Pagal
Kategorija: Gyvenamieji namai

Greitieji kreditai ir remontas

Greitieji kreditai ir remontas

kreditas internetuDažnam lietuviui remontas yra nuolatinis gyvenimo palydovas, kaip ir kreditas internetu. O taip pat tai neretai yra ir vienas su kitu susiję dalykai. Kada kreditas internetu visa para imamas dėl NT gerinimo, remonto, tada belieka tik džiaugtis – juk tai rodo gyvenimo gerėjimą. Taigi, kaip nutinka, kad žmonės skolinasi remontui? Apie tai kalbamės su meistru Tomu, kuris dirba statybų įmonėje.

Ar žmonės visada atsiskaito už paslaugas?

Mes pasirašome su žmonėmis tokias sutartis, kad jie turi atsiskaityti, nes jeigu neatsiskaitys, prasidės delspinigiai ir panašūs dalykai. Todėl kreditas internetu kartais būna žmonėms ir reikalinga išeitis, jeigu remontas, statybos kainuoja brangiau nei tikėtasi, arba jeigu jie tuos pinigus kažkam kitam praleidžia. Esame įpratę, kad pirma būna atliktas darbas, o tada už jį sumokama. Tai mes darome kitaip. Imame ir avansą, ir darbų eigoje po tam tikrų etapų atliekamas apmokėjimas. Tie, kas be sutarčių kaimuose dirba pas žmones, turbūt žino, kad visada labai rizikuoja ir tiesiog nuo nuotaikos kartais kai kurių piliečių priklauso, ar jie sumokės kaip susitarta, ar pradės kabinėtis, kad neva negerai viskas padaryta ir kažko dar norės. Žodžiu, sutartis yra būtina, nes jeigu jos nebūtų, žmonės gal ir nesumokėtų iki galo. Ypač tais atvejais, kai jiems pritrūksta pinigų ir tada jiems padeda mini paskolos internetu. Juk žmonėms labiau norėtųsi likti skolingiems statybininkui, o ne paskolų bendrovei. Tačiau tai yra tikra šventvagystė, nesumokėti meistrui už atliktus darbus. Juk tu iš žmogaus duoną atimi. O kai pasiskolini iš paskolų teikėjų, tai jau tavo reikalas jiems išsimokėti laiku.

Ar dažnai žmonės darosi remontus, ką pagrinde remontuoja?

Vieni žmonės daro remontus tada, kai namuose būna kažkokios kritinės būsenos, pavyzdžiui, per langus ar sienas švilpia vėjas, per grindis ateina pelės, per stogą teka kriokliai, o po sienomis sproginėja elektros instaliacijos. Tada dažniau būna reikalingas ir kreditas internetu pigiausias. Kiti daro remontus nuolat, kad net nereikėtų sulaukti tos kritinės būsenos. Jiems nemalonu gyventi taip iki galo visko nesusitvarkius. Dėl to jie paprastai jau būna pasitaupę pinigų ir neprireikia jų daugiau, kad kažką galėtų dar pasiskolinti. Jau turi pasiruošę ir nuolat atnaujina namus. Dar kiti žmonės apskritai statosi kažkokį naują namą – tai irgi yra įmanomas dalykas. Tam jau paprasto kredito neužtenka, dažniausiai reikia rimtos ir didelės būsto paskolos.

Ar dažnai žmonėms prireikia pasiskolinti, kad susimokėtų? T.y., viršija lūkesčius kaina?

Na, paskolos internetu be uzstato kiekvieną darbų sezoną yra įprastas reiškinys. Jeigu tai yra naujos visiškai statybos, tai galima kainą ir tiksliau paskaičiuoti iš anksto. Bet jeigu ardai kažkokią statinio dalį, pamatai tik tada, kokia ten problema, tada paaiškėja ją eliminuojant, ko dar reikės. Nežinai tiksliai, kiek užtruksi, kokių medžiagų reikės, kol nepradedi daryti. Kartais žmonės galvoja, kad kokį lašantį stogą galima silikonu už 200 eurų užtaisyti ir viskas. O paskui paaiškėja, kad ten visą šlaitą reikia pakeisti už 1000 eurų, ir tai dar čia labai pigiai. Jie visada turi pasirinkimą – gali neimti tų paslaugų, pasakyti darbininkui, kad jis paliktų viską, kaip yra. Bet paprastai, kas jau pradeda, tai ryžtasi ir pabaigti. Žinoma, jeigu tik kreditas internetu nuo 18 metu būna suteiktas ir galima būna susimokėti už viską.

