tikina sulaukę užsakymų padidėjimo. Perkamos važiuoklės, stabdžių, kėbulo dalys ir padangos pigiau nes atsiradus daugiau laisvo laiko vyrai remontuojasi automobilius patys.

 

Sporto prekės

 

Sėdint namie žmonėms trūksta veiklos, ypač sunku tiems kurie iki karantino rimtai užsiiminėjo kuria nors sporto šaka. Uždarius sporto klubus, žmonėms internete išpirko treniruoklius ir kita sporto inventorių. Jėgos treniruokliai, svarmenys, bėgimo takeliai, stalo žaidimo stalai tai pagrindinės prekės kurias dabar turi kone kiekviena šeima. Taip pat populiarūs tapo kompiuteriniai sporto ir mankštos žaidimai.

 

 

 

 

 

Kokia darbo stovint nauda?

Kokia darbo stovint nauda?

darbas stovint 

Tikriausiai daugumai žinoma, kad ilgai trunkantis sėdimas darbas neigiamai veikia sveikatą. Sėdimas darbas gali įtakoti nugaros skausmus ar net ligas, raumenų įtampą, kaklo skausmus ir kitus negalavimus. Tad vis dažiau, esant galimybei, pirmenybė teikiama ne sėdimam, o stovimam darbui. Apžvelkime, kokia stovimo darbo nauda ir privalumai.

  • Geresnė kraujotaka

Stovimoje padėtyje kraujo apytaka aktyvesnė nei sėdint. Esant aktyviai kraujotakai vidaus organai lengviau aprūpinami krauju, o tai teigiamai veikia smegenų, širdies, plaučių veiklą. Taip pat suaktyvinama kraujotaka galūnėse, kas ypač aktualu žmonėms, kenčiantiems nuo rankų ar kojų šalimo.

  • Daugiau erdvės

Darbas stovint suteikia daugiau laisvės ir platesnes judėjimo galimybes. Pavyzdžiui, įpratę dirbti sėdėdami, net ir šnekėdami telefonu dažniausiai neatsistoja nuo biuro kėdės. Tuo tarpu dirbantys stovint kalbėdami pramankština kojas, pasivaikšto po kabinetą ar pan.

  • Raumenų lavinimas

Stovint dirba kone visi kūno raumenys. Darbas stovint padeda išlaikyti gerą raumenų tonusą, stiprina kojų raumenis ir netgi gali padėti numesti svorio. Taip pat dirbant raumenims vyksta įvairių medžiagų gamybos procesai, kurie įtakoja cukraus skaidymą organizme. Tad stovimas darbas yra puiki cukrinio diabeto prevencijos priemonė.

  • Darbo produktyvumas

Aktyvi kraujotaka teigiamai veikia smegenų veiklą. Geresnė kraujotaka smegenyse stiprina atmintį, didina darbo produktyvumą, padeda lengviau įsisavinti informaciją, susikaupti ir išlaikyti dėmesį.

Nepamirškite, kad dirbant stovint labai svarbu yra patogumas. Netinkamo aukščio stalas dirbant stovint gali sukelti ne tik nepatogumus, bet ir žalos. Sulenktos rankos ant stalo turi būti šiek tiek žemiau nei alkūnės. Norėdami, kad darbas stovint būtų ne tik patogus, bet ir naudingas, atsakingai pasirinkite tinkamą stalą. Rekomenduojame užsukti į internetinę svetainę admodum.lt, kurioje rasite platų reguliuojamo aukščio stalų pasirinkimą.

 

Tarptautinės kelionės mikroautobusais

Tarptautinės kelionės mikroautobusais

mikroautobusas

Prieš mėnesį rašėme apie keliones mikroautobusais Lietuvoje tad dabar atėjo laikas pakalbėti apie tarptautines keliones darbo ir prekių gabenimo tikslais. Kaip keliauti Europos Sąjungoje priklauso nuo jūsų kelionės tikslų, galimi trys variantai, kelionė nuosavu arba numotu transportu, skirsti lėktuvu arba ieškoti kas jus nuvežtų į vietą mikroautobusu. Kuris būdas yra greičiausias aiškinti nereikia tačiau asmeninio bagažo su savimi pasiimti tiek kiek norite negalėsite. Nuosavo automobilio užsienio šalyje jums gali nereikėti, be to yra apribojimų kiek laiko galite nevaržomai važinėti kitoje šalyje, vėliau tenka pirkti draudimą, kelių mokestį ir prisideda kitos išlaidos kurias įvertinus automobilio išlaikymas užsienyje tampa ekonomiškai nenaudingas.

