5 patarimai renkantis dušo kabiną

5 patarimai renkantis dušo kabiną

dušo kabinaVonios kambarys vieniems yra tik tarpinė stotelė, kai reikia atlikti kasdienius kūno higienos ritualus, o kitiems tai – atsipalaidavimo ir grožio oazė, kurioje atsipalaiduojama po ilgos darbo dienos, puošiamasi specialioms progoms, atliekamos įvairios namų procedūros ir t.t. Tad svarbu, kad vonios kambarys būtų įrengtas idealiai – pradedant plytelėmis, baigiant dantų šepetėlių laikikliu.

Kaip vieną svarbiausių vonios kambario elementų reikia išskirti dušo kabiną. Jeigu nusprendėte įsirengti ne vonią, o dušą, tai nereiškia, kad susidursite su mažiau darbo ir svarbių sprendimų.  Išsirinkti dušo kabiną yra nemenka užduotis – reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo maišytuvą rinksitės, kur montuosite patį dušą (kampe ar tiesiog prie sienos), kokias dušo sieneles rinksitės, ar rinksitės dušą su padėklu ar be.

  • Rinkitės dušą su padėklu, jeigu norite apsisukti greitai ir patogiai. Šiandien populiarūs dušai be padėklo, tačiau jie įrengiami sudėtingiau, tam reikės nemažai laiko, ir piniginių resursų. O dušo padėklų galima rasti itin gražaus dizaino, tad modernus vonios kambarys, kuriame būtų dušas su padėklu – tikrai įmanomas variantas.
  • Kad ir kokio tipo dušo kabiną rinktumėtės, jai būtina gera hidroizoliacija. O ji ypač reikalinga jeigu įsirengiate dušą be padėklo.
  • Dušo kabinos neįrengsite be sienelių arba atitvėrimo, saugančio, kad vanduo nesitaškytų po visą patalpą. Šiandien gan populiarios stiklo sienelės, tačiau dauguma baiminasi, jog ant jų po kiekvieno prausimosi liks bjaurios kalkių dėmės, kurias nuolatos teks valyti. Naujausios technologijos šiandien leido sukurti „nano“ stiklo apsaugą, kurios dėka vandens lašeliai nuo dušo kabinos durų, sienų tiesiog nuteka, nepalikdami jokių žymių.
  • Dušo kabinos durelės gali būti tiek atidaromos, tiek slenkančios. Atkreipkite dėmesį į tai, kuri iš šių dviejų konstrukcijų įtraukia daugiau detalių – kuo sudėtingesnė konstrukcija, tuo bus daugiau valymo, jei nenorite, jog tarpeliuose kauptųsi apnašos ir nešvarumai.

Dėl dušo kabinos įrengimo galite konsultuotis su savo meistru, kuris patars ir pasiūlys geriausią būdą įsirengti savo svajonių vonios kambarį. Jeigu norite itin šiuolaikiškos dušo kabinos, siūlome pagalvoti ir apie dušo galvą su masažuojamos srovės funkcija ar su bide funkcija (jeigu netoli dušo įrengiamas unitazas).

 

 

Viena mintis apie “5 patarimai renkantis dušo kabiną

  1. Svarbus patarimas nemėgstantiems dažnai valyti dušo kabinos, žiūrėkite į nerėmintas, nes jos ir ilgiau laikys, kartais netgi ir gražesnių variantų rasit, o kaip ir sakiau mažiau priežūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.