Įrankių nuoma – rimtas konkurentas analogiškų prekių pardavėjams

Įrankių nuoma – rimtas konkurentas analogiškų prekių pardavėjams

nuomoja įrankius KlaipėdojePokalbio temai nukrypus link statybos ir remonto, mintys pradeda suktis apie didelius pinigus. Statybininkų uždarbis, lyginant su vidutiniu Lietuvos darbo užmokesčiu, yra gana didelis, tačiau pati darbo specifika (oro sąlygos, fizinis krūvis, cheminės medžiagos ir panašiai) neatrodo labai viliojanti. Negana to, įrankiai remontui ir statyboms yra iš tiesų brangūs. Tuo kuo puikiausiai galima įsitikinti nusprendus atlikti savarankišką estetinį remontą namuose. Paties mažiausio darbo atlikimas reikalauja konkretaus įrankio, kurio įsigijimas kainuoja ne vieną dešimtį eurų! Tad ką ir kalbėti apie profesionalius statybininkus ar statybos įmones, savo darbe naudojančius daugybę pačių įvairiausių įrankių. Tiesa, pastarieji dažnai domisi, ne kas parduoda, o kas nuomoja įrankius Klaipėdoje ar kitoje geografiškai palankioje vietoje. Pastarosios paslaugos paklausa, lyginant su prekyba, mūsų šalyje sparčiai auga.

Įrankių nuoma atnešė pokyčių į statybos sektorių

Snūduriuojantis apgirtęs statybininkas, besišvaistantis surūdijusiu plaktuku – karikatūrinis vaizdelis, prieš kurį laiką buvęs populiarus statybų aikštelėje. Šiandien situacija gerokai pasikeitusi. Klientas turi galimybę rinktis iš didelio specialistų rato, tad statybininkams gyvybiškai būtina pasirodyti kuo geriau: atsakingi, kvalifikuoti darbuotojai, profesionaliai ir laiku atliekami darbai, naujausi ir moderniausi įrankiai remontui ir statyboms. Jei anksčiau pastarųjų įsigijimas reiškė milžiniškas investicijas ar įsipareigojimus bankui su aukštomis palūkanomis (dėl to bankrutavo ne vienas statybų įmonė), tai šiandien užtenka rasti, kas nuomoja įrankius Klaipėdoje ar kitame mieste, sudaryti palankią sutartį reikiamam laikotarpiui, kokybiškai atlikti darbą ir džiaugtis gautu uždarbiu. Įrankių nuoma, lyginant su įsigijimu, dažnu atveju yra finansiškai geresnis sprendimas.

Įrankius nuomojasi dėl įvairių priežasčių

Verslininkai, kurie nuomoja įrankius Klaipėdoje ir kituose miestuose, sutartinai tvirtina, jog jų teikiama paslauga orientuota į klientą, teikiantį įvairias statybos ir remonto paslaugas, kurių atlikimas reikalauja skirtingų įrankių. Jei dirbama siauros specifikos srityje su keliais įrankiais, praktiškiau įsigyti nuosavus.

Įrankiai remontui ir statyboms nuomojami ir dėl kitų priežasčių. Klientui netenka sukti galvos, kur pastaruosius sandėliuoti ir kaip apsaugoti nuo ilgapirščių. Išvengiama rūpesčių ir gedimų atveju: užuot mąsčius, kiek kainuos taisymas ir kas atliks profesionalų remontą, užtenka paskambinti įrankių nuomos bendrovei ir laukti, kol ši, vietoje sugedusio, pristatys naują.

 

Keramikiniai kaminai su dviguba ventiliacija

Keramikiniai kaminai su dviguba ventiliacija

keramikiniai kaminaiStatybos Lietuvoje dabar atsigavusios. Daugybė žmonių statosi individualius namus aplink didžiuosius miestus arba renovuoja senus. Natūralu, kad reikalingi geri ir kokybiški sprendimai įvairiose srityse. Šiandien norėtume pradėti diskusiją apie keramikinius kaminus.

Internetinėje kaminų parduotuvėje Kaminai24.lt atkreipėme  dėmesį į tai, kad parduodami gana įdomios konstrukcijos keramikiniai kaminai – su dvigubomis ventiliacijos angomis. Kuo jie tokie ypatingi?

Paprastai senos konstrukcijos namuose statomas tik kaminas su dūmtraukiu – anga dūmams išeiti. Ten, kur statomas šiuolaikiškas katilas, kūrenamas granulėmis, anglimi ar kietu kuru, kamine reikalinga papildoma ventiliacijos anga orui įeiti ir paduoti į sistemą. Labai įdomu, kam panaudotini keramikiniai kaminai su dvigubomis ventiliacijos angomis? Atsakymas gana paprastas – jei katilas yra dujinis, vienu kanalu patenka oras, o kitu galima išleisti susikaupusias nereikalingas dujas. Taip pat kai kuriuose namuose yra statomi du katilai – vienas kieto kuro, o kitas – granulinis. Arba židinys ir granulinis katilas. Tokiu atveju antra ventiliacinė anga labai pasitarnauja.