 

Kas pigiau

 

Keliauti mikroautobusu nėra pats pigiausias nes lėktuvų bilietų kainos dabar yra kaip niekada žemos. Net ir trumpos kelionės iš vienos šalies sostinės į kitą negali lyginti bet yra vienas trūkumas nes tik su mikroautobusu įmanoma vežti daug rankinių ir kitokio bagažo kurio svorio neriboja. Kitas privalumas tai kad taip keliaujant galima susitarti kad jus nuveš tiesiai į vietą, žinoma jei tai nėra koks nors užkampis. Keliaujant nedidele grupe 6-10 žmonių, užsakovų maršrutus įmanoma suderinti ko niekuomet nepavyks padaryti didelėms tarptautinėms keleivių gabenimo įmonėms.

 

Kas patogiau

 

Ar žinote nors vieną žmogų kuris pasakytų kad keliauti lengvuoju automobiliu arba lėktuvu yra patogu. Tokių neatsiras daug nes net ir trumpas skrydis išvargina kai sėdynės nėra patogios o vietos kojoms nėra kur padėti. Keleivių nesutarimas dėl sėdynių atlenkimo, vaikų keliamas triukšmas, tai keletas nepatogumų jei keliausite lėktuvu. Nekalbame apie tikimybę kad skrydis gali būti perkeltas vėlesniam laikui arba išvis atidėtas dėl blogų oro sąlygų ar kokio nors incidento, gedimo.Viso to nėra keliaujant mikroautobusais, nėra jokių eilių, dokumentų tikrinimo. Mikroautobuse daugiau galimybių ramiai skaityti knygą, klausytis muzikos, kalbėtis ar miegoti. Visuomet galima susitarti su kitais keleiviais kurioje vietoje norite sustoti prasiblaškyti. Kokiu būdu pasirinksite keliauti priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir kelionės tikslo.

 

Oro kompresoriai Vilniuje – kaip pasirinkti?

Oro kompresoriai Vilniuje – kaip pasirinkti?

kompresoriai 

Perkant sudėtingą techniką ar specifinius įrenginius labai svarbu to nedaryti spontaniškai, įvertinti gaminių funkcionalumą, galimybes, specifikaciją, būklę, tiekėją ir daugelį kitų svarbių kriterijų, kurie padeda pinigus investuoti į kokybišką ir puikiai veikiantį prietaisą. Puikus pavyzdys – oro kompresoriai Vilniuje. Tai įrenginiai su elektriniais varikliais, kurie padeda suspausti orą. Paprastai suspaustas oras kaupiasi specialioje talpoje, kuri padeda prietaisui veikti tik esant reikalui – kad būtų palaikomas tinkamas slėgis sistemoje. Tai padeda optimizuoti kompresoriaus darbą ir sunaudoti minimalius energijos išteklius.  

Oro kompresoriai Vilniuje gali būti naudojami labai plačiai ir įvairiai – tiek įprastiems buitiniams darbams namuose, tiek autoservisuose, gamyklose ar statybų aikštelėse, kur pastovaus suslėgto oro tiekimo reikia nuolat. Kadangi poreikiai kompresoriams yra skirtingi, rinkoje egzistuoja skirtingi šių įrenginių tipai. Tai reiškia, kad rinktis kompresorių reikia atsakingai, gerai įvertinus keletą pagrindinių veiksnių. Kokie jie ir kaip turėtų būti pasirinkti oro kompresoriai Vilniuje? Į šį klausimą atsako bendrovės „Kompresorių centras“ UAB specialistai.

Pirmas dalykas, kurį svarbu tiksliai žinoti, jei norite įsigyti oro kompresorių – kokiu tikslu reikalingas įrenginys. Geriausia, jei kuo smulkiau išsianalizuosite, kur ir kokiems darbams kompresorius bus naudojamas. Pagal tai galėsite nuspręsti, kokios talpos ir maksimalaus slėgio kompresoriaus jums reikia. Kompresoriai gali būti žemo, vidutinio ir aukšto slėgio. Jei prietaisą žadate naudoti smulkiems buities darbams, jums tikrai nereikia galingiausio, daugiausiai kainuojančio ar energijos eikvojančio kompresoriaus – pakaks minimalios galios. Jei jį ketinate naudoti komercinės paskirties pastatuose, kur reikalingas nepertraukiamas oro kompresoriaus veikimas, vertėtų ieškoti galingiausių prietaisų rinkoje.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti – kompresoriaus rūšis. Oro kompresorių rūšys taip pat sukurtos skirtingiems darbams atlikti. Pavyzdžiui, sraigtiniai kompresoriai gali būti diržiniai, tiesioginiai ir žemo slėgio. Rinkoje ir ypač autoservisų darbui dažnai naudojami stūmokliniai kompresoriai. Jie reikalingi, kai slėgio poreikis yra iki 15 barų. Jie taip pat gali būti gaminami ir su tiesiogine, ir su diržine pavara.