Kaminų statytojai dažniausiai naudojasi gana paprastu sprendimu – pastato pagrindinį dūmtraukį, sutvirtina jo keraminius blokelius, o jau tada pristatinėja vieną arba dvi ventiliacines angas. Minėtoje parduotuvėje keraminiai blokeliai natūraliai turi po dvi ventiliacines angas. Tai tikrai praktiškas sprendimas, nes kuo mažiau dirbtinių sujungimų, tuo geriau – mažėja tikimybė, kad toje vietoje kaupsis kondensatas ar kils suodžių gaisras, kurio pasekmės gali būti gana baisios. Beje, vientisi keramikiniai blokeliai atlaiko suodžių gaisrą iki 600 laipsnių 1 valandą. Tiek laiko realiomis sąlygomis suodžiai nedega, tad pavojaus jokio nėra.

Kiek kainuoja keramikinis kaminas?

Orientacinės kainos pateiktos labai paprastai ir aiškiai. Jei dūmtraukį statysime 200 mm diametro (pats didžiausias, galima rinktis ir 160 mm ir 180 mm skersmens), reikia tik išsimatuoti namo aukštį ir užsimest +1 metrą viršaus virš stogo. Paprastai vieno aukšto namas yra 4 metrų + 1 metras pastogei + 1 metras virš stogo. Taigi, pakaks 6 metrų aukščio kamino už 410 eur. Dviejų aukštų name arba name, kur katilinė įrengta rūsyje jau reikės kiek aukštesnio kamino – 2 metrai rūsyje, 4 metrai pirmame aukšte + 1 metras pastogėje + 1 metras virš stogo. Taigi 8 metrų aukščio kaminas kainuos 520 eur. Tai kaina be montavimo ir mūrijimo darbų.

Orientacinės kainos už 30 metų garantijas, suteikiamas blokeliams ir dūmtraukiams tikrai palankios. Aišku, viskas priklauso nuo montavimo darbų kokybės, nes būtent profesionalus pastatymas ir garantuoja kamino ilgaamžiškumą.

Kokybiška stogų danga – pasirinkimo kriterijai

Kokybiška stogų danga – pasirinkimo kriterijai

Rinkdamiesi stogą susiduriame su itin plačia dangų pasiūla. Visi ieškome optimaliausio varianto – mus domina kokybiška stogų danga už patrauklią kainą. Deja, šios srities ekspertai teigia, kad universalaus sprendimo, tinkančio visais atvejais, paprasčiausiai nėra. Kad būtume tikri pirkinio pagrįstumu, turime įvertinti kelis išorinius aspektus.

Statinio tipas

Vienas svarbiausių kriterijų – pastato tipas, t. y. atsižvelkite į konkretaus statinio paskirtį. Ar ieškote stogo gyvenamajam namui? Vasarnamiui? Ūkiniam pastatui? Stogo danga turėtų užtikrinti patikimą ir ilgaamžę eksploataciją, atsižvelgiant į numatomą statinio naudojimo laiką. Kitaip sakant, jei pastatas bus naudojamas tik ūkio reikmėms, nėra jokio reikalo naudoti ilgaamžę ir brangią stogo dangą.

Stogo konstrukcija ir estetiniai sprendimai

Kitas svarbus aspektas – architektūriniai ir stilistiniai stogo sprendimai. Kad stogo danga džiugintų patikima eksploatacija, ji turi atitikti suplanuotas stogo konstrukcines ypatybes. Šiuo atveju reikėtų pasitarti su stogų dangų specialistais, kurie padės priimti optimaliausią sprendimą, pvz., stogui su didelėmis plokštumomis rekomenduojamos čerpės arba metalinė stogų danga, tačiau jei šį sprendimą bandysite pritaikyti sudėtingos konstrukcijos stogui, sunkumai ir atliekų gausa bus ekonomiškai prastas pasirinkimas. Sudėtingos konfigūracijos stogams tiks bituminė stogo danga, čerpės, gontai.

Svarbų vaidmenį atlieka ir estetinis stogo pateikimas. Daugelis architektų teigia, kad stogas lemia viso statinio išvaizdą. Siekiant harmonijos ir išbaigtumo, rekomenduojama rinktis tokią dangą, kuri derėtų su kitais namais, fasadu ir aplinka, pvz., jei norite išlaikyti solidų įvaizdį, rinkitės čerpes.

Finansinė pusė

Praktika rodo, kad stogo kaina sudaro apie ketvirtadalį viso statinio kainos, todėl šiam projektui skirtos investicijos turi būti tikslingai apgalvotos. Rekomenduojame investuoti į aukštos kokybės stogo dangą, kuri užtikrintų ilgaamžę eksploataciją. Prieš priimdami sprendimą, turėtumėte prisiminti, kad galutinę stogo kainą sudaro kelios atskiros dalys: stogo dangos kaina, papildomų elementų, pvz., lietaus nutekėjimo sistemos ar stogo langų, kaina, stogo paviršiaus paruošimo dangos dengimui kaina ir darbo jėgos kaina. Vertindami finansinę pusę, atsižvelkite į stogo ilgaamžiškumą, pvz., metalinė stogo danga arba bituminės lanksčios čerpės tarnauja apie 30 metų, čerpės apie 70–100 metų. Ekspertai primena, kad stogo ilgaamžiškumas didžiąja dalimi priklauso ne tik nuo pasirinktos medžiagos, bet ir nuo montavimo darbų kokybės.

 

 

Vartų automatikos tipai: koks labiausiai tinka Jums?

Vartų automatikos tipai: koks labiausiai tinka Jums?

Skirtingi garažo vartai gali patenkinti skirtingų žmonių poreikius. Pradedant pakeliamais ir baigiant tokiais, kurie stumiami į šonus. Vartų automatika labai palengvina žmogaus gyvenimą. Ir ne tik juridinių, kuriems paprasčiausiai reikia sukurti patogią terpę visiems norintiems patekti į konkretų pastatą taip ir padaryti. Tuo pačiu ir fiziniams asmenims, kurie nori palengvinti savo gyvenimą. Rankoje laikomi pulteliai padeda labai greitai patekti į garažą ir saugiai pastatyti mašiną net neišlipus iš jos.

Pakeliami vartai

Pakeliami vartai labiausiai tinka tuomet, kai turimas kiemas yra gana ilgas ir paprasčiausiai per visą ilgį vartai lengvai gali išsitiesti kieme ir tuo pačiu netrukdyti mašinai laukti, kol ji galės patekti į vidų. Tokie vartai, nors ir dideli, tačiau būna labai tvirti. Daugelis žmonių labai vertina tą tvirtumo kriterijų ir džiaugiasi, kad kartą investavus į juos galima labai ilgą laiką džiaugtis nuostabiais vartais, kuriems nebaisūs jokie aplinkos veiksniai.

Pakeliamų vartų automatika Lietuvoje yra bene populiariausia. Paprasčiausiai, mūsų šalyje namai tikrai nėra statomi vieni greta kitų labai arti, tad vietos dažniausiai sėkmingai užtenka.

Atveriami vartai

Tai gana tradiciniai garažo vartai, tik skirtumas toks, kad jie yra automatiniai, taigi vėlgi nereikia net išlipti iš mašinos, kad būtų galima džiaugtis jų funkcionalumu. Pulteliai skirti vartus valdyti. Vėlgi, reikia įvertinti tai, ar Jūsų kiemas yra užtektino dydžio, kad pavyktų labai sėkmingai atverti vartus, jie nekliudytų mašinos ir tuo pačiu mašina nestovėtų ant gatvės iki tol, kol vartai bus pilnai atidaryti.

Pagrindinis trūkumas, kaip ir pirmu atveju, per maža erdvė gali būti paprasčiausiai netinkama, kadangi nebus kur mašinos pastatyti lauke, kol vartai bus darinėjami.

Susukami vartai

Galima drąsiai sakyti, kad priešingai nei pirmi du pasirinkimai – šitie labai geri, kadangi nereikia daug vietos. Tuo pačiu galima pastebėti, kad jie nėra tokie tvirti kaip kad pirmieji du, kad verta susidėlioti pliusus ir minusus, kad būtų paprasčiau pasirinkti, kas Jums yra svarbiau.

Katilinės aprišimas nesudėtingas, kai patikite darbą profesionalams

Katilinės aprišimas nesudėtingas, kai patikite darbą profesionalams

kieto kuro katilaiKad žiema nesukeltų rūpesčių, reikalinga gera šildymo sistema. Juk smagu, kai užkūrus krosnį neilgai trukus radiatorius užplūsta šiluma. Už lango speigas, o namie jauku. Jei turite radiatorius su reguliatoriais, tuomet galite nusistatyti tokią šilumą, kokios norite. Viskas taip paprasta ir sklandu. Bet tik tada, kai katilinės aprišimas ir kiti su šildymo sistema susiję darbai patikimi profesionalams.

Kas yra šildymo sistema? Tai iš vamzdžių, radiatorių, katilo ir kitų dalių sudaryta sistema, skirta pastatui apšildyti. Kadangi Lietuvoje būna ne tik vasaros, bet ir žiemos, katilų tema yra nepaprastai aktuali. Svarbu šaltajam metų laikui pasiruošti tinkamai. T. y. jei planuojate įsirengti naują šildymo sistemą, tuo rūpintis reikėtų dar vasarą. Kodėl? Tam, kad viską būtų galima atlikti atidžiai, be streso, o žiemai atėjus name pasklistų jauki šiluma. Vienas iš kylančių klausimų – kur ir kokią katilinę įrengti. Aktuali ne tik vieta, bet ir katilinės aprišimas, dėl kurio reikėtų kreiptis į specialistus.