 

Kuo skiriasi saulės kolektoriai nuo saulės modulių?

Kuo skiriasi saulės kolektoriai nuo saulės modulių?

saulės elektrinė 

Saulė šviečia veltui ir visi gali džiaugtis jos šviesa, tačiau saulės teikiama šiluma vis dar yra mažai išnaudojama. Vis tik įvairios technologijos, leidžiančios gaminti energiją iš saulės, tampa vis aktualesnės ir sparčiai populiarėja Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Šiuo metu dažniausiai naudojami saulės moduliai ir kolektoriai. Aptarsime, kuo jie skiriasi?

Saulės kolektoriai gamina šilumą, moduliai – elektrą

Kolektoriai surenka saulės energiją ir ją perduoda šilumos pavidalu, tokios sistemos nauda yra mažesnė nei saulės elektrinėse montuojamų modulių. Šie surenka saulės energiją ir paverčia ją elektra. Kolektoriai dažniausiai naudojami vandens pašildymui, o moduliai gamina elektrą, kuria maitinami buitiniai prietaisai ar šildomas namas, vanduo.

Įrengimas

Saulės kolektoriai yra įrengiami ant šlaitinio ar plokščio namo stogo. Geriausiai, jei šlaitinis stogas nukreiptas į pietų pusę. Kolektorius bus efektyviausias, pasviręs 60 laipsnių kampu.

Saulės elektrinių modulius galima įrengti ant pastato šlaitinio ar plokščio stogo, ant žemės, taip pat elektrinių parkuose. Parke įsirengti elektrinę verta tada, kai neturima nuosavos žemės ar namo stogo. Jos gaminama elektra papuola į tinklus, o jėgainės savininkas atsiima ją iš tinklų ir naudoja savo ir šeimos poreikiams.

Apie kolektorius geriausiai pagalvoti statant namą, tada jų įrengimas bus pigesnis. Kolektoriams reikalingi vamzdžiai, kuriuos montuojant į pastatytą namą reikės gręžti perdangas, ardyti sienas.

Saulės moduliams įrengti nėra taip svarbu ar namas jau pastatytas, ar dar ne. Jiems tereikės išvedžioti laidus. Idealus modulių pasvirimo kampas – 36-39 laipsniai. Siūloma pasirinkti palankiausią stogo šlaitą pietų kryptimi ir modulius guldyti ant aliuminio profilių. Tokiu būdu, jie bus ilgaamžiai.

Ar užtenka saulės moduliams ir kolektoriams?

Saulės kolektoriai įkaista vos pasirodžius pirmiems spinduliams. Jais šildomo karšto vandens šeimos poreikiams turėtų pakakti nuo kovo iki spalio mėnesio. Žiemą, gruodį ir sausį vanduo įšils mažiau, tačiau kolektorių gaminamos šilumos vandeniui turėtų užtekti 9 mėnesius per metus.

Kreipkitės į www.saulesgraza.lt, pirmaujančią saulės energetikos įmonę Lietuvoje, kurios patyrę specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, dėl saulės energijos panaudojimo namo ar buto reikmėms.

 

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

Kaip užtikrinti darbuotojų privatumą?

biuro baldai

Jau ne vienerius metus stebima itin didėjanti naujų biurų statybų tendencija. Daugelis kompanijų, mieliau renkasi šiuolaikines ir modernias erdves. Šių išplanavimas kardinaliai skiriasi nuo senųjų biurų patalpų. Tai erdvios patalpos, be jokių atskirų kabinetų. Dažniausiai tik su montuojamomis stiklinėmis ar kitokiomis pertvaromis, skirtomis įmonės vadovams arba konferencijų kambariai. Verslo centrų statytojai, orientuojasi į tai, jog kiekviena biuro patalpas nuomojanti įmonė, galėtų nesudėtingai patalpas pritaikyti savo darbuotojų poreikiams.

Todėl šiandien labai populiaru visą kolektyvą arba atskirus skyrius įkurdinti vienoje erdvėje. Tai skatina darbuotojų bendradarbiavimą ir aktyvų bendravimą. Daugelis įmonių stengiasi visiškai pakeisti požiūrį į procesus ir darbų organizavimą.