Kokie katilinės variantai galimi? Ji statoma šalia pastato arba įrengiama pačiame pastate. Kokį variantą rinktis? Vėlgi turėtumėte susirasti profesionalo telefono numerį.

Jei netyčia sumąstėte katilinę įsirengti patys, turbūt manote, kad toks sprendimas bus finansiškai naudingesnis. Tačiau šioje vietoje reikėtų pasakyti NE. Kodėl? Juk žinote posakį apie pirmą prisvilusį blyną. Na, nieko tokio, jei iš pirmo karto nepavyksta išspręsti matematikos uždavinio. Nieko tokio, jeigu įsigyjate marškinėlius, kurie, kaip vėliau paaiškėja, yra kiek per dideli. Vienu atveju pasimokoma daugiau ir išsprendžiama, kitu atveju drabužis grąžinamas ar pasiūlymas kokiam bičiuliui. O štai katilinės įrengimas name ar šalia jo, taip pat katilinės aprišimas ir bet koks kitas į šildymo sistemos sąvoką įeinantis darbas – itin atsakingas. Juk katilo funkcionavimas turi būti saugus. Šaltuoju metų laiku pasirodo žinių apie gaisrus. Kad nekiltų pavojus nei gyvybei nei turtui ir kad tokių nemalonių naujienų būtų kuo mažiau (o geriausia, kad apskritai visų namuose funkcionuotų tvarkingos šildymo sistemos), reikia suprasti, kad ne katilinės įrengimo kaina, o kokybė turi būti prioritetas.

Vietoj išvados reikėtų pasakyti paprastą, bet naudingą mintį – šildymo sistemos įrengimo darbai neapsunksta tuomet, kai jie patikimi specialistams. Labai svarbu paminėti, jog kokybiškas montavimas yra investicija į saugumą ir į sklandų šilumos gavimą.

Automatiškai valdomi ir moderniai atrodantys vartai – kiekvieno privataus namo savininko svajonė

Automatiškai valdomi ir moderniai atrodantys vartai – kiekvieno privataus namo savininko svajonė

Mano namai – mano tvirtovė. Populiarus, kiekvienam ne kartą girdėtas posakis. Tačiau ar kada susimąstėte, jog norint, kad šis žodžių junginys turėtų prasmę, prieš tai būtina patiems atlikti tam tikrus veiksmus. Vartai – vienas iš svarbiausių statinių, padidinančių nuosavos valdos saugumo lygį: smalsūs praeiviai kritišku žvilgsniu nenužiūrinės  gerokai ūgtelėjusios ir žoliapjovės besiprašančios vejos, o ilgapirščiams, taip ir tykantiems nugvelbti ne vietoje padėtą daiktą, kils mažiau pagundų. Norint, jog vartai atrodytų estetiškai bei tinkamai funkcionuotų, svarbu ne tik pastarųjų modelis, bet ir patikima automatika (vartų pulteliai, pavaros, valdymo blokas). Mes ir Shtorm.lt padėsime pasirinkti tinkamai!

Varstomi ar slenkantys?

Pirmoji dilema, iškylanti besirenkant vartus – varstomi ar slenkantys? Varstomi vartai gali atsidaryti į vidų bei į išorę: apgalvokite, ar tam nebus kliūčių kiemo viduje/gatvėje? Slenkantys vartai – idealus pasirinkimas, kai esate ribojami nedidelės teritorijos, o vartai – sunkūs bei dideli: pastarieji varikliuko dėka išstumiami ir įtraukiami į specialią tvoroje sumontuotą konstrukciją.

Automatika

Jei namuose iki šio turite stumdomus vartus, tikriausiai ne kartą esate nusikeikę, kai, lietui merkiant, turėjote šiuos atidaryti ir vėl uždaryti. Gal dėl šio, iš pažiūros labai paprasto veiksmo, pavėlavote į darbą? Automatiškai valdomi vartai – štai apie ką turėtų galvoti kiekvienas, besiruošiantis pakeisti senuosius! Radijo bangomis valdomi vartų pulteliai užtikrins, jog iš namų iškeliausite bei šiuos pasieksite kur kas komfortiškiau nei iki šiol, o Shtorm.lt pasirūpins, jog jūsų namuose įrengta automatika būtų kokybiška ir patikima.

Dizainas

Iš vartų reikalaujama saugumo užtikrinimo, tačiau estetikos prioriteto privačių namų savininkai taip pat nepamiršta. Vartų dizainas derinamas prie vyraujančio eksterjero: šiuolaikiniams naujos statybos namams tinkamiausi minimalistiniai, pagaminti iš lengvų medžiagų ar originaliai iškalti, o užmiesčio sodybų dvasią pabrėžia vartų masyvumas. Svarbu vartų bei tvoros tarpusavio dermė. Šie turėtų būti to paties aukščio, užpildui panaudota tokia pati medžiaga, spalvos – identiškos arba vizualiai suderintos.

Investuokite į vartų kokybę bei estetiką. Juk nenorite, jog vartų pulteliai dažniau būtų pas meistrą nei atliktų savo funkciją ir palengvintų  jūsų kadienybę, o išoriškai atrodytų, tarsi vartelius būtumėte pasiskolinę iš kaimyno?

 

 

 

Kokios medžiagos geriausios apšiltinti sienoms

Kokios medžiagos geriausios apšiltinti sienoms

sienų apšiltinimasDažniausiai šilumos praradimas vyksta per namo sienas, kadangi jos nėra tinkamai apšildytos. Šios naujos technologijos gali padėti apšildyti jūsų namus, kad daugiau iš jų negalėtų išeiti šiluma. Medinio plytinio namo šiltinimas gali būti atliekamas naudojant pačias įvairiausias medžiagas. Kai yra atliekamas šiltinimas vienas iš svarbiausių klausimų, kai yra atliekamas šiltinimo procesas: kokios medžiagos geriausios apšiltinti sienoms. Namo sienų paviršiaus šiltinimas gali būti atliekamas naudojant putas, kurios padeda atlikti šiltinimą, taigi koks pasirinkimas šiuo metu yra rinkoje. Prieš tai, kai bus atliekamas  namo fasado šiltinimas yra būtina susipažinti su tuo kokios medžiagos geriausios apšiltinti sienoms. Gera šilumą izoliuojanti medžiaga padės tinkamai tarnauti jūsų namui, padės jame išsaugoti šilumą. Taigi visų pirma jums būtų svarbiausia susipažinti su įvairiausiomis ypatybėmis, kuriomis pasižymi viena ar kita medžiaga, reikia sužinoti koks yra medžiagų aprašymas ir kokia šiltinimo medžiaga jums bus pati tinkamiausia. Viena iš geriausių medžiagų, kuri yra naudojama statybų metu tai yra mineralinė vata ir patys įvairiausi jos variantai. Labai dažnai sienos apšildomos naudojant tokias medžiagas, kurios yra gaminamos rulonais ir tai yra nedidelės plokštės. Labai dažnai yra naudojamos tokios medžiagos, kaip putų polistirolis, tačiau kiti gaminiai taip pat užima lyderiaujančias pozicijas. Tai gali būti mineralinė vata, kuri gali šilumą izoliuoti sienų viduje, taip pat gali būti naudojama akmens vata, stiklo vata ir ekovata.

Šiuo metu labai dažnai yra naudojama tokia medžiaga kaip mineralinė vata. Ši produkcija labai puikiai tiks, kad būtų atliekama namo fasado šiltinimo procedūra iš viršaus yra montuojamos medžiagos. Labai dažnai šilumą izoliuojančios medžiagos yra gaminamos rulono formos, kuris yra labai naudingas, kai yra gaminami vėdinami fasadai. Mineralinė vata yra atspari dideliam krūviui. Taip pat numatyta šilumą izoliuojanti medžiaga gali nustatyti koks bus šilumos pralaidumas. Mineralinė vata yra dalinama į kelis pakaitalus, todėl geriau sužinoti visą informaciją ir apie juos. Tačiau visos statybinės medžiagos pasižymi pačiomis įvairiausiomis savybėmis ir gali ženkliai skirtis viena nuo kitos savo parametrais. Vienas iš tokios medžiagos kaip putų polistirolas privalumų yra tas, kad ši medžiaga pasižymi patrauklia kaina, jos svoris yra minimalus, ji yra labai lengvai montuojama, ir tai nėra degi medžiaga, jos tarnavimo laikas 50 metų, o paskutinė šios medžiagos karta yra visiškai atspari graužikams. Putų polistirolas tai yra tokia medžiaga, kuri be savo privalumų taip pat turi ir trūkumus. Taigi reikia, kad darbai būtų atliekami labai tiksliai ir ši medžiaga negali pasigirti pralaidumu garams, ji nėra tokia medžiaga kuri leidžia kvėpuoti. Kokios medžiagos geriausios apšiltinti sienoms? Ar jūs tai žinote?

Stiklo vata tai yra gera šilumą ir garsą izoliuojanti medžiaga. Tai yra pakankamai pigi šilumą izoliuojanti medžiaga, kuri bus naudinga daugeliui klientų. Kita medžiaga, kuri labai dažnai naudojama, kai yra atliekamas šiltinimas tai akmens vata, kuri gali pasigirti tuo, kad išlaiko labai aukštą temperatūrą, bei pasižymi labai aukštu garų pralaidumu. Kita medžiaga, kuri yra labai gera ir gali atlikti sienų šiltinimą tai ekovata, ji yra visiškai ekologiška ir gali tarnauti daugiau nei pusę amžiaus. Kai yra mėginama atsakyti į klausimą kokios  šioje svetaineje medžiagos  geriausios apšiltinti sienoms atsakyti nėra paprasta, kadangi tai labai priklauso nuo jūsų namo ir nuo to kokie yra jūsų poreikiai, kai yra kalbama apie namo šiltinimą.