Be to, toks biuras gali būti lengvai adaptuojamas, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir pokyčius. Tai reiškia, kad nebereikia skaičiuoti, kiek žmonių bus galima patalpinti kabinete. Svarbiausia iš anksto erdves suplanuoti taip, kad darbo vietos būtų patogios darbuotojams. Nebūtina iškart visų jų įrengti. Svarbiausia numatyti darbuotojams poilsio, pasitarimo ar pokalbių zonas, virtuvėlę, kurios netrukdytų šalia dirbantiems kolegoms.

Pasak admodum.lt, šiuolaikiniuose biuruose iš tikrųjų tendencijos stipriai keičiasi. Keičiasi ir pats požiūris į bendravimą. Praktiškai jau nebelieka pasitarimų kabinetų, įvairiems pokalbiams pasitelkiami modernūs biuro baldai-oazės, suteikiantys privatumo. Įrengiamos tam tikros sienelės, skirtos atskirti poilsio zoną, tačiau neišeinant iš pačios darbo patalpos. Įrengiami ergonomiški, reguliuojamo aukščio stalai, leidžiantys bet kada pakeisti darbo pozą. Taip pat labai populiarūs stalai su garsą sugeriančiomis sienelėmis, kurių dėka kolegos netrukdo vieni kitiems. O tai suteikia taip pat ir šiek tiek privatumo bendroje erdvėje.

Šiuo metu priemonių, kaip suteikti privatumo ir tuo pačiu patogumo, yra tikrai labai daug. Pasitelkiant modernias priemones galima sukurti kūrybišką ir patogią aplinką biure.

Ko reikia, norint pelningai parduoti būstą?

Ko reikia, norint pelningai parduoti būstą?

pelnas

Būsto pardavimas iš pirmo žvilgsnio tarsi yra lyg ir paprastas dalykas. Kaip pasakytų nekilnojamo turto agentas, nėra nei gero, nei blogo laiko parduoti būstą. Kartais laukiant dar ir dar geresnio laiko, galima prarasti dar daugiau. Svarbu suprasti, kad pelningiau ir brangiau, nei yra būsto rinkos vertė, tikriausiai nelabai pavyks. Svarbiausia, nuspręskite, norite parduoti ar pardavinėti būstą. Čia yra pats svarbiausias dalykas, ko kai kurie dažnai nelabai atskiria.

Neretai tenka matyti net kelis mėnesius, dar blogiau metus ir daugiau „kabančius“ tuos pačius skelbimus. Potencialus klientas dažniausiai galvoja taip: 1) kaina, neatitinkanti būsto vertės; 2) arba su būstu kažkas šiaip yra ne tvarkoje. O tikrosios priežastys gali būti įvairios. Bet viena iš jų, kuri dažniausiai pasitaiko – kaina neatitinka nei būsto vertės, nei rinkos kainos. Tačiau pardavėjui nėra skubu būstą parduoti ir jis gali laukti „tinkamo“ kliento neribotą laiką. Deja, tiesa tokia, kad šie skelbimai kuo toliau tuo labiau praranda patrauklumą.

Todėl nebeskaičiuokite, kiek už jį mokėjote prieš kažkiek metų (juo labiau, jei pirkote paties „bumo“ metu). Neturėkite iliuzijų, kiek norėtumėte iš jo „uždirbti“. Pasikonsultuokite su profesionalais. Rekomenduojama realiai išanalizuoti kuo daugiau skelbimų tame pačiame mieste ir rajone, panašios kvadratūros ir būklės būstų ir taip nustatyti kuo realesnę kainą. Nepasiduokite greitoms deryboms.

Jeigu pardavinėjate patys, stenkitės skelbime pateikti kuo daugiau aktualios informacijos apie parduodamą būstą, pabrėžti privalumus. Frazė „daugiau info telefonu“ ar „plačiau į PM“ jau tampa anekdotu.

Būtinai padarykite kokybiškas nuotraukas. Jei bute dar gyvenate, pasistenkite, kad vaizdas būtų patrauklus ne tik nuotraukose, bet ir atėjus potencialiems pirkėjams. Jeigu manote, kad būstą padarytų patrauklesnį, perdažykite sienas ar pakeiskite tam tikras detales.

 

 

Siuntų pristatymas greičiau

Siuntų pristatymas greičiau

siuntos

Reikia pripažinti, kad šiandien siuntinių siuntimas yra ypatingai aktualus daugeliui žmonių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ne mažiau aktualu ir laikas, per kurį nukeliauja siunta, taip pat kaina ir patikimumas.