 

Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros

Tinklinės tvoros tai yra pats paprasčiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas, kuris gali aptverti jūsų sklypą. Nors ši tvora neapsaugo teritorijos nuo kitų žmonių žvilgsnių, tačiau yra sukuriama 1,5-2 metrų aukšto kliūtis, kuri gali būti labai sunkiai įveikiama tiek žmonėms, tiek ir gyvūnams, jūsų kaimynų katinams ir šunims. Tvoros, kurios yra gaminamos naudojant tinklą puikiai tinka teritorijos aptvėrimui ir jūsų sklypo ribų aptvėrimui, jūsų kiemas visada bus apšviestas saulės, tai be jokių abejonių bus labai naudinga jūsų augalams. Pasislėpti nuo pašalinių žmonių žvilgsniu ir dulkių padėti vijokliniai augalai, pavyzdžiui,  laukinės vynuogės, kurios apsivis aplink jūsų tvorą. Be jokių abejonių galima pasakyti, kad būtent tinklinė tvora teisėtai yra laikoma vienu populiariausių pasirinkimu tarp galimų variantų. Tai nulemia visų pirma tai, kad etvoros- tinklinė tvora turi labai daug privalumų palyginus su kitomis tvoromis. Kokius privalumus jums gali suteikti tinklinės tvoros? Jums bus garantuota, kad į jūsų teritoriją pateks saulės švies, kuri bus naudinga pasodintiems augalams. Puikios tvoros naudojimo savybės, kurios nepriklauso nuo klimato sąlygų. Jei tvora buvo pastatyta protingai, tokiu atveju šeimininkams nereikia bijoti, kad sumažės tvoros kokybė, kai ją veiks drėgmė ir stiprus vėjas, temperatūros svyravimai. Taip pat šios tvoros yra montuojamos labai greitai, jų kainą palyginus su kitomis medžiagomis palyginus yra labai žema. Tai yra vienas iš populiariausių variantų, kuris atitinka visus šiuolaikinio vartotojo reikalavimus.

Tokiu atveju galima padaryti išvadas apie tai, kad šiuo metu tinklinės tvoros visiškai teisėtai yra laikomos geriausių variantu, kai reikia aptverti teritoriją, jūsų sklypas bus apsaugotas arba uždarytas nuo neteisėto įsiskverbimo į namus. Tvora yra montuojama naudojama cinkuotus tinklus, kurie yra įtempiami ir visi darbai yra atliekami pagal tam tikrus etapus. Stulpai turi būti įkišami iki 1 metro gylio, gali būti įkasami apvalūs arba profiliuoti vamzdžiai, kurie bus tinkamo dydžio. Cinkuota tinklinė tvora turi būti montuojama su specialiais kabliukais. Atliekamas suvirinimas naudojant specialią armatūrą, kad tvorai būtų suteiktas tvirtumas. Turi būti sumontuojamas vartų karkasas, naudojami sustiprinti profiliuoti vamzdžiai. Tinklinės tvoros turi tvirtą ir patikimą konstrukciją. Tvoros yra gaminamos už prieinamas kainas. Kad ir kokie projektai būtų naudojami, kai yra gaminamos tokios tvoros užsakovas gaus originalią teritėjos puošmeną ir apsaugą. Šios tvoros montavimas yra atliekamas labai atsakingai, kadangi reikia, kad konstrukcija būtų tvirta ir patikima. Viskas, be išimties, tai gaminiai, kuriuos jūs galite įsigyti, jie yra patikimai apdorojami, todėl tvora jums tarnaus ilgai ir bus reprezentatyvi, be jokios papildomos priežiūros.

Visų pirma, reikia labai kruopščiai pakeisti ilgius. Su specialių stulpelių pagalba yra sumontuojami tinklinės tvoros stulpai. Optimalus atstumas tarp tvoros stulpų yra  ne daugiau nei 3 metrai. Po pažymėjimo iš karto bus aišku kiek jums prireiks stulpų. Stulpų ilgis priklauso nuo to kokio pločio tinklas bus naudojamas. Pavyzdžiui, jei bus naudojamas standartinio ploto tinklas, tokiu atveju stulpo ilgis turi būti 2,5 metrų. Kampiniams stulpams, o taip pat stulpams ant kurių bus montuojami vartai ilgis turi būti didesnis 50 cm, kadangi stulpams atitenkantis krūvis bus didesnis, nei tas, kuris atitenka kitiems. Tinklinės tvoros tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori turėti ekonomišką, tačiau praktišką variantą savo teritorijoje. Juk tai bus patikima kiemo apsauga, bei tinkamas variantas jūsų augalams. Rinktis reikia jums.

 

Koks būdas geriausias apšiltinti sienų tarpus

Koks būdas geriausias apšiltinti sienų tarpus

namo šiltinimo procesasŠiais laikais vos ne kas antras namas yra blogai izoliuotas tiek, kai yra kalbama apie triukšmą, tiek ir tada, kai yra kalbama apie šilumą namuose. Tai gali labai stipriai sutrukdyti normaliam žmogaus gyvenimui. Todėl šiais laikais vis labiau populiarėja toks namų šiltinimo būdas kaip oro tarpų užpildymas namo sienose, kadangi per tokius tarpus dažniausiai yra prarandama apie 30 procentų šilumos. Todėl labai svarbu, kad būtų pasirinktos tinkamos ir kokybiškos šilumą izoliuojančios medžiagos, kurios padės patikimai užpildyti oro tarpus. Tokiu būdu naudojamos medžiagos turi būti elastingos. Tai padaryti yra kur kas paprasčiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi šiuolaikiški šilumos izoliacijos būdai gali užtikrinti tinkamą šilumos lygį jūsų namuose. Koks būdas geriausias apšiltinti sienų tarpus? Ir tikrai visi patyrę specialistai tvirtina, kad namai su oro tarpais turėtų būti apšildomi naudojant tokias technologijas, kai į oro tarpus yra įpurškiamos lengvos medžiagos, kurios prisitaikyto pagal tarpų formą. Ir tokiu būdu šiluma yra kur kas geriau izoliuojama ir taip pat yra izoliuojami garsai. Juk kartais tiesiog absurdiška, kai namuose yra labai drėgna, bei šalta. O tai jau yra tam tikras nepatogumas jūsų namuose, kurio jūs neturėtumėte jausti. Todėl kiekvienas namų savininkas turėtų atkreipti dėmesį į tarpus, kurie yra sienose ir turėtų pasirūpinti, kad jie būtų tinkamai apšildyti. Reikia atkreipti daugiau dėmesio į tai kokio dydžio yra oro tarpai jūsų sienoje ir kokias medžiagas geriau naudoti, kai yra apšildomi tarpai.

Jei jūsų namo sienos turi tokią problemą, kad jos nėra patikimos ir leidžia į jūsų namus patekti šalčiui tokiu atveju jums būtina apgalvoti kaip galima geriau išspręsti šią problemą, kadangi gyventi šaltuose namuose nebus patogu ne tik jums, tačiau ir jūsų šeimos nariams. O ką jau kalbėti apie vaikus, kurie gali susirgti įvairiausiomis peršalimo ligomis. Net jei sienos turi net pačius menkiausius oro tarpus į jūsų namus be jokių abejonių gali patekti šaltis, kurio niekas nenori. Šiuo atveju jums yra būti pasirūpinti, kad būtų atliktas oro tarpų šiltinimas. Koks būdas geriausias apšiltinti sienų tarpus tai yra tas klausimas, kuris jaudina daugelį namų savininkų. Daugelis specialistų, kurie darbuojasi šioje srityje gali patarti, kad turi būti naudojamos tokios medžiagos, kurios prisitaikys pagal tarpus. Norint pasiekti šį tikslą yra naudojamos tokios medžiagos kaip poliuretanas. Tai yra ta medžiaga, kuri užpildys net ir sunkiai pasiekiamus, menkiausius tarpus.

Žinoma, dažniausiai oro tarpų užpildymas sienose jums padės išspręsti šalčio ir drėgmės klausimą namuose, tačiau labai svarbu, kad būtų tinkamai apšildytos ir kitos namo dalis, pavyzdžiui,stogas. Juk nuo jo taip pat priklauso šiluma jūsų namuose. Kai yra užpildomi oro tarpai sienose tai reiškia, kad gali būti išsprendžiamos net kelios problemos vienu metu, tai šiltinimas ir garso izoliacijas. Todėl yra būtina labai aiškiai suprasti, kad viskas turi būti daroma taip, kad būtų užtikrintas patikimas oro tarpų šiltinimas. Svarbiausia yra tai, kad būtų pasirinkta tinkama medžiaga, kuri padės užpildyti šilumą izoliuojančias medžiagas. Todėl namo šiltinimo procesas turi būti atliekamas taip, kad jūsų namams būtų užtikrinta šiluma. Šiltinimo metu gali būti naudojamas net kelių medžiagų tandemas. Kad ir kiek naujų izoliuojančių medžiagų pasirodytų rinkoje, tačiau reikia pasirinkti tokias, kurios yra patikimiausios šiuo metu. Koks būdas geriausias apšiltinti sienų tarpus tai taip pat labai priklauso nuo jūsų.