Kaip žinia, tenka girdėti apie adresato nepasiekusius arba sugadintus siuntinius. Taip dažniau nutinka siuntas siunčiant naudojantis pašto paslaugomis, kadangi siuntiniai keliauja per daugybę paskirstymo punktų. Todėl ir laiko atžvilgiu siuntos gavimo tenka laukti netrumpai, priklausomai į kokią šalį keliauja siuntinys.

Šiuo atveju kurjeriai – tikras išsigelbėjimas, jeigu reikia, kad siuntinys adresatą pasiektų kuo greičiau. Ypač aktualu tai tampa prieš šventes, kada atrodo, kad tuo metu visų siuntinių tarnybų darbas sulėtėja. Tačiau yra priešingai – tam, kad visos siuntos adresatus pasiektų laiku, kurjerių ir kitos tarnybos dirba padidintu tempu. Tačiau tiesa, kad siuntiniai, siunčiami paštu šventiniu laikotarpiu, neretai adresato nepasiekia laiku.

Kurjerių paslaugas taip pat dažniau renkasi tais atvejais, kuomet svarbu, kad siunčiamas daiktas nebūtų sugadintas. Taip pat ir tada, kai reikalinga greitai perduoti kokius nors svarbius dokumentus savo artimiesiems ar įstaigai.

Šiuo metu internete galima rasti labai daug kurjerių paslaugas siūlančių kompanijų. Tačiau tuomet susiduriama su problema, kurią pasirinkti. Taigi labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į mažiausią kainą siūlančią bendrovę. Žymiai svarbiau patikimumas ir klientų atsiliepimai, ilgametė patirtis.

Dažniausiai vienos iš didžiausių ir patikimiausių kompanijų paslaugas siūlo ne itin žema kaina. Tačiau galima rasti patikimų įmonių, kurie bendradarbiaudami su jomis, kaip partneriai, gali pasiūlyti labai gerą kainos ir kokybės santykį. Taip yra dėl to, kad siunčiant vieną siuntinį, jo kaina žmogui labai pabrangsta. O įmonėms, kurios dirba kaip partneriai-tarpininkai, generuojančioms didelius užsakymų kiekius, suteikiama pakankamai konkurencinga paslaugos kaina.

 

 

Kaip efektyviai valdyti gamybą?

Kaip efektyviai valdyti gamybą?

gamyba 

Gamybos įmonės savo veikloje susiduria su bene daugiausia įvairių atsakomybių ir veiksmų. Juk gamybos procesas apima daugybę skirtingų sričių. Ir nors dauguma veiksmų šiuolaikinėje gamyboje yra kompiuterizuoti, tačiau žmonėms taip pat tenka nemenka atsakomybė. Įrengimų programuotojai turi žinoti ne tik savo darbo eigą, bet ir tolimesnę gamybos grandinę. O ką jau kalbėti apie atsakingas pareigas užimančius darbuotojus, privalančius sekti kelių gamybos cechų sklandų darbą. Tad norėdami geriausių rezultatų, tokių įmonių savininkai dažnai susidomi gamybos valdymo sistema. O ją išbandę – nenusivilia. Kokie gamybos valdymo sistemos privalumai ir kuo ji gali būti naudinga?

  • Ryšys tarp gamybos padalinių

Naudojant gamybos valdymo sistemą, visi duomenys joje bus matomi visuose įmonės padaliniuose. Tai palengvina komunikaciją ir informacijos perdavimą tarp skirtingų gamybos cechų. Juk naudinga, kuomet padalinys, laukiantis perdirbtos produkcijos iš kito padalinio, žinos kuriame gamybos procese šiuo metu yra žaliava.

  • Dokumentų pildymas

Gaminių kortelių ir kitų dokumentų pildymas sistemoje daug patogesnis. Taip pat esant išsaugotiems dokumentams lengvai ir greitai  rasite prieš kurį laiką pildytus dokumentus.

  • Gamybos valdymas

Gamybos valdymas pagal gamybos procesus ir operacijas leidžia daug sklandžiau planuoti visą procesą. Priskyrę atitinkamiems padaliniams atitinkamas operacijas, galėsite sekti  gamybos eiliškumą ir eigą.

  • Įrankių valdymas

Visi gamyboje naudojami įrankiai taip pat gali būti įtraukti į gamybos valdymo sistemos stebėjimą. Galėsite matyti ne tik įrankių darbo laiką ir našumą, bet ir nusidėvėjimo būklę ar gedimus. Tuomet  operatyviai į juos sureagavę išvengsite trikdžių gamybos procese.

Tai pagrindiniai gamybos valdymo sistemos privalumai. Išbandykite šį efektyvų įrankį ir padidinkite savo įmonės gamybos produktyvumą.